Opinie o Adanex Sp. z o.o. w Radlin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Adanex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adanex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adanex Sp. z o.o. w Radlin

Ja na nalewarkę w sumie oferty nie widziałem, gdzie ona jest teraz wystawiona? Mnie zastanawiała sytuacja w IT, tak jak z w tamtym roku ktoś zauważył młodszy specjalista od niego był potrzebny. czy do teraz faktycznie już oferta nie była w żaden sposób wznawiana? Opowiecie mi o sytuacji na dziale? jak praca konkretnie wygląda?

Greg75 Nowy wpis

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w tej firmie jako operator nalewarki.Jest oferta na to stanowisko i zastanawiam się nad nią.

to tutaj szwaczki teraz są może zatrudniane? Było napisane teraz ostatnio, że na szwalni można spotkać się z normami, ja jakoś na ogłoszenia na to stanowisko w sieci natknąć się nie mogę. Gdzie szukać ewentualnych? I jakie te normy macie? Jak można je ocenić?

Co myślicie na temat pracy w firmie Adanex Sp. z o.o. na stanowisku Magazynier? Właśnie poszukują pracowników. Czy 3600 PLN to odpowiednie wynagrodzenie?

Aaa

Mysle , ze 3600 to mało w porównaniu z tym ile jest pracy. Trzeba ogarniać 2 magazyny na raz. Nie ma rąk do pracy a ciagle tylko sie czegos wymaga. 0 premii motywacyjnych ani nic w tym stylu.

@Aaa

Dwa magazyny na raz? A jak one są wielkie i co się w nich teraz składuje? Pisali kiedyś coś o normach, a tutaj podkreślasz, że brakuje rąk do pracy, to jak na nich się to odbija? Jakie teraz są?

Aaa Nowy wpis

Składuje sie w tych magazynach materiały na kapcie oraz maszyna sklejająca tkaniny. Norm jako tako nie ma ale praca musi byc wykonana jak najszybciej by inni ludzie mogli pracowac. W skład pracy magazyniera wchodzi: przygotowanie towaru do wysyłki, przyjmowanie dostaw, sprawdzanie jakości oraz druków na materiałach, obsługiwanie maszyny sklejającej tkaniny, nie raz wydawanie materialow na drugim magazynie, załadunek śmieci na kontyner, sprawdzanie stanów magazynowych, przewożenie materialow samochodem miedzy magazynami. Ogolnie kierownictwo spoko z tym, ze zbyt wygórowane oczekiwania wobec pracownika. Normy są na szwalniach oraz produkcji

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Adanex Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Starszy Specjalista ds. Sprzedaży?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Sabina

Jakie godziny pracy tam są?

@Sabina

A pytasz o biuro? Upewniam się, bo widzę ze prócz do niego szukają tez kogoś na utrzymanie ruchu, ale o ile nic mi nie umknęło w treści to nie piszą o pracy zmianowej. Czy to oznacza, że na jedna się jednak robi?

Ile średni staż pracy w firmie może wynieść? Widzę opinie, w której jedna Pani deklarowała 17 lat zatrudnienia. jak to wygląda w poszczególnych działach? Mam na myśli ten związany ze sprzedażą. Właśnie potrzebny jest straszy spec od niej. Jaki występuje ten aktualny system motywacyjny z opisu? jakich kwot można się spodziewać?

Loba

Pracowałam 17lat do emerytury. Firmę wspominam bardzo ciepło, zarówno ludzi (prawie wszystkich :) jak i szefostwo. Pozdrawiam serdecznie wszystkich!

Werka

Widzę opis rozmowy rekrutacyjnej dla handlowca. A z kim rozmawia młodszy spec od IT? Upewniam się, bo była oferta jeszcze w kwietniu i czekam na opinie odnośnie rekrutacji jak i samej pracy. po pierwsze jakie są zarobki? było napisane, że tylko od minimalnej się zaczynają

To może i ja podzielę się relacja kandydat - pracodawca Pan prezes jest mało świadomy chyba że kultura na rozmowie obowiązuje w obu kierunkach. Spóźnił się na spotkanie, przez całą rozmowę żuł gumę, oraz niektóre pytania nie powinny padać. Pojechałem z ciekawości bo daleko nie miałem.. Mieli dac znać do końca tygodnia oczywiście cisza. Nie byłem zainteresowany ale chcialem sprawdzić jak opinie mają się do reali. Jak praca wygląda tak samo jak podejście do kandydata to nie dziwię się że szukają dalej do handlowego. Szkoda czasu na rozmowę

