Opinie o Filters International Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Filters International Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Filters International Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Filters International Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Spawacz

Firma z brakiem organizacji pracy atmosfera niby swobodna lecz każdy o każdym gada za plecami BHP zerowe,zmuszanie do wykonywania obowiązków nie zawartych w umowie. Szczerze nie polecam wyplaty słabe a premię tylko słowne.

ja Nowy wpis
@Spawacz

to prawda

Jo Nowy wpis
@Spawacz

Pracuje w tej firmie od kilku lat i premie są wypłacane wiec to nie jest prawda co pisze przedmówca.

Natalia Nowy wpis

Poszukuję informacji o weryfikacji angielskiego podczas rekrutacji. Widziałam w ich starym ogłoszeniu przed roku na Specjalistę ds. zakupów, że wymagają znajomości tego języka. A wiecie czy jakoś ten poziom sprawdzają?

Pojawiła się oferta pracy na Pracownik Produkcji w firmie Filters International Sp. z o.o.. Warto aplikować?

Aneta

Warto :) rodzinna atmosfera, weeknedy wolne, praca od 7-15.

Alicja
@Aneta

Brzmi super! A jak poziom zarobków? Pasuje Ci? Macie jakieś premie albo płatne nadgodziny?

Madzia Nowy wpis
@Alicja

Jak pracowałam to premie były jak cele były osiągane. Nadgodziny jeśli były też były wypłacane. Ogólnie żałuje, że zmieniłam pracę.

Angelika

Jak wygląda praca w firmie? Chciałabym zaaplikować na jedno z ogłoszeń, ale nie wiem jak jest i jak pracuje się w firmie. Proszę o informację na temat warunków zatrudnienia, atmosfery, benefitów przyznawanych pracownikom, obowiązków i pracy w tym miejscu. Jak to wygląda?

Czy po rozmowie w Filters International Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy BRYGADZISTA / LIDER W DZIALE ROZBIORU KURCZAKA
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
KK

Firma rodzinna. Dobra atmosfera pracy. Komunikacja OK. Dobre warunki pracy.

Luiz

Praca w biurze jest bardzo Ok. Choć szefowa jest bardzo wymagająca to atmosfera jest super.

Magda

Ile zajmuje wdrożenie się do waszej firmy?

Czy za badania lekarskie trzeba samemu płacić ?

Magdalena
@Marta

Pracownik po otrzymaniu skierowania udaje się na badania lekarskie za które dostarcza do firmy fakturę VAT i otrzymuje zwrot poniesionych kosztów.

Dan

Cześć, może ktoś napisać coś o firmie Filters International? Chciałbym się zatrudnić w tej firmie i nie wiem czy warto? Jakie warunki? Jaka atmosfera? Jakie zarobki na rękę? Jacy przełożeni, szczególnie kierownictwo na produkcji? Prosze o Wasze opinie

Jakie są warunki oferowane dla spawacza? Ile na rękę?

Magda

Pracowałam tam 3 lata. Mega fajna firma - nie to co te korpo...

Jan

Ja mam dobre zdanie na temat tej firmy choć jestem ich dostawcą, a nie pracownikiem. Płaca akurat na czas więc albo to jakiś przypadek albo złośliwy komentarz

Zostaw merytoryczną opinię o Filters International Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Filters International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Filters International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Filters International Sp. z o.o.?

Filters International Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Perla 10
    41-300 Dąbrowa Górnicza

Filters International Sp. z o.o.