Wilk Wojciech All-Dent

Opinie o Wilk Wojciech All-Dent

Czy mógłby ktoś polecić firmę ALL DENT osobom szukającym prace? Jakieś zalety pracodawcy potrafilibyście wymienić?

w0o

każde zatrudnienie jest opłacalne bo zdobywa się doświadczenie, szczególnie w takim gabinecuie stomatologicznym specjalistycznym. implanty, protetyka, ortodoncja - poza tym z tego są teraz ogromne pieniądze

Renata89

Dlaczego tak uważacie że firma jest zła? Co było nie tak na rozmowie zarobki czy warunki pracy?

Mickey

Firma pomyłka. Omijajcie szerokim łukiem.

jaro

Nie polecam tej firmy ! byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, szkoda czasu.

Zostaw opinię o Wilk Wojciech All-Dent - Sosnowiec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wilk Wojciech All-Dent