Opinie o KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Oluś Nowy wpis

Teraz jak wdziałem ofertę dla doradcy finansowego to było tam w niej napisane, że na system wynagrodzeń składa się podstawa, premie i bonusy, gdzie dopisano w nawiasie jakieś konkursy. O jakie może chodzić i jak w tym roku zbiorczo wychodzą średnie widełki?

Werka Nowy wpis

Szukają teraz pracowników jako montażysty, a ja szukam informacji o tym dla taty. Chciałabym dowiedzieć się, czy poza oferowaną pensją 5500 zł miesięcznie. Tylko czy do tego dochodzą jakieś premie i finansowe dodatki?

Nowy Nowy wpis
@Werka

To rąk na początek Po 3 miesiącach dostaje się 9 na ręką plus 100 za nadgodziny

Piotr Nowy wpis

Szanowni Państwo Wyszukiwarka KRS pokazuje że nie ma już firmy Deal Sp. z o.o. ponieważ na jej miejsce pojawiła się firma Konkret-eu Sp. z o.o. Jednego dnia piszesz w wątku dotyczącym Deal a następnego dnia twoje wpisy są już nieaktualne. Taka magia goworka. Ponieważ po tej zmianie moje poprzednie wpisy stały się zupełnie nieaktualne więc napiszę aktualizację. Nie regulujcie odbiorników: firmy Konkret-eu, Deal, De.al są ze sobą bardzo ściśle powiązane. Zainteresowanych odsyłam do KRS. Merytorycznie podzielę się z Państwem moim doświadczeniem ze współpracy z firmą De.al Sp. z o.o. Przez 3 miesiące realizowałem program szkoleniowo - rozwojowy z handlowcami i kupcem De.al Sp. z o.o.. Przez 3 miesiące Tomasz - manager zarządzający tą firmą nie znalazł czasu aby podpisać moją umowę o współpracy. Od początku były poważne problemy z płatnościami - po wielu monitach udało mi się uzyskać cześć należności za pierwszy miesiąc pracy. Pod koniec trzeciego miesiąca stanowczo zażądałem zapłaty zaległych faktur a wtedy Tomasz zerwał ze mną współpracę. Po miesiącu upominania się o zapłatę otrzymuję pisma z firmy oraz od prawnika żebym się przestał upominać o pieniądze bo spotkają mnie straszliwie straszne konsekwencje. Dodatkowo pisma mówią że żadnej współpracy nie było bo Tomasz nie podpisał umowy. Po kilku dniach na znanym portalu społecznościowym moi znajomi zaczynają otrzymywać oczerniające mnie wiadomości z konta, które już na pierwszy rzut oka wygląda na fałszywe. Miesiąc wcześniej w tym samym portalu Tomasz obiecał mi "reklamę". Przypadek ??? Po kilku dniach ktoś zakłada na goworku konto mojej firmy - prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą nie zatrudniam nikogo - a tu przez 10 dni "moi pracownicy" rozpisują się na temat strasznych rzeczy jakie im zrobiłem. To pewnie też "przypadek". Po kilku tygodniach otrzymuję kolejne pisma o tym że firma nie poczuwa się do obowiązku zapłaty ponieważ nie podpisała za mną umowy. Oczywiście można próbować uwierzyć, że w spółce Konkret-eu taka sytuacja nie mogłaby mieć miejsca - nowa nazwa, nowe zwyczaje... tylko ludzie którzy stoją za tym biznesem jakby tacy sami...a przecież to ludzie robią biznes a nie firmy.

Proszę proszę: zadziałała magia goworka. Jeszcze kilka dni temu ten wątek był poświęcony hurtowni opakowań De.al (Deal) Sp. z o.o. z Krakowa a tu pstryk...i mamy już nową firmę. Piękny przykład uciekania przed opinią. Czy uczciwa firma robi takie rzeczy ?

Firma KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko DORADCA FINANSOWY ŁOMŻA. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Asia

A jak w biurze się tu pracuje ? Jest okej ?

Inspektor

Dzień Dobry w związku z prowadzonym postępowaniem dowodowym proszę o kontakt wszystkie podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne które: - dostarczały towary do tej spółki i nie otrzymały za nie zapłaty, - świadczyły usługi na rzecz tej spółki i nie otrzymały za nie zapłaty, - pracowały w ten spółce na umowach innych niż umowa o pracę, - nie otrzymały za swoją pracę pełnego przyobiecanego wynagrodzenia, - otrzymywały wynagrodzenie nierejestrowane (poza kontem), - były poddawane praktykom mobbingowym lub podobnym, Zgłoszenia proszę przesyłać na adres inspektor1088@gmail.com Gwarantuję pełną dyskrecję oraz bezpieczeństwo prawne.

Inspektor

Rzeczywiście Firma Mentorus (usunięte przez administratora) świadczyła na rzecz tej spółki usługi doradcze i do dziś nie otrzymała za nie zapłaty. Ciekawią mnie natomiast wszelkie podobne przypadki firm i osób fizycznych które miały z tą spółką podobne doświadczenia.

krasnoludek
@Inspektor

Racja , Janowski opowiada i pisze super bajki, az sie nie moge doczekac nastepnej

bajka
@krasnoludek

też się nie moge doczekać nowych bajek.....zwłaszcza tych o szkoleniach ,kto to kogo szkolił hahahah porażka ,,,no można się pieknie uśmiechać, robić dobre wrażenie ,nic nie umieć wiecej niż w sieci piszą i jeszcze taką kasę brać....nawet śmiać mi się nie chce bo nie warto

Czy DEAL sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Edek

Oczywiście że tak , są takie luźne że czasem nie zdążysz nawet dobiec do kibelka i już masz stolec w gatkach.

Prowadzę działalność doradczą w zakresie optymalizacji i automatyzacji procesów sprzedaży. Przez okres ponad 3 miesięcy pracowałem z człowiekiem, który stoi za obiema spółkami oraz jego zespołem pracowników: szkoliłem handlowców, kupców, magazynierów, przygotowałem i uruchomiłem dział telemarketingu, optymalizowałem sklep internetowy, konsultowałem decyzje handlowe i biznesowe. W sumie przepracowałem w tym projekcie ponad 150 godzin. Człowiek, który stoi za obiema spółkami przez okres 3 miesięcy uchylał się od podpisania umowy choć została mu ona skutecznie dostarczona. Po każdym miesiącu współpracy otrzymywał i przyjmował bez uwag faktury za moje usługi ale ich nie opłacał. Na dzień dzisiejszy suma zaległości to 18 450 zł plus koszty windykacji, przeterminowanie faktur przekracza 60 dni. Kiedy po 3 miesiącach współpracy stanowczo zażądałem uregulowania zaległego długu zerwał współpracę argumentując tym, że mu się nie podobało a ponadto nie zapłaci mi bo żadnej umowy nie podpisał. Nadmienię, że mam bardzo dobrze udokumentowaną całą współpracę – to bardzo szeroka korespondencja mailowa – w związku z czym zatrudniłem profesjonalną firmę windykacyjną do odzyskania przeterminowanych należności. W najbliższych dniach złożę również wniosek o ściganie z art. 286 (usunięte przez administratora) do Prokuratury Rejonowej w Katowicach. Jeśli spółki w styczniu nie zaczną spłacać swoich należności złożę również wniosek do stosownych sądów rejonowych o ogłoszenie upadłości firm z powodu niewypłacalności.

B.
@Piotr

To cudowna wiadomość.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w DEAL sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

X

To raczej cofanie się w rozwoju.

Dominik

Ponieważ przyjmują nowych handlowców, poproszę o więcej opinii. Wysłałem do nich CV i chciałbym się dowiedzieć więcej o warunkach pracy.

@Dominik

Poczytaj posty a będziesz wiedział co robić. Ja pracowałem dla właściciela tego przybytku przez 3 miesiące jako zewnętrzny kontraktor, fakturki co miesiąc przyjmował a jakże tylko zapominał ich zapłacić. Kiedy się mocno upomniałem zerwał współpracę i stwierdził że nie zapłaci bo mu się nie podobało. Dziś toczy się postępowanie windykacyjne i na razie Pan Biznesmen robi wszystko żeby nie zapłacić. Nie twierdzę że w twoim przypadku na pewno tak będzie ale jeśli pada deszcz to na wszystkich a nie tylko na wybrańców.

Gary
@Dominik

Dominik nie bądź głupi.

Adrian b

Skoro jest tak jak piszesz to dlaczego tam pracowałeś, dlaczego zamiast skomlec nie dasz ich do sądu zamiast się tu wyżalać i pokazywać jaki z ciebie nieudacznik i (usunięte przez administratora) Coś mi tu nie gra. Napisz dlaczego tak robiłeś. Ja jakby mi nie płacili to bym nie robił

@Adrian b

Oj coś tu czuję rękę samego właściciela firmy: "nieudacznik, skomleć"... toż to dokładnie język jakiego Pan Biznesmen używał w stosunku do mnie kiedy upomniałem się swoje o pieniądze. Ale może merytorycznie: 1. nie skomlę tylko opisuję sytuację na użytek innych kandydatów na wypadek gdyby mieli się skusić miłą rozmową kwalifikacyjną a potem bardzo się zdziwić przy pierwszej lub następnej wypłacie. A zdziwienie może być bardzo duże. 2. każdy może się nadziać na nieuczciwego pracodawcę, ty mądralo (o ile rzeczywiście jesteś kandydatem) również czego na pewno Ci nie życzę i właśnie po to jest ten portal aby się wzajemnie ostrzegać. 3. wniosek do sądu, wniosek do PIP, wniosek do US, postępowanie windykacyjne są już w trakcie więc nic się nie martw na pewno nie zachowam się jak nieudacznik. 4. Jeśli coś ci tu nie gra to sam spróbuj, w końcu nic nie ryzykujesz, najwyżej ktoś najpierw cię przeciągnie z zapłatą a jak się bardzo mocno upomnisz powie że Ci nie zapłaci bo mu się nie podobało i co mu zrobisz jak nic nie zrobisz. I na koniec prośba o odrobinę kultury: anonimowość naprawdę nie jest zaproszeniem do obrażania kogoś, to przywilej więc mądrze z niego korzystajmy.

