BELIEVE

Mikołów

Opinie o BELIEVE

Mateusz

Ciężko znaleźć informacje o tej firmie w sieci, bo wpisując po prostu jej nazwę...wyniki są dość odbiegające od tematu :) Możecie mi powiedzieć, czy firma ma stronę internetową? Może na niej gromadzi oferty pracy?

Grzegorz

Lubisz sprzedawać, motywuje cię sukces, to Twój żywioł. Polecam , Sefowie sa w porządku, jeżeli jesteś fair będzie dobrze. Nie ma limitów o ile wiem. Pracaa jest cieżka, ale sa tacy z sukcesami. Nie byłem handlowcem ale mimo krótkiego tam zatrudnienia wspominam miło ten czas.

lajw

Czyli jednak Believe nadal działa, ciekawe, myslałem, że mieli jakies problemy, słyszal może tez ktoś coś o tym, "czy nie bardzo"? ;). Podobnie jak kolega maciek może byłbym zainteresowany praca w firmie, jednakże wolałbym przedtem usłyszec, że ktos poleca, bo szef jest super, klimat niesamowity, a nie umiarkowany.

Pracowalem

Wiemy co sie stalo, sprzedawali romby, filtry, a teraz varadero. Co chwile inny zarząd, ale sterowany z tylnej kanapy.

Dariusz

Ta firma jeszcze istnieje ? Na budynku w Mikołowie, gdzie mieli siedzibę jest teraz logo Partner Steel

flamaster

Bardzo dobra, uczciwa firma, pracowałem tam w administracji, byłem zadowolony z wynagrodzenia i kontaktów interpersonalnych. Niezadowoleni byli tylko ci którzy nie poradzili sobie ze sprzedażą.

bolo

Sobie nazwe wybrali, wpisując w google BELIEVE wyskakuje coś o justin bieberze, bo sie lepiej spozycjonował, gdzie znajde informacje na temat firmy?

Ence

Orientujecie się jak wygląda sprawa ze składem? Czy planują w najbliższym czasie zatrudnić kogoś nowego?

franek

Witam, ciekawi mnie czy negatywne wypowiedzi piszą osoby, które choć miesiąc przepracowały w tej firmie, chyba raczej nie..... jeżeli ktoś chce pracować to pracuje się mu świetnie i zarobić moze całkiem przyzwoite pieniądze.. pozdrawiam

M.S.

Polecam taką pracę tylko osobom, którzy mają wielu bogatych znajomych i pozyskują od nich rekomendacje do innych, majętnych osób. Osoby, pracujące w tym biznesie mówią, że to główny klucz do sukcesu. Sama nasza dobra praca to zbyt mało. Sama dobrze wykonana prezentacja to też zbyt mało. Różnymi technikami psychologicznymi musimy próbować sprzedać (nie chce pisać wcisnąć) urządzenie. Sprzęt jest drogi i to tylko ciekawy gadżet z mocno naciągniętą ceną.(usunięte przez administratora) Obowiązkiem jest też pozyskiwanie rekomendacji i tu też mamy wymagane minimum.(usunięte przez administratora)

Aaaa

Glupotą jest co tu ludzie wypisują . Pracuje w tej firmie juz jakis czas ludzie sa bardzo mili . Co do godzin pracy 8h dziennie i weekendy wolne chcesz pracujesz nadgodziny nie chcesz idziesz do domu. Wszystko jest w jak najlepszym porządku . A co do nagrywania rozmow na poczaktu szkolenia dostajemy materiały szkoleniowe i nam pisze ze rozmowy sa nagrywane i odsłuchiwane . Dzięki temu pracujemy na jedna zmiane bo według badań doszli do wniosku ze najwiekszy popyt jest w godzinach rannych i popołudniowych. Takze nie ma co narzekać a co do stawki najniższa krajowa plus premie:) nie jest zle idzie zdobyc dobre doswiadczenie i czesto ludzie za pracowitosc sa nagradzani wieksza stawka pieniężna oczywiscie ze ludzie beda wyrażać negatywne zdania ze wzgledu na to ze im sie nie powiodło :)

hela

Ja dostałam się do działu analiz interaktywnych.

tomaszek

a napisz proszę na jakie stanowisko (sprzedawca?) i co sprzedają?

hela

przeszłam rekrutację i szkolenie, zostałam przyjęta. w życiu mi tak nie zależało żeby dostać pracę. super tu jest

derektor

zapraszom serdecznie fajno firma,a jako atmosfera super polecom ,jo.

Krzyś

Najlepsze doświadczenie zawodowe zdobyłem w Believe. Fajna firma, super klimat. Jeden warunek - musi ci się chcieć pracować.

Ania

a ja się dużo nauczyłam i polecam każdemu. To firma dla ludzi ambitnych i pracowitych. Dzięki tej firmie świetnie radzę sobie w nowej pracy. Pozdrawiam Zarząd

lala

też nie polecam

Wacław

A dlaczego, ja mam jak najlepsze doświadczenia z tą firmą...

hik

nie polecam:(

Zostaw opinię o BELIEVE - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BELIEVE