Opinie o Evolearn Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Evolearn Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Evolearn Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evolearn Sp. z o.o. w Warszawa

Czy ktoś zgłaszał to na policję ?

Miko

Proszę o wyjaśnienie jednej kwesti : Jeżeli każdego kandydata zapisujcie wszystkie dane, to też który rekrutujący podchodzi do testu poraz pierwszy, a który po raz kolejny raz, a do wszystkich wysyłacie SMS z informacją o zaległości finansowej

Brudny Stefan HPV
@Karola

Weź lodziarko prezesa nie rób głupków z ludzi, to jest wałek na wyciąganie kasy na granicy prawa.

Janek

No więc tak. Weekend majowy minął, emocje trochę opadły, jestem po konsultacji z prawnikiem bo pompować w zad się nie lubię. Sprawa wygląda dwojako i wszystko zależy czy ta firma faktycznie kogoś zatrudni/zatrudnia, czy nie. Jeśli organizator tego całego naciągania zatrudnia choćby jedną osobę na umieszczone ogłoszenie, to bez względu na to ile przy okazji "sprzedali" szkoleń i testów to działają legalnie, bo po pierwsze każdy zanim powstało zobowiązanie zaakceptował warunki, które opisywane były w kilku miejscach, na dodatek potwierdzając sms. Po drugie i najważniejsze to właśnie to że jeśli zatrudniają to nie można mówić o wyłudzeniu czy wprowadzaniu w błąd, bo choćby nie wiadomo jak dziwny test by był to cel został osiągnięty (czyli zatrudnienie kogoś). Odstąpienie od umowy też jest niemożliwe bo podczas akceptacji formularzy wymagane było zaznaczenie żądania natychmiastowego wykonania usługi ze zrzeczeniem się prawa do odstąpienia od umowy, co oznacza, że odstąpić już nie można. Ja dostałem na email PDFy z umowami testu, szkolenia, pseudo gwarancję pracy i właśnie te zrzeczenia się prawa do odstąpienia od umowy. Jeśli Wy tak macie to sprawa jest pozamiatana. Ja maile miałem w spamie, dlatego warto tam też zajrzeć. Natomiast jeśli NIE ZATRUDNIAJĄ nikogo z tych ogłoszeń a te wszystkie testy są picem na wodę to tu jest pole do popisu. Bo wtedy mogą być skazani za właśnie wprowadzenie w błąd w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Czy warto zgłaszać? Jak ktoś ma czas i chce mu sie łazić za kilkadziesiąt zł to można. Ale zakładam, że ktoś kto wymyślił to wszystko przewidział co może być i jak się zabezpieczyć aby mieć krytą du*ę i raczej ciężko będzie coś wskurać. Ja zapłaciłem żeby się nie ciągać po sądach i mam nauczkę, że trzeba czytać co się akceptuje bo bądź co bądź, tak poza nerwami i emocjami to wszyscy tu daliśmy się podejść przez własną nieuwagę czy niewiedzę, a nie (usunięte przez administratora) choć dziwnie to brzmi, ale jednak. Osoby chcące podrążyć dalej temat zapraszam do kontaktu, jeśli ktoś ma jakiś ciekawy pomysł który miałby sens to chętnie się z moim Mecenasem przyłączymy: (usunięte przez administratora)

Jar
@Ola

W umowie jest numer konta i w kontakt na ich stronie evolearn.pl.

Zadowolony

Ja zapłaciłem i jestem dumy z tego że mimo niedostania pracy bo okazało się że jestem idiotą pracy nie dostałem ale dostałem wezwanie do zapłaty. Dlatego zapłaciłem i kazdemu to polecam. Po co miec kłopoty.

Ktoś nie zapłacił co się dalej dzieje?

...

Giełda długów....

Paulina
@...

Ja nie zaplacilam, sprawdzamlam I nie ma mnie na girldzie dlugow ani w zadnym rejestrze mimo ze w emailu jaki mi wyslali mowili ze w nim jestem xd Odpowiedzialam I'm na jednego maila ze tak straszą o wszystko sprawami w sądzie a sami chyba nie wiedzą że celowe wprowadzanie konsumenta w błąd celem wyciągniecie od niego pieniedzy też jest karalne i że jeszcze troche i to ja się przejde na policje. Od tego czasu ani jednego maila. W rejestrze mnie nie ma, termin wpisania juz dawno minal

Cdf
@Paulina

Ja z tym byłam już na policji i się okazało, że to (usunięte przez administratora) policja ich szuka to prawda nie odpowiadają na żadne mejle pisałam i dzwoniłam cisza ... Do prokuratury też złożyłam pismo należy nam się odszkodowanie ludzie są przez tą firmę (usunięte przez administratora) na kase

Wiki Nowy wpis
@Cdf

A ja wpłaciłam bo byłam zastraszana i się bałam ze będę miała problemy… mam nadzieje ze jest to zgłoszone i może jakimś cudem pieniądze odzyskam

młody

czy spółka rekrutuje i zatrudnia tez dzieci i małoletnich ????

@młody

Szanowny Panie, Spółka nie zatrudnia osób nieletnich.

@młody

Szanowny Panie, Spółka nie zatrudnia osób nieletnich.

jel
@Evolearn Sp. z o.o.

Tak? To dlaczego 16 letni ludzie piszą tu że również musieli wam płacić. CV musieliście dostać, widzieliście datę urodzenia a i tak ciagneliscie od nich pieniądze w trakcie „rekrutacji”. Skoro nie zatrudniacie małoletnich to po co wysyłacie im link do testu? Żeby wyłudzić pieniądze od większej ilości osób, w tym dzieci?

@młody

Firma to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nikogo tak naprawde nie zatrudnia. wyludzaja twoje dane jak pesel i pozoruja umowy aby wyciagnac od ciebie pieniadze jakimis haczykami prawnymi. Maja swoje ogloszenia w portalach spolecznosciowych, pracy etc... gwarantuja pieniadze jesli nie znajda pracy, ale tak naprawde to dziala w przeciwna strone - to oni chca od Ciebie pieniadze!

Ponadto tylko 1 gwiazdka. same negatywy. Dziwi mnie iz takie cos w dzisiejszych czasach jeszcze istnieje. Myslalem iz takie techniki z lat 90 przeszly juz do lamusa. No ale jak widac dzis jeszcze istnieja

mmm Nowy wpis

dzis mamy grudzień, sprawdzałem w KRS, firma istnieje, nie jest prowadzone postepowanie upadłościowe. Z dobrych wieści - wygrałem z nimi sprawę w sądzie o obiecane 1000 zł gdybym nie został zatrudniony. Sprawa jest u komornika :-)

Czy firma Evolearn Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Dżani

Witam serdecznie państwa firma juz działa pod inną nazwą wiec nie wiem jak sie zwracać ale dzieki wam ludziom którzy byli na tyle odważni aby zgłaszać ten (usunięte przez administratora) prowadzone jest przez prokuraturę w Warszawie dochodzenia na temat wyłudzeń które firma evolearn praktykowała. Więc ku szczęściu wszystkich pokrzywdzonych najprawdopodobniej niedługo finał tej sprawy. Nic nie płacicie nic nie piszcie olejcie i tyle

Dżani

Firma evolearn juz nie istnieje teras masz linklearn czy jakos tak , prokuraturę w Warszawie masz chyba jedną jeżeli chcesz szczegółowych informacji podjedź do najbliższego komisariatu lub prokuratury. Pozdrawiam

Kierowca b

Szkolenie- płatne

Jeden test internetowy, płatny

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.

Mam zrzuty ekranu starej strony z ofera widmo kursow jak ktos potrzebuje, strona zostla zdjeta na kilka tygodni, ale juz wrocila troche zmieniona. Uwazajcie tez bo nadal wpisy sa kasowane.

Pola

Skam i tyle. Odpisałam im na maila bo zaczeli mnie wkurzać tym ich "sprawa zostanie zgłoszona gdzieś tam i gdzieś tam" napisałam że ktoś kto celowo wprowadza konsumeta w błąd tak żeby wyłudzic pieniadze tez moze zostac ukarany i ze to ja pojde zaraz na policje. Od tamtego momentu zadnego maila a nie wplaciłam złodzieją ani grosza. Te ich pogrozki o rejstrze długów też nic nie warte bo kazdy moze sobie łatwo i za darmo sprawdzic czy w nim widnieje. Dostawałam maile ze niby w nim jestem a tak naprawde to guzik prawda bo mnie tam nie ma. Piszą maile z zastraszeniami, ludzie sie zaczynaja bac bo pisza I'm o jakichś zgloszeniqch itp I płacą a prawda jest taka ze jak nue zapłacisz to nic nie zrobią. Zresztą strona ich internetowa to taki fejur na kilometr. Chcą zaplaty a na gogle oglasza sie ich upadlosc, ze firma jest zamknieta. Gdzie niby zglosza ze ktos okradl firme ktora nie istnieje. Swoją drogą gdyby kazdy (usunięte przez administratora) przez nich poszedl na policje to szybciej by im sie to ukruciło niż wczesniej zaczelo

Kotlet
@Pola

Powiem tobie ze strona już padła już nie działa wiec firma pewnie zaraz ogłosi upadłość

Kotlecik

No właśnie widzę ze podrożała i cena za szkolenie też.

@Pracodawca Co z zapłatą za szkolenie? Widnieje zaległość w profilu a żadne szkolenia nie były nigdzie dostępne. Dlaczego więc mam naliczoną opłatę za coś, z czego nie skorzystałem? Z własnej winy byłem nieświadomy tego niestety... Proszę o wypowiedzenie się na tej stronie, Niestety zero odpowiedzi mailowej a czas nagli, szczerze nie wiem co mam zrobić, nie chciałbym mieć niespodzianki w postaci wezwań lub komornika...

Szanowny Panie, Nabyte szkolenie dostępne jest w zakładce "Szkolenie" w głównym górnym menu platformy.

Halinka
@Evolearn Sp. z o.o.

Drogo pracodawców ale ja nie przeszłam żadnego szkolenia to za co mam zapłacić??? Ja na razie napisałam do UOKiK i Uwaga tvn. Nic się ciekawego w świecie nie dzieje to może chociaz zrobią program ostrzegą innych naiwnych. To jest na granicy prawa co ta firma wyrabia. A już na pewno nie ma nic wspólnego z uczciwością. Ale podobno karma wraca :)

@Halinka

Szanowna Pani, Jeśli ma Pani naliczoną opłatę za szkolenie, musiała Pani zaakceptować warunki i aktywować szkolenie. Jednak, jeśli zrobiła Pani to omyłkowo, prosimy o napisanie wiadomości na reklamacje@evolearn.pl. Spróbujemy pomóc. Szkolenie jest dostępne w zakładce "Szkolenie" w głównym, górnym menu Platformy

Ula
@Evolearn Sp. z o.o.

Tez nie miałam żadnego szkolenia przyszedł sms ze mam zapłacić

Jakie wartości są cenione w Evolearn Sp. z o.o.?

Młody

UWAGA! Prawdopodobnie próbują wyłudzić kredyt na nasze dane! Dziś miałem telefon niejako z banku ( oczywiście ściema) żeby potwierdzić dane. Pilnujcie się i najlepiej zastrzegajcie dowody osobiste.

R4L

Odradzam, zwykły scam i (usunięte przez administratora). Nieroby które dorabiają na naiwności ludzi. Życzę żeby karma wróciła !!