Adrian

@PiotrJ a są jeszcze jakieś inne osoby w takiej sytuacji jak ty?

@Adrian

Drogi Adrianie - Moderatorze Dyskusji najlepiej zapytajmy samego właściciela ile osób w tej firmie pracowało i pracuje na umowach śmieciowych, ilu pracowników dostawało i dostaje część swojego wynagrodzenia "pod stołem" jak są traktowani pracownicy i jak są realizowane ich prawa pracownicze. W mojej ocenie Państwowa Inspekcja Pracy powinna natychmiast wybrać się tam na kontrolę i nie wychodzić z tej firmy miesiącami. Już samym w tym wątku znalazłem kilka wypowiedzi jak powyższe aspekty są w firmie realizowane - wystarczy poczytać. Do czego Ciebie Drogi Adrianie gorąco zachęcam.

PiotrJ

Witajcie o szacunku właściciela do pracowników piszą uczestnicy tej dyskusji w wielu poprzednich postach więc wystarczy poczytać: generalnie klimat -8 pkt w skali +10/-10 Ja z kolei miałem okazję poznać drugą twarz tej firmy: przez 3 miesiące świadczyłem usługi na jej rzecz, właściciel faktury przyjmował aale ich nie płacił. Kiedy po 3 miesiącach stanowczo zażądałem zapłaty zerwał współpracę i dalej nie płaci. Dodatkowo napisał mi (art. 216 kk.) że jestem w jego oczach cienkim cwaniakiem i hohsztaplerem. To tak tyle w temacie szacunku dla ludzi i ich pracy.

pola

właściciel sapie a jego niby menager (usunięte przez administratora)pracowników i wprowadza początek plajty firmy, dobrze że się krótko pracowało chyba wszyscy mają klapki na oczach

adam

pracowałem w innej branży - budowlanka jako ph, generalnie każdy handlowiec w każdej branży ma (usunięte przez administratora) - taka praca - trzeba ja lubić i wiedzieć czym się je, idąc jako ph liczyłem się ze wszystkim i tak było, ale generalnie ciekawe doświadczenie, także im ciężej na początku i to zniesiesz tym później ze wszystkiego się śmiejesz i nic cię nie zwala z nóg, poza tym dziś wszędzie jest (usunięte przez administratora) , jeśli jest tylko szacunek dla pracownika, to jest kultura, resztę trzeba przyjąć na klatę i robić swoje - takie czasy - niestety malo kto z nas będzie poslem

kiciu

Witam jestem pierwszym klientem który zakupił w maju u was ręczniki bambusowe i bawełniane z lnem.Jestem bardzo zadowolony perfekcyjną obsługą klientki w sklepie Kazimierz.Pani jest uśmiechnięta i dodatkowo ma wiedzę na temat asortymentu.Z rodziny osoba kupiła przez tą samą Panią pościel bawełnę satynową egipską gdzie cechy jakie sprzedawca wymienił sprawdziła się w użytkowaniu.Chodzę po sklepach po galeriach w Krakowie ale takiego doradztwa o gramaturach i jakościach nigdzie nie usłyszałem.Towar w sklepie jest ładnie wyeksponowany i bardzo kolorowy co mnie przyciągało do oglądania aż w końcu zakupiłem jakościowe rzeczy;)Polecam ten sklep gdyż rzeczy są ładne i na lata.Firmę tę polecam wszystkim.

Andzia

Witam wszystkich tych którzy tu zaglądają . Chcecie poznać prawdziwą opinie o tej sieci sklepu. To jest porażka nie dość że wykorzystują pracowników po 12h to nie ma się czasu na normalne zjedzenie nawet kanapki umowy są śmieciowe wykorzystują ludzi a kierownicy poniżają pracowników mówią że jest wiele (usunięte przez administratora) ludzi na twoje miejsce to jest koszmar (usunięte przez administratora) z wypłatami proponują zastępcę kierownika czy starszego kasjera pracujesz miesiąc i wypłacają ci do słownie śmieci nie płacą normalnie za nadgodziny gdzie powinno byc zapłacone każą być pół godziny wcześniej i musisz zostać po pracy pół godz aby posprzątać i nie płacą za to . Tak że zastanówcie się czy napewno chcecie pracować z takimi oszustami. To jest wykorzystywanie ludzi.

Franek

Mam nadzieję, że dobrze wam się pracuje skoro przestaliście tu zaglądać?

Jhjj

Szukam pracy jako przedstawiciel Czy deal przyjmuje Jakie warunki

Jakie są mocne strony pracodawcy DEAL sp. z o.o.?

Nie ma żadnej mocnej ani dobrej strony tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Łódź

• Jak się pracuje w KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.6/5 Na podstawie 103 ocen.
  • Marii Wedmanowej 7
    93-228 Łódź