Sasel-Polska Sp. z o.o.

Opinie o Sasel-Polska Sp. z o.o.

ktoś_tam

dlaczego moderator usunął wpis podający jakie wykształcenie ma dyrektor firmy SASEL. Powtórzę to po kilku latach ponownie.... Jest humanistą- kierunek - Filozofia

beznadziejne zarządzanie firmy. [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]udzi straszenie zwolnieniem

ODRADZAM.... STANOWCZO ODRADZAM - DUŻY [usunięte przez moderatora]. - NIE UMIEJĘTNOŚĆ prowadzenia rozmów z klientami, przez co klienci odchodzą - Nie umiejętność prowadzenia spraw logistycznych, przez co klienci odchodzą. - brak wsparcia od strony managera, ponieważ z wykształcenia jest.... [usunięte przez moderatora] - [usunięte przez moderatora]przypisuje sobie projekty CAD które wykonali inni. - wprowadzenie umów lojalnościowych.

Zostaw opinię o Sasel-Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sasel-Polska Sp. z o.o.