Opinie o Alumast w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Alumast. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alumast o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alumast w Wodzisław Śląski

Jakie warunki pracy są w Alumast? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Pracownik Produkcji?

Robol

Tak jest szatnia i stołówka firma nie zapewnia dojazdów

pracuś

Szkoda gadać, nie ma gorszego.miejsca.

ciekawy
@pracuś

Hej powiedz coś więcej, chyba nie może być tak źle ?

W Alumast poszukiwana jest osoba na stanowisko Pracownik Produkcji. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

EMMM

Szkoda pisać. Naprawde.

@EMMM

No właśnie chodzi o to, żeby jednak coś napisać :D Po to tu jesteśmy, halo! :D Jako były pracownik na pewno wiesz sporo o firmie, więc może jednak zechcesz napisać jak Ci się tam pracowało?

Tax
@Roman

Zastanów się 8 razy czy chcesz robić tu

Jak dużo osób pracuje w Alumast?

Haczapuri

Jakieś 90% na stanowiskach dyrektorskich. 3% na produkcji, która zadupia za ośmiu na trzy zmiany reszta udaje ze cokolwiek robi. Na przykład jakościowiec z przerośniętymi ambicjami ,bo to chyba jego pierwsza robita

SU 100
@Haczapuri

Naprawde dziwie sie że ktokolwiek tam jeszcze pracuje na tamtej produkcji, czy gdziekolwiek tam na stanowisku niższym niż menadżerskie.. Odkąd odszedłem jest tylko lepiej. Żadne pieniądze nie przekonały by mnie do powrotu w tamto miejsce. Bardzo inteligentne inaczej organizmy pomogły mi w odejściu. Wspaniała wyedukowana za nasze pieniądze elita da sobie rade.

polikos

Jeśli dojdzie kiedys do takiego stanu, że w ZUS będzie można uzyskać jednym klieknięciem informację ile osób przewinęło się przez dana firmę, albo nawet i będzie dostępna informacja o wielkości zapłąconych podatków przez pracowników, to powstaną całkiem fajne nowe firmy. a shkopkowe oszusty bedom zmuszone do poszukania nowych sposobów upodlenia ludzi.

Kazimierz
@SU 100

No widzę, że nie byłeś zadowolony z zatrudnienia, ale nie napisałeś o co dokładnie chodziło. Chyba nie o pieniądze? To co, atmosfera była słaba?

SU100
@Kazimierz

I pieniądze i atmosfera. Władczynie mogą sie burzyć że (usunięte przez administratora) głupoty. Ale to moje własne zdanie. Może tylko ja tak mam. Naprawde ucieszyła by mnie wiadomość że bankrutują. Jest tam paru zaradnych którzy znajdą sobie inne zajęcie, a te cwane przydupaski zostaną z reką w portkach. Niech cwaniarki spróbują w innej firmie tak odpierdzielać cwaniare to zobaczymy czy czy długo tam przeżyją. Problem jest taki że że wszystko od zawsze mają i nic im nie brakuje to na reszte patrzą jak na robaków. Bardzo sie postarali żebym ich popamietał.

@Haczapuri

To widzę, że na produkcji ciężko :( Pewnie też nocki? Dodatkowo płatne chociaż i czy ogólna kasa zadowalająca? :p

OX

Wow. Jest tak grubo, o czymś nie wiem? Życze kancelari i reszcie aby wygrali wszystkie sprawy jakie chcą wytoczyć:D

Czy pracownicy w Alumast dogadują się między sobą?

Answer

Tak. Niemczyca i psiapsiółka ugadują sie jak sprowokować kogoś do przemocy. Dalej jest płacz, larmo i ogólna drama.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Alumast?

Ano trzeba uważnie czytać umowe.

Bożena
@Odpowiedz

Jak to? Co masz na myśli? Co ma wspólnego umowa z wymaganiami Alumastu względem kandydata?

