DARIUSZ WITKOWSKI

Wrocław

DARIUSZ WITKOWSKI

Opinie o DARIUSZ WITKOWSKI

Tygrys.

Witam. Uważajcie na ta firmę to (usunięte przez administratora) którzy wyludzaja pieniądze od człowieka wysyłają za granicę przyjmując na jeden dzień bądź dwa i wyludzaja pieniądze bo jak nie zapłacisz to cie podają do sądu o przywlaszczenie. Bzdura totalna tacy (usunięte przez administratora) powinni srogo zapłacić za to postępowanie i odszkodowanie powinien zapłacić za oskarżanie handlu paliwem uczciwego człowieka, jak można!!! To jest gość nieodpowiedzialny i zapłaci za to co zrobił ze swoim zięcia oszustem!!!

Zostaw opinię o DARIUSZ WITKOWSKI - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DARIUSZ WITKOWSKI