Opinie o Adanex Sp. z o.o. w Radlin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Adanex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adanex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Adanex Sp. z o.o. w Radlin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Adam
Kandydat

Miałem tam pracować ale zrezygnowałem, pamiętam jak założycielka firmy przychodziła w odwiedziny do nieistniejącej już w Radlinie Fabryki Obuwia. Później interes przejął chyba syn. Zaproponowano mi pracę przy jakieś maszynie wytwarzającej spody do butów i pracę przez 7 dni w tygodniu tzn, z niedzielami włącznie. To mnie zniechęciło.

Intyk
 Rekomendacja

@Adam No cóż może i kiedyś pracowaliśmy w soboty i niedziele ale to za starych dobrych czasów kiedy kierowniczka dbała o ludzi, zamówień było mnóstwo. Teraz nie ma sprzedaży i ludzi więc nie ma po co robić i komu robić. Taka prawda. Ja jednak pracuje i na swój sposób mi to odpowiada choć przyznaje że czasy świetności zakoczyly się kiedy prawie trzy lata temu odeszła kierowniczka.

Jacek. Nowy wpis
@Intyk

Pracowałeś w soboty i niedziele? Ty (usunięte przez administratora) jesteś?

Marta Nowy wpis
@Jacek.

A co w tym takiego, że tak pracował? Jak kazali to co miał zrobić, pewnie chociaż lepiej płatne to było?

Pytanie Nowy wpis

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Adanex Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Adanex Sp. z o.o.?

Razdwatrzy
Kandydat

Witam Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną do firmy na stanowisko Menedżera ds. sprzedaży. Powiedzcie mi proszę na jakie zarobki mogę liczyć i czy w ogóle warto?

Go
@Razdwatrzy

Praca spoko, robisz swoje, mega ciśnienia nie ma, sprzedaje się z tego co wiem normalnie, klienci od wielu lat, kasa może być jak na okolice ale szału nie ma

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Adanex Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Starszy specjalista ds. sprzedaży?

Czy w Adanex Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Siwulec

Ja pracowałam w firmie nie długo ale firma spoka i praca tez

Mariusz
@Siwulec

Piszesz, że pracowałeś w tej firmie ale nie miało to miejsca długo, dlatego też może dowiem się od Ciebie dokładnie, jak praca w tym miejscu wyglądała? Sądzę, że masz sporą wiedzę o tym pracodawcy, dlatego też liczę na Twoją aktywność w tym wątku. Dowiem się czegoś, co będzie pomocne dla wszystkich użytkowników odwiedzających ten wątek? Rozwiń swoją wypowiedź a na pewno pomożesz wielu osobom.

kandydat
Kandydat

po takich negatywnych opiniach nie !!! dla pracy w tej firmie

Kol
 Rekomendacja

Jak widzę jak niektórzy gupoty piszą to ręce opadają. Morze szału nie ma ale firma jest spoko.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Adanex Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

@nick
@Pytanie

Nie ma takiej możliwości. To nie jest firma w której się rozwiniesz, niestety taka prawda

Gość
@Pytanie

W tej firmie nie mam żadnej możliwości rozwoju a praca nie jest doceniania ani premią ani dobrym słowem.

Gość

Jakie są zmiany?

Przemo

Jakie warunki dla przedstawiciela ile można zarobić.

PH

Zależnie od wykonu planu, najczęściej 2,5-3,5 na rękę

oni
@Przemo

nie do końca 2,5 -3,5 są zarobki bo podstawa jest koło 2 k A ciężko plam zrobić bo braki w towarze .

Talent show
@Przemo

Byłem na rozmowie na handlowca, warunki idealne dla chłopaczka albo dziewczynki zaraz po szkole dla zdobycia doświadczenia.

Madzik
@oni

A ile sie zarabia na szwalni?

Mała
@Madzik

1500zl z wszystkimi sobatami

zaspal
@Mała

to sporo calkiem a z niedzielami dojdzie do 1700?

Jaga

Nareszcie jutro do roboty. To siedzenie bez roboty i bez fajnych ludzi wokuł jest beznadziejne. Dużo zdrówka wszystkim!