Siwulec

Ja pracowałam w firmie nie długo ale firma spoka i praca tez

Mariusz
@Siwulec

Piszesz, że pracowałeś w tej firmie ale nie miało to miejsca długo, dlatego też może dowiem się od Ciebie dokładnie, jak praca w tym miejscu wyglądała? Sądzę, że masz sporą wiedzę o tym pracodawcy, dlatego też liczę na Twoją aktywność w tym wątku. Dowiem się czegoś, co będzie pomocne dla wszystkich użytkowników odwiedzających ten wątek? Rozwiń swoją wypowiedź a na pewno pomożesz wielu osobom.

stary pracownik
@Mariusz

Nie zawracaj sobie głowy tą firmą. Stracisz czas i zdrowie. Właściciel firmy to zaburzony człowiek emocjonalnie. Pracując lata temu zapytałem go czy dostanę "pasek" za wyplate. Odpowiedział pytaniem czy może być skórzany. Zawsze możesz się sam przekonać na własnej skórze. Powodzenia

Koleś

Witam. Pojawiło się ogłoszenie o pracę. Czy może mi ktoś powiedzieć czy się pracuje od poniedziałku do piątku tak jak w ogłoszeniu czy 7dni w tygodniu tak jak wynika z jednej opinii... I w końcu czy warto tam pracować czy nie bardzo, skoro ucinają etat jak nie wyrobisz normy..??

Zona
@Koleś

Pracowałam kiedyś nie polecam choć tylko ze wzgledu na właściciela i jego żonę nie mają szacunku do pracownika. Sama praca nie najgorsza, wypłaty na czas, wczasy pod gruszą, paczki na święta.

Edyta
@Zona

Wow super, paczki na święta. A co w takich pakunkach jest? I czy wartość paczek zależna jest od stanowiska, pensji, sympatii szefa? Zawsze, co roku takie paczki są?

MarkY

Jakie są godziny zmian ?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Adanex Sp. z o.o.?

Po 2 tygodniach a nawet po tygodniu

@Gość

Po tygodniu to chyba trzeba jakoś się wykazać pewnie? Jakie tu szkolenia mają tak właściwie, jak wyglądają w praktyce?

Miałem tam pracować ale zrezygnowałem, pamiętam jak założycielka firmy przychodziła w odwiedziny do nieistniejącej już w Radlinie Fabryki Obuwia. Później interes przejął chyba syn. Zaproponowano mi pracę przy jakieś maszynie wytwarzającej spody do butów i pracę przez 7 dni w tygodniu tzn, z niedzielami włącznie. To mnie zniechęciło.

Intyk

@Adam No cóż może i kiedyś pracowaliśmy w soboty i niedziele ale to za starych dobrych czasów kiedy kierowniczka dbała o ludzi, zamówień było mnóstwo. Teraz nie ma sprzedaży i ludzi więc nie ma po co robić i komu robić. Taka prawda. Ja jednak pracuje i na swój sposób mi to odpowiada choć przyznaje że czasy świetności zakoczyly się kiedy prawie trzy lata temu odeszła kierowniczka.

Jacek.
@Intyk

Pracowałeś w soboty i niedziele? Ty (usunięte przez administratora) jesteś?

@Jacek.

A co w tym takiego, że tak pracował? Jak kazali to co miał zrobić, pewnie chociaż lepiej płatne to było?

Bezimienna
@Jacek.

Czy w tej firmie pracuje sie w weekendy?

@Bezimienna

No nie żeby coś ale wyżej pisał, że już tego nie praktykują. Nie czytałaś wcześniejszych opinii?

Bezimienny 76

Jak pracuje się jako przedstawiciel? Ile realnie można wyciągnąć na rękę? Jaka atmosfera na tym stanowisku?

Razdwatrzy

Witam Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną do firmy na stanowisko Menedżera ds. sprzedaży. Powiedzcie mi proszę na jakie zarobki mogę liczyć i czy w ogóle warto?

Go
@Razdwatrzy

Praca spoko, robisz swoje, mega ciśnienia nie ma, sprzedaje się z tego co wiem normalnie, klienci od wielu lat, kasa może być jak na okolice ale szału nie ma

kandydat

po takich negatywnych opiniach nie !!! dla pracy w tej firmie

Kol

Jak widzę jak niektórzy gupoty piszą to ręce opadają. Morze szału nie ma ale firma jest spoko.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Adanex Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

@nick

Nie ma takiej możliwości. To nie jest firma w której się rozwiniesz, niestety taka prawda

W tej firmie nie mam żadnej możliwości rozwoju a praca nie jest doceniania ani premią ani dobrym słowem.

Jakie są zmiany?

Zostaw merytoryczną opinię o Adanex Sp. z o.o. - Radlin

• Jak się pracuje w Adanex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adanex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adanex Sp. z o.o.?

Adanex Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Odległa 117
    44-310 Radlin