Rzeźnik

Brak możliwości rozwoju, na wyższe stanowiska zatrudniają własnych kolegów czy żony, którzy uczą się na miejscu. Zgraja niedoświadczonych ludzi w jednym miejscu. Nie polecam ludziom z ulicy.

Zespół Displate

Cześć wszystkim! Dzięki za Wasze kolejne opinie, doceniamy każdą z nich. To super uczucie widzieć i czytać pozytywne komentarze :) Bierzemy też pod uwagę te negatywne odczucia, które towarzyszą niektórym opiniom - szanujemy Wasze zdanie i zależy nam na transparencji. Cały czas staramy się zmieniać Displate i tworzyć po prostu fajne miejsce pracy, słuchając naszych ludzi na pokładzie. Wynik ostatnich badań wewnętrznych z marca to potwierdza - 85% naszych pracowników deklaruje satysfakcję ze swojej obecności w Displate. Widzimy, że w ostatnim czasie pojawiło się kilka opinii na podobne tematy. Chcemy się do nich odnieść i powiedzieć o zmianach, jakie wprowadzamy. Deklarujemy też swoją dalszą obecność, będziemy uczestniczyć w merytorycznych dyskusjach, odpowiadać na Wasze pytania. Najlepiej oczywiście, jeśli sami się przekonacie, jak u nas jest - sprawdźcie nas w mediach społecznościowych, na www.displate.com/career, no i przede wszystkim w trakcie rozmowy rekrutacyjnej - zachęcamy do aplikowania, dołożymy wszelkich starań, żeby rozwiać każdą wątpliwość :) A teraz podsumowanie do ostatnich komentarzy: ATMOSFERA I PODEJŚCIE DO PRACOWNIKÓW Za sukcesem każdej firmy stoi ciężka praca ludzi, którzy ją tworzą. W Displate jest dokładnie tak samo. Osiągnęliśmy wiele dzięki temu, że jesteśmy skupionym na ambitnych celach zespołem, lubimy to miejsce i wierzymy w naszą misję. Za ten wysiłek wynagradzamy rynkowo (przyglądamy się widełkom na bieżąco), oferujemy szereg benefitów, dajemy poczucie odpowiedzialności i wpływu, dbamy o relacje i zaufanie między nami. Regularnie pytamy Displatersów w ankietach i rozmowach indywidualnych: jak się czują w swoim zespole, w swojej roli, pytamy o ich satysfakcję, co warto usprawnić. Wynik ostatniego, marcowego badania eNPS - prawdopodobieństwa polecenia Displate jako miejsce pracy - jest trzykrotnie wyższy od średniej rynkowej. WDROŻENIE I SZKOLENIA Displate jest dynamicznym środowiskiem pracy, dużo się dzieje - dzięki temu stale rośniemy. W czasie rozmów rekrutacyjnych transparentnie mówimy o tym naszym kandydatom i szukamy osób, które dobrze się czują w takim miejscu, są zorientowane na cele i otwarte na zmiany. My także się zmieniamy wewnętrznie, pochylamy się nad procesami, które mają nam pomagać w codziennej pracy, a mogą funkcjonować lepiej. Aktualnie jesteśmy w trakcie rewizji wdrożenia tak, by było bardziej przejrzyste, przyjazne, zawierało kluczowe na początku informacje i pakiet szkoleń dopasowanych do potrzeb pracowników, a co za tym idzie, by pozwalało ono nowym osobom pewnie wystartować w Displate. REKRUTACJE Każdy proces rekrutacji przeprowadzany jest na tych samych zasadach, zarówno dla kandydatów niezwiązanych z nikim z Displate, jak i dla tych, którzy zostali poleceni przez naszych pracowników. Polecenia traktujemy jako praktykę opartą na obustronnym zaufaniu - dzięki temu prawdopodobieństwo dopasowania kandydata kompetencyjnie do stanowiska i kulturowo do firmy, wzrasta. I mamy dowód, że to podejście działa - polecenia od Displatersów były naszym najskuteczniejszym źródłem rekrutacyjnym w 2020 roku. Dzięki za to zaufanie! Kończąc, zachęcamy Was jeszcze raz do aplikowania i spotkania z nami - chętnie odpowiemy na Wasze pytania. Displate rozwija się szybko i wciąż szukamy nowych osób, które wzmocnią nasz zespół! Do zobaczenia na rekrutacjach :) Pozdrawiamy, Zespół Displate

