Opinie o Evolearn Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Evolearn Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Evolearn Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evolearn Sp. z o.o. w Warszawa

Nikol

Witam. Dałam się nabrać, kliknęłam i zgodziłam się na warunki, a potem zrozumiała że to (usunięte przez administratora) dlatego nie potwierdziłam nic kodem SMS, ale dane zdążyłam wpisać. Poza tym nie otwierałam żadnego testu czy szkolenia. Mam zwykłą wiadomość od firmy, ze mam dług 199,99 zl, ale jak wchodzę na swój profil jest napisane że jestem w stanie zaliczania testu i nic więcej, żadnej info że trzeba płacić. To czy naprawdę mam płacić? W umowach szkolenia co dostałam na e-mail o połączcie jest napisano „… czyli po rozpoczęciu wykonywania usługi, z terminem płatności w ciągu 7 dni od uruchomienia testu. „ ???

@Nikol

Szanowna Pani, "kliknęłam i zgodziłam się na warunki, a potem zrozumiała że to (usunięte przez administratora) Jeśli zgodziła się Pani na warunki, to dlaczego nazywa potem firmę oszustami? Jeśli aktywowała Pani opcjonalne i płatne szkolenie, lecz nie odbyła żadnego testu, to szkolenie dostępne jest w górnym menu Platformy. W przypadku nie zaliczenia testu (z powodu rezygnacji, lub nieudanej próby), płatności należy dokonać zgodnie z umową, tj. w terminie 7 dni od aktywacji szkolenia. Szczegóły płatności zawarte są w umowie, którą otrzymała Pani na email.

Tak, nabrałem się. Jestem cholernie zły na siebie ale mam nauczkę na przyszłość. Nie spodziewałem się też, że podczas szukania pracy trafię na coś takiego. (usunięte przez administratora)

yuk

To ty już placeleś tą kwotą czy nie ? ile razy byl ten test ?

Adriann
@yuk

Zapłaciłem póki kwota była niska. Ich umowy są sprytnie skonstruowane i ciężko to podważyć. Test był jeden a pytań to nie pamiętam już. Zastanawiam się jak pracownicy i właściciel ten firmy mogą spojrzeć w lustro. Karma wróci, prędzej czy później

Qrk

W jaki sposób dowiem się, że już wszystko jest uregulowane? Chciałabym też, żeby moje dane zniknęły z bazy (co jest możliwe wg umowy). Ile można na to czekać? @Pracodawca

Szanowny Panie, Działamy zgodnie z przepisami, nasze warunki przedstawione są w sposób wyraźny i aby aktywować jakąkolwiek płatną usługę, należy przeczytać i świadomie zaakceptować umowę oraz inne wymagane dokumenty. Pomimo tego zawsze ma Pan prawo do zgłoszenia czegokolwiek do różnych urzędów. Z naszej strony zawsze umożliwiamy bezpłatne przystąpienie do płatnych usług, lub anulowanie opłat już istniejących dla osób które o to zawnioskują indywidualnie, dlatego proszę o przesłanie wiadomości email odnoszącej się do tego wpisu na email: biuro@evolearn.pl. Opłaty zostaną anulowane. Proszę tylko wyraźnie odnieść się do Pańskiego komentarza.

Kierowca b

Szkolenie- płatne

Jeden test internetowy, płatny

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
kk11

Szanowne Evolearn, jestem świadoma, że zaakceptowałam wasze warunki, jednak (usunięte przez administratora)

@kk11

Szanowna Pani, Prosimy o wiadomość email na biuro@evolearn.pl nawiązującą do Pani komentarza.

Wiktor

Czuje się (usunięte przez administratora) płatnym testem. Powinno być na stronie z formularzem przed przystąpieniem do testu napisane wytłuszczoną czcionką, ile kosztuje drugie podejście do testu i że tylko pierwsze jest darmowe. Czułem podstęp i specjalnie przekręciłem mój pesel, zamieniając ostatnią cyfrę. Mam iść do prawnika z tym, czy dane są nieprawdziwe i zapinamy o sprawie?

Witkr
@Wiktor

Czekam na odpowiedź

Wiktor
@Wiktor

Dlaczego usuwacie mój post? Chce wyjaśnień co z moją sprawą. Czuję się „wydymany” na 40 zł, bo utailiście fakt o płatnym teście gdzieś w regulaminie. Chciałbym porozmawiać z kimś od was przez telefon. Poproszę o kontakt telefoniczny, macie mój numer.

Szymon

W procesie rekrutacji trzeba wypełnić test, który ma 28 pytań. Dopiero w trakcie okazuje się, że na jego wypełnienie jest 4 minuty czyli 14 sekund na pytanie. W takim czasie nie dałoby się nawet przeczytać całego pytania wraz z odpowiedziami do wyboru toteż (również w trakcie) okazuje się, że czas testu się skończył i można za opłatą (usunięte przez administratora) zrobić drugie podejście do tego testu. W tym momencie oczywiście już wiadomo, że chodzi o zbieranie kasy od ludzi szukających pracy, a nie o żadne stwierdzenie kwalifikacji, więc zrezygnowałem.

XoX

Uwaga! Za żenujące "szkolenie" trzeba zapłacić 99,99 zł. Jeśli ktoś jest nieuważny i kliknie test dwukrotnie, to i więcej. Radzę uważać! Jeśli nie opłaci się "szkolenia", z którego nic nie wynika, można zapłacić za niej 1299,99 zł.

Sandra

@Pracodawca Dzień dobry w dniu dzisiejszym rano dostałam od was odpowiedź na rekrutację do magazynu kazano wykonać Test ucieszona z możliwości podjęcia pracy zakceptowalam wszystkie wasze warunki (nie czytając o opłatach moja wina) niestety test poszedł mi źle otworzyłam drugi nie chcący ale opłatę już naliczyło (zanim zorientowałam się że to wszystko jest płatne Rozumiem że muszę to teraz zapalać moje pytanie brzmi następująco czy jest możliwość nie zwiększania kwoty i rozłożenie jej na raty prośbę swoją motywuje że w tej chwili jestem bez pracy z dwójką małych dzieci mąż odszedł od nas miesiąc temu i nie płaci alimentów kwota 150 za szkolenie i 30 za test jest dla mnie teraz naprawdę bardzo dużą kwotą a jak dojdą koszty za nie terminową płatność to już wogole nie będę miała tego jak zapłacić wiem że za swoje błędy trzeba płacić i dostałam nauczkę na całe życie bardzo proszę o odpowiedź

@Sandra

Szanowna Pani, Bardzo proszę o kontakt na biuro@evolearn.pl. Proszę w treści wiadomości nawiązać do swojego komentarza na GoWork.

@Sandra

Da Pani znać jak odpiszą ;)

Sandra

Postaram się :) jak narazie cisza :(

Powiem tak, trzeba czytać ale nikt kto szuka pracy nie jest świadom że tak można wyrolować osobę szukającą pracy. Dla mnie to jawne żerowanie na naiwności i pewnym łaknieniem pracy. Ludzie chcą pracować bo nie mają pracy a nie zmieniać pracę - np z biura na magazyniera. Naprawdę nabijanie ludzi w butelkę - i spółka z o.o. z minimalnym kapitałem zakładowym no wielki szacunek .... ciekawe ile osób jest zatrudnionych u Was z tej pseudo rekrutacji. Wszelkie dokumenty jakie widnieją na Waszej stronie, dokumenty jakie otrzymałem na maila zostaną przekazane do Rzecznika Praw Obywatelskich, UOKiK, jak również do Prokuratury celem zbadania działania na niekorzyść osób poszukujących pracy. Z wyrazami uznania za przekręt....

*uje
@Michał

ja też zgłosiłem do uokik tylko boje się że naliczą mi odsetki i zapłacę jeszcze więcej i tyle z tego będzie

pusia
@Michał

zwykli (usunięte przez administratora) nie informują ,że test i szolenie jest płatne

Nope

Ukrywacie na starcie informacje o tym że jest to płatne należy się głębiej zainteresować aby się dowiedzieć o tym. Zabieracie możliwość rezygnacji z tego (usunięte przez administratora) Dla mnie to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) wyłudzanie danych oraz pieniędzy od bezrobotnych ludzi.

było napisane że 4 proby są bezpłatne i pytania będą tylko dotyczyły tego co tam było napisane i zmarnowałem na to 2 godziny , a nie jakiegoś prawa jazdy i innych spierdolonych rzeczy nie akceptowałem tego i nie dało się wejść w te papiery z umowami tylko było napisane że akceptuje warunki

LEKKO WKURZONY

"Wystarczy dać szansę każdemu, komu zależy na poprawie jakości swojego życia, aby był lojalnym i wartościowym Pracownikiem wnoszącym ogromy wkład w rozwój firmy. Dlatego szkolimy naszych Kandydatów aby podnieśli swoje kwalifikacje bez względu na to czy będą dla nas pracować czy nie." Evolearn Sp. z o.o. JAKIE TO GŁEBOKIE, PRAWDZIWE.... SZKODA ŻE NIE U WAS.

Anonimowa osoba

@Pracodawca mam pytanie, dostałam smsa z hasłem do zalogowania, weszłam, ale nic nie uzupełniałam, nic nie wypełniałam, żadnych informacji o sobie ani nie robiłam żadnych testów i szkoleń. Rozumiem, że nie jest to zobowiązanie że skoro podeszłam do rekrutacji to muszę to zrobić? Jest to dobrowolne? W związku z tym że przeczytałam o kosztach, ale nic nie akceptowałam ani nie podawałam to nie muszę nic płacić? Nie dostałam też żadnej umowy ani wiadomość na maila.

@Anonimowa osoba

Rekrutacja oraz pierwsze podejście do testu jest bezwarunkowo bezpłatne. Zgodnie z warunkami, płatne są kolejne próby, oraz dobrowolne szkolenie. Nie świadczymy ŻADNYCH PŁATNYCH USŁUG, dopóki ich warunki nie zostaną świadomie zaakceptowane przez Klienta, dlatego nie jest możliwe aby podjąć się jakiegokolwiek zobowiązania "tak po prostu". Działamy zgodnie z przepisami. Zachęcamy do zapoznania się z często zadawanymi pytaniami: https://evolearn.pl/faq/ https://evolearn.pl/umowa/

Rekrutacja

Jak można kazać ludziom płacić za testy rekrutacyjne do pracy? Jak to się stało, że ktoś na tą firmę jeszcze nie nasłała jakiejś kontroli. Ludzie nie podwajcie im swoich danych a już tym bardziej PESELU!

@Rekrutacja

Rekrutacja oraz pierwsze podejście do testu jest bezwarunkowo bezpłatne. Zgodnie z warunkami, płatne są kolejne próby, oraz dobrowolne szkolenie. Zachęcamy do zapoznania się z często zadawanymi pytaniami: https://evolearn.pl/faq/ https://evolearn.pl/umowa/

K

@NTYNTNY Mam tą samą sytuację. I tak Ci mało naliczyli, niestety nic z tym nie można już zrobić. Nadziei tylko zrobią pisząc tutaj o reklamacji ale żadnego odzewu z ich strony a jeśli już, to przecież ich cwaniackie warunki zostały na wstępie przez nas zaakceptowane. Dla świętego spokoju jak większość opłaciłem wszystko a i tak mi wysyłają ciągle wiadomości z rosnącymi zaległościami, mimo że już dawno sprawa została zamknięta tak naprawdę. Nie idzie się od nich odczepić...

NTYNTNY

Witam, nieumyślnie nie wiem jak i w którym momencie zaakceptowałem tą umowe, a tak naprawdę nie chce korzystać z tego szkolenia. Nawet tam nic nie otwierałem. Przyszły mi jakies kody sms.. rozwiązałem 2 razy test ( negatywny ), 1 bezpłatnie za drugi zapłaciłem 19,99 zł. Teraz wisi mi opłata 199,99 za szkolenie, którego nie uruchomiłem ani nic, nie wiem co zrobic. Chcę to jakos anulować.. Czy wgl istnieje taka możliwość? Proszę o porady

Głupek

Dałem się nabrać... W poszukinawiu pracy trafiłem na tą firmę. Zalogowałem się wypełniłem ankietę zaznaczyłem zgody przeszedłem dalej następnie przyszedł przyszedł SMS z kodem do zalogowania. Sprawdziłem ta firmę wpisując jej nazwę w Google i na jednej stronie były same pozytywne opinie więc przeszedłem dalej. Zrobiłem jeden test po chwili zrobiłem drugi i zostawiłem tą stronę. Po pary godzinach wszedłem na stronę i zobaczyłem dwa czerwone napisy NIEOPŁACONY TEST I NIEOPLACONE SZKOLNIE. Na stronie podałem inny pesel ponieważ było napisane że mój juz jest zalogowany na tej stronie. Jest tylko miejsce zamieszkania i imię i nazwisko z literówka. Jak myślicie musze to opłacić czy przejdzie bokiem?

@Głupek

Jak podałeś zły pesel to nic na ciebie nie mają, Można zapytać ile cie podliczyli za te testy ?

Głupek
@Michał

Na tej stronie napisane jest 100 za jakieś szkolenie i 40 za jedno rozwiazanie testu. Dalej w cenniku napisane jest ze po 7 dniach szkolenie kosztuje 600 a test 400. Konto w banku juz zablokowane i mam też zamiar iść na policję dowiedzieć się co robić w tej sytuacji bo nie mam zamiaru tego płacić.

Kandydatka
@Głupek

Nic nie zrobicie. Sama dalam sie nabrac i szukalam sprawiedliwosci. Prawda jest taka ze wprost zaakceptowalam te wszystkie warunki kilkiajac formularze. Nikt to niczego was nie zmisza a skoro akceptujecie cos bez czytani to sami sobie jestescie winni. I ja rowniez. W umowie wszystko jest napisane przed jej alceptacją. Poza tym jak widac po innuch opiniach skoro w sadach wygrywaja i egzekuja te oplaty to tez to cos znaczy. Lekcja na przyszlosc jest i tyle. Ja zaplacilam i mam nauczke.

Glupek
@Kandydatka

Jaka formę płatności pani wybrała? Płaciła ze swojego konta czy innej osoby? Boję się o wyciek kolejnych danych

Rambo 2
@Kandydatka

Co nic nie zrobimy(usunięte przez administratora)

Arnold 2
@Rambo 2

Śmieszny jesteś. G zrobisz. Pokrzywdzony jestes jedynie przez życie. Ja jak sprawdzilem warunki i co mialem zaakceptować to się wycofalem. Bylo czytac co sie akceptuje. Brawo za pomyslowość

Mika
@Głupek

A jak ci zablokowali konto ,musi być tytuł egzekucyjny,a to trwa miesiące...szybko to musieli zrobić,ciekawe..

Nieznane Nieznane
@Kandydatka

Gdzie to można opłacić ? Ja też tak zrobiłam niestety bo przyszedł SMS a nie można na niego odpowiedzieć ....

Michau
@Mika

W mailu wysłali numer konta na który trzeba dokonać wpłaty:)

@Pracodawca Czy to oznacza, że wszystkim, którzy złożą mailową reklamację zwrócicie pieniądze czy tylko Pani, która napisała, że zgłosiła całą sytuację w pewne miejsca? Chyba wszyscy tutaj omyłkowo poddaliśmy się tego typu rekrutacji. Proszę o wypowiedź na forum, na pewno wszyscy chcielibyśmy się dowiedzieć.

Szanowny Panie/Pani, Każdy konsument ma prawo do złożenia reklamacji. W przypadku chęci złożenia reklamacji, prosimy o wysłanie jej na adres reklamacje@evolearn.pl

Jeśli zamierzacie aplikować na stanowisko do tej firmy - nie róbcie tego pod żadnym pozorem. Są to zwykli naciągacze, którzy wybielają się umową, która wprowadza w błąd. Chyba raczej nikt by nie spodziewał się, że za szkolenie zapłaci 200zł??? I co jest w tym szkoleniu takiego, że kosztuje tak dużo? odpowiedź - nic. Na przyszłość - czytajcie umowy, nie podawajcie swojego peselu w niepewnych miejscach i nie ufajcie nikomu przez internet. Natomiast co do firmy Evolearn, wstydzilibyście się jak oszukujecie ludzi i wyciągacie pieniądze od co tu dużo mówić - naiwnych ludzi, którzy wam zaufali. Szkoda, że bezkarnie dalej będą działać w sieci.

Szanowny Panie, Przykro nam, że Pańskie odczucia są negatywne. Staramy się, aby nasze zasady były jasne i w wielu miejscach o nich informujemy. Zdecydowanie warunki są zgodne z przepisami, co sam Pan napisał. W związku z pewną ilością niezadowolonych osób, sprawdzimy nasze treści i być może wprowadzimy zmiany aby warunki były jeszcze bardziej czytelne.

Zostaw merytoryczną opinię o Evolearn Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Evolearn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Evolearn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Evolearn Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Evolearn Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Evolearn Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Evolearn Sp. z o.o.

Evolearn Sp. z o.o.