Opinie o Evolearn Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Evolearn Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Evolearn Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evolearn Sp. z o.o. w Warszawa

Wygrał ktoś w sądzie z tymi (usunięte przez administratora)

Pewnie nikt nie wygrał i pewnie nikt nie wygra.

Czemu na początku nie było napisane że to płatne? Nie chciałem żadnego szkolenia ! Szukam pracy a nie wydatków ! I co teraz?

Hvujhv

To jakiś żart. Naciągają na kasę w każdym możliwym miejscu i nawet nie mają opcji żeby skasować konto żeby już o tym wszystkim zapomnieć>

Zgłaszane do UOKiK i na policję. Rekrutacja nie powinna być platna, a warunki powinny zostać przedstawione jasno. UWAGA (usunięte przez administratora)

Szanowny Panie, Rekrutacja jest bezpłatna. Firma działa zgodnie z przepisami, zachowując wszelkie obowiązki informacyjne, a przeprowadzanie rekrutacji jest celowe. Dodatkowe usługi są płatne zgodnie z warunkami dokładnie przedstawionymi na platformie, w dokumentach i cennikach. Polecamy zapoznanie się z poniższym artykułem: https://evolearn.pl/umowa/ Prosimy o zachowanie właściwego poziomu dyskusji.

Ktostam
@Evolearn Sp. z o.o.

Ja zamierzam zgłosić to do wydziału przestepstw finsnsowych, chore jest to ze w ogloszeniu o prace nie ma informacji ze rekrutacja to test, ktory jest płatny, a pytania tez nie były w zaden sposób zwiazane z miejsce w ktore niby aplikowałem. W moim przypadku info o opłacie pojawiło sie po drugim nie udanym tescie (strona tez miała swoje zwisy), nie przed. Czekam na jakies info od komornika, moze nawet sie przejade do was do biura w najblizszym czasie. Wasz mail jak i automat sms zabokowałem.

@Ktostam

Szanowny Panie, Wielokrotnie wyjaśnialiśmy już, że działamy zgodnie z Prawem a ignorancja kogoś kto nie respektuje warunków które zaakceptował, nie może być powodem do oskarżania firmy o nielegalne metody działania. Polecamy zapoznać się z poniższym artykułem: https://evolearn.pl/umowa/

@Evolearn Sp. z o.o.

Czy można się tutaj dowiedzieć czy jakaś osoba już pracuje zrekrutowana przez (usunięte przez administratora) bo z wypowiedzi wynika że wszyscy tylko są poszkodowani i (usunięte przez administratora) ?

Zygi
@Adam

Od połowy maja pracuję aczkolwiek nie polecam. Praca miała być inna, ale że nie mieli już miejsc tam to zaproponowali magazyn. Po zaliczeniu testu długo czekałęm na kontakt i chcialem rezygnować, ale o dziwo mam umowę po stawce jaka miała być. Warunki pracy są ok, ale to bardziej dzięki temu, że firma do której mnie wysłali dba o pracowników swoich to i również my jako zewnętrzni też mamy ok. Organizacja w evolern słaba, słaby kontakt z koordynatorem. Zobaczymy

NO NAME

NIE POLECAM

phi
@NO NAME

niby czemu?

David
@phi

Przeczytaj wpis od samego "pracodawcy" z 08.06.2023 z godz. 02:43. Będziesz miał odpowiedź.

Kierowca b

Szkolenie- płatne

Jeden test internetowy, płatny

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Rollowanie

Zanim co kolwiek klikniesz, potwierdzisz w necie sprawdź firmę. Jak jest założona w wirtualnym biurze, to powinna się zapalić lampka ostrzegawcza. Normalne firmy nie wstydzą się tego, że rekrutują lub korzystają z agencji pracy. Ogłoszenia od nich są dalej umieszczane na OLXie.

Krakus

Firma , która wykorzystuje młode osoby bez pieniędzy poszukujące pracy, brak jakiejkolwiek informacji w SMS oraz po zalogowaniu na stronę, że tylko 1 test jest tylko bezpłatny, a później naliczanie opłat. NIE POLECAM!!!!!!!

