Adanex

Radlin

Opinie o Adanex

obecny

8Kilka informacji na temat pracy w Adanex: Samochód dostawczy z gps,można używać do własnych celów z limitem km,telefon,tablet,navi i zestaw głośnomówiący ( duży plus dla firmy,że dba w ten sposób o pracownika) . Jeśli chodzi o plusy pracy: *pomimo dużego terenu codziennie śpi się w domu *bardzo dobrze wyrobiona marka wśród klientów *umowa o pracę od 1dnia plus zwrot kosztów za dojazd na szkolenie i zarezerwowany hotel( jedzenie we własnym zakresie) Natomiast minusy: *podstawa najniższa krajowa,więc bez wyrobionego targetu wypłaty dramatyczne jak za tyle czasu pracy,zrobionych km i nerwów. *notoryczne braki na magazynie przez co klienci niektórzy czekają po kilka tygodni na zamówiony towar=brak wyrobionego targetu *trzeba mieć duże zaplecze gospodarcze lub garaż na towar,który zamiast być wysyłany bezpośrednio do klienta jest wysyłany do ph i trzeba potem to rozwieźć *zacofany system elektroniczny,zamówienia,fv wystawia się ręcznie *zbyt osobiste pytania na rozmowie,które nie mają żadnego znaczenia przy zatrudnianiu Ogólnie Adanex ma dobrą opinię wśród klientów,więc to duży plus bo nikt nie traktuje ph jak naciągacza, niestety braki magazynowe bardzo utrudniają pracę. Jeśli nie masz nic lepszego na oku to warto,ale kokosów się nie spodziewaj.

xyz

Widocznie się nie sprawdził...Tak niestety bywa.

Olek

Witam Po trzech miesiacach znowu ogloszenie na przedstawiciela a przeciez taka profesionalna rekrutacja , drugi etap Pan dyrektor wybieral z trzech najlepszych i co ? Kandydat sie rozmyslil czy sie nie sprawdzil? Pozdrawiam Olek

...

Cenzura na maxa.

...

Co sadzicie ( usunięte przez administratora )Pracowal u was?

Nn
@... 09.06.2017, 12:01
Co sadzicie ( usunięte przez administratora )Pracowal u was?

Co bylo zlego w tym pytaniu,kto ma cos do ukrycia.

zainteresowany

Witajcie Pojawiło się ogłoszenie że szukają Przedstawiciela Handlowego na mazowieckie Wie ktoś może: -jaka jest podstawa netto -jaka jest premia netto -czy plany są realne -ile wizyt dziennie -jakie auto obrandowane/gps/można korzystać prywatnie Z góry dziękuję i proszę tylko o info osoby które pracują lub pracowały i mogą udzielić kompetentnych odpowiedzi

Olek
@zainteresowany 10.04.2017, 17:09
Nie aplikowałem. A Ciebie zaprosili? Gdzie odbyła się rozmowa? Jak warunki?

Witam Rozmowa była w hotelu Bella Vista w Wesołej z Panem Adamem , rozmowa może być ,ale że będzie jeszcze jeden etap jak się przejdzie tą rozmowę to się nie spodziewałem . Więcej szczegółów odnośnie tego stanowiska będzie podane na następnym etapie rozmowy. Pozdrawiam

@Olek 12.04.2017, 22:43

Witaj Dziękuję za informację. Jak pisałem nie zdecydowałem się wysłać swojego CV ze względu na teren. Dwa województwa to naprawdę duży teren więc noclegi w hotelu, Ja muszę być codziennie w domu. Życzę powodzenia na kolejnym etapie :-)

Odproa
użytkownik zarejestrowany

No ogólnie z tego co mi wiadomo to całkiem sensownie firma sobie poczyna, czytam same plusy o Adanex, ja też mam pytanie jakie tam są zarobki i co wybrać, które stanowisko, czy ktoś pracuje i może powiedzieć czy często wyrzucają ludzi czy nie wyrzucają?

szwaczka

Zastanawiam się nad pracą jako szwaczka w Getexie lub w Adanexie. Co polecacie? Gdzie więcej zarobie?

eudezet

Ogolnie praca ciezka kasa zawsze byla pracownicy w porzadku. Pozdrowienia dla p. Hiacynty

tomek
użytkownik zarejestrowany

na pewno jak się sprawdzisz to po okresie próbnym jest możliwość zatrudnienia, bo niby dlaczego szef miałby nie przyjmować na stałe pracownika, który jest ambitny, może się wykazać itd? To taka osoba jest raczej na miare złota moim zdaniem, więc czemu by nie próbować @miśko, jak jesteś zainteresowany branża to próbuj.

miśko
użytkownik zarejestrowany

Lalla, mnie włąsnie też ciekawi jak to jest w tym Adanexie, bo wiesz, ja też może myślałbym o zadrudnieniu u nich ale mnie chodzi o to, żeby mieć szanse na umowe o prace, nie mówię że od razu, bo jestem świadomy jak wygląda rynek, ale chociaż żeby powiedzieli że jak się sprawdzę po okresie próbnym to mi ją dadzą. ktoś ma doświadczenie jak to jest?

fałszywi

220godz soboty niedziele wsio sie robi poza Tym kierownictwo dno Fałszywe oszuści i nic wiecej

lipa firma

Praca za grosze.

Prawda

Płacą mało .

Tuptus

Ja dostałem pilota o nazwie Gość fajnie cha-cha i już zdążyłem zaprzyjaźnić się z "maszynką"no tak ale co zrobić [usunięte przez moderatora] , też nie popracowałem długo bo kable poleciały do pani [usunięte przez moderatora] która powiedziała papa.Fajna stara komedia

ruda małpa

Szefowa firmy dno dno dno

Faginn
@anonim 22.02.2011, 20:01
Odradzam duża rotacja pracowników. Nie realne plany a nawet jak je wyrobisz to i tak znajdą powód by nie zapłacić !!!!!!!!!...

pracowałem i wiem co nieco odradzam masakra i wyzysk.

prac

Jestem zainteresowany pracą w Adanexie na satnowisku przedstawiciela.Mam tan rozmowę kwalifikacyjną. Czy może ktoś powiedzieć jak wygląda praca w tej firmie? Czy warto? Jak wyglądają zarobki i praca? Będe wdzięczny za każdą podopowiedź.

Klicjk

Widzę, że ktoś broni honoru firmy - pewnie rodzina albo ktoś ze spółki. Po tej wypowiedzi widać, że podejście do pracowników nie zmieniło się ? jak się nie podoba to wypad..... 'Zdecydowani pracownicy' - chyba ZDESPEROWANI i na takich najwięcej można zarobić a co do wypłat to muszą być na czas bo inaczej to łamanie prawa.

grumbii

a no faktycznie tak jest jak piszą powyżej nic więcej nie dodając...:)

Bardzo łatwo krytykować i oceniać,jednak ta firma nie może być taka zła jesli ludzie tam pracują po kilkanaście lat!

janek

to po co tam skladacie podania i aplikujecie jak tam sama rodzina pracuje!

zainteresowany

A na jakie stanowisko aplikowałeś " ex ". Bo jestem zainteresowany pracą u nich i chciałbym się dowiedzieć ?

ex

Rekrutacja to wieczny mit - trwa ponad rok i ciągle jedno i to samo ogłoszenie. Pytania na rozmowie momentami zbyt prywatne. Mam wrażenie, że nie mogłem mieć ambicji, a to, że się uczę to wstyd.

Zostaw opinię o Adanex - Radlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adanex