Opinie o Sebastian Chmura Grupa Gce Księgarnia Wysyłkowa Stonoga Chmura Sebastian w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sebastian Chmura Grupa Gce Księgarnia Wysyłkowa Stonoga Chmura Sebastian. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sebastian Chmura Grupa Gce Księgarnia Wysyłkowa Stonoga Chmura Sebastian o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sebastian Chmura Grupa Gce Księgarnia Wysyłkowa Stonoga Chmura Sebastian w Mikołów

Patka Nowy wpis

Szukam pracy na słuchawce w okolicy, szczerze gdyby internet nie podpowiedział mi ze firma działa w telekomunikacji nawet bym nie wiedziała, bo ofert brak. Albo ja zle szukam. Dajcie znać jak wam sie pracuje, czy jedynie zlecenie wchodzi w grę czy umowa o prace jest możliwa?

otto Nowy wpis

Grupa GCE call center i zwykłę (usunięte przez administratora)i naciąganie. Tak jak pisze pani w opiniach, dzwonisz i liczysz, że ktoś się nabierze. Kurs pedagogiczny instruktorów. Tego dotyczyło to (usunięte przez administratora). Miało dać uprawnienia po kursie, okazało się, że konieczna jest długa praktyka, którą nie wiadomo jak załatwić, praktycznie nierealne, praktyka z którą jest problem...... o czym nie byłem specjalnie poinformowany w miłej rozmowie i mimo zadawaniu wielu pytań..... Po prostu (usunięte przez administratora)i panie, które oszukują ludzi też powinny mieć świadomość, że działają przy de facto wyłudzaniu kasy.... A właściciel, no cóż.....

SAWICKI Nowy wpis
@otto

zostałem (usunięte przez administratora) - naciągnięty na wypłatę ogromnych pieniędzy. Panie wydzwaniają po kilku latach mówiąc że zalegamy jeszcze z jakimiś opłatami i aby zakończyć kurs trzeba wpłacić kurierowi 1000 - 2000 zł! KOSZMAR. naciągacze, (usunięte przez administratora)

Iza Nowy wpis

Czy tam płacone są tygodniówki?

Wiktor

Czy księgarnia jest otwarta? Działa online ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sebastian Chmura Grupa Gce Księgarnia Wysyłkowa Stonoga Chmura Sebastian? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Chmurowstyd

Chłop ma pieniądze ale nie ogarnia co się dzieje. Budowanie domów to nie sprzedaż książek Panie Chmura.

Wiktoria

Szukałam ostatnio informacji o Gce. Nie widzę żadnych ofert pracy. Wiecie, czy przyjmują?

Patrycja

Jaka atmosfera panuje między pracownikami ?

bibliotekarz

Zapomniałam dodać, że oczywiście nasza szkoła o żadnych sponsorów nie zabiegała, ani nie współpracowała w tym zakresie z Księgarnią STONOGA.

bibliotekarz

Jak działa STONOGA? Pracuję w szkole, jestem bibliotekarzem. Kilka lat temu do naszej szkoły dotarła paczka z książkami wartymi (wg informacji z listu przewodniego i cen nadrukowanych na okładce) ponad 2300 złotych. W paczce były 3 atlasy historyczne i 4 książki o pierwszej pomocy. Książki były podarkiem od Księgarni Wysyłkowej STONOGA. W liście przewodnim była informacja, że za drogocenne książki zapłacili sponsorzy, których pozyskała STONOGA dla naszej szkoły. Według listu Encyklopedia Pierwszej Pomocy kosztowała 319 złotych (sztuka!), a Ilustrowany Atlas Historia Świata - 250 złotych (sztuka!). Kiedy przejrzałam książki, okazało się, że Encyklopedia ma tylko okładkę z logo STONOGI, ale w środku jest oryginalna książka z innego wydawnictwa. Była to "ENCYKLOPEDIA ZDROWIA. PIERWSZA POMOC" znanego wydawnictwa BELLONA, która w księgarni kosztowała podówczas ok. 30 złotych. Natomiast ze zdartą okładką i oprawiona w nową, z nowym tytułem i logo STONOGI kosztowała już 319 złotych. To samo z atlasem. W środku był to atlas historyczny wydawnictwa DEMART, warty w księgarni ok. 35 złotych. STONOGA życzyła sobie za atlas 250 złotych! Bo był z nową okładką, udającą produkt Księgarni STONOGA! W jaki sposób firma wydębiła pieniądze? Podszywała się pod naszą szkołę, prosząc okoliczne firmy o wsparcie naszej biblioteki i uregulowanie wysyłanych faktur. Moja pani dyrektor skontaktowała się ze wskazanymi w liście sponsorami (bo STONOGA sugerowała, że szkoła powinna wysłać im podziękowania) i rzeczywiście: potwierdzili oni zapłatę faktur opiewających na bajońskie kwoty. Jestem ciekawa, jak do tego procederu odniosą się rzeczone wydawnictwa?

