Opinie o Brainstorm w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Brainstorm. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brainstorm o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brainstorm w Mysłowice

kesz Nowy wpis

wszyscy o nauce, a może ktoś wspomnieć o stawkach?$

Jadźka Nowy wpis

@Adam a jakie możliwości nauki oferuje firma ?

Adam Nowy wpis
@Jadźka

przynajmniej raz w miesiącu jest jakieś szkolenie dla pracowników

Sławomir Nowy wpis
@Adam

To super, a te szkolenia z czego dokładnie są? Jakieś przykłady może? :)

Kordian

Jeśli firma ma trzy gwiazdki to już wiadomo, że warto w tym miejscu starać się o pracę!

Dobra firma, fajni ludzie, fajna atmosfera, możliwość nauki.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Brainstorm? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Brainstorm?

Jest szacunek do ludzi

Magda

Jestem po procesie rekrutacji w Brainstorm. Proces był mega profesionalny. Najpierw tel od Pani która umówiła spotkanie. Potem spotkanie - od przedstawienia firmy i stanowiska po konkretne pytania o moją pracę. Kolejny etap to badanie online i spotkanie na którym zrobiłam kilka zadań. Ostatni etap to próbka trenerska i propozycja pracy. Zobaczymy co będzie dalej - na razie jestem pełna optymizmu.

Halina

@Jan To dobrze, że postanowiłeś poinformować @Martyna o wakacie w Brainstorm. Czym sam zajmujesz się w strukturach firmy? Może jeszcze nam zdradzisz, jakie wymagania trzeba spełniać, żeby pomyślnie przejść proces rekrutacji?

Jan

Szukamy asystenta zarządu

Halina

@Sax Serdecznie dziękuję Ci za te informacje. Od Twojej odpowiedzi już trochę minęło - czy już znaleźli osoby na te stanowiska? @Benek Fajnie, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Brainstorm. Już zdecydowałeś się na wzięcie udziału w rekrutacji? @Jan Masz konkretną wiedzę o tym pracodawcy. Czym się tam zajmujesz?

Benek

Ja również słyszałem, że to super firma. Może podpowiecie jakie mają wymagania na starcie? Czy socjal macie?

Jan
@Benek

Karty multisport są i częste szkolenia oraz co jakiś czas wyjazdy integracyjne. W tym roku byliamy nad morzem na 5 dni:) Wymagania to chyba są zależne od stanowiska ale warto pytać o staż jwśli ktoś zaczyna.

Halina

Czy może ktoś napisać na jakie stanowiska firma aktualnie poszukuje pracowników? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? @Jula, możesz napisać czym się zajmujesz w firmie? Czy możesz powiedzieć coś więcej, dlaczego warto podjąć pracę w tej firmie? Poprzeć swoją wypowiedź konkretnymi argumentami.

Sax
@Halina

Na asystenta zarządu i na menedżera sprzedaży. Umowa o pracę.

Olek

Może dowiem się na jaką umowę można liczyć?

Luidzi

Co nowego słychać? Warto aplikować?

Jula
@Luidzi

Warto

Jaga

W Brainstorm (w siedzibą w Dąbrowie Górniczej) pracuje od pewnego czasu i wrażenia mam pozytywne. Pracy faktycznie jest bardzo dużo, ale można liczyć na pomoc i wsparcie współpracowników. Różne tematy, projekty i ogólnie codziennie się dzieje. Rekrutacja dwuetapowa plus analiza Ensize, jasne warunki i szybkie info o propozycji pracy. Jeśli ktoś chce się dużo i szybko nauczyć to warto startować.

Woj

Mała firemka z manią wielkości, no cóż jaki pan taki kram. Dwoją się i troją żeby co zarobić i robią z siebie pajaców. Panowie jak ktoś jest dżentelmenem to nie musi mówić że nim jest i to proponowanie umów dżentelmeńskich...

Brainstorm
@Woj

Firma nie musi być duża aby się w niej dobrze pracowało. Nie mamy manii wielkości gdyż jest nam to niepotrzebne ale jeśli Pan/i tak odczuł/a to proszę o doprecyzowanie o co chodzi aby inni mogli czerpać z tej opinii informację.

DAR

Atmosfera, kasa, zakres zadań - ok.

G@2

Fajni ludzie, ale ciężko się tam dostać. Jest kilka etapów rekrutacji ale wygląda to profesjonalnie. Ja na razie jestem w trakcie procesu rekrutacji wiec zobaczymy jak będzie.

kabi1

Ciężka atmosfera, nie polecam

k

Tak, świetna firma...... nie płaca wynagrodzeń na czas....niestety

Pracownikow na umowę jest 18, reszta to trenerzy z tego co wiem wielu pracuje od dawna. Kadra jest raczej stała, choć pracuje tu od niedawna. Dobra atmosfera i codziennie coś nowego. Mi pracuje sie bardzo dobrze. Najbardziej podoba mi sie otwartość szefów na informacje zwrotna. Często o to pytają. Fajne są tez wizyty w firmach na audytach - wiele można sie nauczyć. Rekrutacja jest wieloetapowa, rozmowa 1, 2 potem AC. Wcześnie byłam w korporacji - nie ma porównania. Tutaj przynajmniej coś sie dzieje.

Zostaw merytoryczną opinię o Brainstorm - Mysłowice

• Jak się pracuje w Brainstorm?

Zobacz opinie na temat firmy Brainstorm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brainstorm?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042