Opinie o Adanex Sp. z o.o. w Radlin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Adanex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adanex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adanex Sp. z o.o. w Radlin

M

Krótko pracuję niecały rok ale ogólnie w firmie jest przyzwoicie. Przez ostatnie lata pracowałam w 5 firmach i jak na razie Adanex jest zdecydowanie najlepszy. No i większość fajni ludzie.

Iz123

Jak rozmawiam z normalnymi ludźmi (pomijam tych którym wszystko wszędzie nie pasuje) to Adanex należy do przyzwoitych firm w rejonie. A ogólnie to na wszystkie firmy najeżdżają. Widać wszędzie są oszołomy. Iz123 aby było jasne.

Mieczysław

@Raja, napisałeś, że w Adanex się poprawiło. Co to konkretnie oznacza? Możesz napisać, co uległo zmianie w tej firmie? Czy są to aspekty bezpośrednio dotyczące osób w niej zatrudnionych? Twoja wypowiedź będzie pomocnym źródłem informacji dla osób rozważających współpracę z tym pracodawcą.

@Mieczysław

Jak pisałam podwyżki były większe niż wcześniej, spokojniej się pracuje i praca jest bardziej poukładana. Na minus jest to że nowe rzeczy są wprowadzane i trzeba się uczyć tego ale nie jest to strasznie trudne a łatwiej się pracuje.

pul
@Raja

Widzę, że ukartowana rozmowa między Raja a Mieczysław ma skłonić ludzi do pracy w Adanex. Wy chyba za głupków macie ludzi i myślicie, że się nie kapną, że to zasłona dymna.

@pul

Pul, a ty kim jesteś że tak ci zależy aby ludzie w firmie nie pracowali? Były "życzliwy" pracownik? Konkurencja?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Adanex Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Starszy Specjalista ds. Sprzedaży?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pola

To że w firmie jest już dobrze tak cię boli była nasza "koleżanko"? To że poprawiła się organizacja i praca tak boli. Twój jad już ci wyżarł wszystko. Już nikt nie pomoże. Nawet ci nie współczujemy już.

pastny
@Pola

weź skończ z tym jadem bo Ci się płyta zacięła

Raja

A dodam jeszcze jak ktoś tam wcześniej pisał, że w firmie dużo się poprawiło i jest całkiem przyzwoicie, na pewno dużo lepiej jak poprzednie lata a pracuję już ponad 5 lat i dokładnie to mogę powiedzieć. Oczywiście przy tym jak teraz jest z pracą to pewnie mimo podwyżek od ostatniego roku, dużo większych niż poprzednie lata to więcej by się chciało. Ponoć mają jeszcze być. Zobaczymy

Raja

Do @Lolki. To jak kłamiesz, oczerniasz i starasz się wystraszyć ludzi którzy chcą się zatrudnić, wyraźnie pokazuje jak duży masz problem i jak chcesz zaszkodzić naszej firmie, czyli i nam ludziom, którzy chcę pracować. Współczuje Ci Twojego stanu. Zrób coś ze sobą, poszukaj pomocy bo Cię to spali.

Dar

Czytam różne głupoty o firmie powtórzę co napisałem - firma działa od prawie 30 lat, jedna z większych i sensowniejszych w okolicy, Pracuję ponad 10 lat jak i wielu, niektórzy od początku. Jak się czyta te nalatujące na firmę kometntarze na kilometr widać kłamliwe najeżdżanie albo komuś zależy, o czym się już mówi, albo ktoś ma bardzo pokręcone i tylko mu współczuć. Szkoda, że przy okazji innym szkodzi. Z drugiej strony dzisiaj tych plujących wszędzie na wszystko jest mnóstwo.

la
@Dar

potwierdzam jest ok a jakaś nienormalna pewnie zwolniona wali hejtem, bo normalny człowiek tak nie kłamie i nie oczernia swojej firmy nawet byłej

Jaś

Witam. Mam iść na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko zastępca kierownika wydziału produkcyjnego i utrzymania ruchu. Czy jest tu osoba która może się wypowiedzieć na temat ww. stanowiska.

Gno
@Jaś

Z tego co wiem nie ma specjalnych problemów. Urządzenia jak urządzenia wszystko zależy od tego co potrafisz i chcesz robić

@Gno

A jak wygląda to finansowo??? Może coś więcej na temat pracodawcy.

@anonymous

Przede wszystkim musisz nerwy ze stali i dużą cierpliwość. Z szefem nie idzie się dogadać, jeżeli chodzi o zarobek są firmy których więcej zarobisz .Odeszło już czterech kierowników...

Kra
@Lolka

@"Lolka" były beznadziejny kierowniku dalej starasz się zaszkodzić firmie. Żałosna jesteś! Zasmucę cię w firmie jest już normalnie a jak przyjdzie normalny kierownik to tylko lepiej będzie. A ciebie żółć zje :) Miłego

@Jaś

Trzeba pracować ale jest OK. Co do kasy oczekiwania są dzisiaj różnie. Jedni uważają, że jest dobrze, inni chcieliby więcej.

@Kra

@Kra przykro mi to nie była kierowniczka to nadal zatrudniona pracownica. A skoro była taka zła dlaczego 8 lat pracowała?

Lobb
@Jaś

A jakie masz kwalifikacje? Staż itp

Chociaż ciężko to pisać ale poszłam do innej firmy (też szycie) gdzie miało być trochę lepiej a okazało się że dużo obiecywali, a niestety jest gorzej. Ciężko to pokazać ale chyba wrócę do firmy. Trzymajcie się.

sid

Nie uwierzę, że to napisała jakaś szwaczka

Ludzie dajcie spokój!!! Nic nie wpisuje i wpisywać nie będę nigdy taka nie byłam !!! Mam nową pracę i nie mam zamiaru oczerniać zakładu w którym pracowałam tyle lat!!!