blanka

Od jakiegoś czasu czytam opinie na gowork na temat Displate i powiem szczerze, że na początku nie zwracałam na to większej uwagi. Każdy myślący osobnik zdaje sobie sprawę, że gowork to platforma do wylewania hejtu, który tak łatwo sformułować jak jesteśmy anonimowi. Chętnie przeczytałabym te wszystkie negatywne wpisy podpisane imieniem i nazwiskiem... A to, co tu czytam to bzdury. Cieszę się, że w końcu zaczęły pojawiać się także pozytywne - w moim odczuciu PRAWDZIWE - opinie. I mogę długo rozpisywać się nad zaletami pracy w Displate, a uwierzcie - jest ich wiele! Ludzie, atmosfera, możliwości rozwoju, warunki pracy, dział hr, który dwoi się i troi, żeby zadbać o nas wszystkich, możliwość szkoleń i serio - dużo, dużo więcej! Trzeba tylko chcieć, być aktywnym, mówić, działać... Wylewanie anonimowych żali to najgłupszy sposób na frustrację, której można zaradzić w zalążku. A jako pracownik ze stażem w tej firmie powiem krótko - przyjdź i sprawdź! Poznaj NAS, poznaj DISPLATE. Ja zapraszam :)

HundredFaces Nowy wpis

Miejsce, ludzie, kultura, produkt i wspólna wizja - 2 miesiące po zmianie pracy nie żałuję, odnalazłem się w tej geekowej rodzinie i ściągnąłem za sobą już dwie osoby, są równie zadowolone jak ja :)

Zespół Displate Nowy wpis
@HundredFaces

Wow, dzięki za te słowa, kolejne miesiące i lata przed nami! Bardzo miło nam czytać, że dobrze się z nami czujesz, w końcu geek geekowi geekiem :D No i gratulujemy dobrych poleceń! A dla tych z Was, którzy zastanawiają się nad dołączeniem do Displate - to właśnie jedno z naszych najsilniejszych ogniw rozwoju Displate i sposób na budowanie świetnego, zgranego zespołu, w którym ludzie po prostu się lubią, szanują i ufają swoim kompetencjom. Do zobaczenia w biurze (lub zdalnie) w poniedziałek :)

Ewa Z.

Displate to firma, która w pełni otwiera się na zdanie pracowników oraz ich inicjatywy. Dzięki temu możemy pracować na lepszych systemach, brać udział w akcjach charytatywnych, a także podnosić swoje kompetencje. Displate w swoje DNA ma wpisaną otwartość i słuchanie pracowników. To bardzo rzadka zaleta na polskim rynku. Ponadto od początku da się wyczuć siłę działania zespołowego. Nie czuję się pozostawiona samej sobie w trudniejszych momentach. Dostaję realne wsparcie od innych i sama się nim dzielę. Zarządzanie w firmie opiera się na zaufaniu i pozostawianiu wolnego pola pracownikom. Nie ma mowy o mikromanagemencie czy nadmiernej presji. Organizacja stara się problemy rozwiązywać, pomagać nam pracownikom w sytuacjach patowych. Nie zaś stawiać przed nami kolejne przeszkody. Przykład? Na hali produkcyjnej były stanowczo za wysokie temperatury, więc została zmieniona na chłodniejszą. Słyszałam, że dodatkowo ma być zainstalowana klimatyzacja, by pracowało się jak najlepiej :).

Zespół Displate Nowy wpis
@Ewa Z.