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika amkt

10.07.2023 11:07

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę jaką historią chcesz się z nami podzielić?

amktikona wywiad

Mam 18 lat. Zdawałam w tym roku maturę i chciałam znaleźć pracę, dzięki której będę mogła zarobić sobie podczas wakacji i studiów. Niestety trafiłam na firmę Evolearn. Aplikowałam na stanowisko magazyniera. Ogłoszenie znalazłam na jednym z portali internetowych, na którym publikowane są ogłoszenia o pracę. Wysłałam CV i otrzymałam SMS, że dalszym etapem rekrutacji jest test. Przy teście nie ma podanego żadnego regulaminu. Niestety nie było też informacji o tym, że test jest płatny. Test składa się z 30 pytań. Najwięcej z nich to pytania "na logikę". Nie są w żaden sposób związane ze stanowiskiem pracy. Na rozwiązanie testu są 4 minuty, więc ciężko zmieścić się w czasie. Wykonanie testu jest obowiązkowe, jeśli chce się zdobyć pracę. Oferują oni też szkolenie. Nie brałam w nim udziału, a dostałam SMS z powiadomieniem, że do zapłaty mam 199.99 zł a po 7 dniach kwota zwiększy się do 999.99 zł. Całą sprawę zgłosiłam już do UOKiK.

Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

amktikona wywiad

Rekrutacja odbyła się zdalnie.

Ile etapów obejmowała rekrutacja?

amktikona wywiad

Rozwiązywałam jeden test, który był trudny przez stosunek liczby pytań do czasu przeznaczonego na ich rozwiązanie.

Czy rekrutowano Cię zdalnie czy stacjonarnie?

Zdalnie.

Czy proces obejmował jakieś zadania rekrutacyjne – jakie? W jaki sposób przekazano Ci ocenę zadania?

amktikona wywiad

Test, wynik od razu po skończeniu.

Jak oceniasz atmosferę podczas rekrutacji? Jak myślisz, z czego to wynika?

amktikona wywiad

Nie miałam bezpośredniego kontaktu z nikim z tej firmy.

Czy komunikacja z rekruterem była/jest sprawna? Co jest/ było dobre a co złe w tej komunikacji?

amktikona wywiad

Nie. Pisałam wiadomości na e-mail oraz dzwoniłam. Zero odzewu z ich strony.

W jaki sposób przekazano Ci informację zwrotną odnośnie rekrutacji? W przypadku informacji o niezłożeniu Ci oferty pracy, czy wyjaśniono Ci dlaczego nie zostałeś wybrany/a na to stanowisko?

amktikona wywiad

Niezaliczenie testu oznacza po prostu brak zatrudnienia.

Czy w przypadku pozytywnej informacji, zdecydowałeś/aś się na tę pracę – co spowodowało taką decyzję?

amktikona wywiad

Podejrzewam, że być może zatrudnili kilka osób, żeby nie można było się do nich przyczepić. Uważam, że oni głównie czerpią zysk z osób szukających pracy i z tego, że nie podają czytelnie informacji przed rozpoczęciem rekrutacji, że trzeba będzie im płacić.

Czy poleciłbyś/ poleciłabyś rekrutację w tej firmie znajomym i dlaczego?

amktikona wywiad

Zdecydowanie nie poleciłabym nikomu. To są oszuści, a nie rzetelna firma.

Czy da się z firmą skontaktować?

amktikona wywiad

Nie, nie odpowiadają na żadną próbę kontaktu.

Zadowolony

Szanowny Panie, opłata jest za szkolenie które Pan aktywował niezależnie od testu. Jeśli nie przystąpił Pan do testu, lub odbył tylko jeden, to nie ma żadnych opłat za test, bo pierwsze podejście jest bezpłatne. Pozostaje jedynie opłata za aktywowane przez Pana opcjonalne szkolenie. W przypadku pytań proszę o wiadomość na biuro@evolearn.pl

@Evolearn Sp. z o.o.

Pisałem do państwa kilka razy , bez odpowiedzi

Dodzwonić się jest niemożliwe

@Miko

Szanowny Panie, aktualnie czas odpowiedzi jest wydłużony z powodu dużej liczby zgłoszeń. Proszę oczekiwać na odpowiedź.

@Evolearn Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) nie odpisują

Panie "ANONIM", anonimowość w internecie jest pozorna. W związku z pańskimi ubliżeniami, które kierowane są w Spółkę, przygotowane zostanie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Pana. Proszę o zapoznanie się z wyrokami Sądów w kwestii publicznego obrażania w internecie. Ponownie prosimy o zachowanie przynajmniej akceptowalnego poziomu dyskusji.

