Centrum Respo (Respo Wrzosek Witkowski Sp.J.)

5 Dodaj merytoryczną opinię

Respo Wrzosek Witkowski sp.j.

NIP: 5272956028 REGON: 388763361 KRS: 0000895928

Adres: Chmielna 73, 00-801 Warszawa

Opinie o Respo Wrzosek Witkowski sp.j.

Młodsza dietetyczka

Bardzo dużo można się nauczyć, wszyscy pomocni, nastawieni na współpracę. Podobało mi się, musiałam skończyć, bo zajęć na studiach miałam za dużo, ale ogólnie polecam. Firma nowoczesna, widać, że się rozwija.

@Kamiloo

Proces rekrutacyjny zaczyna się od testu merytorycznego, wybrane osoby są zapraszone na spotkanie rekrutacyjne online z osobą z HR, a następnie odbywa się rozmowa merytoryczna online z jednym z team leaderów teamu Diety :). Zapraszamy do aplikowania!

W Respo pracuję już od jakiegoś czasu i bardzo polecam! Podejście do pracownika jest na duży plus (elastyczność pracy, wyrozumiałość, szacunek). Warunki pracy zostały na samym początku bardzo jasno przedstawione. Pracowałam w kilku miejscach i nie spotkałam się z tak nowoczesnym podejściem. Godziny pracy dopasowuję do swojego dnia. Jak w każdej pracy są bardziej i mniej wymagające zadania, ale w przypadku trudności zawsze mogę liczyć na wsparcie. System benefitów również oceniam pozytywne! (prywatna opieka medyczna, karta multisport, możliwość korzystania z firmowego sprzętu)

Byłam dietetykiem w Centrum Respo i była to jedna z moich pierwszych prac jako dietetyk. Firma, jak każda ma swoje plusy i minusy, ale plusów jest zdecydowanie więcej. Pracowaliśmy wszyscy zdalnie, z każdego miejsca w Polsce albo i na świecie, jeżeli ktoś chce. Czas pracy był elastyczny, większość pracy zamyka w 6-7h dziennie. Nadgodziny zdarzyłay się w okresie wakacyjnym kiedy zastępowaliśmy się na urlopach i rzeczywiście nie było lekko ale managerowie teraz wprowadzili doraźną pomoc podczas nieobecności i wszystko jest ok. Managerowie są fajni, pomocni, ambitni, zorientowani na pomoc i wsparcie. Zespół też fajny i przede wszystkim merytoryczny. Atmosfera w całej firmie też jest bardzo miła, wszystkie zespoły widać, że są zgrane i lubią tu pracować. Praca z pacjentem różni się od pracy w szpitalu, poradni czy cateringu. Nie pomagaliśmy pacjentom face to face tylko pracowaliśmy z nimi na czacie - pacjentów jest dużo i trzeba lubić pracę przed komputerem. Jak ktoś nie lubi pracować przed ekranem a woli kontakt osobisty z pacjentem to Respo nie jest dla niego. Przez to, że pacjentów jest sporo to liczba osób, którym pomagamy też jest większa i to jest w tej pracy wspaniałe. Pacjenci są bardzo zadowoleni ze współpracy i wysoko oceniają współpracę z dietetykiem. Dużą wartością dodaną jest też mnogość ciekawych przypadków dietetycznych - do Respo trafiają wszystkie możliwe przypadki. Dzięki temu można się wiele nauczyć. Firma dużą wagę przykłada do merytoryki - są standardy pracy, procesy, procedury, szkolenia dietetyków, żebyśmy wszyscy mieli taki sam poziom wiedzy. Jedyne czego brakuje to podziału na specjalizacje w zespole. Pożegnałam się z Respo bo nauczyam się już wystarczająco i chciałam zmienić kierunek rozwoju zawodowego.

Storytelling ninja – czy jest szansa na opis tegorocznych warunków przez osoby, które obecnie się zatrudniają? widziałam ofertę ze strony. Jest to praca zdalna, więc ocenicie przy tym samo wdrożenie?

Nowy wpis

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą! Stanowisko, o którym wspominasz jest u nas nowe, czyli aktualnie trwająca rekrutacja jest pierwszą jaką prowadzimy na ten wakat. Nie jest to praca zdalna, tylko hybrydowa. Wszelkie szczegóły co do naszych aktualnych ofert znajdziesz na naszej stronie: https://centrumrespo.pl/kariera/

Agnieszka Nowy wpis

Czy pomimo braku informacji o rekrutacji dla dietetyków można do państwa aplikować i jest szansa, że moja kandydatura zostanie rozpatrzona, a nie odłożona na bok do momentu prowadzenia rekrutacji? A może w njabliższym czasie będziecie państwo wrzucać ogłoszenie o rekrutacji? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nowy wpis

@Agnieszka

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą! Rekrutacja o której wspominasz na ten moment jest zamknięta. Niemniej jednak zapraszamy do aplikacji spontanicznej do naszej Bazy Kandydatów, link do formularza: https://tiny.pl/dmq7p

Franco

Strata czasu. W rzeczywistości wakat rekrutacyjny na inne stanowisko niż proponowane w ofercie. Jak się okazuje trzeba za kogoś robić coś, za co ta osoba odpowiada. Rekrutacja z pomocą aplikacji testów Gorilla - odradzam bycia królikiem doświadczalnym. Nigdy więcej. Omijać szerokim łukiem.

Marysia
@Franco

A na jakie stanowisko aplikowałeś? Mnie oferty nawet się nie wyświetlają z teraz, a kiedyś podobnie jak poprzednią Panią interesowała mnie opcja dla eksperta od DM. Co konkretnie działo się na tej całej rekrutacji?

@Franco

W związku z tym, że nie używamy testów Gorilla niestety ta opinia nie jest o nas. Przykro nam, ze masz takie doświadczenia z jakiegokolwiek procesu rekrutacji.

@Marysia

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą! Rekrutacja o której wspominasz na ten moment jest zamknięta - dlatego się nie wyświetlają. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami na naszej stronie.

Ciekawa

Witam serdecznie, teraz w przeglądarce widziałam zajawkę związana z ogłoszeniem dla Eksperta ds. Digital Marketingu. Nie mam możliwości wejść już w jej szczegóły, ponieważ po kliknięciu pojawia mi się informacja o tym, że oferta jest wygasła. A kiedy w zasadzie był ktoś potrzebny? Czy to mniej więcej świeże ogłoszenie? Proszę o opis warunków pracy, ponieważ jestem ich ciekawa. czy będzie jeszcze ktoś taki potrzebny?

@Ciekawa

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą! Rekrutacja o której wspominasz na ten moment jest zamknięta - dlatego nie ma możliwości wejścia w szczegóły. W związku z tym, że cały czas się rozwijamy (i kto wie może niedługo będziemy znowu poszerzać Zespół) zapraszamy do podesłania swojego cv do na adres - praca@centrumrespo.pl

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Respo Wrzosek Witkowski sp.j..
Zaciekawiona

Czy będzie u Was jeszcze jakaś oferta pracy?:)

@Zaciekawiona

Dzień dobry. Cieszymy, że jest Pani zainteresowana współpracą z nami :) Jaki konkretnie obszar Panią interesuje? W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres praca@centrumrespo.pl

Kamień
@Respo Wrzosek Witkowski sp.j.

Czy rekrutacja na stanowisko Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. ds. administracji i HR dalej trwa?

@Kamień

Cześć, a co masz problem z wysłaniem zgłoszenia przez formularz? U mnie na fullstacka wszystko raczej działało. Z tego co wiem do 3 tygodni się chyba czeka na odzew? Tak? I czy był ktoś teraz niedawno na rozmowie na fullstacka i by opisał mniej więcej przebieg?

@Kamień

Niestety ten projekt został już zakończony.

@Respo Wrzosek Witkowski sp.j.

już zakończony? To jakie ramy czasowe były docelowo ustalone na ten wspomniany projekt? I skoro tak to jakie inne teraz macie Państwo w planach? mnie interesowałoby zatrudnienie w okolicach lutego / marca, czy na ten czas cos nowego wejdzie?

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą :) Wszystkie aktualne ogłoszenia znajdziesz na naszej stronie w zakładce "Kariera", zachęcamy do śledzenia ofert :) Czas realizacji procesu jest różny wiele zależy od teamu i zakresu zadań, trwa zazwyczaj od 1-5 tygodni :)

@Respo Wrzosek Witkowski sp.j.

Witam, jak wygląda wtedy podpisanie umowy oraz przystąpienie do pracy? odnoszę się do tego okresu - 5 tygodni. Pytam ze względu na potrzebę złożenia ewentualnego wypowiedzenia we wcześniejszym zakładzie. Czy ten termin może zostać po przyjęciu nieco odroczony?

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W Respo pracujemy zdalnie i wszystkie dokumenty podpisujemy elektronicznie. Podczas spotkań rekrutacyjnych zawsze weryfikujemy dostępność kandydata, dlatego jeśli składamy ofertę to liczymy się z potencjalnym okresem oczekiwania na rozpoczęcie współpracy. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - zapytaj o szczegóły współpracy swojego Rekrutera pod adresem praca@centrumrespo.pl - Aga i Anka udzielą Ci na pewno wyczerpujących informacji!

Czy aby aplikować o pracę u Was tytuł magistra jest niezbędny? Mam na myśli to, że jestem na ostatnim roku studiów magisterskich i zastanawiam się czy mam czekać do lipca, czy mogę starać się o pracę u Was już teraz. :) Z góry dzięki za odpowiedź! @Pracodawca

@Karolina

Karolina, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą :) Skończone studia magisterskie są warunkiem koniecznym, aby podjąć z nami współpracę na stanowisko dietetyka, zatem czekamy na Ciebie w lipcu :)

Młodsza dietetyczka

@Młodsza dietetyczka

co najbardziej nowoczesnego można zauważyć? sprzęt służbowy? widziałam, że to laptop czy też monitor ale bez szczegółów. po czym jeszcze można zobaczyć tę wspomnianą gwarancję rozwoju?

Kamiloo
@Młodsza dietetyczka

A jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? Pytania z wiedzy, opracowanie przypadków czy jeszcze coś innego? Dzięki za wszystkie rady

@Kamiloo

Urszula

Czyli zwrotka info jest po 2 tyg? Negatywny feedback także? on jest dawany zazwyczaj w formie pisemnej? Są na nim jakieś wyjaśnienia? Pytam, bo zainteresowała mnie oferta dla lidera od zespołu dietetyków. Jeszcze przy początku tego roku ktoś był potrzebny na Chmielną. Dalby ktoś znać jak się pracuje? w oko wpadły mi widełki od 8 do 9 tys. , za jaką pracę jest ten górny próg?

@Urszula

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W przypadku nadesłania swojego cv na daną ofertę, informacja zwrotna w formie maila (w zależności od projektu) to czas 1-3 tygodni. Z uwagi na rosnącą ilość dietetyków i poszerzanie się teamów znów szukamy kandydatów na stanowisko leadera. Od kandydatów oczekujemy (oprócz wyższego wykształcenia z dietetyki - must have) także doświadczenia jako dietetyk oraz doświadczenia w zarządzaniu zespołów. Jeśli spełnia Pani te wymagania, zachęcamy do złożenie swojego cv, stawka zależy od doświadczenia i kompetencji.

@Respo Wrzosek Witkowski sp.j.

A czy bez doświadczenia jest szansa na zatrudnienie przy niższym wynagrodzeniu i na niższe stanowisko? Jak wygląda okres wdrożenia takiego pracownika?

@…

Szansa oczywiście jest, ale przyznam, że mamy bardzo duże zainteresowanie naszą ofertą, dlatego w pierwszej kolejności wybieramy kandydatów z doświadczeniem zawodowym.

Tola
@Respo Wrzosek Witkowski sp.j.

Witam. :) A czy nie proponują Państwo czasem staży dla osób bez doświadczenia? Nie mam na myśli tego stanowiska liderskiego, bo tu jak widać sytuacja jest raczej klarowna. Co natomiast z całą resztą? (nie chodzi mi o zatrudnienie studenta)

@Tola

Niestety, nie proponujemy staży. W razie pytań proszę pisać na nasz adres: praca@centrumrespo.pl :)

Szymon, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą:) Mamy na myśli laptop, monitor czy telefon lub inny sprzęt w zależności od wykonywanych zadań :)

Kandydatka2

Kurde, bardzo mi zależy na pracy w centrum respo, ale nadal nikt się do mnie nie odezwał, a uważam, że cv mam całkiem niezle…trochę zaczynam się martwić. Czy ktoś z Was też dosyć długo czekał na odpowiedz?

@Kandydatka2

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Prośba o jeszcze chwilę cierpliwości lub proszę napisać maila na adres: praca@centrumrespo.pl z zapytaniem, na jakim etapie jest Pani kandydatura.

Kandynatka

Cześć, wiadomo może po jakim czasie odzywają się po rekrutacji? Albo po jakim czasie od ogłoszenia się odzywają?

@Kandynatka

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Czas oczekiwania po spotkaniach rekrutacyjnych to maksymalnie 2 tygodnie. W przypadku nadesłania swojego cv na daną ofertę, informacja zwrotna (w zależności od projektu) to czas 1-3 tygodni.

panicukier

Hej, jaki jest mniej więcej czas oczekiwania, po którym odzywają się rekruterzy?

@panicukier

Jeśli jesteś w procesie rekrutacyjnym, to w ciagu 2 tygodni.

Czym w Respo Wrzosek Witkowski sp.j. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Pracuję w Respo od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona :) Atmosfera jest naprawdę spoko - dawno tak dobrze nie czułam się z zespole, wszyscy bardzo pomocni i życzliwi. Liderka, z którą współpracuję również fajna- czuję, ze otrzymuję od niej wsparcie, tak realnie. Pracy więcej tylko w trakcie sezonu, ale jesteśmy z tego dodatkowo rozliczani, więc ok. Sama praca bardzo fajna, mamy sprzęt służbowy - oprócz laptopa można wziąć monitor; mogę w trakcie pracy pójść na siłownie, do lekarza, wyjść po dziecko do szkoły - jako mama taka elastyczność jest dla mnie bardzo ważna.

Paulina

te wspomniane elastyczne wyjścia jak są ustalane? ile czasu przed dobrze byłoby je zgłosić i potem w jaki sposób się je odrabia? po prostu nadgodzinami? ich liczba jest nieograniczona?

M

Nie polecam respo, niestety współpracuje z nimi od ponad dwóch miesięcy niezadowolenie z diety i współpracy to mało powiedziane. Waga ani drgnie, po reklamacji diety z powodu długiego czasu przygotowania posiłków (większość ok 70 minut i z użyciem piekarnika nawet do 3 razy dziennie) tzw mój opiekun wrzucił stary plan i uznał że jest ok.

@M

Możliwe, że się po prostu pomylił? No bo skoro piszesz, że wrzucił ten stary to chyba sie nie zorientował? Zwróciłeś mu na to uwagę? Tak pzt., to ciekawe ile osób obsługuje jeden opiekun w takim razie skoro do takich pomyłek może dojść. Wiadomo?

Odpowiedz ma być w ciągu 24h-tak jest w ofercie dla klienta

ktoś

Tzn nie wiem czy stabilna, czy się zwiększyło czy nie, ale jak ogarnąć? Pewnie mają zapiernicz straszny :( więc błędy to nic dziwnego

Paulina

(usunięte przez administratora) to chyba roboty trochę przy tym jest? dopytuję, bo jeszcze nie miałam styczności a ciekawią mnie ostateczne warunki. z czego wynika dążenie do tego poziomu? jak zmierzono ewentualną efektywność w tym zakresie? jaki dział sporządza potencjalne prognozy?

Obecny pracownik

Dziewczyny, my też mamy ze sobą kontakt i przecież wiemy, które osoby piszą te komentarze - generalnie to wszyscy wiedzą...:) No było wam źle, nie pasowała wam praca, mówiłyście od tym od zawsze, no i ok - nie każda praca jest dla każdego i to jest ok. Nie ma was już w firmie prawie i zastanawiam się kiedy skończy się wasza potrzeba hejtowania. Poza wami, w firmie jest ponad sześćdziesiąt osób, które lubią tu pracować - no bo jak ktoś nie lubi, to nie pracuje przecież. Pracowałyśmy razem i nigdy bym nie przypuszczała, że potraficie pisać w taki sposób, że jest w was tyle nienawiści. Chcecie utrzeć nosa managerom, nie dali Wam tego, czego oczekiwałyście, ale nam dają. A obrażacie tutaj nie tylko ich, ale osoby, które piszą pozytywne komentarze. Ja sama napisałam jeden a Wasza odpowiedź - HR jest zdesperowany i podszywa się pod pracowników. Dziewczyny naprawdę? Chcecie, żeby było managerom przykro? Myśle, że osiągnęłyście swoje, bo pewnie jest. Ale mi jest smutno. Jak rozmawiam z innymi pracownikami to im też jest smutno - bo wasza opinia nie jest opinią większości. Ja wiem, że próbujecie udowodnić, że jest inaczej i spodziewam się, że pod moim wpisem pokaże się kolejny hejt i komentarz od was....Internet rządzi się swoimi prawami, anonimowy hejt i złość jest na porządku dziennym, jest zmorą współczesnego świata. Ale cóż, każdy jest, jaki jest. Generalnie szkoda.

Obecny pracownik

Chyba komuś ktoś nacisnął na odcisk, może ego zabolało:) ? Nie rozumiem tej nagonki... Pracuję tutaj od ponad 2 miesięcy i mi wszystko jest ok. Przed rozpoczęciem pracy, wiedziałam jakie są warunki, więc je zaakceptowałam . Robię swoje, pracuje zdalnie i w elastycznych godzinach pracy , co mi bardzo pasuje i tyle. Dla mnie fajna firma i fajni ludzie. Ktoś chyba nie ma zbyt dużego doświadczenia i nie ma porównania... No fakt pracować trzeba ????

@Obecny pracownik

To wspaniale, że przynajmniej tobie przedstawiono dokładnie, jak ta praca rzeczywiście wygląda i że to zaakceptowałaś. Jednak takie warunki, jakie opisało już tutaj kilku pracowników, dla większości są uwłaczające. Swoją drogą nie wiem, czy z takimi błędami interpunkcyjnymi dostałabyś funkcję pisania z pacjentami na czacie. Może lepiej zostać przy swojej menadżerskiej roli, bez kontaktu z podopiecznymi :)

Paulina

w jednej z opinii wynika, że stawiają tu na szkolenia, ciekawa jestem na jakie konkretnie można liczyć i co takiego wnoszą? ktoś też pisał, że nie wprowadzali żadnych specjalizacji w zespołach czy do dziś może się to zmieniło? wiadomo na jakie warunki zatrudnienia można tu liczyć obecnie?

Centrum Respo
@Paulina

Cześć @Paulina, cieszymy się, że jesteś zainteresowana pracą u nas :) jeżeli chodzi o szkolenia to przede wszystkim są ze standardów pracy merytorycznej z jednostkami chorobowymi pacjentów, kilkudniowe warsztaty stacjonarne z prowadzenia dialogu motywacyjnego z psychodietetykiem, kilkudniowe szkolenie stacjonarne z fizjoterapeutą. Mamy przede wszystkim kilkudniowy onboarding Team Liderem, który zapoznaje Cię szczegółowo z pracą w zespole. Dodatkowo od nowego roku wchodzi polityka szkoleniowa i dostęp do platform edukacyjnych dla dietetyków. Jeżeli chodzi o warunki zatrudnienia to jest podstawowe wynagrodzenie zgodnie z widełkami z ogłoszenia. Dodatkowo mamy nowy system dodatkowych wynagrodzeń za dobre wyniki, który pozwala dorobić sobie miesięcznie do kilku tysięcy. Mamy też Medicover, Multisport i sprzęt firmowy - nowy laptop, monitor, myszkę i dofinansowanie krzesła. Pracujemy zdalnie i zwinnie - w zespołach spotykamy się co tydzień, dwa razy w tygodniu mamy poranną "kawę" zdalną, raz na dwa tygodnie spotykamy się całą firmą zdalnie i opowiadamy sobie, czym się zajmujemy. Ludzie, których zatrudniamy w Respo, są pod pewnymi względami do siebie podobni. To osoby pełni pasji i zapału do pracy, stawiający na pracę zespołową i wzajemne wsparcie. Jesteśmy wymagający, ale i troskliwi, stawiamy wyzwania, a zarazem obdarzamy zaufaniem :) Zachęcamy do kolejnego kroku i aplikowania. W razie jakichkolwiek dalszych pytań prosimy o kontak: HR@centrumrespo.pl Pozdrawiamy! Zespół Centrum Respo

Zostaw merytoryczną opinię o Respo Wrzosek Witkowski sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Respo Wrzosek Witkowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Respo Wrzosek Witkowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Respo Wrzosek Witkowski sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Respo Wrzosek Witkowski sp.j.