AJM ELECTRONICS Sp. z o.o.

Opinie o AJM ELECTRONICS Sp. z o.o.

Znom

No tez tak sądzę, że właśnie najlepiej dowiadywać się o wszystkim na żywo, moim zdaniem też warto spróbowac tak jak mi mówisz i chyba tak to właśnie się skończy, że powinniśmy to zrobić. Firma się ciągle rozwija, to grzech to zignorować jednak, tak uważam

idio

Za firmą ciągnie się smród po Gralaku - kierowniku, który doprowadził do upadku działu chemicznego

BRZ

Z całym szacunkiem, ale wszyscy co piszecie swoje opinie nie macie pojęcia o czym mówicie...nie rzeczowe, nie konkretne...siłą tej firmy byli pracownicy...weźcie się za coś produktywnego, a nie piszecie w bdzury w internetach... Firma już nie istnieje, przekształciła się. Kiedyś bardzo licząca się firma na rynku w tym segmencie. Administracja portalu powinna się zająć moderacją postów, ponieważ publikujecie czyjeś nazwisko.

vódeczka

podobno wiecej tych "ciężkich przypadków tam było....

bydle

ten ciężki przypadek ma na nazwisko Gralak - napiszcie gdzie go można spotkać - ma sporo zaległych rachunków do wyrównania

Kosa

Podobno pracuje z jednym z byłych,mogę powiedzieć, że to człowiek jekiego opisujecie.

kamil

Heh ciężko wyczuć,może właśnie z nim pracuje:) tylko o tym nie wiem. ale z rysopisu psychologicznego mi pasuje

Dariusz

ciekawe gdzie teraz pracuje???

pijany lopez
@Dariusz 11.06.2015 20:43
ciekawe gdzie teraz pracuje???

Był to typ niereformowalny więc dobrze by było gdyby stał pod urzędem pracy i nie trafił się w jakiejś konkurencyjnej firmie

kamil

a co z tym kierem było nie hallo???

Koot

Poprawiło się w dziale chemii. Na zbity pysk wyleciał kiero - wybitnie ciężki przypadek i zwykły cham i prostak. Do tego hamulcowy całej sprzedaży. Brawo dla właścicieli.

o

Jeżeli chcesz mieć pieniądze i zadowolenie z pracy, AJM omiń szerokim łukiem, była pracownica.

myszka

Szukam informacji o nich. [usunięte przez moderatora] A to ciekawe, co masz na myśli, co na to właściciel? Czy to jest firma w której warto pracować? Jak sie tam pracuje, czy można zarobić czy nie, jaka jest atmosfera i warunki pracy? Ktoś wie? Na stronie www.ajm.pl widać że szukaja pracowników. Proszę o pomoc i jakieś informacje o nich.

kot

Firma teraz słaba przez pracowników [usunięte przez moderatora]

AJM

To słaba firma.

Zostaw opinię o AJM ELECTRONICS Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AJM ELECTRONICS Sp. z o.o.