Sebastian Chmura Grupa Gce Księgarnia Wysyłkowa Stonoga Chmura Sebastian

Mikołów

Sebastian Chmura Grupa Gce Księgarnia Wysyłkowa Stonoga Chmura Sebastian

Opinie o Sebastian Chmura Grupa Gce Księgarnia Wysyłkowa Stonoga Chmura Sebastian

Jolanta

Od dawna nikt się tu nie udzielał... jak obecnie prezentuje się sytuacja w firmie? Moglibyście napisać coś więcej jako byli lub obecni pracownicy? Takie szczere opinie są bardzo cenne, większa ilość wpisów w tym wątku da potencjalnym kandydatom więcej informacji na temat pracodawcy i pozwoli podjąć decyzję czy warto aplikować do firmy.

Beata

Wciskaja ludziom przedmioty nic nie warte... Chca wyludzic tylko kase... Szef to meska dziwka

Nike
@Beata 03.10.2017 17:50

To prawda

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Grupa GCE? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ewa

Sciema Chca, zeby robic obrot 8tysiecy a zarabiasz 1480zl na umowe o prace. Czysty wyzysk Dzwonisz z internetu do ludzi, szukajac, az sie ktos nabierze. Bzdura Oszustwo

Mariolka

Szef jak szef, swoje wymaga ale daje żyć i płaci w terminie.

anna

Rzetelna firma, współpraca bardzo owocna.

darens

UWAGA!!! JEŻELI SPRZEDAWAŁAŚ, SPRZEDAJESZ, książki, szkolenia, bhp, monety, wina, mapy, atlasy, fundacje, doposażenia, alkomaty, angielski, prąd, i wszystko inne. ZAPRASZAMY DO NAS. OFERUJEMY: • Nowy super produkt! nowość i wyłączność w Polsce! Tego nie ma nikt oprócz nas! • Jeżeli posiadasz "ciepłą" bazę swoich klientów - gwarantujemy Ci super sprzedaż. Statystyka pokazuje, że co trzeci telefon to sprzedaż. • Od początku umowa o pracę na czas nieokreślony na cały etat. • Super wysokie prowizje - gwarantujemy, że zarobisz minimum 3 razy więcej niż obecnie. • Przyprowadź koleżankę - od jej sprzedaży również dostaniesz prowizję. • Konkursy, premie, bony na zakupy, karnety na basen, siłownię. A MOŻE TYLKO CHCESZ SPRZEDAĆ SWOJĄ BAZĘ KLIENTÓW? i zarobić na wakacje, remont, a może na samochód? - ZADZWOŃ NA PEWNO się dogadamy i BĘDZIESZ ZADOWOLONA - PŁACIMY DO RĘKI GOTÓWKĄ . GWARANTUJEMY 100% ANONIMOWOŚCI i najlepszą opiekę prawną. ZADZWOŃ 535-055-833

Telemarketer
@darens 08.06.2015 19:15

Tego typu procedury są karalne, jest to łamanie zasad etycznych o zdrowej konkurencji. Żaden handlowiec nie posiada własnej bazy danych, baza należy do firmy w której konsultant pracował czy też pracuje i za to otrzymuje sowite wynagrodzenie. Ponadto nikt Ci nie da tyle co ja Ci obiecam, a obiecać nie grzech. Państwa oferta pokazuje frustrację i problem w pozyskaniu nowych współpracowników, więc myślę, że ludzie potrafią logicznie myśleć i wyciągać wnioski. Radzę zająć się rzetelną pracą a nie kradzieżą baz, produktów i ludzi z konkurencji.

Zostaw opinię o Sebastian Chmura Grupa Gce Księgarnia Wysyłkowa Stonoga Chmura Sebastian - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sebastian Chmura Grupa Gce Księgarnia Wysyłkowa Stonoga Chmura Sebastian