????
@Evolearn Sp. z o.o.

Ja wypełniłam raz wczoraj a dziś dostałam smsa że mam zapłacić 199zl.nie wiem za co ale zapłaciłam i wysłałam potwierdzenie zapłaty.i proszę o anulowanie mi tego.a niby pierwszy raz jest za darmo.

Nik
@????

Wyjaśniło sie czy bylo placone?

@Miko

Witam. Czy sprawa się wyjaśniła?

Dżani

Witam serdecznie A wiec tak szukałem pracy na wakacje naiwność itp wiem wiem moja pomyłka nie powinienem klikać. Nie wykupiłem szkolenia zrobiłem test darmowy i odrazu wyszedłem ze strony nastepnego dnia dowiedzialem sie że mam należność do zapłaty 200 zł olałem i umówiłem sie na konsultację z prawnikiem oraz rzecznikiem praw konsumenta. Informacja byla prosta płacić trzeba jednak firma evolearn wysyła juz tyle skarg oraz ponagleń itp że nie wyrabiają i dają możliwość spłaty zadłużenia na kwote 50 zł , (dla osób ktore tez wpadły polecam zablokowac sms poniewaz kazdy kolejny jest płatny na wasz rachunek zrobicie to u operatora ) wracając, mój błąd był taki ze zrobilem przelew na 200 zł a przez 2 dni nie został on zaksięgowany ( w evolearn nie liczy sie data zlecenia a data ksiegowania chociaz nie jest to zawarte w umówie) zeby uniknąć problemów zaplacilem 50 zł dla evolearn i zniknąłem z ich bazy danych nie mam profilu ale mam dostęp do szkolenia (tyle mozna im dac na plus ze po zaplacie faktycznie jest to bezwartościowe szkolenie) pytania są dwa A) czy moje 50 zł zostanie zwrócone B) czy nie dostane żadnych listów i ponagleń Odpowiadam na pierwsze pieniędzy nie odzyskam poniewaz ta firma to zwykły krzak z tego co mówił pani szanowna z wydziału skarbowego prezes tej firmy nie jest jej prezesem a co lepsza ta osoba istnieje tylko na papierze konto bankowe zarejestrowane jest na zupełnie inną firme , żeby było smieszniej NIKT NIE KSIĘGUJE PRZELEWÓW BO FIZYCZNIE NIKT TAM NIE PRACUJE. Firma założona w Warszawie a pozwy ślą do Lublina wiec macie potwierdzenie ze to krzak , oczywiscie nie ma szans na rozprawe fizyczną ,poniewaz umowa zawarta przez internet skutkuje tym ze wszystkie czynnosci są załatwiane drogą elektroniczną wiec nawet dla pana NIE prezesa nie spojrzycie w oczy, Odpowiedź na drugie pytanie : Nie mam zielonego pojęcia jedyne co mi sie wydaje za słuszne firma dziala na zasadzie złap i wypuść Zobowiązuje cie do zaplaty poniewaz umowa jest wierząca co przyznał sam rzecznik konsumenta ale po opłaceniu usługi usuwają was z systemu co dla was jest ulgą a dla nich pozbyciem sie problemu ewentualnych roszczeń od was. Polecam płacić szybkimi płatnościami bo wlasnie nimi zaplacilem 50 zł i dlug mi "usunęli" , bo nie wiem moze za 3 godziny dostane email ze jestem winny 400 tys zl za to że odwiedzilem ich strone i dostane nową umowę. Wracając troche do samego prawniczego pitu pitu. Widze tu tylu ludzi których prawnicy albo nie zrozumieli albo chcą troszeczke na nich zarobić bo umowa czy internetowa czy fizyczna jest ważna jednak gdyby nie te orzeczenie woli mogli by was cmoknąć w pompke bo bez tego macie 14 dni na odstąpienie. JESZCZE RAZ PRZYPOMINAM NIE POLECAM PLACIC PRZEZ PRZELEW TRADYCYJNY. Mam nadzieje ze moja opinia nie zostanie usunięta bo jak juz wielokrotnie czytalem firma evolearn dziala zgodnie z prawem oraz pozwala na wyrażanie opini na swój temat :))) . Mój kolega który sam padl tego ofiarą zachartowal sie i nie płacić , dziwi mnie to ale to jego sprawa dzis dostal sms ze ostatni raz chcą sie dogadac i policzą szkolenie za 500 zl polubownie. Zobaczymy co z nim bedzie. Jeszcze jedna sprawa ale to juz pytanie do @Pracodawca czy jezeli poszedlem na ugode i zaplacilem łącznie 250 zł to juz jestem wolny od zobowiązań finansowych czy za miesiąc dostane list ze jednak nic nie zapłaciłem. Informuje odrazu w umowie nie jest zawarta uznania przelewu a date przelewu uznaje sie date zlecenia przelewu wiec za pisemka podziekuje. Licze na odpowiedz od @Pracodawca bo mnie to ciekawi i jeszcze raz mam nadzieje ze moja opinia nie zostanie okrojona bo jest meretoryczna i nie obraźliwa Pozdrawiam

