6 Media Anna Aponiuk-Mitręga

Katowice

Opinie o 6 Media Anna Aponiuk-Mitręga

wierzyciel

Płatności regulowane nieterminowo lub wcale nie polecam współpracy z firmą

były
@PSTRYK 13.09.2017 16:19
Ale się napisałeś, taka firma nie istnieje

Istnieje, istnieje... tyle, że z nazwy zniknęły dane właścicielki. Teraz to "królestwo" jej męża. Ciągle zmieniają lokalizację biura, teraz są na kościuszki. Atmosfera pracy na plus, reszta....eh

nalofinwe
@były 21.09.2017 13:10

na jakiej ulicy są teraz?

dasia

firma poszukuje pracownika na stanowisko specjalista ds. sprzedaży prenumeraty czasopism „Weterynaria” i „Stomatologia”, Jest to dobra oferta dla studentów – zaocznych, wieczorowych i dziennych ponieważ grafik pracy jest elastyczny.@hejnał jako potencjalnego pracownika cieszy mnie Twoja opinia

byly

nie polecam! brak wypłat w terminie - tak powinien brzmieć slogan o 6 MEDIA

[usunięte przez moderatora] wypłata nigdy terminowo, [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o 6 Media Anna Aponiuk-Mitręga - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 6 Media Anna Aponiuk-Mitręga