Opinie o Alumast w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Alumast. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alumast o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alumast w Wodzisław Śląski

Sjsjsnsjsj

Firma sprzedana A premii jak nigdy nie było na czas tak nie ma jej nadal.co za dno.

GHJ

Czy polecacie pracę w firmie? ........................................................NIE!!!

BFG

Czyli firma przetrwa?

Edyta

@przypadekBB jeśli jakiś post został usunięty to znaczy, że został naruszony regulamin. Warto więc przeczytać go przed napisaniem komentarza.Dlaczego przestrzegasz przed zatrudnianiem się w Alumast?Jaką miałeś umowę?

SWD

Trup pewnie dogorywa. Żadnych njusów

@SWD

Są, ale na ukraińskim GOWORK :D. A na poważnie co sie tam dzieje bo jakoś cicho. Jest tak dobrze że nia ma na co narzekac czy zmowa milczenia.

DSG

Jak tam premie, kiedy upadłośc???

FGD

Jest ogłoszenie na logistyka juniora, czyżby wypiepszyli seniorke???

przypadekBB

Ktoś usunął ostatnią opinię z linkiem do bankiera (niezgodnie z regulaminem, czy strach), więc radzę dotrzyjcie tam sami i poczytajcie ostatnią opinię odnośnie sytuacji firmy, generalnie nadmuchany balon, który może pęknąć, uwaga na zatrudnianie się, jeśli macie rodziny, myślcie o sobie

TSA

Siema ludzie, jak tam w firmie? Co ciekawego slychac?

@TSA

Ktoś tam pewnie robi, ale na bankierze akcje stoją po 1,03 zł na dzień dzisiejszy wiec może już niedługo.

Ireeeeeeeek wrócił.YEEEEEAAAAAH!!!!!!!!!!!!!!

realistaeuropejczyk

Ludzie chcący coś zrobić i tak napotkają na wielkiego prezesa, który jest przemądrzały i wie jak powinien wyglądać biznes, ciągłe zmiany w tej firmie, ruchy w sprzedaży, na produkcji, dziwne przyjęcia, awanse, odejścia ludzi świadczą, że nie jest to firma stabilna.

Makag
@realistaeuropejczyk

Nie tylko on jeden. Zresztą ciągle to działa to chyba taki zły nie jest. Przemądrzalców jest tam wicej. Im gorszy pracownik tym bardziej przemądrzały

SWD Dragunov
@realistaeuropejczyk

Z ciekawości z pytam kogo tak dziwnie awansowali i przyjeli. Prosiłbym o konkretne dane.

DFTPunk

Radze omijac to miejsce. Raz pieniądze dwa fatalna atmosfera. Wszechwiedzący najmądrzejsi nadludzie.

SR

ciekawe dlaczego członek zarządu z oxwordu uciekł z alumastu po trzech miesiącach?

@SR

O którym czlonku teraz mówisz?bo nie kojarzę

klown
@Anonimus26

Był taki od sprzedaży i marketingu, info wewnątrz firmy nie było, bo po co, wystarczyło śledzić info w necie. Zrezygnował bo zobaczył co się dzieje....zresztą najlepszy z tego co mówili to nie był, a szefostwo coś widziało, taki lis....

@klown

Ja mam pytanie do administratorów.dlaczego niektóre posty związane z praca w alumascie zostały usunięte?to jest tak zwana demokracja i wolność słowa?czy firma kazała usunąć te posty które sa dla nich niewygodne? bo zawierają zbyt dużo prawdy o alumascie?

@Anonimus26

Z tego co mi wiadomo usuwane mogą być posty zawierające wulgaryzmy a takowych w moich postach nie było. Proszę o wyjaśnienie mi zaistniałej sytuacji.

VCX
@Anonimus26

Proste komuś sie nie podobały i je usunął. Są tam wogóle jakieś przyjecia bo mieli sie ludzie zwalniac???

ajaj

Firma nie jest godna uwagi, ciągłe problemy które przeżywa firma jest związana z brakiem właściwego zarządzania, nie cenią pracowników, nie wykorzystują potencjału ludzkiego i osoby którzy stoją na czele tej firmy nie potrafią zrozumieć, że istotnym elementem są ludzie, bez nich nie zajedziecie daleko. Pracują tam osoby jeszcze z myśleniem bez innowacji, byle jakoś przeżyć i i siedzieć cicho. Każdy kto ma odrobinę instynktu, niech szuka pracy gdzie indziej.

małyniemiec

a wypłaty chociaż są w terminie?

@małyniemiec

Wypłaty są na czas.ale jutro dzień do którego maja wypłacić ciezko zapracowane premie.powiem tak jeśli jutro nie będzie pieniędzy na kontach jutro jeden z pracowników wyśle pismo do pipu ze skarga na niewywiazywanie się firmy z umowy.trzeba w końcu się trochę wziąć za ich bezczelne zachowania.i to będzie dopiero początek.po kolei będą zawiadamiane poszczególne organy do ścigania takich pracodawców.zaczniemy od pipu a skończymy na ochronie środowiska.bo prezes i spółka maja chyba za lekkie życie.

Tamagotchi

Żeby tylko w biurach. Handlowcy są rozjebani po całej polsce o ile nie świecie. Firma przez rostrastanie rozumie zwiekszanie liczby handlowców, ktorzy na spółe z dwiema paniusiami które znają sie jeszcze chyba z piaskownicy tworzą koło wzajemnej adoracji. Widok dwoch starych "DAM" budzi dośc sporą agresje które na wszystkich patrzą jak na popddanych. Zachowują sie jak małe dzieci a powinny już swoje z podstawówki odbierac. Dobrze, nie ma co sie przejmowac że to wygląda jak z odzysku. Jak to zdechnie to oni najbardziej bedą cierpiec.

HGH

Może wreszcie zamkną to gniazdo os.

SWD

Ja obstawiam że to i tak zbankrutuje. Wtedy zacznie sie selekcja naturalna. Ci kumaci i zaradni znajdą sobie zajecia, a nieroby pójdą do piachu. Niestety tak wygląda świat. Nie bedzie sie nikt nad nikim nad nikim litował. Patrząc na wiadomości o wynikach sprzedaży pracownicy umysłowi bedą mieli raczej słabe referencje na rynku pracy. Swoją drogą powodzenia.

GrayFox

Starzy wiercą mi dziure w brzuchu o wnuki, a ja chce wiedziec czy jak tam przyjde to bedzie mnie stac żeby im pyski zapchac żarciem, okazjonalnie jakiś wypad na ibize :D

GrayFox

Ja też mam pytanie, czy jak sie tam zatrudnie to dam rade poukładac sobie życie i czy bedzie mnie stac na utrzymanie rodziny???

krakra

Z info na rynku wynika, że mają ciężką sytuację finansową, więc i pensji mogę nie płacić na czas, podobno jest bardzo nerwowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Alumast - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Alumast?

Zobacz opinie na temat firmy Alumast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alumast?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alumast?

Kandydaci do pracy w Alumast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alumast
2.7/5 Na podstawie 67 ocen.

Alumast