Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua

Wrocław

Opinie o Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua

Maja

@ed piszesz, że można dopasować grafik. Rozumiem, że firma jest otwarta również na osoby, które szukają możliwości dodatkowej pracy. Wiesz jaką ilością godzin wolnych należy dysponować, by móc podjąć pracę w tej szkole językowej?

ruca

pracuję w liceum państwowym i popołudniami w profi lingua. Różnica w poziomie jest ogromna - inne traktowanie pracownika na plus dla szkoły językowej.

Maja

ed
@Maja 10.04.2017 13:49
@eda Ty ile już pracujesz w firmie? Co sprawia, że Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua jest tak dobrym pracodawcą?...

Pracuję trzeci rok. Co sprawia że jest dobrym pracodawcą? Traktują lektorów dobrze, można dopasować grafik, mam normalną umowę i wypłata się zgadza. :)

ed

Uczciwy pracodawca - ludzie pracują tu latami a to najlepsza rekomendacja

aita

szkoła na plus! dogodne godziny zajęć, legalne zatrudnienie i pieniądze ZAWSZE na czas. W szkole rzeczywiście pilnują spraw lektorów, więc jesli komus warunki finansowe odpowiedaja to na bank bedzie zadowolony. :)

ijk

W sumie to przebieg rekrutacji też by mnie interesował, bo chętnie bym się załapał na tego koordynatora ds. sprzedaży. Widać, że w zamian jest szansa na wysokie zarobki.

nina

jedna z najuczciwszych szkół we wrocku jesli chodzi o pracodawców. Szkoda, że tak malo rekrutacji robią, ale z drugiej strony jak dobrze się pracuje to i rotacji nie ma...

ollix

Ze szkół w których pracowałam, w tej jestem najbardziej zadowolona z warunków i atmosfery. Elastyczny grafik, fajne podejście do lektorów i kasa zawsze na czas.

aga

Solidna szkoła, dobre warunki i co dla mnie najważniejsze elastyczny grafik pracy.

była lektorka

@Anka - ja już nie pracuję, ale pracowało się dobrze. Kasa podobna jak w innych szkołach, ale przewagą jest atmosfera w profi - naprawde fajna kadra, spoko szefowie. Kazdy wie co ma robic i przez to nie ma zadnego mobbingu.

agata

Bezproblemowa współpraca, polecam.

Ewa

Generalnie wszystko w porządku, kasa w terminie , atmosfera ok i elastyczne godziny pracy

Patryk

Pracowałem w Profi jako lektor, wszystko w porządku, wypłata na czas i co najważniejsze duża elastyczność czasu pracy.

zocha

jako ulotkarz nie wiem jak sprawa wyglada, ale jako lektor jak najbardziej polecam... mi juz mija 2 rok w tej szkole. :)

Monika

Próbowałam przez 9 miesięcy zapisać się w profilingua we Wrocławiu na język norweski. Osoby z sekretariatu twierdziły że szkoła prowadzi takie kursy oraz że oferty indywidualna jak i grupowa są aktualne. Następnie terminy pierwszej lekcji były przekładane w nieskończoność. Generalnie nigdy ich nie rozpoczęłam..... NIE POLECAM!!! ODRADZAM!!! OMIJAJCIE Z DALEKA!!!

wiki34

Muszę się podpisać pod tym, co pisza poprzednicy. Normalna atmosfera, normalne warunki, pracuje się bardzo dobrze.

karina77

normalny szef i atmosfera w pracy to podstawa, a w profi to jest. Warunki zatrudnienia podobne jak w innych szkołach, ale atmosfera lepsza.

Marta

Wszystko ok, wypłata na czas, elastyczne godziny pracy, dobra atmosfera.

iga143

Słysząc co dzieje się w innych szkołach, cieszę się, że trafiłam właśnie tu. Nie ma problemów z pensją i można dopasować godziny pracy.

miki

Dostałam dziś info że przeszłam rekrutację!:) Będę uczyć we wrocławskim oddziale. Wymagania były spore, ale ich oferta też wydje się byc ok.

dori30

Mogę polecić przede wszystkim ludziom, którym zależy na zdobyciu doświadczenia. Praca o wiele ciekawsza niż nauczanie w szkole państwowej.

OLGA

To ja wypowiem się jak to wygląda z perspektywy kogoś kto pracował w innych wrocławskich szkołach. We wczesniejszych szkolach jezykowych o pensji na czas mozna bylo pomarzyc. ponadto grafiki byly dosc ruchome - musialam dostosowywac sie do planow uczniow. W Profi jest pod tym kątem lepiej - plan to plan i trzeba sie go trzymac. Pensja wplywa zgodnie z data na umowie, wiec jest o niebo lepiej.

urszula

Kasa na czas, atmosfera i szefostwo ok. Pracuję prawie rok i myślę, że jeszcze trochę tu zostanę.:)

majka

Praca w Profi-Lingua dla mnie jest dodatkiem do pracy w szkole podstawowej. Widzę dużą różnicę między dwoma szkołami, bo w podstawówce dzieci muszą się uczyć, a do szkoły językowej trafiają ludzie, co sami chcą, więc atmosfera jest o wiele lepsza.

Monika

Ja pracuję w Profi Lingua od 2 lat i jestem zadowolona z warunków - wynagrodzenie ok, godziny pracy ustalam sama, więc mogę połączyć prace ze swoim życiem prywatnym.

ela

Jeśli ktoś chce pracować i się rozwijać, to Profi Lingua jest dobrym miejscem.:) Mi praca tam pozwala mieć ciągły kontakt z językiem i oczywiście z uczniami.:)

julia

Warunki w porządku, wynagrodzenie zawsze na czas. Pracowałam w kilku szkołach językowych we Wrocławiu, ale tu mi się najbardziej podoba.:)

Zostaw opinię o Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua