Gwd Concept Sp. z o.o.

Gwd Concept Sp. z o.o.

Opinie o Gwd Concept Sp. z o.o.

Ja

Jeżeli lubicie układy, układzki, brak możliwości rozwoju, to cos dla Was :).

Ala

rotacja pracownikow wieksza niz pieszych na marszalkowskiej; szkoda czasu i nerwow

@Ala 10.07.2018 12:58

Potwierdzam szkoda prądu

Ddkalaw

Bylem tu na rozmowie. Ktos o czyms zapomnial i czekalem 30 minut... w wyniku czego rozmawialem w ciasnej salce z 3 osobami na raz. Chaotycznie padaly pytania od kazdej z nich. Po procesie nienotrzymalem zadnego kontaktu o wyniku rekrutacji mimo wczesniejszych zapewnien.

Robert

@pannazo, Twoja wypowiedź zawiera wiele informacji na temat pracy w Gwd Concept. Mam jednak jeszcze pytanie. Czy pracodawca oferuje jakieś benefity? Czy jest możliwość rozwoju w tej firmie?

@Robert 13.06.2018 17:54

Benefity - opieka medyczna, rozwój - zależy do jakiego działu aplikujesz.

@Ja 16.06.2018 21:34

Karta Medicover owszem. Na "rozwój" szans nie ma. Żadnych szkolen, żadnego inwestowania w pracowników.

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Gwd Concept Sp. z o.o.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

ellie
@Administrator 07.04.2018 09:20

Pracuję w tej firmie od 4 lat. Mam ogromne wsparcie od moich szefów, praca tu daje mi możliwości rozwoju, codziennie uczę się czegoś nowego, mam wolność w podejmowaniu decyzji. Prezesi tej firmy są otwarci na nowe idee pracowników i chętnie je wdrażają, dzięki czemu firma rozwija się dynamicznie. Dodatkowo atmosfera jest tu bezcenna, pracują tu ludzie, którzy się wspierają, pomagają sobie, wymieniają się swoimi pomysłami. Super benefity: karta multisport, Medicover, imprezy, wyjazdy integracyjne, w biurze mamy piłkarzyki, bibliotekę, owoce, nawet perkusje tu mamy! Jeśli chodzi o umowy, są to umowy o prace lub działalność gospodarczą, do wyboru. Ktoś tu wspomniał o „szemranych umowach”, zapewniam, nie ma tu takich. Podsumowując, lepszej pracy nie mogłam sobie wymarzyć.

@ellie 17.06.2018 09:32

Taaaa...... gdybyśmy nie byli, gdybyśmy nie widzieli, tobyśmy uwierzyli ;)

Ja

Nie polecam. Szemrane umowy b2b, problemy z rozliczeniem, coraz cięższa atmosfera w biurze, szczególnie w marketingu. Totalnie przedmiotowe traktowanie ludzi. Tacy amerykańscy a jednak janusze.

pannazo
@Ja 07.03.2018 18:31

Zupełnie nie zgadzam się z Twoją opinią... Umowa o pracę lub b2b - do wyboru, żadnych problemów z rozliczeniem, grupa ludzi w marketingu to młody zespół ludzi, fajne projekty i duża doza wolności. Co do przedmiotowego traktowania ludzi - chyba na odwrót... atmosfera jest bardzo otwarta, żeby nie powiedzieć przyjacielska. A szefowie to trzech przyjaciół, którzy nie przypadkiem doszli do tego co osiągnęli, a cieżką pracą, talentem, umiejętnością dobierania ludzi i umiejętnym podziałem ról - życzę każdemu takich.

@pannazo 03.06.2018 22:20

Widać że Pani z HRu ????

re43w

cześć, ostatnio znalałzem dosyc ciekawa oferte pracy od firmy GWD Concept Sp. z o.o., na stanowisko export manager w Warszawie, warunki calkiem interesujace

@re43w 06.12.2015 23:16

A przyjales ja? Jak wrażenia?

Jan Szyszko

Pracowalem w dziale IT, ok 10 osób, dział koduje e-sklep na laravelu - displate.com, sprzedaja blaszane plakaty, wysylka na caly swiat, co moge powiedzieć? siedziba przy placu Starynkiewicza w starej kamienicy nieszczelne okna wychodza na spaliny z Jerozolimskich, bez klimy, jest głośno, dość ciasno, atmosfera srednia z niektorymi ludzmi ciezko sie wspolpracuje, czasami w miare ok a czasem mocna napinka i nerwówka, mało dodatków do pesji, kombinowana i dziwna umowa o prawach autorskich lub B2B, firmę głównie prowadzi grupa znajomych wiec ludzie z zewnatrz zawsze są gorzej traktowani, czy odradzam? jesli mieszkasz niedaleko i zaoferuja ci bardzo dobrą kase to moze tak, to też zależy na jakie stanowisko, ja wypowiadam sie tylko za IT, ale inaczej to nie warto tracić czasu bo jest dużo dobrych firm IT w wawie a GWD / displate do nich nie należy :) to co zaoferują poza pensją trzeba podzielić przez dwa lub trzy i na tyle mozna liczyc, pozdrawiam i zycze sukcesów w szukaniu dobrego pracodawcy!

Zostaw opinię o Gwd Concept Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gwd Concept Sp. z o.o.