Opinie o Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua w Wrocław Warszawska 10

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua w Wrocław Warszawska 10

Kaja1998 Nowy wpis

Bardzo fajna szkoła w szczególności sposób prowadzenia zajęć. Były kreatywne bo nie tylko podręczniki za to dużo materiałów dodatkowych mieliśmy na zajęciach jakieś filmiki artykuły z gazet etc. Nastawiona byłam na poznanie nowych słówek i mówienie i jestem usatysfakcjonowana ;)

Edyta Nowy wpis
@Kaja1998

A jak pracownicy szkoły? :) profesjonaliści?

Kaja1998 Nowy wpis
@Edyta

@Edyta raczej tak Panie z sekretariatu miłe i jak się o coś chcesz dopytać to albo od razu mówią albo oddzwaniają ;) Lektorzy mili zawsze zagadują jak minął weekend czy się wyspaliśmy co na obiad zjedliśmy etc tak na rozluźnienie taki "small talk" ;) Swoją drogą to określenie poznałam właśnie na zajęciach wcześniej go nie znałam

Anita

Rozmowa kwalifikacyjna była bardzo miła, jako konsultant jest umowa o prace i aby dostać premię musisz minimum podpisać 10 umów z czego każda na ponad 4000zł. Co wcale nie jest takie trudne jeśli ktoś ma umiejętności handlowca

Tomi
@Anita

A ile wynosi premia?

Dorota Nowy wpis
@Tomi

To nie trochę podejrzane, że nikt tematu premii nie chcę się podjąć odkąd spytałeś? Może nikt ostatecznie jej nie widział? :(

Ola P.

Chodziłam na kurs konwersacyjny interaktywny z angielskiego z lektorem. Ta strona do nauki łatwa do opanowania z resztą jest też samouczek jak ją obsługiwać więc od strony technicznej żadnych problemów nie miałam. Dużo mówienia, dużo gramatyki, jak do tej pory poznałam całkiem sporo nowych słówek. Lektor w porządku, bardzo miły i fajnie zaangażowany do zajęć opowiada różne ciekawostki ma dużo cierpliwości. Mi się w tej szkole podobało więc polecam ;)

Basia

Nauka języków w naszym kraju to porażka, przez to musiałam szukać pomocy prywatnie. Tutaj dopiero uzupełniono moje poważne braki, których nie byłam świadoma przez wiele lat. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług jaką otrzymałam. Zajęcia są mądrze zaplanowane i wprowadzają w naukę języka stopniowo, tak aby każda nowa umiejętność zdążyła zostać utrwalona. Pozdrawiam i polecam!

Teresa
@Basia

Mam pytanko czy kładą nacisk na język mówiony? Z tym mam największy problem..

Lektor

Wysłanie CV - po 3 dniach telefon zwrotny. Rozmowa po kolejnych 3 dniach. 45 minut rozmowy. Miła atmosfera około 5 pytań merytorycznych pytania o pasje i życiorys. Po tyogdniu od rozmowy zostałem przyjęty

- Jaki sposób przeprowadzania zajęć - Praktyki na studiach - Perspektywa rozwoju

Karol N.

Chodziłem do tej szkoły na kurs przygotowawczy przed maturą z angielskiego. Całkiem fajna atmosfera, inna niż w normalnej szkole. Razem ze mną w grupie było 7 osób, nawet się trochę zintegrowaliśmy. Największy problem miałem z pisaniem tekstów i na tym się głównie skupiłem, lektor zawsze sprawdzał nasze prace i dokładnie omawiał. Byłem ogólnie zadowolony, polecam

Teresa
@Karol N.

To powiedz mi teraz jak to oceniasz po napisanej maturze? Jak sądzisz, dobrze Ci poszło? :)

Jaka jest kultura pracy w Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua?

ZIBI

Mają bałagan. Jest problem z umowami. W umowach jest mnóstwo kar. Kursanci są super. Kadara chce zatrudnić jak najwięcej lektorów i to jest najważniejsze.

Dorota
@ZIBI

Jakie kary masz tu konkretnie na myśli, za co?

Kamil

Inwestycja w kurs w tej szkole jak najbardziej trafiona. Podszkoliłem swoje umiejętności i teraz swobodnie komunikuje się z ludźmi w pracy. Miła obsługa, ogromny plus za elastyczność i możliwość pracy w domu! Najlepiej zainwestowane pieniądze.

