FAKO - fabryka koronek i firanek

Łódź

Opinie o FAKO - fabryka koronek i firanek

slx

tam tam tam, te oferty wisiały od marca więc może już wszystko załatwione. Sam nie wiem ,bo według mnie po prostu niektórzy nie byli zadowoleni z warunków i wynagrodzeń, które w firmie były oferowane. Może teraz coś się zmieni -czy coś wiadomo w temacie ?

g

Nie wiem jak jest w pracy tej firmie, niestety współpracy nie rozpoczęłam. Po rozmowie rekrutacyjnej zostałam poinformowana ze w ciągu dwóch dni będzie decyzja czyli czwartek i ze pani sekretarka będzie dzwoniła bez względu na to czy odpowiedz jest pozytywna czy też nie do wszystkich. W czwartek nikt nie zadzwonił. A więc ja zadzwoniłam i usłyszałam ze w piątek będzie decyzja niestety nikt nie zadzwonił z czystej ciekawości zadzwoniłam w poniedziałek i usłyszałam ze we wtorek będą dzwonić ale tylko do osób z którymi chcą podpisać współpracę. A więc ja ze informacja od pani rekrutujacej była inna i ze wszyscy będą informowani. Na odczepne usłyszałam że ktoś zadzwoni we wtorek, niestety nie zadzwonił. Szkoda bo pani przeprowadzająca rozmowę to konkretna i przesympatyczna kobieta. Chętnie bym z nią pracowała.

ktos

jestem wstrzasnieta wypowiedzia osoby ,ktora napisala takie glupoty jak mozna tak oczernic czlowieka ,jestem dlugoletnim pracownikiem Fako znam Pania Ele i uwierzcie mi to sa brednie wysnute z palca ,ktos kto to napisal powinien sie wstydzic [usunięte przez moderatora]

taki ktoś

pracowałam tam krótko,nie żałuję,że to koniec.pracują same plotkary,[usunięte przez moderatora]

anka

jest w porządku!!!

Zostaw opinię o FAKO - fabryka koronek i firanek - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FAKO - fabryka koronek i firanek