Sebastian Chmura Grupa Gce Księgarnia Wysyłkowa Stonoga Chmura Sebastian

Mikołów

Sebastian Chmura Grupa Gce Księgarnia Wysyłkowa Stonoga Chmura Sebastian
3 7

Opinie o Sebastian Chmura Grupa Gce Księgarnia Wysyłkowa Stonoga Chmura Sebastian

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Grupa GCE? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Beata

Wciskaja ludziom przedmioty nic nie warte... Chca wyludzic tylko kase... Szef to meska dziwka

Ewa

Sciema Chca, zeby robic obrot 8tysiecy a zarabiasz 1480zl na umowe o prace. Czysty wyzysk Dzwonisz z internetu do ludzi, szukajac, az sie ktos nabierze. Bzdura Oszustwo

Mariolka

Szef jak szef, swoje wymaga ale daje żyć i płaci w terminie.

anna

Rzetelna firma, współpraca bardzo owocna.

darens

UWAGA!!! JEŻELI SPRZEDAWAŁAŚ, SPRZEDAJESZ, książki, szkolenia, bhp, monety, wina, mapy, atlasy, fundacje, doposażenia, alkomaty, angielski, prąd, i wszystko inne. ZAPRASZAMY DO NAS. OFERUJEMY: • Nowy super produkt! nowość i wyłączność w Polsce! Tego nie ma nikt oprócz nas! • Jeżeli posiadasz "ciepłą" bazę swoich klientów - gwarantujemy Ci super sprzedaż. Statystyka pokazuje, że co trzeci telefon to sprzedaż. • Od początku umowa o pracę na czas nieokreślony na cały etat. • Super wysokie prowizje - gwarantujemy, że zarobisz minimum 3 razy więcej niż obecnie. • Przyprowadź koleżankę - od jej sprzedaży również dostaniesz prowizję. • Konkursy, premie, bony na zakupy, karnety na basen, siłownię. A MOŻE TYLKO CHCESZ SPRZEDAĆ SWOJĄ BAZĘ KLIENTÓW? i zarobić na wakacje, remont, a może na samochód? - ZADZWOŃ NA PEWNO się dogadamy i BĘDZIESZ ZADOWOLONA - PŁACIMY DO RĘKI GOTÓWKĄ . GWARANTUJEMY 100% ANONIMOWOŚCI i najlepszą opiekę prawną. ZADZWOŃ 535-055-833

Telemarketer
@darens 08.06.2015 19:15

Tego typu procedury są karalne, jest to łamanie zasad etycznych o zdrowej konkurencji. Żaden handlowiec nie posiada własnej bazy danych, baza należy do firmy w której konsultant pracował czy też pracuje i za to otrzymuje sowite wynagrodzenie. Ponadto nikt Ci nie da tyle co ja Ci obiecam, a obiecać nie grzech. Państwa oferta pokazuje frustrację i problem w pozyskaniu nowych współpracowników, więc myślę, że ludzie potrafią logicznie myśleć i wyciągać wnioski. Radzę zająć się rzetelną pracą a nie kradzieżą baz, produktów i ludzi z konkurencji.

Zostaw opinię o Sebastian Chmura Grupa Gce Księgarnia Wysyłkowa Stonoga Chmura Sebastian - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sebastian Chmura Grupa Gce Księgarnia Wysyłkowa Stonoga Chmura Sebastian