@Dżani

Ja jednak zapłaciłam poprzez przelew tradycyjny bo dopiero po kilku dniach pojawiła się informacja, że jest możliwość płatności online ale jak widziałam dużo osób też tak płaciło. Mam nadzieję, że już nie będę wysyłać żadnych SMS bo wszystko zostało opłacone w terminie

@Miko

Szanowny Panie, Zgodnie z Umową oraz publikowanymi informacjami pierwszy test jest darmowy i dobrowolny. Każdy kolejny test wiążę się z opłatą zgodnie z cennikiem i Umową. Szkolenie jest płatne, dobrowolne i można je dodatkowo aktywować równolegle z testami, lub później. Powiadomienia o zaległościach wysyłane są tylko do osoby mającej nieuregulowane należności za nieopłacone szkolenie (jeśli się na nie zdecydowała i je aktywowała), lub drugi, lub kolejny nieopłacony test. Dodatkowo w przypadku pozytywnego zaliczenia testu wszystkie opłaty są znoszone. Dokładnie tak jak jest to przejrzystym językiem opisane w akceptowanej przez Pana umowie przed jej zawarciem. Dla osób które lekceważąco zaakceptowały warunki i umowę, oraz oświadczyły że znają i akceptują jej treść, choć faktycznie nawet jej nie przeczytały, przygotowaliśmy dokładne wytłumaczenie procesu zawarcia umowy (link poniżej). Dodatkowo pragniemy przypomnieć, że aby uzyskać dostęp do usług płatnych należało zrzec się prawa do odstąpienia od umowy, co uniemożliwia... odstąpienie od umowy. https://evolearn.pl/umowa/

Wściekły
@Evolearn Sp. z o.o.

Moje pytanie do firmy evolearn brzmi: skąd bierzecie numery telefonów do wysyłania smsow (usunięte przez administratora)

@Wściekły

Szanowny Panie, Kandydaci zgłaszają się do nas z ogłoszeń o pracę na popularnych portalach ogłoszeniowych (OLX, Pracuj.pl, Lento, Gratka). Każde zaproszenie do kontynuacji rekrutacji wynika ze zgłoszenia Kandydata.

Ewelina
@Miko

Dokładnie dostałam takiego samego smsa że muszę opłacić.

Jar
@Ewelina

Ja to się śmieje z was a przede wszystkim siebie. Sam brałem w tym udział i w zasadzie to dziękuję Evolearn za nauczenie mnie czujności w internecie. Zapłaciłem na samym początku, gdy ceny sa najniższe bo z rabatami za terminową płatność. W zasadzie jak każdy, pośpiesznie przeklikałem wszystko a potem zonk :D Wczytałem się we wszystko, żona radca prawny też się ze mnie śmieje. Nieźle skonstruowana platforma do sprzedaży. Wystarczy że kilka osób zatrudnią na etaty i są 100% kryci i żadne Wasze (z szacuneczkiem do Was) żale nic nie dadzą bo poakceptowaliśmy warunki tak samo jak to robimy w dużych sklepach internetowych. A czy ktoś to czytał? Haha! (usunięte przez administratora) są Ci co nie potrafią sie przed lustrem przyznać sami przed soba do zwojej nieuwagi :D Najlepszego

Wściekły
@Evolearn Sp. z o.o.