Hej, Ewa! Dzięki za Twoje słowa, bardzo się cieszymy z tak pozytywnej i merytorycznej opinii, wierzymy, że pomoże tym osobom, które szukają tu głosu z wewnątrz, by zweryfikować swoje założenia :) Zależy nam na tym, żeby każdemu z Displatersów pracowało się tu jak najlepiej, dlatego wsłuchiwanie się w sugestie naszych ludzi to dla nas podstawa. Potwierdzamy też to, co piszesz o zmianach, rzeczywiście jesteśmy w trakcie ich wprowadzania i jesteśmy przekonani, że przyniosą pozytywne skutki. Jeszcze raz dzięki, piątka! Zespół Displate :)

Ziko Krzak Nowy wpis

Super się tu pracuje! I do tego jaki piękny produkt :)) Blachy są cudne!

Stefania
Kandydat

Dlazcego poszukiwany jest Supply Chain Manager? Poszukiwany był w marcu i co po 3 miesiacach nowe poszukiwanie? O co chodzi?

@Stefania

Cześć, Stefania, dzięki za Twoje pytanie. Mówisz prawdopodobnie o Kierowniku Logistyki - to jedno z trzech stanowisk, na które rekrutujemy po stronie produkcyjnej. Rekrutacja została zakończona, wybrany kandydat potwierdził chęć dołączenia do naszego zespołu, jednak finalnie zdecydował się zostać w swojej obecnej firmie. Dlatego wznowiliśmy rekrutację - mamy już kolejną osobę, która przyjęła naszą ofertę, więc ponownie zamykamy rekrutację :) Jeśli tylko pojawi się otwarta rekrutacja na stanowisko, które Cię interesuje, zachęcamy do pozostania z nami w kontakcie - w czasie rozmowy rekrutacyjnej omawiamy szczegółowo warunki współpracy i odpowiadamy na pytania. Pozdrawiamy! Zespół Displate

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hana

Displate to najlepsze miejsce w którym pracowałam! Od samego początku czyli od rozmowy rekrutacyjnej czułam, że praca tam to będzie dobry pomysł. I wcale się nie rozczarowałam. Jestem w Displate dopiero od kilku miesięcy, ale wiem, że będę chciała zostać tu o wiele dłużej. Atmosfera jest świetna, jako nowy pracownik otrzymałam super wsparcie i szkolenie w pierwszych dniach pracy, a z każdym kolejnym jest co raz lepiej. Serio, nawet gdybym chciała bardzo znaleźć coś negatywnego to nie umiem. Wiadomo, że pracować trzeba, ale jest na tyle przyjemnie, że naprawdę nie ma na co narzekać i wręcz pracować się chce. Widać, że firma dba o pracowników i zależy im na każdym kto to pracuje. Generalnie polecam Displate wszystkim!

piter
@Zespół Displate

No dobra, jak ktoś wcześniej pisał, jestem jedną z osób, która trafiła na ten profil chcąc skonfrontować to, co się tu pisze, z tym, co usłyszę na rozmowie, bo firma wydawała się ciekawa, ale też miałem lekki zgrzyt. Wzięliście na klatę, jak widzę, parę spraw, za to brawo, dobre, ludzkie podejście. Sporo się dowiedziałem o planach na rozwój, o swoim potencjalnym nowym zespole i kulturze firmowej. Rozmawiało się dobrze, więc mam nadzieję, że do zobaczenia znowu :)

@piter

Dzięki piter za Twoje słowa, cieszymy się, że odebrałeś spotkanie z nami pozytywnie :) Trzymamy za Ciebie mocno kciuki i pozostajemy w kontakcie!

alolalola

Pracuję od ponad pół w Displate i zdecydowanie polecam. Jasna komunikacja, możliwość rozwoju, praca ze świetnym produktem i fantastycznymi ludzmi.