@Bożena

Co bożenka pracujesz tam??? Ni ma komu robić w waszym wielkim corpo :D Ja odradzam to miejsce wszystkim i radze szukać gdzie indziej. Traktowanie było tam za moich czasów uwłaczające.

OX

Mała korekta wypowiedzi. Biurowym nie odradzam, wręcz polecam.

Ekookienny

Siemanko :) Jest jakiś dojazd z Rybnika z dworca km?

ZbitaSzyba
@Ekookienny

Jest. Rowerowy. Albo sprubuj psiego zaprzegu, bo przy tej wypłacie to samochud ze złomowa na kredyt weźmiesz. Istnieje też opcja że do łba dostaniesz wspułpracując z tymi przemądrzałymi cwaniarami kturym swoją drogą dąb w (usunięte przez administratora)

Ekookienny
@ZbitaSzyba

hehe Dzięki za odp. Ludzie to jest jakiś pic na wode !!!! Ogłoszenie z pracuj pl służy chyba tylko po to, żeby wyciągnąć od was dane osobowe. Z sześcioma osobami o różnym poziome wykształcenia i doświadczenia wysłaliśmy CV i nic.

ZbitaSzyba
@Ekookienny

Jak któraś jaśnie panienka bedzie miała widzimisie to sie może odezwie. Nie rozumiem sensu dodatcji dla firm. Podwinąć to sie może noga jakiemuś zwykłemu Kowalskiemu ale taka OLBRZYMIA firma. Przecież tam ludzie mają od zajebania dyplomów. Mgr tego albo tamtego. Obowiązki zwykłego robola to np. zrób wszytko za pieciu, ukłoń sie robaku itp. Jak nie wierzysz to sprubuj ale zanim robote zaczniesz to melisa na uspokojenie żebyś czegoś głupiego nie narobił. Niestety dwa panisko z przerostem dupska, obwisłych worów na mleko oraz ego ma jakieś kompleksy na punkcie dyplomów, wieć jeżeli podajmiesz sie tam pracy dajmy na to przy łopacie to skończysz kosząc im trawniki na działkach. No ale może doczekam kiedyś takiego pięknego dnia w którym na bankierze pojawi sie informacja o upadłości likwidacyjnej oraz bankructwie szlachty rydułtowskiej.

OoO
@Ekookienny

Co to ja widze. Jakaś niezadowolona raszpla kliknęła smutną buźke ekookiennemu. Pozytywne opinie piszą chyba tylko wioskowi z rydułtów albo stworzenia sprzed monitorów nie wąchające tych kojących zapachów powstającyh podczas produkcji.

Zrozpaczenie

Uważnie czytać ( podkreślam !!!!!!!!!!! ) uważnie czytać umowę różnie było ale teraz to nieporozumienie . Nowa miotla zrobiła tak umowę ze zostaje tylko podstawa , biedronka na dzień dobry daje więcej. Podjencue tej pracy tylko na własne ryzyko - potem miej pretensje do siebie. W tej branszy wypadają najgorzej . Wszystko co było tutaj dobre przeminęło kilkanaście lat temu. Atmosfera lepsza jest na Marsie

Niedowierzanie
@Zrozpaczenie

HEHE. Muj człowiek :D. Kilkanaście lat temu nie było wcale lepiej niestety, też były przemądrzełe panienki które ni jak nie chciały opuścić biurek.(usunięte przez administratora) Jak umowa jest taka do bani to włoski strajk. W wielu innych firmach ppoprawiły sie warunki, muwie bo odeszłem z tego czegoś i jest (usunięte przez administratora) polecam to zrobić jak najszybciej i nie oglądać sie na to miejsce. Lejcie na tą przegraną sprawę.

Dzień dobry, proszę o rzetelną i konkretną odpowiedź odnośnie pracy handlowca w firmie Alumast. Czy dobzi handlowcy osiągający wyniki są zadowoleni ze swojej pracy ?. Jakiego wynagrodzenia zasadniczego można się spodziewać na stanowisku handlowca ?. Czy samochód służbowy jest w miarę nowy tzn. bezpieczny ?. Bardzo dziękuję i życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.