Dziękuję za szybką odpowiedź. Poproszę jeszcze o informację w jakim czasie odpowiadacie na maila z reklamacją? Dodatkowo, proszę o potwierdzenie: jeśli nie otworzyłem sms z linkiem do dalszego etapu i rzekomo darmowych testów, nie logowałem się nigdzie i nie robiłem żadnych testów, nie otrzymam żadnego sms z opłaceniem czegoś w czym nie brałem udziału oprócz wysłania CV na portalu, OLX, pracuj.pl lub Lento.

@Wściekły

Odpowiadamy niezwłocznie, wg. kolejności. Jeśli odbył Pan jeden test i nie aktywował dodatkowych szkoleń to nie ma żadnych opłat. Przypominamy, że proces rekrutacji jest całkowicie bezpłatny. Płatne są jedynie dodatkowe usługi

Nicki
@Evolearn Sp. z o.o.

@Pracodawca Nie odpowiadacie na żadne wiadomości. Wielokrotnie wysyłałem na wasze e-maile wiadomości z potwierdzeniem przelewu, mimo to nadal otrzymuje smsy, że mój dług zostaje wpisany do KRD. W wezwaniu do zapłaty na e-mailu, chociaż wszystko zostało opłacone w terminie, dokładnie 29.05.23, wysyłacie link, w którym niby zawarte są informacje o zadłużeniu, a tak naprawdę link automatycznie przekierowuje do testu, za który ponownie trzeba zapłacić. Dlaczego oszukujecie ludzi, którzy szukają pracy?

Ro
@Miko

Jeżeli tyle ludzi nie rozumie tych umów to znaczy że są one celowo tak zrobione żeby ludzi naciągać.

@Ro

Szanowny Panie, Nasze statystyki pokazują inaczej. Nasza skuteczność z pozyskiwaniu myślących Pracowników pokazuje inaczej. Z całym szacunkiem do osób tu wypowiadających się, ale nie da się NIE ZROZUMIEĆ umów które mamy! Proszę otworzyć email w którym jest umowa jako potwierdzenie, przeczytać ją i szczerze wobec siebie odpowiedzieć, czy na prawde nie rozumie się tego co tam jest zwięźle napisane? To nie niezrozumienie jest problemem niezadowolonych komentarzy. To ignorancja i akceptowanie wszystkiego jak leci bez jakiegokolwiek zastanowienia. A takich kandydatów nie potrzebujemy, bo Klienci którym oferujemy nasze usługi oczekują inteligentnych i dokładnych podwykonawców.

Nicki
@Evolearn Sp. z o.o.

Jesteście tak dokładni i inteligentni, że nie odpowiadacie na e-maile już ponad tydzień w moim przypadku. Przestańcie się pogrążać własnymi wpisami.

David
@Evolearn Sp. z o.o.

Czyli w ten sposób robicie selekcję i wyłapujecie co inteligentniejszych potencjalnych pracowników? A ci "głupsi" nie dosyć, że nie przechodzą testu to jeszcze muszą płacić kasę bo są za mało inteligentni żeby wyłapać kruczki w umowie? Wy chyba z choinki się urwaliście. Jaka agencja pracy tak działa?

@David

Szanowny Panie, nie jesteśmy agencją pracy, ani pośrednikiem. Zatrudniamy u nas i jako podwykonawca, nasi Pracownicy świadczą usługi na rzecz naszych Klientów

@Jar

czy po tym jak uregulowałeś płatność było już okej? czy dalej przychodziły do ciebie sms z naliczaniem kolejncyh stawek?

