Atelier Urody Salon Fryzjerski - kosmetyka Głubisz Renata

Katowice

Opinie o Atelier Urody Salon Fryzjerski - kosmetyka Głubisz Renata

Zawiedziony klient

Pani fryzjerka zniszczyła mi włosy, do tego stopnia,że zaraz po zabiegu zaczęły mi się urywać. ...a na skórze głowy miałam poparzena skórę i wylądowałam u dermatologa.Koszmar!!!!Zdecydowanie nie polecam tego salonu!!!

klient

Właścicielka obcinała mnie zamiast pół godziny to godzinę bo czas swojej pracy poswięca na plotki ze swoimi znajomymi przychodzącymi i siedzącymi na kanapie. Sprzęt którym mnie obcinała wymagał już dawno czyszczenia. Pomijam przeklinanie i głośny śmiech do ucha. Również nie dostałem paragonu. Pomijam już tematy które poruszała przy mnie ze kolezankami z pracy...Już tam nie pójdę nigdy.

oj

jak to tak - bez paragonu?

Zostaw opinię o Atelier Urody Salon Fryzjerski - kosmetyka Głubisz Renata - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atelier Urody Salon Fryzjerski - kosmetyka Głubisz Renata