Opinie o Ajm Electronics Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ajm Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ajm Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ajm Electronics Sp. z o.o. w Warszawa

Fyi Nowy wpis

Firma nie istneje

Piotr Nowy wpis

Jakie są wasze aktualne doświadczenia z firmą? Możecie się wypowiedzieć? Ktoś był może ostatnio na rozmowie w Ajm? Jak przebiegała. Czekamy na wasze opinie o tym pracodawcy.

Znom

No tez tak sądzę, że właśnie najlepiej dowiadywać się o wszystkim na żywo, moim zdaniem też warto spróbowac tak jak mi mówisz i chyba tak to właśnie się skończy, że powinniśmy to zrobić. Firma się ciągle rozwija, to grzech to zignorować jednak, tak uważam

nik Nowy wpis
@Znom

Możesz rozwinąć swoja myśl? Albo bardziej po polsku napisać?

zzz Nowy wpis

szkoda

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ajm Electronics Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
idio

Za firmą ciągnie się smród po Gralaku - kierowniku, który doprowadził do upadku działu chemicznego

BRZ

Z całym szacunkiem, ale wszyscy co piszecie swoje opinie nie macie pojęcia o czym mówicie...nie rzeczowe, nie konkretne...siłą tej firmy byli pracownicy...weźcie się za coś produktywnego, a nie piszecie w bdzury w internetach... Firma już nie istnieje, przekształciła się. Kiedyś bardzo licząca się firma na rynku w tym segmencie. Administracja portalu powinna się zająć moderacją postów, ponieważ publikujecie czyjeś nazwisko.

vódeczka

podobno wiecej tych "ciężkich przypadków tam było....

bydle

ten ciężki przypadek ma na nazwisko Gralak - napiszcie gdzie go można spotkać - ma sporo zaległych rachunków do wyrównania

Kosa

Podobno pracuje z jednym z byłych,mogę powiedzieć, że to człowiek jekiego opisujecie.

kamil

Heh ciężko wyczuć,może właśnie z nim pracuje:) tylko o tym nie wiem. ale z rysopisu psychologicznego mi pasuje

Dariusz

ciekawe gdzie teraz pracuje???

pijany lopez
@Dariusz

Był to typ niereformowalny więc dobrze by było gdyby stał pod urzędem pracy i nie trafił się w jakiejś konkurencyjnej firmie

kamil

a co z tym kierem było nie hallo???

Koot

Poprawiło się w dziale chemii. Na zbity pysk wyleciał kiero - wybitnie ciężki przypadek i zwykły cham i prostak. Do tego hamulcowy całej sprzedaży. Brawo dla właścicieli.

o

Jeżeli chcesz mieć pieniądze i zadowolenie z pracy, AJM omiń szerokim łukiem, była pracownica.

myszka

Szukam informacji o nich. [usunięte przez moderatora] A to ciekawe, co masz na myśli, co na to właściciel? Czy to jest firma w której warto pracować? Jak sie tam pracuje, czy można zarobić czy nie, jaka jest atmosfera i warunki pracy? Ktoś wie? Na stronie www.ajm.pl widać że szukaja pracowników. Proszę o pomoc i jakieś informacje o nich.

kot

Firma teraz słaba przez pracowników [usunięte przez moderatora]

AJM

To słaba firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Ajm Electronics Sp. z o.o. - Warszawa

Ajm Electronics Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Żupnicza 17
    03-821 Warszawa

Ajm Electronics Sp. z o.o.