Hefal Serwis S.A.

Wodzisław Śląski

Opinie o Hefal Serwis S.A.

Alinoe

współpracowałem z firmą Hefal Serwis. większego bałaganu nie widziałem, ze względu na fatalną sytuację płatniczą praktycznie u każdego z kim Hefal utrzymuje kontakty handlowe ma zaległości finansowe co mocno odbija się na tempie i jakości współpracy (głównie materiałów nie ma na czas) sam sądzę się o odzyskanie moich pieniędzy. ODRADZAM JAKĄKOLWIEK FORMĘ WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ HEFAL SERWIS - oczekiwanie na płatność, opóźnienia rzędu min 60 dni po terminie i spłacanie na raty po 2 tyś to codzienność.

Zostaw opinię o Hefal Serwis S.A. - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hefal Serwis S.A.