Netim Paweł Sądaj

Opinie o Netim Paweł Sądaj

Wudoka

Jestem byłym pracownikiem Netimu i mogę szczerze napisać, że polecam pracę u Pawła. W firmie istnieją ustalone z zespołem procedury, który ułatwiają codzienną pracę. Jeżeli ma się jakieś problemy z klientami czy projektami zawsze masz wsparcie całego zespołu - wystarczy rzucić temat i razem go rozwiązać. Nie jest to agencja, która stawia na liczbę klientów tylko na jakość obsługi, dzięki czemu mamy czas aby kompleksowo zadbać o prowadzone projekty. Netim daje także możliwości rozwoju - wewnętrzne szkolenia, kupno kursów online czy książek funduje firma. Jasne, jak to w każdej firmie zdarzają się gorsze momenty pracy (np. odwołane szkolenie czy brak orzeszków :D ), lecz są to składniowe, które w małym stopniu decydują o jakości pracy. Polecam Netim zarówno osobom stawiającym pierwsze kroki w branży oraz specjalistom, którzy chcą obsługiwać ciekawe i wymagające projekty.

Dawid

W firmie Netim pracowałem dosyć krótko, lecz uważam to za bardzo owocny czas. Super atmosfera, praca nad ciekawymi projektami, brak monotonii i duża swoboda pracy. Polecam!

Swoją przygodę z firmą zacząłem od stażu. Nauczyłem się bardzo dużo,a wiedza która zostawała mi przekazywana w szybkim czasie zostawala przeze mnie wykorzystywana w projektach. Praca ciekawa, brak monotonii i różnorodność klientów sprawia,że pojawiają się coraz to nowe wyzwania. Atmosfera w pracy bardzo życzliwa i serdeczna. Szczerze polecam

Magda

Praca w tej firmie to przede wszystkim ciągły rozwój i poszukiwanie coraz to nowych możliwości i rozwiązań problemów. Podczas mojego stażu miałam okazję zapoznać się od podszewki na czym polega praca pozycjonera. Nauczyłam się posługiwać takimi narzędziami jak: Senuto, Semstorm, Ahrefs i z tych trudniejszych DeepCrawl. Niewątpliwą zaletą firmy jest przyjazna atmosfera pracy.

Łukasz Nowy wpis

Polecam firmę Netim

Justyna Nowy wpis

Swoją przygodę z firmą Netim rozpoczęłam we wrześniu od rozpoczęcia stażu. Nie mogłam trafić na lepszą firmę. W trakcie stażu miałam możliwość pracować zarówno ze specjalistami z branży SEO, PPC oraz copywriterami. Szkolenia, zadania do wykonania, samodzielne rozwiązywanie problemów i otwartość na zadawane pytania sprawiły, że mogłam poznać pracę na tych stanowiskach od podszewki i wybrać, to w czym czuję się najlepiej. Od początku - jako stażystka - zostałam ciepło przyjęta w zespole i czułam się, jakbym była tam dłużej niż pare dni. Szkolenia wewnętrzne - zarówno z umiejętności twardych jak i miękkich, wspólne integracje przy grach i dobrym jedzeniu, elastyczny czas pracy (można zacząć zarówno o 7 jak i o 9, a jeśli jest potrzeba wyjścia w ciągu dnia - nie ma z tym problemu), zgrany zespół i ciekawe projekty to wszystko, co znalazłam w tej firmie. Warto odnotować, że nie ma problemu na linii komunikacji szef-pracownik. Wszystkie niedopowiedzenia są od razu wyjaśniane, zadania jasno przydzielone, co bardzo sobie cenię. Od stycznia mój staż zamienił się na pełnoetatową pracę, dzięki czemu mogę dalej się rozwijać w tym, co mi sprawia przyjemność. Wszystkim życzę trafić do firmy, która jest tak otwarta na nowego pracownika jak firma Netim.

Alicja Nowy wpis

W Netimie pracuję już 3 lata. Zaczęłam pracę jako SEO Copywriterka, a teraz pracuję jako Project Managerka zespołu SEO. W te 3 lata naprawdę rozwinęłam swoje umiejętności i awansowałam 2x. Panuje tu rodzinna atmosfera. Wszyscy są uprzejmi, pomocni, zaangażowani. Czasem zdarzają się jakieś spięcia -wiadomo, jak w rodzinie- ale staramy się wszystko pokojowo rozwiązywać. Co jakiś czas mamy integracje, wspólne imprezy czy spotkania. Firma finansuje także wyjazdy na konferencje branżowe, kursy czy szkolenia. Pracujemy głównie hybrydowo (lubimy się ze sobą spotkać), ale można także w 100% zdalnie lub z biura. Jak jest potrzeba, to można wyjść coś załatwić w trakcie pracy, bez żadnych problemów. :)

Małgorzata Nowy wpis

Miałam okazję odbyć staż w agencji marketingowej Netim i mogę śmiało powiedzieć, że nie mogłam trafić lepiej. Zdobyłam tam masę wiedzy, a pracownicy oraz szef zawsze służyli pomocą i odpowiedzią na nurtujące pytania. W firmie nie brakuje możliwości rozwoju. Częste szkolenia wewnętrzne oraz możliwość uczestnictwa w zewnętrznych wydarzeniach zdecydowanie na plus. W Netimie panuje sympatyczna atmosfera, która sprawia, że do pracy przychodzi się z uśmiechem na twarzy. Zdecydowanie polecam. :)

Czy po rozmowie w Netim Paweł Sądaj rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
ByłyPracownik

Dobre miejsce do rozwinięcia skrzydeł w fajnej i przyjaznej pracownikowi atmosferze. Zgrany zespół, przejrzyste zasady pracy, możliwość uzupełnienia wiedzy czy udziału w branżowych eventach to spory plus.

Iza
@ByłyPracownik

Eventy mówisz? A powiesz o nich coś więcej? Często są?

ByłyPracownik
@Iza

Mam na myśli eventy branżowe typu konferencje, webinary, szkolenia w których firma i jej pracownicy biorą udział :) zachęcam do prześledzenia social mediów Netim - tam często publikowane są relacje z takich wydarzeń

Lidia
@ByłyPracownik

To fajnie że bierzecie udział w takich akcjach. A jak pracodawca dba o atmosferę w zespole? Macie jakieś integracje?

@Lidia

Zachęcam do zapoznania się z naszymi Social Mediami - przede wszystkim Instagramem - tam publikujemy treści z życia firmy i zespołu. Ostatnio, na przykład, świętowaliśmy urodziny trójki pracowników i dzień zaczęliśmy od wyjścia na gokarty, następnie beach bar a zakończyliśmy wspólnym posiłkiem w restauracji. Zawsze świętujemy urodziny kogoś z zespołu czy też urodziny firmy. Niezastąpione są także wspólne posiłki czy też dostawy pączków przez Krzysztofa :) Mamy też raz na jakiś czas dzień na rzecz firmy, gdzie zostawiamy pracę nad klientami, na rzecz integracji i wspólnej pracy nad projektami wewnętrznymi.

Danuta
@właściciel Netim

Projekty wewnętrzne - to brzmi intrygująco :) Można poprosić o jakiś przykład, co to takiego może być?

@Danuta

Projekty wewnętrzne, to projekty, które mają rozwinąć nie tylko naszych klientów i pomóc im skalować ich działalność ale także i pomóc w rozwoju naszej firmy i usług. Ostatnio wdrażaliśmy nowości w systemie premiowym, który ustaliliśmy wspólnie z pracownikami, czy też pracowaliśmy nad nową usługą jaką jest audyt contentu oraz nowa oferta contentowa. Jest to czas też dla nas na burze mózgów, integrację i pracę nad projektami, nad którymi przeważnie (w toku pracy na rzecz klientów) nie ma po prostu czasu lub są mniej priorytetowe.

