6 Media Anna Aponiuk-Mitręga

Katowice

6 Media Anna Aponiuk-Mitręga

Opinie o 6 Media Anna Aponiuk-Mitręga

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w 6 Media Anna Aponiuk-Mitręga? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

wierzyciel

Płatności regulowane nieterminowo lub wcale nie polecam współpracy z firmą

nalofinwe
@były 21.09.2017 13:10

na jakiej ulicy są teraz?

dasia

firma poszukuje pracownika na stanowisko specjalista ds. sprzedaży prenumeraty czasopism „Weterynaria” i „Stomatologia”, Jest to dobra oferta dla studentów – zaocznych, wieczorowych i dziennych ponieważ grafik pracy jest elastyczny.@hejnał jako potencjalnego pracownika cieszy mnie Twoja opinia

byly

nie polecam! brak wypłat w terminie - tak powinien brzmieć slogan o 6 MEDIA

[usunięte przez moderatora] wypłata nigdy terminowo, [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o 6 Media Anna Aponiuk-Mitręga - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 6 Media Anna Aponiuk-Mitręga