Opinie o Adanex Sp. z o.o. w Radlin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Adanex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adanex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adanex Sp. z o.o. w Radlin

Przemo

Jakie warunki dla przedstawiciela ile można zarobić.

PH

Zależnie od wykonu planu, najczęściej 2,5-3,5 na rękę

oni
@Przemo

nie do końca 2,5 -3,5 są zarobki bo podstawa jest koło 2 k A ciężko plam zrobić bo braki w towarze .

Talent show
@Przemo

Byłem na rozmowie na handlowca, warunki idealne dla chłopaczka albo dziewczynki zaraz po szkole dla zdobycia doświadczenia.

Madzik
@oni

A ile sie zarabia na szwalni?

Mała
@Madzik

1500zl z wszystkimi sobatami

zaspal
@Mała

to sporo calkiem a z niedzielami dojdzie do 1700?

Jaga

Nareszcie jutro do roboty. To siedzenie bez roboty i bez fajnych ludzi wokuł jest beznadziejne. Dużo zdrówka wszystkim!

Realna

Jak widać "życzliwy" podpisuje się teraz jako "Pracownik" (ma różne wcielenia i ksywy :) Nie pracuje w firmie bo odradza innym pracę więc sam nie pracuje skoro to taka "zła" praca. Kłamie, wymyśla i życzy źle firmie i jednocześnie ludziom (wielu pracuje po 10, 20 i dłużej lat - w takiej "złej" pracy - nie sądzę :). Szkoda mi tej osoby bo w firmie pracuje się dobrze, na pewno jest to jedna z lepszych firm w okolicy. No ale cóż są ludzie i ludziska. Więcej nie piszę bo nie chcę urazić tej osoby. I tak jak widać ma dość problemów w życiu. Mam nadzieję, że jeszcze ma pracę i jest jej tam dobrze.

Fatalne warunki pracy, hala produkcyjna i magazynowa(duży garaż) , gdzie ściany wypełnione są styropianem (kto pracuje ten wie),ze starą instalacją elektryczną (tylko czekać az się to spali) a przy uciekaniu przy pożarze potkniesz się o zawalone wszystkim drogi ewakuacyjne- gdzie jest straż? Dziewczyny ze szwalni biegają z góry na dół z pełnymi koszami (gdzie normy dźwigania? ) nasze obuwie robocze to... Papcie :) Cała szwalnia zawalona koszami, gdzie jest PIP? jak jest kontrola to wszystko na cacy Pani z biura(wszyscy wiedzą o kogo chodzi) straszy wszystkich karami porządkowymi i daje je - Przedłużenie ręki prezesa. Praca na produkcji przy chemii mocno szkodliwej - pomiary oczywiście w normie bo przed każdymi wietrzymy hale i jedziemy na pół gwizdka, beczki po chemii wywożone są na złom a chyba powinna odbierać to firma do utylizacji ale co tam jak my się trujemy to czemu inni nie mogą a każdy grosz się liczy :) Jak mogę doradzić odpuście sobie tą firmę i omijajcie szerokim łukiem jak nie chcecie stracić zdrowia fizycznego i psychicznego.

Al

Ty już to zdrowie psychiczne straciłaś co z tych bzdur widać. Dobrze że już cie z nami nie ma. Takich wirusów muzgowych nam nie trzeba. A praca jest OK i mam nadzieję że będzie. A tobie żal. Żenada

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Adanex Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Starszy Specjalista ds. Sprzedaży?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Deja

Dzika Lolka czy kogo jeszcze będziesz udawać. Przestań pierdzielić jak zryta i siać ferment. Teraz to nie są żarty. Firmy już zwalniają zachwile wielu będzie bez roboty a takie młoty na początek. Albo jesteś nienormalną hejterką albo tą zwolnioną psychiczną więc po prostu zamknij się.

Loka
@Deja

Sam/a się zamknij. Ta firma to (usunięte przez administratora) i kiła!!! To niby nie mam racji,gdzie macie te płyny, chyba u siebie w biurze. Bo na zakładzie ich nie mam,. .zresztą o mydło ciężko sie doprosić ...żenada.

A ja ide na urlop :)

Lolka

Wstyd!!!! Panuje w Polsce i na świecie epidemia a pracownik nie ma nawet czym rąk umyć...nie mówiąc ze brak płynów lub żeli do dezynfekcji. SZOK ...podstawowej higieny nie potraficie zapewnić pracownikom .Brak papieru toaletowego i do rąk......Masakra!!!@

@dziki
@Lolka

Ale za to szpica ma do dezynfekcji wszystko co tylko można i to z najwyższej półki i w nieograniczonej ilości - bo przecież oni nie mogą się narażać co innego pracownicy, przecież o nich nie trzeba dbać. Ani teraz w tych ciężkich czasach ani w żadnym innym czasie....

