Promost Consulting

Rzeszów

Opinie o Promost Consulting

Iza

Znowu pojawiły się oferty na projektanta i asystenta projektanta w Promost Consulting http://www.promost.pl/oferty-pracy/ Rok temu trochę pisaliście o tej profesji. Czy coś się zmieniło w tym temacie? Firma wymienia, że oferuje udział w wydarzeniach branżowych. Czy często takie wydarzenia mają miejsce?

Iza

@tribe dobrze wiedzieć, że istnieje możliwość negocjacji stawki w Promost Consulting. Czy jest jakaś górna granica pensji jaką można wynegocjować? Myślę, że to istotne przed takimi negocjacjami.

tribe

@Iza - widziałem że szukają drogowców, mostowców a nawet elektryków i telekomunikantów (jak ja pracowałem te 2 ostatnie branże były podzlecane). Jeżeli nastawiasz się na jakąś konkretną stawkę - mów od razu z podwyżkami bywa różnie (nie zawsze są satysfakcjonujące). Odpowiadając na pytanie - jeżeli wynegocjujesz stawkę jaka będzie Ci odpowiadać - myślę że warto tam pracować.

Iza

@tribe czyli, gdyby płaca się poprawiła to warto tam pracować? A jakie stanowisko opisujesz? Bo do Rzeszowa teraz szukają asystenta projektanta i projektanta branży drogowej. Informacje są na stronie serwisu gowork.pl. Czy to któreś z tych stanowisk?

tribe

@Iza - jak ja pracowałem nie było specjalnie dużo profitów, teraz wiem że jest np Multisport . Plusuów było trochę, wiec jeżeli zastanawiasz się czy aplikować (nie wiem czy już nie minęło za dużo czasu) - spróbuj. Może się poprawiło coś w kwestiach finansowych (to była bolączka niestety jak ja pracowałem ;/ ).

Iza

@tribe dużo więcej plusów wymieniłeś pracy w Promost Consulting. Możliwość nauki i rozwoju jest w tych czasach bardzo ważny dla pracowników. A co powiesz na temat profitów dla pracowników? Wiadomo, że atmosfera jest ważna w pracy, ale może warto porozmawiać z tymi osobami, jak młodzi ich postrzegają i też zrozumieją, że ważne, żeby było miło, bo lepiej się pracuje?

tribe

Plusy - ciekawe projekty, dobra jakość projektów (można się sporo nauczyć, jak się trafi na dobrego kierownika) - co nie w każdym biurze jest obecnie normą niestety, godziny pracy (nadgodziny ewidencjonowane i albo odbiór albo płatne) Minusy - troszkę za bardzo rodzinnie, za dużo starych niereformowalnych pracowników, którym się wydaje że są najmądrzejsi, a którzy strasznie psują atmosferę, stosunkowo niskie zarobki. Ogólnie ocena +4,-5 / 6

julek

Fajna firma z szansą na rozwój - jak jesteś ambitny i trafisz na dobry projekt to sporo się nauczysz. Zarobki... wiadomo chciałoby się więcej, ale nie ma tragedii.

a jak

Na pewno taki asystent projektanta branży drogowej ma zapewnione zarobki adekwatne do powierzanych obowiązków, co jest dobrym znakiem na to co się teraz dzieje.

Sikoraman

Cześć, czy ktoś mógłby powiedzieć na ile może liczyć projektant, a ile starszy asystent projektanta ? 2 tys. ? 3 tys ? .3 tys. i kartę multisportu ? :)

Narkoman
@Sikoraman 13.09.2016 11:35

Na ich stronie jest nabor do pracy. Zloz cv, dowiesz sie ile dadzą

man

Bardzo kiepska płaca, a jak nie ma pracy to na przymusowe wolne (bezpłatne) wysyłają - zwłaszcza młodych. W firmie liczy się tylko staż pracy i nic więcej, nie licz też na podwyżkę po zdobyciu uprawnień (za dużo mają starych projektantów pracujących tam całe życie).... tak trochę jak w urzędzie

Leon

Bzdury opowiadasz!

Zostaw opinię o Promost Consulting - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promost Consulting