Opinie o Netim Paweł Sądaj w Wrocław

Netim Paweł Sądaj
3 42 17 5 1
Pan Paweł Nowy wpis

Atmosfera w pracy jest taka, że odechciewa się przychodzić...

Tak6Nie
Helena Nowy wpis
@Pan Paweł

Rozumiem, że atmosfera pracy w Netim Paweł Sądaj jest nieprzyjemna, a możesz wyjaśnić, dlaczego? Byłoby świetnie, gdybyś podał konkretne przykłady. Dziękuję.

Bez komentarza Nowy wpis

Rozmowa rekrutacyjna bardzo mało konkretna. Wyniki rekrutacji przedłużyły się o tydzień, o czym nikt nie poinformował. W międzyczasie dzwonienie i dopytywanie o rzeczy niezwiązane bezpośrednio z pracą. Gdy już miało dojść do zatrudnienia stawka, którą zaproponowano była dużo niższa niż ta, od której zaczynały się rozmowy. Na tyle niska, że wręcz obraźliwa dla osób z wyższym wykształceniem. Unikać. Typowy wyzysk.

Tak5Nie
Andrzej Nowy wpis

Jaka atmosfera w firmie? Wiecie może coś o nowych ofertach?

Zdumiony

Czytam ofertę pracy na Copywritera i przecieram oczy ze zdumienia: "Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności - 2000 do 2700 zł netto miesięcznie". W sensie komuś po studiach z doświadczeniem oferujecie tyle ile za kasą w Lidlu? Jakie są realne możliwości wyrobienia premii?

Tak1Nie

pracuś
@Zdumiony

Dlaczego łączysz wysokość zarobków copywritera z wykształceniem wyższym ? Jedno nie ma nic do drugiego .

Tak1Nie

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Bardzo dużo nauczyłem się pracując tutaj, ze względu na to, że praca tutaj to jak rzucenie na głęboką wodę, bez instruktora - wszystkiego trzeba się nauczyć samemu. To duży plus. Biuro firmy znajduje się w dobrej lokalizacji. Jeżeli chodzi o wynagrodzenia i premie to na pewno można otrzymać wiele obietnic. Część z nich jest spełniania, a część należy traktować z przymrużeniem oka (zwłaszcza te na rozmowie rekrutacyjnej). Wszystkie obiecane kwoty, na pewno będą brutto, a podwyżki czy premie zawsze wypłacane są z opóźnieniem. Nadgodziny są wypłacane, ale w zaniżonej stawce. Firma rozwinęła ilość procedur, której pozazdrościłaby nie jedna korporacja. Istnieją procedury nie tylko dotyczące pracy z klientem, ale nawet zachowania w biurze. Firma często zamiast rozwiązywać problemy, tworzy procedury, jakby pracownicy byli robotami do zaprogramowania. W firmie brak lidera, który swoją ciężką pracą ustanawiałby standard i mógłby być wzorem do naśladowania, choć nie brak osób, które wydają polecenia. Nie mają one pojęcia o motywowaniu zespołu, czy zwiększaniu jego efektywności w pracy.

Tak16Nie

@pracownik

Napisałeś, że w firmie Netim istnieją procedury dotyczące zachowania w biurze. Tym stwierdzeniem na pewno wzbudziłeś ciekawość innych osób. Czy miałeś na myśli regulamin pomieszczeń socjalnych takich jak na przykład kuchnia lub stołówka pracownicza?

właściciel Netim
@pracownik

Pracowniku, dziękuję za Twoja opinię na temat pracy, którą odbywałeś w Netim. Odnośnie wspomnianych przez Ciebie procedur – owszem miesiące, w których pracowałeś, były dla nas czasem testowania i wprowadzania wielu rozwiązań – głównie pro pracowniczych. Firma zatrudnia kilkanaście osób, więc wprowadzenie takich udogodnień, jak elastyczny czas pracy, praca zdalna czy też krótsze godziny pracy w piątki, wymagały uporządkowania kwestii poprzez dodatkowe zapisy w regulaminie, tak aby wszyscy mieli jasność co do możliwości i sposobów korzystania z udogodnień. Myślę, że dla wielu firm wewnętrzne regulaminy nie są niczym obcym, w tym bardziej jeśli tak jak w naszym przypadku, dokument taki jest tworzony wspólnie z pracownikami. Zresztą zachęcam też do zasięgnięcia opinii u obecnych pracowników.

Tak3Nie3

@właściciel Netim

Podobnie jak właściciel Netim mocno zachęcam do zasięgnięcia opinii u pracowników :)

Tak3Nie

Katarzyna

@Dawid, rozumiem, że pozytywnie oceniasz pracę dla firmy Netim. Mimo wszystko podjąłeś decyzję o zwolnieniu. Czy możesz napisać dlaczego zdecydowałeś się na odejście jeżeli byłeś z tej pracy zadowolony? Jakie projekty realizuje ta firma, czy pracownicy pomagają nowym pracownikom w trakcie pierwszych dni pracy?

@Katarzyna

Nieoczekiwanie otrzymałem ofertę pracy w innej branży i postanowiłem ją przyjąć, spróbować czegoś nowego. Firma realizuje większe projekty, których nie ma dużo, dlatego też można skupić się na dopracowaniu każdego z nich. Wszystkie osoby pracujące w Netim są bardzo pomocne.

Dawid

W firmie Netim pracowałem dosyć krótko, lecz uważam to za bardzo owocny czas. Super atmosfera, praca nad ciekawymi projektami, brak monotonii i duża swoboda pracy. Polecam!

TakNie

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wrocław.

Marek

Swoją przygodę z firmą zacząłem od stażu. Nauczyłem się bardzo dużo,a wiedza która zostawała mi przekazywana w szybkim czasie zostawala przeze mnie wykorzystywana w projektach. Praca ciekawa, brak monotonii i różnorodność klientów sprawia,że pojawiają się coraz to nowe wyzwania. Atmosfera w pracy bardzo życzliwa i serdeczna. Szczerze polecam

Tak3Nie

Magda

Praca w tej firmie to przede wszystkim ciągły rozwój i poszukiwanie coraz to nowych możliwości i rozwiązań problemów. Podczas mojego stażu miałam okazję zapoznać się od podszewki na czym polega praca pozycjonera. Nauczyłam się posługiwać takimi narzędziami jak: Senuto, Semstorm, Ahrefs i z tych trudniejszych DeepCrawl. Niewątpliwą zaletą firmy jest przyjazna atmosfera pracy.

Tak2Nie

W Netimie miałem przyjemność pracować długo bo aż 4 lata. Zadowolony byłem z mojego jasnego zakresu obowiązku, otwartości na nowe pomysły, możliwości szkoleń oraz przyjacielskiej atmosfery panującej w firmie. Pracę zmieniłem tylko i wyłącznie ze względu na relokację. Polecam serdecznie

TakNie

Zostaw opinię o Netim Paweł Sądaj - Wrocław

Chcę opublikować:

Netim Paweł Sądaj