KontrKandydat
@Kandydat

Wszyscy tylko o tych biurowych na okrągło. A nikt sie nie zainteresuje jak wygląda praca na kompozytach. Może by pan szanowny kandydat przerobił troche na produkcji to zobaczy czy wszystko jest takie bezpieczne i miłe. Gdzieś pan takie dobre wyniki osiągał że roboty szukasz?

@KontrKandydat

Dziękuję za odpowiedź, mimo że nie jest ona na temat. Szukam odpowiedzi na stanowisko handlowca, bo na takie stanowisko aplikowałem i mnie to interesuje. Gdybym aplikował na stanowisko pracy przy kompozytach to pytanie brzmiało by inaczej :). Życzę powodzenia !.

Solidny pracownik

Jaka stawka na początek?

@Solidny pracownik

Właśnie, też mnie to interesuje. Ile wynosi tu podstawa i ile można zarobić z premii? Czy w Alumast dostaje się umowę o pracę od pierwszego dnia? Liczę na jakieś odpowiedzi...

heheheh
@Roman

Umowa zlecenie na początek 3msc później na czas okreslony. Podstawa 1700-1800 premia z dodatkiem max 6stow. Smiech, _upa, kamieni kupa, (usunięte przez administratora) smrod i jeden taki co mysli ze ludzie wiecznie beda zadupcac za takie grosze a jjuz nie dlugo moze się zdziwic i to fest. Producja dziala na 3zmiany, a produkcyjnych pracowników po dwoch na jedną zmiane,a oczekiwania bossa sa takie że dwoch ludzi zrobi to samo co czterech. pozdro

Jaka jest kultura pracy w Alumast? Obowiązuje typowy dress code?

ProductionSWD

O jaką kulture pytasz??? Czasem o jej braku można napisać esej.

Na jakie benefity można liczyć w Alumast?

XYZZYX

W sumie tylko podstawa, dodatek nocny, dodatek zmianowy, premia uznaniowa a na laminowaniu dodatek laminiarski

Czy jest możliwość w Alumast pracy na część etatu?

Roman

Nie polecasz pracy w Alumast, ale nie napisałeś/aś z jakich przyczyn, jeśli możesz, to doprecyzuj to proszę, żeby i inni, którzy zamierzają aplikować, mieli dokładny obraz sytuacji w firmie. Są nocki/nadgodziny?

ProductionSWD

Idź do hefala lepiej :D

ziomek

Szukają teraz 2 handlowców, czy ktoś może jakoś konkretnie opisać jak wygląda sytuacja firmy ? Czy jest sprzedaż ? Czy firma jest w stanie upadłości ? Tylko bardzo Was proszę - konkretnie i na temat, bez bicia piany i niepotrzebnych "ozdobników".

Ciekawyświata
@ziomek

Firma nie jest w stanie upadłości, sprzedaż jest na całkiem dobrym poziomie.

Robciu

Na jakie stanowiska można próbować i czy warto?

Byly fizyczny
@Robciu

Nie warto. Poszukaj lepiej gdzies indziej. Kierownik to głupek I pozer który myśli ze wszystko wie A jest zniewiescialy jak dziewica.brygadzisci nic nie wiedzą o tym co robią a pracownicy to mieszanka debila polglowka i wazeliniarza. Takze wszedzie bedziesz miał lepiej ale nie tam

Somwhere
@Byly fizyczny

Potwierdzam. Lepiej gdziekolwiek indziej. Przekonałem się na własnej skórze. Najwiekszy problem tam to ludzie. Chyba że chcesz zostać jakimś cwanym specjalistą od czegoś tam nikomu niepotrzebnego.

Iwona
@Somwhere

@Somwhere Piszesz o złej atmosferze pracy panującej w Alumast. A co jesteś w stanie nam napisać na temat warunków zatrudnienia w tej firmie? Jak wygląda pensja netto na Twoim stanowisku? Może to jest zadowolające?