On
@alolalola

Pracujesz w biurze czy na produkcji bo to dwa rozne światy na produkcji plus 35 brak klimy zakaz włączania wiatraków

bub
@On

To prawda, jeśli chodzi o produkcję to jest jakaś masakra i rzeczywiście kolesiostwo i brak szacunku do pracownika (tak słyszałem i widzę po rotacji pracowików tam). Natomiast w biurze jest cacy customer serwis tylko średnio rzeczywiście A jesli chodzi o komentarze to też sie dziwię że zamiast zadziałać u źródła problemu, czyli (usunięte przez administratora) na produkcji i w customer serwis, to taka akcja jest robiona, ale cóś mi się w birze bardzo podoba.

zainteresowany
Kandydat

szczerze... nasuwa mi się tylko jedno pytanie - i napiszę je dużymi literami, aby było dla ciebie zrozumiałe i widoczne: DLACZEGO W TAKIM RAZIE TAM JESZCZE PRACUJESZ? bo twój post nie ma ładu, składu... i sensu przede wszystkim :)

Ola

Rozumiem, że jesteś sfrustrowany i nie podoba ci się praca w Displate ale może zamiast tracić energię na wypisywanie komentarzy gdzie brak konkretnych argumentów, poświęcisz czas na poszukanie innej pracy? Przecież nikt Cię tam nie trzyma na siłę.

Ciekawski

To po co tam ciągle siedzisz? Nie ma innych firm?

ciekawy
Kandydat

Jakie zarobki oferowane są w oddziale w Markach?

@ciekawy

blanka

On
@blanka

Zapraszam na produkcję

10.07.2021

Anonimowi entuzjaści Displate. Nikt w sieci nie jest anonimowy, technologia IT, geolokalizacja adresów rejestrowych komputera umożliwia banalną identyfikację komentujących osób. Sprawnie działający dział HR może sobie pogratulować targetu – wskaźnik 1,7 dotyczący oceny pracodawcy podskoczył do 2,1 w związku z aktywnością od początku lipca. Sugestia do komentujących – piszecie bardzo powierzchownie o pracy w Displate, nie ma żadnych konkretów a ostatnie komentarze nie wnoszą żadnej wartości ( oprócz zwiększenia średniej oceny pracodawcy a o to przecież chodziło) Drodzy użytkownicy Goworka – bądźcie rzetelni, uczciwi bo mimo że portal nie sprawdzi Waszych komentarzy wirtualnym wariografem, są inne narzędzia. Niech Gowork będzie serwisem gdzie są rzetelne i wiarygodne publikacje, a nie HR’owy spam. Dodanie kolejnych pozytywnych komentarzy, HR’owy PR nie zmieni faktu, że organizacja nie jest unstandaryzowana , nie jest schludnym miejscem pracy, nie jest miejscem obfitującym w kompetentnych i odpowiednich na danych stanowiskach managerów. Ale każdy kij ma dwa końce – może czas na refleksję, przeczytanie nieprzychylnych publikacji na tej stronie, wyciągnięcie wniosków i stworzenie skooperowanej strategii firmy we współpracy ze zwykłymi (jakże cennymi w każdej organizacji) pracownikami.

Bardzo fajna firma, ciągle się rozwija więc pojawia się też dużo możliwości rozwoju dla pracowników. Miła atmosfera i ludzie pasjonujący się swoją pracą. Polecam :-)

Walkie

Eksplozja kreatywności i pomysłów – dzień bez pomysłu to dzień stracony ???? otwarci i pozytywni ludzie, transparentność, odpowiedzialne podejmowanie decyzji, work-life balance, szacunek dla mnie i dla mojej pracy, docenianie jej, rozwój, radocha z tego, co się robi – tak mniej więcej opisałem Displate, jak kumpel zapytał, jak mi się tu pracuje. Wrzucam i tu, może ktoś skorzysta. Poleciłem niejednej osobie, jak to czytasz – Tobie też polecam.

kolega z biura

W zespole, w którym pracuję jest bardzo przyjazna atmosfera. Managerowie dają wiele możliwości rozwoju. Pracują tu nie tylko super specjaliści, ale przede wszystkim świetni ludzie.

polskiziemniak332

ale rozbawiły mnie te komentarze :D nw kto to pisze, ale pracuje w displate od 2 lat i widze coraz więcej mozliwosci rozwoju dla siebie, wiec zdecydowanie polecam te firme

Birdie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Pracuję w tej firmie praktycznie od początków jej istnienia i te negatywne opinie są dla mnie niczym jakieś echo z innego wymiaru... czy naprawdę pracowaliśmy w tym samym miejscu? Atmosfera tu jest wspaniała, ludzie kreatywni, wyluzowani i pełni energii. Rozwój gwarantowany, o ile chce w ogóle się cokolwiek zrobić w tę stronę.

