EuroPaka.pl

Opinie o EuroPaka.pl

Na stronie widziałam, że biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Czytam jednak o tych wszystkich zgłoszeniach od klientów i zastanawiam się czy występują czasami nadgodziny, jeśli trzeba coś nadrobić? Jak wtedy są rozliczane?

I jak odezwał się ktoś do pani w tej sprawie? Sporo ludzi narzeka tutaj na kontakt z firmą. Jestem ciekawa czym spowodowany jest ten brak kontaktu. Nie zatrudniają tutaj ludzi do obsługi klientów?

Dzień dobry, prosimy o podanie numeru zamówienia zweryfikujemy Państwa zlecenie.

Piotr Nowy wpis
@EuroPaka.pl

1000 694616 236U Proszę o zwrot moich pieniędzy z powyższego zlecenia . 21.12 otrzymaliście pieniążki od dpd i do tej pory ich nie otrzymałem

Michal Nowy wpis

Zlozylem zamowienie 12.01.24, tego samego dnia oplacilem za przesylke. Paczka zostala odebrana oraz wyslana 15.01.24, 17.01.24 klient odebral oraz zaplacil za POBRANIEM. Pisalem do nich w miezdzy czasie kiedy bedzie przelew, skierowali mnie do regulaminu firmy, wiec do 15.02.24 spokojnie czekalem na przelew, skoro w regulaminie napisano ze wszystkie przelewy obslugiwuja/realizuja do 21 dni roboczych. 20.02.24 znowu napisalem do nich kiedy w koncu bedzie przelew, do tej pory cisza, chociaz za pierwszym razem odpisali w ciagu godziny. Wiec jak do jutra, t.j. 23.02.24 nie bedzie przelewu na koncie, ide na policje zglaszac (usunięte przez administratora) 1300zl na drodze nie leza. ABSOLUTNIE nie polecam danego dostawcy uslug posrednictwa w przesylkach. Dla zalatwienia polubownie oraz fair play podaje nr przesylki PX6561634690 oraz zamowienia na FV nr 498541-Faktura VAT nr E2242/2024, czyli macie 24h na zalatwienie przelewu, wtedy mozliwie zmienie swoje zdanie oraz opinie na tej stronie.

Klient Nowy wpis

Dwie paczki wysłane ponad miesiąc temu kwota pobrania łącznie 6 tysięcy, pieniędzy brak, brak możliwości skontaktowania się telefon milczy na maila nikt nie odpowiada, straciłem wszelkie nadzieje na porozumienie się z euro paką pozostaje jedynie zgłosić sprawę na policję

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie EuroPaka.pl? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
BoKi

Paczkę za pobraniem wysłałem 26 października 2023r. Realizatorem zlecenia było DPD. Paczka dotarła następnego dnia, klient zapłacił kurierowi. Mimo monitów do dziś (14.02.2024) nie otrzymałem pieniędzy. Informację o kradzieży zgłosiłem na policję tydzień temu. Na pieniądze już nie liczę ale może to (usunięte przez administratora) zostanie ukrócone.

Edi

Po 2 miesiącach oddali w końcu pieniądze z pobrania, a już miałam iść na policję.

Oliwia
@Edi

W jaki sposób ubiegał się pan o zwrot gotówki?

Grzechu

Witam. nie polcem Pobranie z 11.12.2023 Kwota nie dotarla To (usunięte przez administratora) tak jak wiekszosc z was pisz Jeden zlewajacy mail o regulaminie Telefon milczy Termin mina a kasy niema NIE DAJ SIE OSZUKAC Tez sprawe kieruje na policje nie wiem czy to cos da mam list przewozowy potwierdzenie oplaty za usluge sledzenie przesylki potwierdzenie klienta o wplacie Jak nie chcesz problemów nic z nimi NIE WYSYLAJ kwota 600 zl nr przesylki 27233161640

Dzień dobry, proszę o podanie numeru zamówienia zweryfikujemy Państwa zlecenie.

Sławomir Mrugacz

Europaka zwleka z przesłaniem na moje konto , pieniędzy z pobrania. Przesyłka dotarła do odbiorcy, opłacił ja kurierowi z Pocztexu, pocztex przekazał pieniądze na jakiś numer ( rozumiem że europaki) minął miesiąc , ja nie otrzymałem pieniędzy. Raz lub dwa razy dostałem konkretnego maila pisanego przez osobę, teraz same.automatyczne odzewy. Telefon nie odpowiada.

