Opinie o Zp Epus Maciej Pustelnik w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zp Epus Maciej Pustelnik. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zp Epus Maciej Pustelnik o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zp Epus Maciej Pustelnik w Łódź

Ojjj oacznijmy od tego ze firme znam bardzo dlugo.Bardzo jest w calosci zasdnione bo jest to kilkanascie lat .Zacznijmy od tego iz ten podmiot produkuje najlepsze na rynku plskim zakardowe wszywki do odziezy .W tymjest dobry anawet bardzo dobry .JA ne chce sie wypowiadac o cenach ale powiem zena polski rynek i niewielkiej konkurencji bo firm narynku jest kilka to produkty takowe maja ceny bardzo podbne.Zalaoga jes tniemal ta sama od lat jako trzonplus kilka osob rotujacych.Co jakis czas zmienia sie bsada biura na zasdzie odchodzi jedna osoba i ktos ja zastpeuje .Jaki jest powid ?? no jest pewien sufit powyzej ktorego nie awansujesz .Od razumowie jasno nie znam obecnych stawek plac .PRacowalem w tej firmie rok okolo na umowe zlecenie i bylo to wiele lat temu wiec nie bedesie zaglebial.Powiem tak jesli ktos potrzebuje stabilnej pracy znajdzie ja ale awans jest w pewien sposob naturalnie ograniczony .NIe chce sie wypowiadac czy to zle czy dobrze .Nie wiem jak powiedzialem jakie sa obecne zarobki , moge zgadywac ale nie chce zgadywac .Stabilna praca jesli bedziesz sumienny czy sumienna nikt Cie nie zwolni .Jeslchesz zstac dyrektoremnie zostaniesz raczej bo mozesz zostac pewnym czasie kierownikiem .Podaje imie kazdy mnie tam zna ale tez nie chce afiszowac sie nazwiskiem .Sadzze ze napisalem uczciwie .

Marek Nowy wpis
@Tomek

Człowieku, naucz się poprawnie pisać po polsku. Tego bełkotu nie da się czytać.

Marek Nowy wpis
@Tomek

Co za bełkot. Ty pisac po polsku nie potrafisz? Chryste.... Tego się czytać nie da.

Marcin Nowy wpis
@Tomek

Jakbyś jeszcze to po polsku napisał :D czytać się nie da.

Marcin Nowy wpis

@Tomek czyli rekrutacje tutaj rzadko są skoro to stała ekipa?

Martyna

Hej, jak się pracuje w tej firmie?

Anet

3 tygodnie od rozmowy kwalifikacyjnej i nadal zero wiadomości, a mieli odezwać się w ciągu kilku dni z informacją, czy mnie zatrudniają czy nie. Natomiast na wszystkich możliwych portalach nadal szukają kandydatów na stanowisko, na które aplikowałam. Takie podejście, zachowanie się po rozmowie kwalifikacyjnej najlepiej świadczy o firmie :(

Epus
@Anet

Szanowna Pani/Panie Anet, skoro mieliśmy okazję spotkać się na rozmowie kwalifikacyjnej znaczy to, że zaliczyliśmy Panią/Pana do wąskiego grona osób, których kandydatura jest bardzo poważnie brana pod uwagę. Po spotkaniu w ciągu kilku dni kontaktujemy z tymi kandydatami, dla których mamy propozycję zatrudnienia. Ponieważ upłynęło już więcej czasu oznacza to, że w tym momencie dla Pana/Pani takiej propozycji nie mamy. Szkoda tak gorzkiej opinii przy chyba drobnym nieporozumieniu. Domyślam się, że mieliśmy okazję odbyć ciekawą, miłą i rzeczową rozmowę podczas spotkania w firmie bo w trakcie tej rekrutacji wszystkie dotąd takie właśnie były.

Anet
@Epus

Drobnym nieporozumieniem nazywacie Państwo fakt nie dotrzymania słowa? Sami Państwo zdeklarowaliście się dać odpowiedź w ciągu kilku dni, pozytywną bądź negatywną. Zamiast tego jest milczenie i dalsze zamieszczanie ogłoszenia na to samo stanowisko, na które aplikowałam. Szkoda, że nie zadaliście sobie Państwo trudu, nie raczyliście udzielić nawet odmownej odpowiedzi. Pomijając Państwa obietnicę poinformowania mnie o wyniku rekrutacji, jest jeszcze coś takiego jak poważne traktowanie potencjalnego pracownika, klasa z jaka się do tej osoby podchodzi. U Państwa tego zabrakło. Jest tylko lekceważenie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zp Epus Maciej Pustelnik? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
Helmut

Może nie zakończona została rekrutacja i dlatego nie ma żadnych informacji?

e

mały zakładzik ale jednak Specjalista ds. Sprzedaży jest im widzę teraz potrzebny, bo oferta pracy się w internecie pojawiła, jak na Łódź to wersal, bo umowa o pracę jest, tylko trzeba mieć prawo jazdy

Epka

Nie wiem co ci doradzić, bo domyślam się, że pracujesz w Magamie a co nieco słyszałam i klienci od was do nas przechodza. U nas gwarancji zatrudnienia mieć nie będziesz bo byy już różne przypadki, atmosfera i ludzie ok, pensje bez szaleństw a pracy bardzo ostatnio dużo. Szef w miarę chociaż wydaje mu się że san na wszystkim zna się najlepiej, ale z tego co słyszałam jest raczej mądrzejszy od waszego. Sama jesten ciekawa kto przyjdzie teraz do pracy i czy sie spotkamy.

dkb
@Epka

Dzięki Epka. Teraz szukacie jeszcze specjalisty ds sprzedaży więc widać że pracy sporo a firma się rozwija. Nie chcę pisać gdzie pracuję. Boję się że w podobnych firmach może być podobnie. U mnie awansuja tylko ludzie ktorzy podlizuja sie szefom a praca, umiejetności to nie ich mocne strony a szefowie maja pomysly ze szkoda gadać. Teraz trzeba siedziec cicho i sie nie wyhylać z pomyslami i szczegolnie jak cos jest nie tak bo cie udupia. Dlatego pytanie jak to u was. Natomiast praca u producenta wszywek bardzo by mi odpowiadała. Dzięki z te parę słów.

Sylwia
@Epka

Szukam pracy w dziale handlowym. Pracuję w tej chwili w innej branży, ale atmosfera w dziale jest bardzo niemiła i trzeba też często zostawać po godzinach. Czy w dziale sprzedaży jest u Was jakaś normalna atmosfera, a z przełożonym można się dogadać?Niestety z językami jest u mnie tak średnio. Znam niemiecki na poziomie podstawowym, ale nie wiem, czy taki poziom wystarczy. Będę wdzięczna za jakieś informacje.

dkb

Wasza firma szuka doradcy klienta biznesowego i zastanawiam sie czy wysyłać swoje cv. Mozecie coś napisac jaka atmosfera, warunki, pensje? Pracuje w tej branzy nawet w wiekszej firmie ale nie chcę trafić z deszczu pod rynne.

Zostaw merytoryczną opinię o Zp Epus Maciej Pustelnik - Łódź

Zp Epus Maciej Pustelnik
3.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wysoka 20
    90-036 Łódź