ZSG im.E. Pijanowskiego

Opinie o ZSG im.E. Pijanowskiego

Absolwent

Witam, strzeszcie sie nauczycielki od rosyjskiego J.K.

Anula

Szkola beznadziejna pani.Godlewska nie nadaje sie na wychowawce wogole nie dba o swoja klase wrecz przeciwnie robi wszystko zeby dzieci uwalic na drugi rok.Masakra czy nikt nie widzi z dyrektorow co tam sie dzieje? Dzieciaki choc dorosle boja sie odezwac.Jedynki sa tam na porzadku dziennym ale tylko pani Godlewska lubi takie stawiac.Widocznie sprawia jej to przyjemnosc wogole nie potrafi dotrzec so swojej klasy.

Krzysio
@Anula 06.06.2017 08:00

Dobra prowokacja. Ale nieudana ????

domi32

Najlepsza szkoła !!! Super nauczyciele i atmosfera w szkole . Polecam !!!!!!!!!!

obi
@domi32 21.12.2015 19:03

szczerze mówiąc nie spodziewałem się , że można liczyć tutaj w ZSG im.E. Pijanowskiego na tak super prace

asfdfsf

Zdecydowanie nie polecam tej szkoły dla uczniów, beznadziejna szkoła !! nauczyciele wciskają kit że niby przedmiot DGWG będzie na egzaminie guzik prawda nie ma nic nie wybierajcie sie do tej szkoły !! na praktykach sie nauczycie sie robic naleśników i pierogów ! beznadziejna szkola nie polecam omijać ja

kate

Hejo mieszkałam tam rak za czasów kierowniczki Jurkowskiej w 2013 i załapałam się na fajny projekt z SGGW mimo, że chodziłam nie do gastronomika i wpadło mi sporo kasy. Jest tam czysto i bezpiecznie. A nauczycielki jak to w internatach mogą być. trzeba być tylko kulturalnym

Zostaw opinię o ZSG im.E. Pijanowskiego - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZSG im.E. Pijanowskiego