Kamila

PIsaliście kiedyś, że atmosfera tutaj jest mocno średnia. Potem, że jednak jest wsparcie całego zespołu. Chyba to tak jest, że ile ludzi tyle opinii ;D Dlatego może dla porównania ktoś jeszcze dać znać jak się tu pracuje tak od siebie. W sumie trochę czasu minęło od poprzednich wpisów w tym temacie.

Bożena

Dalej rekrutacja jest tak przedłużana czy właściciel może się przejął tą opinią niżej? Z ilu etapów się składa caly proces, ktoś może wie?

Kandydatka

Rekrutacja w firmie netim okazała się chyba najbardziej absurdalną, w jakiej kiedykolwiek brałam udział. (usunięte przez administratora)Na odpowiedź czeka się tygodniami, ocenione prace i feedback dotyczy tekstów kogoś innego. (usunięte przez administratora) CV i portfolio wysłałam wraz z koleżanką, która spotkała się z dokładnie takim samym ignorującym zachowaniem i dezinformacją. Oferta co jakiś czas pojawia się na różnych portalach - zdaje się, że jest to forma reklamy. (usunięte przez administratora)

Kamila

Hej! Widziałam na stronie ogłoszenie na copywritera. Warunki wydaja się być spoko. Chciałam zapytać, jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Ktoś może się podzielić jakimiś świeższymi informacjami? Czy rzeczywiście zarobki copywritera są takie, jak podane w ogłoszeniu? 3000-4500 złotych? Jak to wygląda? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje!!!

Kinga

Firma działa od 2011 roku?

Karol

Od momentu rozpoczęcia działalności czyli od 2011 roku firma niezmiennie rozwija się a przy tym jest dobrym pracodawcą.

Paweł - właściciel Netim

Taka opinia, jak ta użytkownika Karola - wolałbym takich nie dostawać. Niby pozytywna, ale strasznie trąci opinią fałszywą. Być może taka technika sprzedażowa do nakłaniania do zarządzania profilem na tym portalu, bo co ciekawe, chwilę później znowu telefony z Go....

Wudoka

Helena

Nie wiedziałam, że w Netim pracuje jedynie pięć osób. Można byłoby wobec tego przypuszczać, iż panuje tam bardzo "rodzinna" atmosfera i wszyscy się tam nawzajem szanuję i pomagają sobie. Teraz szukają tam Specjalisty SEO, Specjalisty SEM/ PPC oraz Copywritera: https://www.netim.pl/praca-w-netim/ O jakim stanowisku myślałeś?

Jestem od zadawania pytań

Widzę, że firma poszukuje specjalistów. Czy ktoś może napisać jak się pracuje w tej firmie? Jakie jest podejście do pracownika? Jest wyzysk, czy traktowanie z szacunkiem? Jak wygląda wypłata świadczeń za nadgodziny? Czy firma posiada liderów i osoby, które mogą być mentorami, czy jest samowolka? Pozdrawiam

@Jestem od zadawania pytań

Również się nad tym zastanawiam, więc też czekam na odpowiedź. Do tego dodam od siebie jedno pytanie - jak wygląda proces rekrutacji w Netim? Są jakieś testy praktyczne?

Pan Paweł

Atmosfera w pracy jest taka, że odechciewa się przychodzić...

@Pan Paweł

Rozumiem, że atmosfera pracy w Netim Paweł Sądaj jest nieprzyjemna, a możesz wyjaśnić, dlaczego? Byłoby świetnie, gdybyś podał konkretne przykłady. Dziękuję.

Jaka atmosfera w firmie? Wiecie może coś o nowych ofertach?