@Krakus

Szanowny Panie, Nasze zasady są dokładnie opisane, a sam proces rekrutacji jest całkowicie bezpłatny. Polecamy zapoznanie się z poniższym artykułem: https://evolearn.pl/umowa

Kandydat - KTW

Najpierw dostałem info o dostaniu się do następnego etapu rekrutacji wraz z linkiem przekierowującym do testu (oprócz tego było info o gwarancji zatrudnienia i wysokości wynagrodzenia). Na pierwszej stronie, na którą nas przekieruje NIE MA informacji o tym, że jedno podejście do testu jest bezpłatne, a tak jest. Trzeba wejść w panel "ważne informacje", by się o tym dowiedzieć. Według mnie taka informacja powinna wisieć na pierwszej stronie, która pojawia się po przekierowaniu, a nie po przeszukaniu zawartości innych panelów. To jeszcze można przeboleć, ale już buduje negatywny wizerunek Evolearn (swoją drogą, nie było info od bezpośredniego pracodawcy (Eurofins), że będzie współpracował z ww. przedsiębiorstwem. Po kliknięcu opcji "rozpocznij test" konieczne jest podanie m.in numeru PESEL. Zgodnie z prawem nie należy on do danych wrażliwych, jednakże przez większośc jest traktowany jako owa dana, z racji, że służy m.in do autoryzacji operacji bankowych etc. Inna sprawa, że nie jest on uznany za informację wrażliwą... Na stronie prośbę o uzyskanie nr PESEL uzasadniają " nadużyciami polegającymi na wielokrotnych próbach zaliczenia testu ponad dostępny limit prób." Niezbyt to przekonujące i w zasadzie bezsensowne. W skrócie. Wszystko sprawia wrażenie negatywne, z racji ukrywania istotnych informacji, a także wymogu podania numeru PESEL. Uważajcie !

Jano

Ostrzegam Sam proces rekrutacji nie wzbudzał żadnych obaw, aż do chwili gdy po 1 pierwszej nieudanej próbie wypełnienia testu nie pojawiły sie opłaty za kolejne próby oraz za opcjonalne szkolenie Dlatego ostrzegam jeśli ne macie kilkuset złotych wolnych nie podejmuje się rekrutacji w tej firmie krzak

@Jano

Szanowny Panie, Proces rekrutacji jest BEZPŁATNY. Udostępniamy jedno podejście do testu całkowicie bezpłatnie, bez żadnych warunków. Płatne są jedynie kolejne dobrowolne próby zaliczenia testu w przypadku niepowodzenia, oraz opcjonalne szkolenie. Wszystkie warunki wyraźnie są opisane przed podjęciem zobowiązania. Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem: https://evolearn.pl/umowa/

Pawel Szuka
@Evolearn Sp. z o.o.

Jedno podejście jest BEZPŁATNE, którego i tak nie wykonasz. NIE MA WIDOCZNEJ informacji, że wszystko poza tym może Cię wiele kosztować.

@Pawel Szuka

Szanowny Panie, Zgadza się, jedno podejście jest bezpłatne. Zgodnie z zasadami które należy zaakceptować przez podjęciem jakiegokolwiek zobowiązania. https://evolearn.pl/umowa/

A&S

Proszę o wyjaśnienia. Dlaczego w chwili wymagania zaznaczenia tzw. "ZGÓD" nie ma nic o opłatach. Dopiero na maila przychodzi umowa z opłatami za szkolenia. Czyli po zaznaczeniu zgody. Druga sprawa nie potwierdziłem zgody smsem i nie rozpocząłem szkolenia ani testów. Za co mam płacić? Z kąd rozbieżności w kwotach ? Jedni mają 70 zł ja mam 149 zł?

@A&S

Szanowny Panie, w miejscu akceptacji wymaganych zgód i warunków jest dostępna pełna treść postanowień napisana w sposób zwięzły i zrozumiały. Pełne treści prezentowane są po kliknięciu w link "zobacz pełną treść", co jest dziś standardem we wszelkiego typu formularzach zawierania umów przez internet w firmach, bankach i innych dużych instytucjach finansowych. Zawarcie umowy następuje bezpośrednio po akceptacji warunków. SMS jest tylko dodatkowym potwierdzeniem akceptacji i zrozumienia warunków. Zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu: https://evolearn.pl/umowa/

@Evolearn Sp. z o.o.

