Opinie o Finder S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Finder S.A., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Finder S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finder S.A. w Warszawa

L

A ta firma pozyskuje w ogóle nowych klientów? Bo słyszałam, że odkąd kupili Findera to wszystko się sypie i system jest do bani, a klienci uciekają

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Finder S.A.?

JERZY FISZEBRANDT
Klient

Uważajcie na firmę Webfleet Solutions poland Sp. z o.o. wcześniej TomTom Telematics . Firma bez powiadomienia drugiej strony zmieniła klientom okres wypowiedzenia. Wysyłała aneksy do umów, które np dotyczyły nieistotnych dla waunków zmian jak np. zmiana nazwy, a w załączniku do aneksu ukryła celowo okres wypowiedzenia i okres obowiązywania umowy. W moim przypadku miałem umowę na czas nieokreślony z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia, a w załączniku do aneksu którego nie widziałem na oczy zmieniła na czas określony i okres wypowiedzenia 3 miesiące wprowadziła. Sprawa będzie złożona zapewne do sądu, ale zgłosiłem sprawę też do UOKiK jako naruszenie zbiorowego interesu konsumenckiego ( tak zmienili chyba wszystkim klientom umowy) Nie maja podpisów na dokumentach, ale żądają zapłaty i wysyłają kolejne faktury. Zgłaszajcie tą firmę do UOKiK.

Pracownik Nowy wpis
@JERZY FISZEBRANDT

Brednie Pan opowiada i tyle Panie Jerzy... A aneksy się czyta...

Sylwia S. Nowy wpis
Klient
@Pracownik

Potwierdzam to co napisał Pan Jerzy Fiszebrandt, dokładnie tak samo wyglądało to w przypadku naszej firmy. Umowa została zmieniona, aneksu nie otrzymaliśmy. Skandalicznie długi okres wypowiedzenia.

Pytanie Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w Finder S.A.?

L

Grażyna
@L

A to ciekawe, skąd to słyszałaś? W ogóle pracujesz w TomTom Telematics i wiesz to ze źródła, czy to co piszesz, to zwyczajne plotki?

jan
@Grażyna

Od momentu kiedy Autoguard się sprzedał dla Finder i dalej, ta aplikacja stała się bezużyteczna zawodowo. Owszem jest ładna i na tym koniec. Ktoś kto pracuje na tego typu aplikacjach nawet niech nie myśli o przechodzeniu na Webfleet. To kompletna porażka. Aplikacja ma mnóstwo fajnych funkcji, z których jedne działają kiedy chcą, inne nie działają w ogóle. Jeśli chcecie rozliczać kierowców na podstawie tej aplikacji to wywołacie w firmie nikomu niepotrzebną wojnę. A TOMTOM regularnie co miesiąc fakturę przesyła. I tęskno do bezawaryjnego Autocontrol'a

Czesław
@L

to firma z najgorszymi praktykami nie tylko w branży ale i na rynku. (usunięte przez administratora)Ludzie wartościowi - tzn. tacy, którzy dbali o klienta - już od nich odeszli a to co zostało (usunięte przez administratora) wydziera kasę za denne usługi. Przez 9 m-cy nikt się nami jako Klientem nie interesował, a w chwili kiedy chcieliśmy odejść zaczęli straszyć sądami i powoływać się na aneksy. (usunięte przez administratora)

JERZY FISZEBRANDT
@Czesław

@JERZY FISZEBRANDT

Brednie Pan opowiada i tyle Panie Jerzy... A aneksy się czyta...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy zdarzają się nadgodziny w Finder S.A.?

@Pytanie

Finder S.A. już nie istnieje. Teraz jest to Webfleet Solutions

Edyta

Dawno nie pojawił się żaden wpis odnośnie Finder. Proszę, napiszcie jakie macie doświadczenia z firmą. Jak wygląda praca? O jakie stanowiska się można ubiegać? Czy aktualnie rekrutują i czy odbywa się to zdalnie?

@Edyta

Finder S.A. już nie istnieje. Teraz jest to Webfleet Solutions

Waldi

Najwięcej zastrzeżeń mają w firmie osoby, które mają pod górkę z pracą.

Kosma

Pracuję tu już kilka miesięcy i firma jest mega profesjonalna. Dużo współpracy międzynarodowej, sympatyczni i pomocni ludzie wokół, nowoczesne narzędzia online'owe z górnej półki. Płaska struktura i realny wpływ na wyniki firmy. Szczególnie polecam osobom lubiącym nowe technologie. Angielski się przydaje, ale nie jest niezbędny - to zależy od stanowiska.

potencjalny-pracownik
@Kosma

Lol, słowa z gardła wyjęte człowiekowi z HR czy PR - serio uważasz, że ktoś się nabierze?

patryk

najgorsza firma ciagle sie urzadzenia wieszaja a pracownicy mydla oczy mie warte tych pieniedzy

Natalia456

Jeżeli chesz dowiedzieć prawdziwej oponi o tej firmie sprawdź opinie o firmie Finder. TomTom kupił Findra i cała kadra menadżerska przeszła właśnie z Findera i niestety panuje taka sama atmosfera jak w Finderze.

Zostaw merytoryczną opinię o Finder S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Finder S.A.
2.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marcina Kasprzaka 2/8