Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EKO-REM"

Będzin

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EKO-REM"

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EKO-REM"

XYZ

Zdecydowanie odradzam prace w tej pseudo firmie. Szef tej firmy to stary człowiek, czasami z dosyć dziwnymi wizjami. Jest chaotyczny i często sam nie wie czego chce, potrafi się czepiać, sam nie mając racji. Często nie pamięta o czym się z nim rozmawiało dzień wcześniej. Firma jest bardzo mała i zarazem bardzo słaba pod względem finansowym oraz jakichkolwiek możliwości rozwoju. W tej firmie coś takiego jak BHP nie istnieje. Na każdym kroku oszczędności a o zapłacie nadgodzin zapomnijcie! Zdecydowanie unikać!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EKO-REM" - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EKO-REM"