@Kasia

I to jest uczciwe. Sama nigdy bym tak nie oczerniała. Ale dzisiaj nienormalnych jest dużo.

Dar

Firma działa od prawie 30 lat, jedna z większych i sensowniejszych w okolicy, Pracuję ponad 10 lat jak i wielu, niektórzy od początku. Jak się czyta te nalatujące na firmę kometntarze na kilometr widać kłamliwe najeżdżanie albo komuś zależy, o czym się już mówi, albo ktoś ma bardzo pokręcone i tylko mu współczuć. Szkoda, że przy okazji innym szkodzi. Z drugiej strony dzisiaj tych plujących wszędzie na wszystko jest mnóstwo.

Gia

@ Nick - faktycznie Kasia i jej wiele Nicków aż szczypie to ujadanie

zwolnienie się 1/3(jak nie więcej) ekipy też spowodowane jest jadem i hejtem? Całe kierownictwo, wiele szwaczek, chłopaki z nalewarek, osoby związane latami z firmą. Jak to tłumaczyć?

ick

Ale jesteś uparta. Kasia i zastępca to nie całe kierownictwo :) Tak należy to tłumaczyć, że hejterom żal że w firmie jest coraz lepiej. A ciągłe hejtowanie pod różnymi nickami podkreśla twój jad i charakter. No cóż na pewne rzeczy nie ma lekarstwa.

Kr

Racja....bardzo rzuca się w oczy, że szefostwo gorąco się udziela :) Można się usmiać

lol
@Kr

śmieszna to jesteś ty. Nie każdy pracownik jest taki głupi żeby rozwalać swoją firmę. Idź sobie o swojej rodzince popowiadaj jaka jest świetna. A jak nie chcesz robić to się zwolnij jest mnustwo fajnych firm a normalnym ludziom daj pracować

Chcę
@Kr

myślisz że tylko szefostwu zależy na pracy i firmie? Zmartwię cię bardzo hejterze, jest nas znacznie więcej - pozdrowionka i spokoju ducha

@lol

Pracownicy którzy odeszli nie są klamcami itd.Po prostu znaleźli lepszą pracę za lepszą płacę. A prawda jest taka że firma nie ma żadnego kierownika...A szefostwo nie bardzo to wszystko ogarnia.

@Lolka

Lolka ty to wiesz, że mówią prawdę? A fakt jest taki że są złośliwcami. Mam swoje zdanie i wiem co mówią ci zadowoleni. Zawsze są plusy i minusy.

@Lolka

Nie mów że nie jesteś kłamcą jak jesteś. Jak już to teraz nie ma kierownik na produkcji i lepiej bo nie ogarniała tego, teraz jest już dużo lepiej i ciągle coś poprawiają. Minus tylko, że trzeba się przyzwyczaić do nowych rzeczy ale w sumie na plus.

@Iz123

A mnie się wydaję że wszystko było zapiete na ostatni guzik .Tu chodzi że każdy kierownik się zwalnia , tak samo jest z planistkami. Więc coś jest na rzeczy.Jezeli w zakładzie jest wszystko ok i traktują ludzi godnie to taka ilość pracowników nie rezygnowala by z pracy w firmie.A wiadomo każdy pójdzie tam gdzie więcej zarobi.

as

Widza że nie tylko hejterzy się piszą. Fajnie i pozdro dla normalnych

jo

Nawet praca w przyzwoitej firmie nie zmienia maruderów Zwolnieni i ich hejty to inna sprawa

sdsd

Najśmieszniejsze na tym forum jest bronienie opinii zakładu jak Częstochowy przez kadrową, Jarka a może i samego prezesa? :) To nawet nie jest śmieszne a wręcz żałosne. Tak jak łażenie ze stoperem przez pewne Panie i robienie czasówek. Każdy wie jak jest, Adanex ma bardzo złą opinię wśród wielu ludzi w rejonie. I prezes, który dorobił się chałupy za 5 baniek zamiast podziękować w jakiś sposób ludziom za to i wynagradzać ich godnie za samo przywiązanie i zaangażowanie to obiecuje gruszki na wierzbie i robi jakieś egzaminy. Sam fakt, że szwaczki pracujące tyle lat w jednym miejscu zarabiają gorzej niż w pierwszym lepszym supermarkecie. Taki zawód powinno się wynagradzać za sam fakt jego wykonywania w dzisiejszych czasach, gdzie robi się coraz bardziej archaiczny. O płaceniu za warunki szkodliwe w firmie kipiącej chemią nie wspominając. Szkoda tego zakładu bo miał by potencjał i można byłoby zrobić z niego coś na miarę eko-okien, no ale niestety chęć nachapania się kosztem niewolników jest ważniejsza od tego żeby ludzie którzy tworzą tą firmę byli zadowoleni.

Al
@sdsd

Żałosne to są twoje wypociny. To co piszesz i kłamstwa pokazują kipiący jad, zazdrość i hejt. Normalni ludzi, nawet zwolnieni tak nie postępują. A to, że działasz na szkodę firmy trochę mnie wkurza, ale że działasz na naszą szkodę wszystkich pracowników już bardzo.

Al

sdsd

dsds

kier
@sdsd

a posty o dochodzeniu do tego kto pisze takie wiadomości są nie na miejscu bo jest wolność słowa i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. A jak napisać coś dobrego jak na myśl przychodzą same złe rzeczy?

Zostaw merytoryczną opinię o Adanex Sp. z o.o. - Radlin

• Jak się pracuje w Adanex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adanex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adanex Sp. z o.o.?

Adanex Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Odległa 117
    44-310 Radlin