Jarek

Od grudnia czekam za pieniędzmi z początku był kontakt z europaka a teraz cisza nie odpowiadają na e-mail ani nie odbierają telefonów poprostu (usunięte przez administratora) ludzi

Roman

Nie otrzymałem zwrotu za paczkę to jawne (usunięte przez administratora) nie ma z wami kontaktu ani pod nr telefonu ani na mail ,jawne okradanie ludzi Czekam.na zwrot od grudnia !

Stanisław

Dokonałem opłaty za przesłanie paczki do Wielkiej Brytanii . Kurier miał być po dwóch dniach do dzisiaj brak informacji dlaczego kurier się nie pojawił ani żądnej wiadomości z firmy. Infolinia przestała działać a na pisma nie odpowiadają. Ostrzegam wszystkich bo pieniądze dalej pobierają a nie realizują przesyłek jakaś piramida finansowa ale jak zwykle nasze służby nie reagują.

Radek

Brak zwrotu pobrania. Paczka dostarczona 5.12.23 a do dzisiaj brak pieniędzy. 1000682814330U

Maslak

Przy tym adresie Jest siedzibą klubu Łuk Lublin oraz kilka innych firm dzwoniłem kiedyś do losowej firmy z pod tego adresu i kobieta która odebrała nie wiedziała nic o firmie euro paka. Materiał nadaje się do Uwagi bo to czysty przekręt mimo że ja otrzymałem kwotę 400 zł która mi wisiała europaka

Dzień dobry, prosimy o podanie numeru zamówienia zweryfikujemy Pani zlecenie

Dzień dobry, proszę o podanie numeru zamówienia zweryfikujemy Pani zlecenie.

@EuroPaka.pl

Nie otrzymałam zwrotu za przesyłkę za pobraniem. Żądam zwrotu pieniędzy natychmiast albo kieruję sprawę na policję!!

Natalia

Wysyłam często paczki, nigdy nie było problemu z wypłatą pobrania. Trzeba pamiętać o podawaniu prawidlowego konta do wypłaty.

Edyta
@Natalia

Po jakim czasie wypłacali pani pieniądze z pobrania?

@Natalia

To zadzwoń na infolinię! Lub skontaktuj się mailowo!powtarzam. Nie wysyłać od nich paczka zaginęła latem do dzisiaj nie zwrócili pieniędzy chociaż fed ex oddał dla mnie pieniądze które mają mi zwrócić

Alex
@Natalia

A kontakt w trakcie tego procesu jest nawiązywany z samymi doradcami? Zastanawiam się w którym miejscu może być na to jakieś przypomnienie? Czy prócz tego konta cos jeszcze się podaje? Jeszcze nie mam przetestowanych usług, na razie obserwuje te wszystkie opinie

Numer paczki 1000685731851U Reklamacja zgłoszona. Paczka za pobraniem 1200 zł Czekam od 4 grudnia na pieniądze do tej pory nic nie ma. Kontakt telefoniczny nie możliwy. Na e mail nikt nie odpisuje. Uważajcie na tą firmę!!! Czekam na odpowiedz z reklamacji i sprawę kieruje dalej.

Arkadiusz Guszpit

Niestety, firma to jakaś porażka. Nie otrzymałem płatności za przesyłkę pobraniowa w kwocie 3945 zł. To jakiś skandal. Jeśli do końca tygodnia pieniądze nie wplyną mi na konto, zgłaszam sprawę na policję. Infolinia nie działa, na maile nikt nie odpisuje

dzien dobry, prosimy o podanie numeru zamówienia , zweryfikujemy Pana zamówienie

Radek

Co z moim zwrotem za reklamację? Pieniądze miałem otrzymać do 30 dni? Paczka była wysyłana w sierpniu. W listopadzie nastąpiło pozytywne rozpatrzenie reklamacji a zwrotu do dzisiaj nie ma! NrReklamacja nr 782992502641. Proszę o odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o EuroPaka.pl - Lublin

• Jak się pracuje w EuroPaka.pl?

Zobacz opinie na temat firmy EuroPaka.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroPaka.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EuroPaka.pl