Opinie o Multiconsult Polska sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Multiconsult Polska sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Multiconsult Polska sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiconsult Polska sp. z o. o. w Warszawa

Beata Nowy wpis
Inne

Cześć. ja widzę, że za asystentami się oglądają i proponują przy tym umowę o pracę. jaka mam gwarancje, że na rozmowie nagle o zleceniu nie usłyszę? Ktoś tu kiedyś pisał, że miał w ogóle jakieś opóźnienia w kontekście umów, więc wole mieć pewność

Geolog Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Jest ostatnio sporo ogłoszeń na stanowiska związane z geologią. Jakie zarobki, jaka atmosfera?

Administrator

Poszukuję pracy na stanowisku projektant. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na projektant. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Multiconsult Polska sp. z o. o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Aleksandra
Były pracownik
@Administrator

Praca w firmie można powiedzieć całkiem okej, chociaż wszystkie benefity np. MultiSport, luxmed są drogie bo bardzo mało dofinansowane przez firmę. Bardzo duże zastrzeżenia mam natomiast do pracy Pań z działu kadr, bardzo zły kontakt z ich strony. Bo zakończeniu umowy czekałam 3 miesiące na przesłanie dokumentów do ZUS’u o zasiłek macierzyński mimo licznych telefonów i wiadomości do Pań. Ostatecznie nadal nie przesłały nic mimo pisma pomagającego z ZUSu - musiałam wszystko zanosić sama a to był ich obowiązek. Pani przez telefon są miłe ale to tylko na pozór. Ogólna opinia na temat firmy jest negatywna wiec polecam znaleźć coś lepszego.

Agata
Inne
@Aleksandra

To na jakim poziomie pracodawca dofinansowuje te benefity ( udział procentowy)? Taka sytuacja z paniami z kadr jest pierwszy raz czy wcześniej też robiły coś pod górkę?

Ewa Nowy wpis
Pracownik
@Aleksandra

A ja ma totalnie inny odbiór. Fajne, pomocne panie. Wytłumaczą , pomogą - jak byłam na macierzyńskim dostawałam wszystkie informację o zmianach. Nie było problemu z dokumentami, zasiłkiem itd. A jeśli chodzi o ZUS - to może tu leży problem, a nie w kadrach.

Karolina Nowy wpis
Inne
@Ewa

Jak tutaj ogólnie jest odbierany urlop macierzyński? Można spokojnie wrócić do pracy po jego zakończeniu? Czy respektowane są później wszystkie przerwy związane z karmieniem itp? Daj znać bo szukam firmy na dłużej, jeszcze nie planuje ale na pewno w przyszłości będę chciała iść na taki urlop

Beata
Inne

Czy w firmie organizowane są szkolenia dla pracowników ?

sh
Pracownik
@Beata

tak, między innymi z używanego oprogramowania. pracownicy także są pomocni

mm
Pracownik
@Beata

Tak, głównie z oprogramowania na którym się pracuje. Jest także biblioteka szkoleń dostępnych online, tworzonych przez pracowników.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Projektant Branży Drogowej w firmie Multiconsult Polska sp. z o. o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant Rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(838 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Edward
Inne

Chciałem zadać pytanie na które każdy właściwie szuka odpowiedzi, w tym ja. :) Podpowie ktoś z zatrudnionych w Multiconsulcie jaka jest proponowana stawka/całościowe wynagrodzenie na start? Można liczyć na coś więcej niż najniższa krajowa? Dajcie proszę znać jak to wygląda.

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Jak oceniacie pracę w firmie? Mozliwosc rozwoju? Zarobki? Ludzi? Atmosfere?

Andrzej
Inne
@Pytanie

Czy pytasz o jakieś konkretne stanowisko? Zastanawia mnie Twój komentarz, więc może mógłbyś napisać coś więcej? Chętnie się dowiem jakie stanowisko pracy w firmie Multiconsult Polska przyjąłbyś najchętniej. Napiszesz mi to?

Stokrotka
Kandydat
 Pytanie
@Andrzej

Czy w Multikonsult potrzebują kogoś od środowiska?

Pytanie
Kandydat
@Andrzej

Pytam o prace na projektach, asystent koordynatora, były ostatnio ogłoszenia. Teraz już z ciekawości, bo ogłoszenia już nie widzę.

Honorata
Inne
@Pytanie

Widzę, że nie uzyskałeś już odpowiedzi na swoje pytania. Czy może dowiedziałeś się czegoś do tej pory z innego źródła? A może byłeś już w firmie lub zacząłeś u nich prace? Daj znać.

Stokrotka
Kandydat
 Pytanie

Potrzebują może kogoś od środowiska?

Zostaw merytoryczną opinię o Multiconsult Polska sp. z o. o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Multiconsult Polska sp. z o. o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Multiconsult Polska sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Multiconsult Polska sp. z o. o.
4/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Bonifraterska 17
  00-203 Warszawa
 • NIP: 5260009785 KRS: 0000159007
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Multiconsult Polska sp. z o. o.
Przejdź do nowych opinii