Zdumiony

Czytam ofertę pracy na Copywritera i przecieram oczy ze zdumienia: "Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności - 2000 do 2700 zł netto miesięcznie". W sensie komuś po studiach z doświadczeniem oferujecie tyle ile za kasą w Lidlu? Jakie są realne możliwości wyrobienia premii?

pracuś
@Zdumiony

Dlaczego łączysz wysokość zarobków copywritera z wykształceniem wyższym ? Jedno nie ma nic do drugiego .

Bardzo dużo nauczyłem się pracując tutaj, ze względu na to, że praca tutaj to jak rzucenie na głęboką wodę, bez instruktora - wszystkiego trzeba się nauczyć samemu. To duży plus. Biuro firmy znajduje się w dobrej lokalizacji. Jeżeli chodzi o wynagrodzenia i premie to na pewno można otrzymać wiele obietnic. Część z nich jest spełniania, a część należy traktować z przymrużeniem oka (zwłaszcza te na rozmowie rekrutacyjnej). Wszystkie obiecane kwoty, na pewno będą brutto, a podwyżki czy premie zawsze wypłacane są z opóźnieniem. Nadgodziny są wypłacane, ale w zaniżonej stawce. Firma rozwinęła ilość procedur, której pozazdrościłaby nie jedna korporacja. Istnieją procedury nie tylko dotyczące pracy z klientem, ale nawet zachowania w biurze. Firma często zamiast rozwiązywać problemy, tworzy procedury, jakby pracownicy byli robotami do zaprogramowania. W firmie brak lidera, który swoją ciężką pracą ustanawiałby standard i mógłby być wzorem do naśladowania, choć nie brak osób, które wydają polecenia. Nie mają one pojęcia o motywowaniu zespołu, czy zwiększaniu jego efektywności w pracy.

@pracownik

Napisałeś, że w firmie Netim istnieją procedury dotyczące zachowania w biurze. Tym stwierdzeniem na pewno wzbudziłeś ciekawość innych osób. Czy miałeś na myśli regulamin pomieszczeń socjalnych takich jak na przykład kuchnia lub stołówka pracownicza?

@pracownik

Pracowniku, dziękuję za Twoja opinię na temat pracy, którą odbywałeś w Netim. Odnośnie wspomnianych przez Ciebie procedur – owszem miesiące, w których pracowałeś, były dla nas czasem testowania i wprowadzania wielu rozwiązań – głównie pro pracowniczych. Firma zatrudnia kilkanaście osób, więc wprowadzenie takich udogodnień, jak elastyczny czas pracy, praca zdalna czy też krótsze godziny pracy w piątki, wymagały uporządkowania kwestii poprzez dodatkowe zapisy w regulaminie, tak aby wszyscy mieli jasność co do możliwości i sposobów korzystania z udogodnień. Myślę, że dla wielu firm wewnętrzne regulaminy nie są niczym obcym, w tym bardziej jeśli tak jak w naszym przypadku, dokument taki jest tworzony wspólnie z pracownikami. Zresztą zachęcam też do zasięgnięcia opinii u obecnych pracowników.

Katarzyna

@Dawid, rozumiem, że pozytywnie oceniasz pracę dla firmy Netim. Mimo wszystko podjąłeś decyzję o zwolnieniu. Czy możesz napisać dlaczego zdecydowałeś się na odejście jeżeli byłeś z tej pracy zadowolony? Jakie projekty realizuje ta firma, czy pracownicy pomagają nowym pracownikom w trakcie pierwszych dni pracy?

@Katarzyna

Nieoczekiwanie otrzymałem ofertę pracy w innej branży i postanowiłem ją przyjąć, spróbować czegoś nowego. Firma realizuje większe projekty, których nie ma dużo, dlatego też można skupić się na dopracowaniu każdego z nich. Wszystkie osoby pracujące w Netim są bardzo pomocne.

Dawid

Zostaw merytoryczną opinię o Netim Paweł Sądaj - Wrocław

• Jak się pracuje w Netim Paweł Sądaj?

Zobacz opinie na temat firmy Netim Paweł Sądaj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netim Paweł Sądaj?

Netim Paweł Sądaj