Opinie o Agencja Warszawa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agencja Warszawa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Warszawa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Warszawa Sp. z o.o. w Warszawa

Jak wygląda sprawa grafiku w Agencja Warszawa Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Wito Nowy wpis

Sprawa grafiku wyglada tak, ze co 2 dzien sa statusy, zawsze jest ten sam problem bo jest za malo kreacji i za duzo ekantów, agencja ekancka, krolują glupie baby. Klientki sa rownie glupie wiec się dogadują, ale jesli ktoś ma coś w głowie to nie wytrzyma za długo.

123 Nowy wpis
@Wito

I każdy musi być obecny na statusach, one są obowiązkowe? Po ile godzin tak mniej więcej się pracuje? Bo piszesz, że jest dużo roboty i przyszło mi do głowy, że trzeba zostawać po godzinach, dobrze to czytam?

Renata Nowy wpis

Czy względem zarejestrowania pracowników, zmieniło się coś w tym temacie? Jest możliwość uzyskać od firmy umowę o pracę na czas nieokreślony? Planuje spróbować swoich sił w firmie ale wiem, że będę potrzebowała też kredytu w przyszłości. Ile trwa okres próbny dla nowych? Standardowo 3 msc?

Pracował_m w Agencji Warszawa w 2017 i nie mogę powiedzieć zbyt wiele dobrego o tej firmie. W ciągu 4 miesięcy zwolniło się około 30% zespołu. Umowa o pracę za najniższą krajową + reszta na umowę o dzieło. Brak szacunku do pracownika ze strony właścicieli firmy. W momencie złożenia wypowiedzenia prezes firmy zaczął na mnie krzyczeć i powiedział, że tego wypowiedzenia nie podpisze. W biurze pojawiali się kompletnie obcy ludzie, w żaden sposób nie związani formalnie z firmą i należało wykonywać ich polecenia. Kim oni byli nie było do końca wiadome. Notoryczne machlojki, zakładanie spółek-córek w celu osiągnięcia korzyści finansowych i przepływu pieniędzy.

Jaracz

Praca w Agencji Warszawa jest ok, jako developer z 5/6 letnim doświadczeniem zarabiasz ok 8/10 na rękę, można zarobić średnie wartości rynkowe, jednak zatrudnienie to praktycznie umowa o pracę na 1/2 etatu na najniższą krajową a reszta na umowie o dzieło. lub samozatrudnienie. Urlopy traktowane normalnie. Nadgodziny czasem rozliczane czasem nie, w grę wchodzi ich odbieranie. Bez sensacji.

@Jaracz

Czy jest możliwość dostania się do firmy na płatny staż i czy później, jest szansa na zatrudnienie na stałe? Będę wdzięczna za podzielenie się informacja.

Pio
@Paulina

Hahaha, koleżance Paulinie widzę humor dopisuje :D Apropo stażu - na płatny to wątpie, na bezpłatny to oczywiście, bo na koniec pewnie nie dostaniesz pieniędzy, ewentualnie z duuużym spóźnieniem. Na zatrudnienie owszem szanse masz, lecz maksymalnie umowa zlecenie, jeśli wgl jakąkolwiek dostaniesz. Tacy tam są wszyscy Ą i Ę a nie wiedzą, że zatrudnianie na umowę zlecnie podczas gdy istnieje stosunek pracy jest nielegalne :) Nikt im nic nie zrobi, a dlaczego to przeczytaj inne opinie, to prawda. Ogólnie polityka tej firmy i wszystkich z nią powiązanych ( gdzie coś do powiedzenia ma Michałek i Pawełek ) jest taka, że brać ile się da a kontrahentom i pracownikom to zapłacę jak mi sąd każe. Cwaniactwo i buta nic więcej. Moja rada - jeśli już tam jesteś to uciekaj, jeśli jeszcze nie to zdecydowanie się tam nie pchaj.