Matthew

Dołączyłem do Displate niedawno. Rekrutując się nie przyszło mi właściwie na myśl, żeby zajrzeć na GoWorka, bo znałem firmę wcześniej i wiedziałem mniej więcej jak tu jest. Ale dla tych, którzy się zastanawiają i tutaj zajrzą - wiedzcie, że jest naprawdę spoko! Cieszę się, ze odzywają się ludzie, którzy mają podobnie :) 1. Sam pomysł na firmę, na produkt (i fakt, że wszędzie go widać, niemal każda ściana w biurze jest oblepiona Displate'ami) jest super - jeśli brakuje komuś kreatywnego oddechu, to tutaj go znajdzie. 2. Zaangażowanie i chęć poznania mnie jako człowieka i potencjalnego Displatersa było czuć ze strony teamu HRowego od razu, co było jednym z argumentów na plus dla Displate'a 2. Jak wszedłem i zacząłem uczestniczyć w regularnych, comiesięcznych spotkaniach ogólnofirmowych, na których lecą update’y o tym gdzie jesteśmy i w jakiej kondycji jest firma, to byłem pod wrażeniem, jak szybko się rozwija, jak każdy tu przywiązuje wagę do efektów i cieszenia się z nich. 3. Ludzie z mojego najbliższego otoczenia są po prostu specami w tym, co robią, widać to po ich pracy - czy to w kreacji, czy w marketingu. A przy tym mają baniaki pełne pomysłów, jeden lepszy od drugiego. Dzięki temu chce się tu „robić rzeczy”. Sam też za swoją wiedzę, pomysły i umiejętności czułem się doceniany od samego początku. 4. Mniejsze czy większe tematy do poprawy - są i będą, jak wszędzie w pracy. Ale tutaj, jeśli jest coś, co można robić lepiej, coś poprawiać, zmieniać - widać chęć do zmian i otwartość na propozycje. Tylko nikt za Ciebie tego nie zrobi :) I to jest fajne, bo sam mogę mieć na te zmiany wpływ i widzieć efekty, układać pracę w zespole, crossować się z ludźmi z innych działów w pracy nad wspólnymi projektami.

lolka

W Displate pracuję już kilka lat i wciąż widzę dla siebie możliwości rozwoju. Atmosfera jest świetna, ludzie mega otwarci, ambitni, od których dużo się uczę. Fajna jest też świadomość, że Displate ma na swoim koncie naprawdę niemałe sukcesy, a te same się nie robią :D Czuję, że moja praca ma znaczenie i dokładam swoją cegiełkę do tej historii. Satysfakcja z pracy i motywacja do pracy 10/10. I uwielbiam poczucie humoru tych ludzi! Dlatego nigdzie się nie wybieram, super tu być. Polecam.

kalev

Neat place, neat people, healthier-than-average company culture. The product is cool too, which is always a plus and helps build employee confidence and loyalty. Foreigners should be aware that the work environment is still predominantly Polish. There are steps taken towards making the company more international but it's not fully there yet. Managers are generally willing to listen and there is a friendly atmosphere around the office but those who don't speak Polish should be prepared to miss out on some of the fun. Recommended.

SchronAtomowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Każdy dział ma swoje indywidualne środowisko, każda zmiana też, u mnie jest OK. Czy polecam? Tak.

Zostaw merytoryczną opinię o Displate - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Displate
2.3/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Aleje Jerozolimskie 123A