LINK CONSULTING

Katowice

Opinie o LINK CONSULTING

Edyta

Czy aplikował już ktoś na stanowisko Konsultant/ Rekruter w Katowicach? Jak odzew?

erfg

hmm co prawda stazystow nie szukaja chyba ale widze ze jest oferta dla kierownika przygotowania produkcji w Bytomiu oferuja stabilność pracy w nowoczesnej i rozwijającej się firmie.konkurencyjne wynagrodzenie,pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

zico

ktoś może wie jakie są warunki pracy i płacy na powyższym stanowisku monter/nitowacz w Pradze Czeskiej ??

Zostaw opinię o LINK CONSULTING - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LINK CONSULTING