@Jaracz

Potwierdzam. Umowa o pracę za najniższą krajową + reszta umowa o dzieło.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Agencja Warszawa Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
blueberry

Widzę że szybciutko pousuwano fragmenty mojej wypowiedzi. Bez względu na nagrody i tytuly jakie dostaniecie w swojej branży to dumy czuć nie będziecie. Bo firma to ludzie i to z nimi dzieli sie sukces a wy swoich pracowników nie szanujecie. Miałam w swoim życiu kilku pracodawców, doświadczyłam roznych sposobow traktowania ale to czego doswiadczyłam w tej firmie ciężko nawet sklasyfikować. Kobiety traktowane przez Zarzad przedmiotowo jak służba w czasach słusznie minionych. Panowie, żeby tak traktować ludzi w tych czasach to trzeba im dobrze zapłacić i też nie każdy się sprzeda. Faktycznie można poczuć że się pracuje w agencji.. z takimi szefami.

@blueberry

Potwierdzam. Dostał_m polecenie od właściciela firmy, żeby zrobić prezentację z potencjalnym wyposażeniem jego łazienki w nowo budowanym domu.

Mateusz

Ponownie wrzucę moją opinie, (usunięte przez administratora) Firma jak na tamten okres dość dziwna, pracowałem całe dwa dni, chyba pracowałem bo umowy nie zobaczyłem nawet na oczy. Przyszedłem pokazali mi gdzie mam siedzieć - jakiś open space z pecetem (strasznie dziwnie, ale co tam). Zero wprowadzenia, dostałem tylko zadanie zrobienia landingu, nie dostałem wytycznych co to ma być, jak ma wyglądać, bez dostępów, bez czegokolwiek. Praca na przeoranym systemie bez jakiejkolwiek dokumentacji, połowa rzeczy nie działała. Dopiero jak się upomniałem dostałem info no, że w sumie by się przydało wprowadzenie, to zaproponowali mi kolejnego dnia 2 godziny z typem który to wszystko robił mi przecież starczą, człowiek był na 1/2 etatu w zupełnie innym budynku. Atmosfera w pracy: ludzie trochę na (usunięte przez administratora), ja starałem się ogarnąć jak coś działa, a reszta dyskusje o wakacjach - strasznie deprymujące. Stwierdziłem, że nie ma co - 3. dnia przyszedłem oddać wejściówkę, bo umowy i tak nie miałem, byłem z 20 minut po tym jak teoretycznie wszyscy zaczynali pracę - nikogo nie było nawet żeby zdać kartę (usunięte przez administratora)i tyle, nawet jakiś groszy za te 2 zmarnowane dni nie zobaczyłem do dziś

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Agencja Warszawa Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Psia Mama

Nie ma żadnego rozwoju. Agencja jest raczej przeczekalnią, ewentualnie swego rodzaju schronem na regenerację dla poranionych 30to-kilku latków po długoletnich przelotach w jakis poważniejszych agencjach. Tak, aby przycupnąć po praskiej stronie, popatrzeć na prowizoryczne ruchy i przegrane na starcie przetargi, popracować na ściemnianych umowach i wymiksować się, najpewniej w pakiecie z kilkoma innymi osobami. Zasadniczo dominuje gorycz i dzielenie roboczogodzin na poboczne, własne hałtury.

Jack

Usunięto moją negatywną opinię opisująca pracę w firmie mimo tego że nie łamała zasad nie uderzała w kogokolwiek, tylko przedstawiała fakty świadczące o tym że pracodawca łamał prawo, nie pozdrawiam

blueberry

Wszystkie negatywne opinie to kropla w morzu. Zarząd za czasów Blueberry to owszem Ładni Chłopcy, wystylizowani i na pierwszy rzut oka robiący wrażenie, ale niestety to tylko szata pod którą kryje się a raczej nie kryje się nic więcej. Zero szacunku do pracowników. Firma zarządzana w tak prymitywny sposób że nawet (usunięte przez administratora) po paru godzinach pracy w tej firmie jest w stanie to zauważyć. (usunięte przez administratora) Człowiek który ma jakiekolwiek poczucie godności i moralnosci wolałby pracować jako kasjer w markecie niż tam. Atmosfera jest toksyczna do granic możliwości. (usunięte przez administratora)Myślę że ładni panowie mogą mieć kiedyś problem spojrzeć w lustro. Pewnie nie nastąpi to teraz bo kaska przesłania nieraz wszystko ale nadejdzie taki moment bo zło wyrządzone innym wraca ze zdwojoną siłą.

Jonasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jaka atmosfera w pracy?

szkoda , miałam aplikować

Chciałam aplikować, mam ponad 10 lat dośw. w online, w tym na kierowniczych stanowiskach. Przeczytałam opinie i rezygnuję. O ile atmosfera to indywidualna ocena, o tyle brak umów o pracę znaczy zawsze to samo np. nie dostaniesz kredytu. Dziękuję, poszukam dalej.

Ryba

Z końcem roku kończy się moja 5 letni okres pracy w agencji, w lublinie. Atmosfera w firmie była dla mnie zawsze najważniejszym czynnikiem i jest ona dla wieloletnich pracowników bardzo dobra. Niestety duża rotacja nowego narybka nie wpływa najlepiej. Większość opinii tu zawartych to chyba takie obrotowe osoby. Mnie nic złego nie spotkało ze strony firmy. Mogę polecić!

Kamil
@Ryba

Powiedzieli Ci że dostaniesz wypłatę pod warunkiem, że napiszesz dobrze o firmie?

@Kamil

Rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią osoby o nicku Ryba? Też jesteś zatrudniony w Agencji Warszawa w Lublinie? Wiesz może jak jest w siedzibie warszawskiej?

Paulina

Czy agencja daje możliwość pracy zdalnej?Jaką umowę proponują w takim systemie pracy?

Czesław

Niestety Agencja Warszawa nie płaci za wykonaną pracę i urywa skutecznie kontakt. Proszę poczytać opnie Google na jej temat. Odradzam!

Witold

Jesteście przekonani, że nic dobrego nie można napisać o firmie?

King
@Witold

Nie

Jaka umowa obowiązuje w Agencja Warszawa Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Kaja

chyba nie ma 1 standardu, jak masz działalność np. lub docelowo chcesz mieć o pracę to łączona na kwartał.

@Kaja

@Kaja Dziękuję za Twoją odpowiedź. A jakie jest wynagrodzenie przy rozpoczęciu pracy w Agencji Warszawa? Dziękuję.

po agencji

Mogę się wypowiedzieć jedynie o tym, jak pracuje Kreacja, a raczej graficy którzy nazywają się artami. Przychodzą jak chcą, maja "własny styl", ciężko do nich dotrzeć, bo zwyczajnie niekomu nie zależy, żeby sie dogadać. Szkoda, ale to nie jest ten poziom co kiedyś. Dodatkowo ludzie się nie lubią, nie lubią miejsca, nie dbają o nie. Myślę, że jeśli szukasz pracy to jest wiele ciekawszych miejsca.

Darek były kontrahent

Ta firma to legalnie działającą (usunięte przez administratora)bo prezes twierdzi, że nie musi i koniec. Są ułożeni z pisem, więc przy obecnej władzy nie ma możliwości wyegzekwować swoich należności.

Macqo

Dramat, umowy o pracę się nie doprosisz. PIP nie działa bo prezes to syn znanego przyjaciela obecnej władzy. Patowa sytuacja, tylko uciekać.

Olek, prośba byś odniósł papier toaletowy, który wynosiłeś przez 3 dni kiedy pracowałeś w agencji.

dżemas
@Adam

a moze ktos mial duzy katar, nie wiem, moze spowodowany alergia na slodycze? to co wtedy?

Iwona
@Adam

Forum GoWork.pl nie służy do osobistych potyczek, a do wyrażanie merytorycznych i rzeczowych opinii na temat pracodawców. Skoro - jak wnoszę - pracujesz w Agencji Warszawa, to może zechciałbyś taką wypowiedź zamieścić na forum? Zachęcam. Na pewno powie ona wiele o pracy osobom zainteresowanym tym pracodawcą. Zacznij proszę od tego, czy każdy może starać się o uzyskanie stabilnej umowy o prace?

Kris
@Iwona

Nie. Umowy smieciowko tylko.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Warszawa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Warszawa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Warszawa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Agencja Warszawa Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Szpitalna 8A
    00-031 Warszawa

Agencja Warszawa Sp. z o.o.