Kra

Lolka jak zwykle KŁAMIE. Żenada

Szukający pracy

Ile zarabiają w administracji? Obecnie szukają do księgowości.

Kamil

Czyli istnieje w firmie coś takiego jak premia roczna?

@Kamil

80 zloty

@Kamil

Premia roczna niewidoczna????????????????

Kamil
@Lolka

Co ty tam możesz wiedzieć na temat czy jest czy nie, pracujesz w tej firmie ze tak sie udzielasz ?

Rit

Po co marudzisz zwolnij się i idź do innej roboty. A firma jest całkiem przyzwoita, trochę mam różnych doświadczeń i zresztą bym tu nie robił jakby było inaczej

@Rit

Nie masz może wyjścia to robisz na tej plantacji :)))

@Rit

Słusznie prawisz !

@Lolka

A twoje drugie imię to koronawirus :)

Ta firma to jeden wielki dramat.. Firma obraca takimi pieniędzmi że szok a pracownikow nie doceniają w ogóle najlepiej jakbys chodził 24/7 i nie chciał od nich za to wynagrodzenia.. Cała rodzinka nowiutkie furki a dla pracowników nie ma na podwyżki ( chyba że kogoś roczna podwyżka 80 zł zadowala ) nie polecam trzymajcie się jak najdalej od tej firmy i tych zlodzi bo ta firma to ZLO !

Xxx

Jakie 80zloty? Panowie z Ukrainy dostali po 300 złotych to chyba nie tak źle? Czyżby dodawane zdjecia na fejsbuka dawały rezultaty w tym ile kto zarabia? Pracowalam tam kilka miesięcy i za telefon mnie zwolnili a oni podczas pracy robią zdjęcia na fejsbuka jaka w tym logika?

Dziki

Znajdzie się osoba konkretna, która potrafi napisać, jak wyglądają realnie zarobki w tej firmie? I od czego są zależne o ile są ? Jaka atmosfera panuje? Jaki czas pracy? Czarno na białym?!! Jestem zainteresowany pracą w tym zakładzie. Czytając wasze opinie a raczej, denne dyskusje i przekomarzanie się kto ma racje, niczego nie wnosi. Znajdzie się kilka komentarzy na temat zarobków, czasu pracy i rzekomego akordu, lecz te info Nie jest konkretne. A więc ktoś z jajem potrafi ? Pozdrawiam.

Derja
@Dziki

Zarobki niskie najczęściej najniższa krajowa, premia zależna od wykonu nalewarek- wykony raczej słabe nie to co za starej kierowniczki. Wypłata zawsze na czas, umowa o pracę, paczki na święta, praca w akordze - norma wyśrubowana. Atmosfera smutna i nieprzyjemna ale nie wszystkim zależy na sielance. Nie polecam rozmów z prezesem i z żoną prezesa - sugeruje obu unikac. Pracuje parę lat-moj czas odejścia się zbliża....

Dziki
@Derja

Derja najniższa krajowa, plus premia? Ile wynosi ta premia? 3,5 tys przynajmniej można zarobić w całości ? W poprzednim moim pytaniu nie napisałem ze dotyczy ono pracy na produkcji.

Kla

Podwyżki były różne z tego co słyszę i większe są niż w zeszłym roku. Z tego co słyszę to nie wiele firm robi podwyżki bo kryzys ponoć idzie. U męża w firmie mówią że dopiero w 2 połowie roku może będą bo jeszcze czekają na PPK I na to ile to firmę będzie kosztować i zależnie od tego mają być albo nie :( podwyżki. A u nas też ponoć jeszcze ma być w ciągu roku kolejna

Zizi

Tutaj nigdy nic się nie zmieni. Cóż taki los tego kto chce lub musi w tej firmie pracować. Jak się znalazł ktoś kto chciałby coś usprawnić czy zmienić to się go pozbyli bo był niewygodny. Cóż zostaje nam szara smutna rzeczywistość ????

Kuba

Zastanawiał się ktoś dlaczego są niskie zarobki? Może zbyt towaru jest na tyle mały, że firmy nie stać na podwyżki?

Gregory

Jakie są tam zarobki??

@Kuba

A na nowe samochody ich stać

Jo
@Lolka

Wyszłaś z nory i znowu hejtujesz. Żenada. Pochwal się co osiągnęłaś przez ostatnie miesiące. Wesołych Świąt !

Kla
@Kuba

Zarobki może nie szałowe ale przyzwoite. Robota OK.