Somwhere
@Iwona

O obecnych warunkach zatrudnienia nie jestem w stanie nic napisać bo już tam nie pracuje. Mogę zasugerować jedynie poszukanie sobie czegokolwiek innego na podstawie poprzednich doświadczeń. I pytanie kto jest tam teraz kierownikiem a kro brygadzistami, bo moi poprzedni w tej firmie prezentowali poziom zbliżony do przedszkola.

@Somwhere

Możesz napisać co sprawiło, że zrezygnowałeś? Rozwiń komentarz i powody, dla których nie polecasz tej firmy.

Jak się pracuje z ludźmi z Alumast?

Kaaaanznsnxjxjxbsbxn nxnssjskd

Zależy. Jak masz trafić na laminowanie to lepiej nie podejmuj tej pracy. Chyba że lubisz pracować z debilami. Jak kierownikowi nie bedzoesz w (usunięte przez administratora) wlazic to miejsca tam nie zagrzejesz. Jak trafisz na zbrojenie to spoko. Lepsza atmosfera I mądrzejsi ludzie. Ogolnie w ogole nie polecam tam pracy ale jeśli masz wybierać to lepiej na zbrojenie

Szukajacy pracy

Witam. Czy firma potrzebuje brygadzisty bardzo profesjonalnego czy lepiej szukac hdzie indziej?

Hgwp
@Szukajacy pracy

Na laminowaniu robią same pedzie. Lacznie Z kierownictwem

WMCA
@Szukajacy pracy

Tam mają tak "PROFESJONALNYCH" liderów że raczej nie masz szans się przebić. SORY

Fabian

Tajemniczo piszecie o firmie, o co chodzi? Wszędzie mogą być gorsze chwile!

Byly robol
@Fabian

(usunięte przez administratora) A ludzie na włoknie........... Lepiej przemilczec. Robilem tam kiedys ale dlugo nie wytrzymalem.

Jaa@aaa33
@Fabian

A co tu taka cisza? Jest tak dobrze ze nikt juz nie narzeka? Czy posmarowali kasą zeby nikt nie pyszczyl? Jak tam czarnowlosy kierownik zyje jeszcze?

Aghast31
@Fabian

Ta firma to dno. Wszystko wiedzacy kierownik plus (usunięte przez administratora) jego stanowią mieszanke wybuchową dla normalnych ludzi. Traktuja nowych pracownikow jak gorszy sort tylko dlatego ze ktos czegos nie potrafi. A są to ludzie ktorzy nie potrafia wylac porządnego słupa. Kiedy pracowalem zdawalo mi sie ze robie z ludzmi niepelnosprawnymi umysłowo. I jeszcze wiecznie zafuczala brygadzistka do ktorej nie warto zadawac pytan odnosnie pracy bo nic nie wie i wiecznie siedzi na telefonie. Nie polecam tej firmy z calego serca chyba ze ktos lubi otaczac sie idiotami. Wytrzymalem poltora miesiaca bo dluzej sie nie dało

kjbcjsncbwjhcbsmcnsbc1111

Co tam ciekawego w alumascie? ludzie się zwalniają? uspokoilo się już trochę czy dyrektor dalej szaleje?

Jajajajajajajzbxhdbsw2
@kjbcjsncbwjhcbsmcnsbc1111

Ludzie poczytajcie forum BANKIER i uciekajcie stamtąd bo zaraz możecie być bez pracy. Firma tonie

Xbxhsbsbxbxbzbzbzb
@kjbcjsncbwjhcbsmcnsbc1111

Widać polepszylo się chyba w firmie bo nikt dawno nic nie pisał więc chyba wszystko w porządku?

Zostaw merytoryczną opinię o Alumast - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Alumast?

Zobacz opinie na temat firmy Alumast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alumast?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alumast?

Kandydaci do pracy w Alumast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alumast
2.7/5 Na podstawie 67 ocen.

Alumast