Opinie o Evolearn Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Evolearn Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Evolearn Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evolearn Sp. z o.o. w Warszawa

Test trwa 4 albo 5 minut w zależności od tego czy wyrazicie zgodę na szkolenie co automatycznie wiąże się wezwaniem do zapłaty za samo szkolenie. Pierwszy test jest darmowy drugi płatny 40zl. Masz 5 minut na 30 pytań które są dosyć trudne i podchwytliwe za każdym razem inne żeby zdać musisz odpowiedzieć na minimum 28 co jest (usunięte przez administratora)

Głupek
@Ania

Wie Pani cokolwiek o tej umowie lub ma Pani wiedzę z tego zakresu. Nie mam pieniędzy żeby opłacać prawników więc wszelka pomoc mi się przyda.

Sonderkomando
@Głupek

Cała wiedza jest w internecie nie trzeba prawników. Kodeks cywilny jest dostępny online.

Robin Hood

Firma (usunięte przez administratora) ludzi na wpłatę pieniędzy poprzez zastraszanie i wysokie kary za zwłokę z opłaceniem kursu. Test jest praktycznie nie do zdania w takim czasie 28/30 pytań w czasie 4 minut. (usunięte przez administratora)

Evolearn Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, To jest jedyny oficjalny profil firmy Evolearn Sp. z o.o. Niebawem odniesiemy się do wszystkich Państwa wypowiedzi. Prosimy jednak o zachowanie rozwagi, ponieważ niektóre wypowiedzi mogą naruszać dobre imię firmy co jest przestępstwem, a w przeciwieństwie to wielu tutejszych zarzutów my mamy powody. Nasze zasady są jasne, decydują się Państwo na usługę akceptując jej warunki i krótką, bardzo czytelną umowę. Poprzez swoją nieuwagę, zarzucacie później tu firmie wymyślone (usunięte przez administratora) Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Spełniamy wszelkie prawem wymagania w kwestii informowania o warunkach. Prowadzimy rekrutację w zgodzie z prawem i zatrudniamy pracowników, którzy zaliczą test kwalifikacyjny. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji tu, oraz na profilu i grupie FB Evolearn.pl

Właśnie przysłano mi ankietę,co wzbudza wątpliwości przyszła sms a nie na maila,wątpliwości chyba są słuszne.W jednym z punktów warunków które trzeba zaakceptować ankieta zmienia nazwę na szkolenie i podany jest koszt szkolenia wysokości 1299 zł.Ja na tym zakończyłem współpracę,nie odznaczyłem zgód i zalecam ostrożność,moim zdaniem firma jest bardzo niewiarygodna a taka forma ankiety,szkolenia jak zwał tak zwał może być próbą naciągania.

@Marcin

Dobrze ze napisales , miałem robić test kwalifikacyjny który wysłali lecz zdziwiłem się jak przed przystąpieniem do testu kazali podać pesel oraz dane adresowe (numer domu , ulica, kod pocztowy i miasto ) w umowie przed zaczęciem testu nie ma żadnej mowy o kosztach , więc tak jak mówisz firma naciągaczy , takich to wieszać za jaja się powinno

Taki Janek
@Michał

Czyli jak nie wszedłem w ten test, a niby zapisałem się na szkolenie, to nie muszę im płacić?

Albatros
@Marcin

Jacyś krętacze w tej firmie. Jakieś niejasne opłaty, za jakiś test, który miał trwać 4 minuty, a ja już kilkanaście minut czytam czego oni chcą i nie podoba to mi się.

Głupek
@Taki Janek

Ja NIBY zapisałem się na te szkolenie i też juz mam do zapłaty 100 a po 7 dniach 600 złoty

Kierowca b

Szkolenie- płatne

Jeden test internetowy, płatny

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Hanna

Tak. Dałam się naciągnąć, bo szukam pracy. Troszkę nieetyczne to żerowanie na ludziach szukających pracy. Tak zapłaciłam za test 40 Zeta i szkolenie 100 zł. Wiem że naciągają, ale nie chce potem płacić 2000 jak tutaj piszą. No cóż naiwność. Zanim coś wypełniłam były pozytywne opinie.... Uważajcie.

Lop31299

Czy to prawda, że po wykonaniu wstępnego testu przed zatrudnieniem przychodzi jakiś rachunek do zapłaty ?

Głupek.
@Lop31299

Zrobiłem jeden test, po chwili drugi a parę godzin pozniej na stronie napisze że muszę opłacić szkolenie i test 140 zł...

KANGUR

(usunięte przez administratora) Potencjalni kandydaci zwracają uwagę na cukierkowe i idealnie zredagowane ogłoszenia rekrutacyjne, a także na proces rekrutacji, który odbywa się wyłącznie przez SMS. Jednym z etapów rekrutacji jest wykonywanie testów, które wymagają podania danych wrażliwych, takich jak numer PESEL. Ponadto, po akceptacji regulaminów, można napotkać niespodziewane koszty, które mogą zaskoczyć nieostrożnych kandydatów. Wszystko to sugeruje, że firma może działać nieuczciwie i nie warto ryzykować współpracy z nią. Zdaniem wielu osób, lepiej zachować ostrożność i nie działać pochopnie.

jan323

(usunięte przez administratora).Pod wskazanym adresem nie ma takiej firmy.Platforma powstała tylko po to aby zastraszyć i wyciagnąć pieniądze.

Hubert

Dostałem powiadomienie o zakwalifikowaniu do następnego etapu rekrutacji. Żeby wypełnić test trzeba zaakceptować wszystkie regulaminy, w których ukryte są informacje o płatnościach. Wydaje mi się to mało uczciwe, więc odpuściłem

Cezary

Mi też dziś przyszedł sms z niby testem do rozwiązania, zatrzymałem się w momencie gdzie trzeba podać pesel. Zacząłem sprawdzać firmę, okazało się, że firma została założona w marcu br. ma jednego prezesa który jest w posiadaniu wszystkich udziałów w spółce, a kapitał tejże spółki to zawrotne 5 tysięcy zł :). Uważajcie

Dzień dobry wszystkim, Chcę zapytać o waszą ocenę odnośnie szczegółów współpracy w firmie Evolearn Sp. z o.o.. Czy klimat w pracy jest odpowiedni? Dziękuje za odpowiedź.

Mirek

A co chcesz tam robić?

Zostaw merytoryczną opinię o Evolearn Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Evolearn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Evolearn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Evolearn Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Evolearn Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Evolearn Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.