@Jo

A Ty co? Nie potrafisz głośno powiedzieć ze nie jest za ciekawie. Nawet ukraińcy nie chcą u Was pracować. Jednym słowem żenada jest pracować w takie firmie gdzie nie szanują pracownikow i nie potrafią utrzymać fachowca. A teraz zatrudniają same fajtłapy.A u mnie wszystko wporzadku, praca super ,premia świąteczna wieksza jak Wasz zarobek,í najwazniejsze doceniają.Wesołych Swiąt i życze zeby wkońcu adanex się podniusł

@Kla

Życze żeby w firmie zmieniło się na lepsze,żeby zbyt na towar był wiekszy,rzeletnych pracowników i wiekszych wynagrodzeń .Wesołych Świąt i Szcześliwego Nowego Roku

Jo
@Lolka

Lolka niestety nie wyleczyłaś się. Żaden lekarz ci nie pomoże. Zbyt bardzo cię to dotknęło, zbyt wiele, zbyt głęboko. Nikt normalny nie śledzi firmy w której się robiło dawno temu i nie żyje jej sprawami. To jest OBSESJA, PARANOJA, SCHIZOFRENIA, MANIACTWO, OBŁĄKANIE, NATRĘCTWO, OPĘTANIE. Bardzo smutne. Siedzisz i śledzisz cały dzień Goworka. Sześć opętanych wpisów w ciągu dnia. Od wielu miesięcy piszesz same bzdury, miotasz się, mieszasz, bredzisz, kłamiesz, wymyślasz. Jesteś niestety nikim, małą, chorą, wredną, zawistną, zgorzkniałą kreaturą, która ma tak zryte życie, że nawet na Święta zamiast żyć, gotuje się we własnej żółci. A ta żółć, płynie i płynie i płynie a ty w niej gnijesz i gnijesz. Ale nie jesteś sama. Takich zgniłych, obłąkanych frustratów na formach trochę jest. Dlatego normalni ludzie nie przejmują się takimi kłamstwami byłych pracowników z OBSESJAMI. Normalny człowiek jak mu coś nie pasuje zmienia pracę i żyje dalej. Ty normalna jak widać nie jesteś … Być może była koleżanko. Żal mi cię.

@Jo

Jezu ale się naszczekałaś, nie ugryzłaś sie przypadkiem w język ....bo piana Ci napewno poszła jak wściekłemu psu albo raczej suce. W (usunięte przez administratora) mam tą firme ale jak widze jak piszesz ze jest wspaniale to się flaki przekrecają .A tak na koniec radzę wziąść coś na wścieklizne i jakieś prochy na uspokojenie....tak sie nakrecić i nawyzywać....ojjj nie ładnie :)))) pewnie wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) masz

@antymonek
@Jo

Tekst godny żony prezesa! Brawo! Co za przykład! Cóż za polot! Poziom równy poziomowi firmy!

Były
@Jo

Niestety Lolka ma rację. Ja pracowałem w tej firmie i wiem jak jest. Lolka ma 100% racji. Adanex to porażka i nikt tego nie zmieni z szefostwa poprawnymi komentarzami. Sorry panie Adamie taka prawda. Kiedyś jak pracownicy odchodzili zakładałeś im sprawy w sądzie, ile ich pan wygrał? Pozdrawiam byłych i aktualnych ????

Adik@gmail.pl

Miejmy nadzieję, że te kobiety są wynagradzane odpowiednio do wykonywanej pracy. Jeśli jest jakaś chetna kobieta do pracy zapraszam na meila mam ofertę przy produkcji zarobki od 2500zl praca od pon-pt. Pozdrawiam

Idol

A ile pracownik produkcji ?

Idol

Piękne komentarze. Chce tam pracować

Jakie narzędzia pracy zapewnia Adanex Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

PH

Ci którzy mają samochody do pracy (PH) korzystają z nich 24h

Jojo

Służbowe auto tylko jako przedstawiciel reszta narzędzi pracy w tej firmie przysługuje tylko prezesowi i jego smutnej i niezadowolonej rodzice. Nuda wiecznie to samo

Byly

A ja powiem Wam. Pracowałem w tej firmie bardzo dawno temu i już wtedy zarobki były bardzo słabe. Gdyby nie fajne dziewczyny to bym się szybciej zwolnił ???? P.S. pozdrowienia dla Moniki, Gosi i Anity. Buziaczki.

Zostaw merytoryczną opinię o Adanex Sp. z o.o. - Radlin

• Jak się pracuje w Adanex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adanex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adanex Sp. z o.o.?

Adanex Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Odległa 117
    44-310 Radlin