Ok. Otrzymałem odpowiedź na pierwszą część mojego posta. W takim razie jeżeli nie rozpocząłem szkoleń oraz testów za co naliczona jest opłata. Nie potwierdziłem dokumentów kodem z SMSa. Za co mam płacić?

@A&S

Musial Pan aktywować szkolenie. Proszę o kontakt na biuro@evolearn.pl sprawdzimy w dniu jutrzejszym wszystko i spróbujemy pomóc. Proszę powołać się na ten post i dopisać w tytule „Pilne”

@Evolearn Sp. z o.o.

Pisałem maile do tej na wszystkie możliwe adresy. Do tej pory nikt nic nie odpisał.

@A&S

Szanowny Panie, proszę dopisać w tytule „Pilne”. Mamy aktualnie wydłużony czas odpowiedzi

@Evolearn Sp. z o.o.

Jest czas na odpisywanie na jakimś forum z opiniami a nie ma czasu na odpowiedzi a maile ?

@A&S

Szanowny Panie, inne osoby zajmują się obsługą zgłoszeń na email, a inne komunikacją w internecie. Prosimy o odrobinę cierpliwości jeszcze.

Wściekły
@Evolearn Sp. z o.o.

Witam. Wpisałem dwie opinie. Na jedną otrzymałem od Evolearn odpowiedź a po drugiej mojej opinii a raczej zapytaniu, moje oba wpisy zniknęły. BRAVO dla firmy dvolearn za ukrywanie wpisów!!!! Zadam jeszcze raz pytanie na tym forum bo z ostrożności nie zamierzam w żadne linki tej firmy wchodzić i czytać regulaminów itp: skoro rzekomo macie moją zgodę na przetwarzanie danych osobowych bo rekrutowałem poprzez portal pracuj.pl, olx, lento na jakąś ofertę pracy to rzekomo wyraziłem zgodę. Moje pytanie brzmi: skoro po otrzymaniu sms z rzekomym przejściem do kolejnego etapu i otrzymam gwarantowaną pracę za gwarantowaną stawkę tylko muszę zalogować się i rozwiązać test, szkolenie i nie wiem co jeszcze- nie wchodziłem na żaden link z sms, nie logowałem się nigdzie, nie rozwiązywałem testów, szkoleń itp czy więcej nie będziecie mi wysyłać żadnych sms a tym bardziej z zapłatą za coś czego się nie wykonało. Pytanie jest proste i proszę o odpowiedź na forum bo to będzie bardzo ważna odpowiedź dla mnóstwa ludzi którzy otrzymali podobne sms i też nigdzie się nie logowali i nie robili żadnych testów.

Wściekły
@Wściekły

Dodam jeszcze jedno: moje powyższe pytanie jest jasne, czytelne i przejrzyste. Jeśli działacie legalnie, nie widzę powodu abym ja nie otrzymał i wiele innych osób na tym forum zainteresowanych- odpowiedzi na moje pytanie. Jeśli jej nie otrzymam, zgłoszę całą sprawę do odpowiednich władz.

@Wściekły

Szanowny Panie, Nie ukrywamy niewygodnych komentarzy. Jak widać po ilości wypowiedzi, w tym również negatywnych - konfrontujemy się z nimi i publicznie staramy się wyjaśnić wszystkie niejasności. Komentarze wulgarne, nie merytoryczne i pomawiające moderowane są przez Administratora profilu. W odpowiedzi na Pańskie pytanie: "Moje pytanie brzmi: skoro po otrzymaniu sms z rzekomym przejściem do kolejnego etapu i otrzymam gwarantowaną pracę za gwarantowaną stawkę tylko muszę zalogować się i rozwiązać test, szkolenie i nie wiem co jeszcze- nie wchodziłem na żaden link z sms, nie logowałem się nigdzie, nie rozwiązywałem testów, szkoleń itp czy więcej nie będziecie mi wysyłać żadnych sms a tym bardziej z zapłatą za coś czego się nie wykonało. " Nie wchodząc w link nie można było by się zalogować -> Nie logując się nie można było by przejść bezpłatnego testu -> nie przechodząc bezpłatnego testu nie można by odbyć płatnego testu, dodatkowo nie logując się nie można by nabyć dobrowolnego płatnego szkolenia. Odpowiedź jest tak skomplikowana i prosta zarazem jak pytanie. Ale odpowiadając najprościej jak się da: Nie wysyłamy SMS nikomu kto nie kontynuował rekrutacji logując się do panelu. Tylko że to nie rekrutacja czy logowanie jest płatne! REKRUTACJA nie jest i nie może być płatna. Pierwsze podejście do testu rekrutacyjnego jest bezpłatne! Płatne są jedynie dodatkowe usługi, które można dobrowolnie aktywować, akceptując ich warunki, w tym ceny. Naprawdę trzeba wykazać się dużą ignorancją, aby nie czytać tych warunków, cenników i zgód, bo ich treści są bardzo krótkie i napisane wprost.

Krzysztof

@Pracodawca Czy mógłbym prosić o jakąkolwiek reakcję z Państwa strony? Od ponad miesiąca nie można się z Wami skontaktować, czy to przez formularz wewnętrzny czy to telefon lub mail. Dodanie "PILNE" do tytułu wiadomości niestety nie pomogło.

@Krzysztof

Szanowny Panie, Na bieżąco staramy się udzielać odpowiedzi. Proszę o cierpliwość.

XoX

Brawo, brawo, brawo! Firma, która w bardzo finezyjny sposób, Cię oszuka na parę złotych. Moment, moment, prawnie, według tzw. "prawa" to wszystko jest napisane, wystarczy tylko przeczytać. Ta firma pokazuję, jak dobrze działają nasze emocje i na tym to jest oparte. Pokazuje też, że warto słuchać swojej intuicji, bo komu nie zapaliła się czerwona lampka, jak wpisywał swój pesel ? Jeszcze raz brawo (usunięte przez administratora), szkoda tylko iż zapominasz, że to co siejesz to zbierasz.

To jest jakiś dramat (usunięte przez administratora) tylko pieniądze i to nie małe. Strona jest tak skonstruowana żeby przez przypadek wejść w test i znowu do opłaty 49 zł..dno

prawda

Dosłownie dzisiaj miałem taką sytuację, przez co(usunięte przez administratora) za testy i (usunięte przez administratora) za szkolenie, które jest z (usunięte przez administratora)

Joanna

Test zrobilam 04.06 bo niby mnie zatrudnia jak go zrobie. (usunięte przez administratora) Byla informacja,ze jak zrobie test ponownie to oplata bedzie(usunięte przez administratora) taka info na stronie. Oplacilam. Po czym dzis dostalam smsa o tresci: Masz nieoplacone naleznosci wobec Evolearn Sp. z o.o. (szkolenie: (usunięte przez administratora), cena uwzglednia rabat za terminowa platnosc). Zalicz test do 20:20 06.06.2023, lub oplac uslugi w terminie w zakladce profil (zgodnie z umowa do 11.06.2023), w przeciwnym wypadku beda obowiazywaly ceny regularne (szkolenie:(usunięte przez administratora)) Napisalam @ ze zadam wycofania i przetwarzania moich danych, brak odpowiedzi. Zaplacilam na swietego spokoju, (usunięte przez administratora)

@Joanna

Szanowna Pani, Aktywowała Pani dodatkowe płatne szkolenie. Przypomnienie SMS wysyłane jest, aby nie przekroczyć terminu płatności i skorzystać ze znacznie niższej ceny uwzględniającej duży rabat za terminową płatność.

Szanowny Panie, Opłat należy dokonać tylko raz. Zdarza się, że jest opóźnienie w księgowaniu i to jest przyczyną ponownych powiadomień. Nadpłata zostanie zwrócona tą samą metodą.

Janek

No więc tak. Weekend majowy minął, emocje trochę opadły, jestem po konsultacji z prawnikiem bo pompować w zad się nie lubię. Sprawa wygląda dwojako i wszystko zależy czy ta firma faktycznie kogoś zatrudni/zatrudnia, czy nie. Jeśli organizator tego całego naciągania zatrudnia choćby jedną osobę na umieszczone ogłoszenie, to bez względu na to ile przy okazji "sprzedali" szkoleń i testów to działają legalnie, bo po pierwsze każdy zanim powstało zobowiązanie zaakceptował warunki, które opisywane były w kilku miejscach, na dodatek potwierdzając sms. Po drugie i najważniejsze to właśnie to że jeśli zatrudniają to nie można mówić o wyłudzeniu czy wprowadzaniu w błąd, bo choćby nie wiadomo jak dziwny test by był to cel został osiągnięty (czyli zatrudnienie kogoś). Odstąpienie od umowy też jest niemożliwe bo podczas akceptacji formularzy wymagane było zaznaczenie żądania natychmiastowego wykonania usługi ze zrzeczeniem się prawa do odstąpienia od umowy, co oznacza, że odstąpić już nie można. Ja dostałem na email PDFy z umowami testu, szkolenia, pseudo gwarancję pracy i właśnie te zrzeczenia się prawa do odstąpienia od umowy. Jeśli Wy tak macie to sprawa jest pozamiatana. Ja maile miałem w spamie, dlatego warto tam też zajrzeć. Natomiast jeśli NIE ZATRUDNIAJĄ nikogo z tych ogłoszeń a te wszystkie testy są picem na wodę to tu jest pole do popisu. Bo wtedy mogą być skazani za właśnie wprowadzenie w błąd w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Czy warto zgłaszać? Jak ktoś ma czas i chce mu sie łazić za kilkadziesiąt zł to można. Ale zakładam, że ktoś kto wymyślił to wszystko przewidział co może być i jak się zabezpieczyć aby mieć krytą du*ę i raczej ciężko będzie coś wskurać. Ja zapłaciłem żeby się nie ciągać po sądach i mam nauczkę, że trzeba czytać co się akceptuje bo bądź co bądź, tak poza nerwami i emocjami to wszyscy tu daliśmy się podejść przez własną nieuwagę czy niewiedzę, a nie (usunięte przez administratora) choć dziwnie to brzmi, ale jednak. Osoby chcące podrążyć dalej temat zapraszam do kontaktu, jeśli ktoś ma jakiś ciekawy pomysł który miałby sens to chętnie się z moim Mecenasem przyłączymy: (usunięte przez administratora)

Robson36
@Janek

A jaki jest numer konta gdzie to trzeba opłacić?? Jak to zrobić w ogóle??

Konto
@Robson36

Jest w umowie, ktora wysyłali na email

Robson36
@Konto

A możesz podać ten numer?? bo ja nie mam niczego od nich lub usunąłem niechcący. (usunięte przez administratora)

Emil
@Janek

Witam to zapłacic te 70 zł i dadzą spokój ?

Evolearn Sp. z o.o. (Oficjalny Profil)

Szanowni Państwo, W związku z powtarzającymi się z Państwa strony zarzutami, że padliście Państwo ofiarą (usunięte przez administratora)/naciągnięcia etc. pragniemy oświadczyć ponownie kilka kluczowych kwestii, oraz zdecydowanie zachęcamy do zapoznania się z ogólnymi informacjami dotyczącymi zawieranych umów pod poniższym adresem: evolearn.pl/umowa/ Ponownie przypominamy, że tak jak informujemy we wszystkich materiałach, pierwsze podejście do testu jest bezpłatne! Całkowicie i bezwarunkowo! Kolejne próby, oraz szkolenie są całkowicie dobrowolne i płatne, co wyraźnie jest opisane w krótkich i zrozumiałych warunkach, regulaminach, cennikach i umowach, których (umowy) Państwo nie czytacie, a akceptujecie oświadczając że je przeczytaliście i akceptujecie! Bardzo prosimy o zachowanie rozwagi w wypowiedziach, ponieważ to nie my, a niektórzy z Państwa pochopnie i bezmyślnie zaakceptowali warunki umowy zawieranej na naszej platformie nie chcąc faktycznie korzystać z naszych usług, co wywołało niezamierzone skutki prawne i zobowiązania. Nikt Państwa do niczego nie zmuszał, a nasze zasady opisywane są wprost wszędzie! Zachęcamy do złożenia reklamacji pod adresem reklamacje@evolearn.pl jeśli coś odbyło się nieprawidłowo. Dodatkowo postanowiliśmy przeanalizować treści w naszych serwisach i rozważymy zmiany aby zasady były jeszcze bardziej zrozumiałe. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem biuro@evolearn.pl ******************** Uwaga! W związku z podszywaniem się pod nas przez inne osoby próbujące wywołać sensację, prosimy o weryfikację naszych wypowiedzi na evolearn.pl/komunikacja ( evolearn [kropka] pl / komunikacja ) ********************

@Janek

Ja zapłaciłem 79.99 w terminie i co dalej robić dalej przysyłają mi wiadomości i chcą zgłosić do długów.poprosze o radę pozdrawiam

Mika
@Piotr

Mnie przyszło 349 aż

@Piotr

Szanowny Panie, księgowanie płatności trwa do kilku dni roboczych, z tego powodu może wystąpić opisana sytuacja. W przypadku dokonania płatności proszę zignorować wszystkie późniejsze powiadomienia, po aktualizacji danych więcej ich nie będzie.

@Evolearn Sp. z o.o.

Dziekuje z informacje poczekam zgodnie z panstwa odpowiedzia.I rozumie ze sprawa bedzie zamknieta.Pozdrawiam

Ola
@Janek

Witam prosze napisac ile Pan zapłacił i jak odstąpił od umowy aby juz nie byly naliczane oplaty (usunięte przez administratora) Ola

Jar
@Ola

W umowie jest numer konta i w kontakt na ich stronie evolearn.pl.

Robson

Podobnie jak Marcinowi przysłano mi ankietę-szkolenie i również zatrzymałem się na akceptacji zgód. Wysyłałem CV do firmy jako kierowca !!!

Monia
@Robson

Ja zaakceptowałam wszystko przyszedł SMS i po drugiej próbie płatność To jest (usunięte przez administratora) nie podawać wszystkiego od razu tylko w ukrytych zasadach. Specjalnie to robią żeby (usunięte przez administratora) ludzi. A dwa reklamację w sklepie rozpatrują w ciągu 2 tygodnie,a tutaj aż 30 dni.. przekręt. I mojej wcześniejszej informacji tutaj brak zablokowana jestem

@Monia

Szanowna Pani, wszystkie warunki przedstawione są w czytelny sposób, zebrane w jednym miejscu przed ostateczną akceptacją zasad. Nasza umowa to 2 strony PDF napisane zrozumiałym językiem, czcionką o standardowej wielkości. Z całym szacunkiem, ale to nie jest nasza wina, że ktoś zaakceptował umowę nie zapoznając się z jej postanowieniami. Zachęcam do zapoznania się z poniższym atrykułem: https://evolearn.pl/umowa/

Peter

Proszę o wyjaśnienie sprawy zapłaciłem w terminie kwotę 79.99 o prosiłem o zakończenie sprawy nadal otrzymuje powiadomienia że jestem zgłoszony do rejestru długów

@Peter

Evolearn Sp. z o.o. (Oficjalny Profil)

Szanowni Państwo, Na wszystkie pytania i wiadomości odpowiadamy na bieżąco w dni robocze. W związku z weekendem majowym, nasze biuro pracować będzie od czwartku 4.05.2023. Co do reklamacji, proszę pamiętać, że ustawowo mamy 30 dni na rozpatrzenie reklamacji, lecz w praktyce następuje to zdecydowanie szybciej, co nie oznacza że następnego dnia będzie odpowiedź. Proszę pamiętać też, że każdy klient otrzymuje potwierdzenie zawarcia umowy na email. W przypadku braku wiadomości, należy sprawdzić folder SPAM ******************** Uwaga! W związku z podszywaniem się pod nas przez inne osoby próbujące wywołać sensację, prosimy o weryfikację naszych wypowiedzi na evolearn.pl/komunikacja ( evolearn [kropka] pl / komunikacja ) ********************

Oszykany

Zapłacił ktoś im ?

@Oszykany

Ja wlasnie to zrobilem. Wałek nie wałek, ale dzisiaj mija mi termin platnosci niższej ceny a nie chce sie potem sądzić o dużo wiekszą kwotę w szczególności, że nie ma pewności ze wygram

@Anonim

A co wpisałeś w tytule ?oplaciles od razu całą 100 czy oddzielnie za test i te szkolenie

Kkkkccc
@Evolearn Sp. z o.o. (Oficjalny Profil)

Bzdura totalna, na 20 maili nik nie odpisał nawet na jednego.

Michau

Czemu państwo nie odpisuje na maile w sprawie reklamacji bądź innych spraw?

@Michau

Szanowny Panie, wydłużony czas odpowiedzi wynika z dużej liczby zgłoszeń. Prosimy o cierpliwe oczekiwanie na odpowiedź.

Miko
@Evolearn Sp. z o.o.

Szanowna firmo Evoleran jest czas na odpisywanie na portalu GoWork, też powinny być czas na e-maile prywatne- biuro@evolearn.pl i reklamacje@evolearn.pl, odbieranie połączeń telefonicznych i odpowiedzi wiadomości tekstowych. Ponieważ jednak jest to zwlekane, wszystko co posiadam na temat waszego zawarcia umowy i jej przebiegu z zamawiającym usługę czyli mojej osoby zostało przekazane na policje i adwokata. Wraz z informacjami o wymuszeniu zapłaty. Pozdrawiam

@Miko

Szanowny Panie Miko, przepraszamy za opóźnienia w korespondencji. Komunikację ogólną prowadzą inne osoby niż osoba prowadząca komunikacje w serwisie GoWork. Pracujemy nad poprawą czasu obsługi. Każdy ma prawo złożyć do adwokata i na policję cokolwiek chce w zawiadomieniu, tylko czy takie mszczenie się za swoją własną ignorancję ma sens? Na to każdy musi sobie odpowiedzieć. Spełniamy wszystkie przepisy dotyczące prawidłowego przedstawiania zasad, warunków i cen. Nie mamy sobie nic do zarzucenia w tej kwestii co potwierdzają dodatkowo różne urzędowe decyzje. Warto w przyszłości czytać regulaminy i umowy które się akceptuje.

@pracodawca

TRAGEDIA!! Wymagają zdania kursu który jest wręcz niemożliwy do zdania, chcą ogromne pieniądze za nic tak właściwie, szkolenie nie nauczyło mnie niczego nowego plus jest źle zrobione. Terminy płatności bo inaczej tysiąc zloty za dwie rzeczy które nawet nie są dobrze zrobione? Żądam zwrotu pieniędzy.

mmm
@@pracodawca

No nie mów, że test jest niemożliwy do zdania, bo średnia inteligencja do tego wystarczy. Jeśli sie nie umie kojarzyć faktów i czytać ze zrozumieniem, to później są takie kwiatki. Polecam z zapoznaniem sie z testami psychologicznymi przy badaniach psychotechnicznych (które musi przejść każdy kierowca zawodowy). Natomiast chciałem przestrzec przed czym innym: zaliczyłem test (za pierwszym razem, więc nikt mnie nie straszy wpisami do BIK i egzekucją), otrzymałem promesę zatrudnienia, po czym po kilku mailach kontakt sie urwał. Firma nie odpisuje na maile, brak kontaktu telefonicznego. I to mi się bardzo nie podoba, wygląda na to, że mimo obietnicy firma nie chce wywiązać sie ze swoich zobowiązań. Zastanawiam się, co można w tej sytuacji zrobić.

@mmm

Szanowny Panie, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy o wysłanie wiadomości nawiązującej do tego wpisu ze słowem „PILNE” w tytule. Ten problem musiał wyniknąć z naszej winy z powodu dużej ilości zatrudnianych osob w ostatnim czasie i na pewno wywiążemy się z umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Evolearn Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Evolearn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Evolearn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Evolearn Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Evolearn Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Evolearn Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Evolearn Sp. z o.o.

Evolearn Sp. z o.o.