Dorota
@Kamil

A w jakiej firmie pracujesz, że potrzebowałeś kursu by móc swobodnie z ludźmi gadać? Czyli wcześniej już znałeś jakieś podstawy języka?

Felka

Trafiłam do Profi-Lingua chcąc się nauczyć języka niemieckiego. Udało się i w ciągu kilku tygodni zaczęłam płynnie mówić. Dla mnie zajęcia były bardzo ciekawe. Dużo się nauczyłam, przełamałam też strach przed mówieniem, a to było dla mnie bardzo ważne.

Monia

Jeśli ktoś chce uczyć się języków w dobrej szkole językowej to polecam ProfiLingua. Uczęszczam tam już drugi rok i nie mogę powiedzieć złego słowa. Zajęcia są naprawdę fajne, interesujące, uczymy się o języku, ale też często wspomina się kulturę danych krajów, gdzie język jest używany. Można w praktyce wielu ciekawych rzeczy się dowiedzieć i oczywiście nauczyć. Polecam!

Paula

Świetna szkoła językowa. Bardzo dużo się tutaj nauczyłam. Uczęszczałam na dwa poziomu kursu z języka włoskiego. To była świetna inwestycja. Lekcje bardzo mi się podobały, były ciekawe i angażowały do samodzielnej pracy. Potrafię się już biegle porozumiewać po włosku, a zaczynałam od zera.

Milena

Uczę się języka włoskiego online. Bardzo przemawiają do mnie materiały, które podsyła lektor. Łatwo jest mi się z nich uczyć. Wciąż przyswajam nowy zasób słów i uważam, że podjęcie nauki było świetną decyzją.

ola
@Milena

A jeśli chodzi właśnie o te zajęcia online, to poleca Pani taką formę? Spełniają oczekiwania czy jednak różnią się bardzo od formy tradycyjnej?

Krzysiek

Polecam kurs z języka angielskiego i niemieckiego. Kilka lat po szkole potrzebowałem ich w pracy i zapisałem się na kursy. Cena jest przystępna, a zajęcia merytoryczne. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Mój poziom zdecydowanie się podniósł. Lektorzy są świetnymi nauczycielami.

Joasia S

Zdecydowanie najlepsza szkoła językowa, do jakiej uczęszczałam, bo mogłam poznać wiele ciekawych informacji, do tego nauczyciele zawsze podchodzili chętnie do lekcji, bardzo polecam! Jeśli kiedyś będę uczyć się nowego języka to wrócę właśnie do ProfiLingua.

Kamila

Rok temu wykupiłam w szkole językowej ProfiLingua kurs angielskiego online. Przez ciągłe problemy organizacyjne i odwoływanie zajęć lekcyjnych w ostatniej chwili (bez wcześniejszego poinformowania mnie o tym) postanowiłam wypowiedzieć umowę... Już trzy tygodnie czekam na zwrot swoich pieniędzy i nadal ich nie ma! Pisałam emaile, dzwoniłam i nadal obiecują mi, że pieniądze pojawią się na koncie bankowym "dzisiaj"! (usunięte przez administratora)

Iwona

ProfiLingua to szkoła z pasją i cudownymi ludźmi ;) Nauka w szkole była niezwykle przyjemna i efektywna, szybko udało mi się opanować niezbędny materiał. Polecam!

AP

Polecam, wszystkie zajęcia zawsze bardzo dobrze przygotowane, kadra lektorów super ;)

Lucyna

Nauka w szkole ProfiLingua bardzo efektywna, przyjemna...polecam zdecydowanie. Jeśli będę chciała uczyć się kolejnych języków to wrócę właśnie do nich!

Jeśli ktoś z Was chce nauczyć się języka na wysokim poziomie – to teraz i tylko z ProfiLingua. Akurat kiedyś uczyłam się na kursach stacjonarnych, obecnie mam zamiar online, ale na pewno będzie to owocna nauka ;)

marek

szkoła w Gliwicach bardzo chaotyczna, w krótkim czasie dwa razy zmieniano kierowniczki, nie ogarniały przydziały sal do poszczególnych grup, okropny bałagan

Mania

Akurat ja mogę się wypowiedzieć o szkole w samych pozytywach, nauka w niej zawsze sprawiała mi radość. Uczęszczałam na kurs językowy przez dobre 4 semestry. Polecam bardzo szkołę i nauczycieli! ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua - Wrocław

• Jak się pracuje w Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua?

Kandydaci do pracy w Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua
4.3/5 Na podstawie 38 ocen.

Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua