Blue Eyes Media

Opinie o Blue Eyes Media

aga
użytkownik zarejestrowany

czy u nich nadal poszukiwanyn jest na zatrudnienie Key Account / Specjalista ds. Sprzedaży Powierzchni Reklamowej? słyszałam plotki że na takim stanowisku u was można nawet i kilka tysięcy złotych miesięcznie zarobić i ciekawi mnie czy to jest prawda czy tylko plotki

Anonim

Zgadzam się z poprzednikami. Fajny klimat i ludzie, aż chce się przyjść na drugi dzień do pracy ;p Zarobki tez spoko, co ważne można się tutaj naprawdę dużoooo nauczyć ;)

XY

Domowa, fajna atmosfera. Zarobki zadowalające, jeżeli realizuje się projekty. Czasem stres przy końcu miesiąca jak brakuje projektów. Firma inwestuje również w szkolenia i rozwój. Polecam.

Pracownik 1

Pracuję w tej firmie od 6 miesięcy i szczerze polecam! Świetny zespół, super atmosfera, dobre zarobki! Pracy jest sporo i terminy gonią, ale prowizje motywują ;)

Zostaw opinię o Blue Eyes Media - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blue Eyes Media