Jolanta

Od dawna nikt się tu nie udzielał... jak obecnie prezentuje się sytuacja w firmie? Moglibyście napisać coś więcej jako byli lub obecni pracownicy? Takie szczere opinie są bardzo cenne, większa ilość wpisów w tym wątku da potencjalnym kandydatom więcej informacji na temat pracodawcy i pozwoli podjąć decyzję czy warto aplikować do firmy.

Beata

Wciskaja ludziom przedmioty nic nie warte... Chca wyludzic tylko kase... Szef to meska dziwka

Nike
@Beata

To prawda

Sciema Chca, zeby robic obrot 8tysiecy a zarabiasz 1480zl na umowe o prace. Czysty wyzysk Dzwonisz z internetu do ludzi, szukajac, az sie ktos nabierze. Bzdura Oszustwo

Mariolka

Szef jak szef, swoje wymaga ale daje żyć i płaci w terminie.

anna

Rzetelna firma, współpraca bardzo owocna.

darens

UWAGA!!! JEŻELI SPRZEDAWAŁAŚ, SPRZEDAJESZ, książki, szkolenia, bhp, monety, wina, mapy, atlasy, fundacje, doposażenia, alkomaty, angielski, prąd, i wszystko inne. ZAPRASZAMY DO NAS. OFERUJEMY: • Nowy super produkt! nowość i wyłączność w Polsce! Tego nie ma nikt oprócz nas! • Jeżeli posiadasz "ciepłą" bazę swoich klientów - gwarantujemy Ci super sprzedaż. Statystyka pokazuje, że co trzeci telefon to sprzedaż. • Od początku umowa o pracę na czas nieokreślony na cały etat. • Super wysokie prowizje - gwarantujemy, że zarobisz minimum 3 razy więcej niż obecnie. • Przyprowadź koleżankę - od jej sprzedaży również dostaniesz prowizję. • Konkursy, premie, bony na zakupy, karnety na basen, siłownię. A MOŻE TYLKO CHCESZ SPRZEDAĆ SWOJĄ BAZĘ KLIENTÓW? i zarobić na wakacje, remont, a może na samochód? - ZADZWOŃ NA PEWNO się dogadamy i BĘDZIESZ ZADOWOLONA - PŁACIMY DO RĘKI GOTÓWKĄ . GWARANTUJEMY 100% ANONIMOWOŚCI i najlepszą opiekę prawną. ZADZWOŃ 535-055-833

Telemarketer
@darens

Tego typu procedury są karalne, jest to łamanie zasad etycznych o zdrowej konkurencji. Żaden handlowiec nie posiada własnej bazy danych, baza należy do firmy w której konsultant pracował czy też pracuje i za to otrzymuje sowite wynagrodzenie. Ponadto nikt Ci nie da tyle co ja Ci obiecam, a obiecać nie grzech. Państwa oferta pokazuje frustrację i problem w pozyskaniu nowych współpracowników, więc myślę, że ludzie potrafią logicznie myśleć i wyciągać wnioski. Radzę zająć się rzetelną pracą a nie kradzieżą baz, produktów i ludzi z konkurencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Chmura Grupa Gce Księgarnia Wysyłkowa Stonoga Chmura Sebastian - Mikołów

Sebastian Chmura Grupa Gce Księgarnia Wysyłkowa Stonoga Chmura Sebastian
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Pszczyńska 25
    43-190 Mikołów