Realna

Jak widać "życzliwy" podpisuje się teraz jako "Pracownik" (ma różne wcielenia i ksywy :) Nie pracuje w firmie bo odradza innym pracę więc sam nie pracuje skoro to taka "zła" praca. Kłamie, wymyśla i życzy źle firmie i jednocześnie ludziom (wielu pracuje po 10, 20 i dłużej lat - w takiej "złej" pracy - nie sądzę :). Szkoda mi tej osoby bo w firmie pracuje się dobrze, na pewno jest to jedna z lepszych firm w okolicy. No ale cóż są ludzie i ludziska. Więcej nie piszę bo nie chcę urazić tej osoby. I tak jak widać ma dość problemów w życiu. Mam nadzieję, że jeszcze ma pracę i jest jej tam dobrze.

Fatalne warunki pracy, hala produkcyjna i magazynowa(duży garaż) , gdzie ściany wypełnione są styropianem (kto pracuje ten wie),ze starą instalacją elektryczną (tylko czekać az się to spali) a przy uciekaniu przy pożarze potkniesz się o zawalone wszystkim drogi ewakuacyjne- gdzie jest straż? Dziewczyny ze szwalni biegają z góry na dół z pełnymi koszami (gdzie normy dźwigania? ) nasze obuwie robocze to... Papcie :) Cała szwalnia zawalona koszami, gdzie jest PIP? jak jest kontrola to wszystko na cacy Pani z biura(wszyscy wiedzą o kogo chodzi) straszy wszystkich karami porządkowymi i daje je - Przedłużenie ręki prezesa. Praca na produkcji przy chemii mocno szkodliwej - pomiary oczywiście w normie bo przed każdymi wietrzymy hale i jedziemy na pół gwizdka, beczki po chemii wywożone są na złom a chyba powinna odbierać to firma do utylizacji ale co tam jak my się trujemy to czemu inni nie mogą a każdy grosz się liczy :) Jak mogę doradzić odpuście sobie tą firmę i omijajcie szerokim łukiem jak nie chcecie stracić zdrowia fizycznego i psychicznego.

@Pracownik

Ty już to zdrowie psychiczne straciłaś co z tych bzdur widać. Dobrze że już cie z nami nie ma. Takich wirusów muzgowych nam nie trzeba. A praca jest OK i mam nadzieję że będzie. A tobie żal. Żenada

Deja

Dzika Lolka czy kogo jeszcze będziesz udawać. Przestań pierdzielić jak zryta i siać ferment. Teraz to nie są żarty. Firmy już zwalniają zachwile wielu będzie bez roboty a takie młoty na początek. Albo jesteś nienormalną hejterką albo tą zwolnioną psychiczną więc po prostu zamknij się.

Loka
@Deja

Sam/a się zamknij. Ta firma to (usunięte przez administratora) i kiła!!! To niby nie mam racji,gdzie macie te płyny, chyba u siebie w biurze. Bo na zakładzie ich nie mam,. .zresztą o mydło ciężko sie doprosić ...żenada.

A ja ide na urlop :)

Lolka

Wstyd!!!! Panuje w Polsce i na świecie epidemia a pracownik nie ma nawet czym rąk umyć...nie mówiąc ze brak płynów lub żeli do dezynfekcji. SZOK ...podstawowej higieny nie potraficie zapewnić pracownikom .Brak papieru toaletowego i do rąk......Masakra!!!@

@dziki
@Lolka

Ale za to szpica ma do dezynfekcji wszystko co tylko można i to z najwyższej półki i w nieograniczonej ilości - bo przecież oni nie mogą się narażać co innego pracownicy, przecież o nich nie trzeba dbać. Ani teraz w tych ciężkich czasach ani w żadnym innym czasie....

Kra

Lolka jak zwykle KŁAMIE. Żenada

Szukający pracy

Ile zarabiają w administracji? Obecnie szukają do księgowości.

Kamil

Czyli istnieje w firmie coś takiego jak premia roczna?

@Kamil

80 zloty

@Kamil

Premia roczna niewidoczna????????????????

Kamil
@Lolka

Co ty tam możesz wiedzieć na temat czy jest czy nie, pracujesz w tej firmie ze tak sie udzielasz ?

Rit

Po co marudzisz zwolnij się i idź do innej roboty. A firma jest całkiem przyzwoita, trochę mam różnych doświadczeń i zresztą bym tu nie robił jakby było inaczej

@Rit

Nie masz może wyjścia to robisz na tej plantacji :)))

@Rit

Słusznie prawisz !

@Lolka

A twoje drugie imię to koronawirus :)

Zostaw merytoryczną opinię o Adanex Sp. z o.o. - Radlin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Adanex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adanex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adanex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Adanex Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Adanex Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adanex Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Odległa 117
    44-310 Radlin
  • NIP: 6472284189 REGON: 277868755 KRS: 0000126264

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adanex Sp. z o.o.