Karola
@Evolearn Sp. z o.o.

Dokładnie , firma rekrutuje myślących pracowników. Każdy z Was oblał test. Przykre ale prawdziwe.

Brudny Stefan HPV
@Karola

anonimowy

Czy jeśli wpłaciłam pieniądze za test oraz szkolenie w terminie za pośrednictwem numeru bankowego, który jest podany w mailu, to groza mi jeszcze jakieś kary pieniężne oraz sądowe?

@anonimowy

Według nich nie ale będąc szczery nie wiem polecam zachowac pdf przelewu wydrukowany z datą i wtedy nawet gdy cos sie stanie i zostanie pan wezwany ma pan potwierdzenie wykonanej płatności w terminie Pozdrawiam

Kinga

@Pracodawca Witam opłaciłam szkolenie w piątek na podany przez państwa dany rachunek rozpoczynający się na 19…. Był on również podany na Państwa stronie także tam umieściłam opłatę. Proszę również o zaksięgowanie jej i usunięcie moich danych z konta oraz wezwania do zapłaty. Pozdrawiam

Nik
@Kinga

Gdzie dostałaś numer tego konta?

xx
@Nik

numer konta masz podany w umowie lub na tej stronie też jest

@Nik

Znajduje się na ich stronie w zakładce kontakt dlatego tam wysłałam. Mają ogólnie dwa numery konta

xd

pytanie do kogoś komu dali już spokój po zapłaceniu, ile trwa księgowanie przez nich płatności? zapłaciłam już tydzień temu i nadal męczą.

@xd

Szanowna Pani, Księgowanie odbywa się z kilkudniowym opóźnieniem, dlatego raz zapłacona kwota w wysokości zgodnej z umową jest JEDYNĄ jaką należy zapłacić, bez względu na ewentualne opóźnienie księgowania, oraz ewentualne późniejsze przypomnienia mogące pojawiać się do czasu faktycznego księgowania. Dotyczy to wszystkich klientów. Korzystając z okazji jest to również informacja dla aferzystów którzy zarzucają firmie "wyłudzanie pieniędzy" pomimo dokonania należnych opłat. PŁATNOŚCI DOKONUJE SIĘ TYLKO W WYSOKOŚCI WYNIKAJĄCEJ Z UMOWY.

xd
@Evolearn Sp. z o.o.

Rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Proszę rownież zrozumieć, że nie jest przyjemnie czytać groźby wpisania na listę dłużników, jeśli nie ma sie sobie nic do zarzucenia i opłaciło się wszystko w terminie. A znikomy kontakt z firmą wcale nie pomaga, dlatego też nie dziwi mnie ilość krytyki od ludzi, którzy po prostu nie wiedzą co się dzieje z racji, że nikt im nie odpowiada na maile.

MarcinX

Proszę, wszystko jest dokładnie opisane na stroni. To że ktoś jest napaleńcem i nie rozumie że spora kasę nie dostaniesz od tak. To już jego problem. Ludzi trzeba edukować, bo firma evolearn robi niemal wszystko zgodnie z prawem.

Poszkodowanyjakwszyscy

Niestety, potwierdziliśmy wszystkie zgody jakie były zawarte w regulaminie...trzeba płatność uregulować, dobry wałek na dobry początek. Jeżeli macie do zapłaty 99.99 to lepiej to zrobić teraz. Mi aktualnie przyszedł e-mail z zapłatą 300.00 do dnia jutrzejszego. Jestem zła sama na siebie, ale za głupotę trzeba płacić. To sobie popracowaliśmy, ale wszyscy na tym samym wózku. Nie pozdrawiam tej firmy, nie dostałam odpowiedzi z waszej strony na żadną moja wiadomość. Bardzo przykra sytuacja, ale również lekcja na przyszłość, żeby załatwiać takie rzeczy tylko i wyłącznie papierkowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Evolearn Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Evolearn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Evolearn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Evolearn Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Evolearn Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Evolearn Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Evolearn Sp. z o.o.

Evolearn Sp. z o.o.