Gwd Concept Sp. z o.o.

Gwd Concept Sp. z o.o.
3 10

Opinie o Gwd Concept Sp. z o.o.

Ala

rotacja pracownikow wieksza niz pieszych na marszalkowskiej; szkoda czasu i nerwow

@Ala 10.07.2018 12:58

Potwierdzam szkoda prądu

Ddkalaw

Bylem tu na rozmowie. Ktos o czyms zapomnial i czekalem 30 minut... w wyniku czego rozmawialem w ciasnej salce z 3 osobami na raz. Chaotycznie padaly pytania od kazdej z nich. Po procesie nienotrzymalem zadnego kontaktu o wyniku rekrutacji mimo wczesniejszych zapewnien.

Robert

@pannazo, Twoja wypowiedź zawiera wiele informacji na temat pracy w Gwd Concept. Mam jednak jeszcze pytanie. Czy pracodawca oferuje jakieś benefity? Czy jest możliwość rozwoju w tej firmie?

@Ja 16.06.2018 21:34

Karta Medicover owszem. Na "rozwój" szans nie ma. Żadnych szkolen, żadnego inwestowania w pracowników.

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Gwd Concept Sp. z o.o.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

@ellie 17.06.2018 09:32

Taaaa...... gdybyśmy nie byli, gdybyśmy nie widzieli, tobyśmy uwierzyli ;)

Ja

Nie polecam. Szemrane umowy b2b, problemy z rozliczeniem, coraz cięższa atmosfera w biurze, szczególnie w marketingu. Totalnie przedmiotowe traktowanie ludzi. Tacy amerykańscy a jednak janusze.

@pannazo 03.06.2018 22:20

Widać że Pani z HRu ????

re43w

cześć, ostatnio znalałzem dosyc ciekawa oferte pracy od firmy GWD Concept Sp. z o.o., na stanowisko export manager w Warszawie, warunki calkiem interesujace

@re43w 06.12.2015 23:16

A przyjales ja? Jak wrażenia?

Jan Szyszko

Pracowalem w dziale IT, ok 10 osób, dział koduje e-sklep na laravelu - displate.com, sprzedaja blaszane plakaty, wysylka na caly swiat, co moge powiedzieć? siedziba przy placu Starynkiewicza w starej kamienicy nieszczelne okna wychodza na spaliny z Jerozolimskich, bez klimy, jest głośno, dość ciasno, atmosfera srednia z niektorymi ludzmi ciezko sie wspolpracuje, czasami w miare ok a czasem mocna napinka i nerwówka, mało dodatków do pesji, kombinowana i dziwna umowa o prawach autorskich lub B2B, firmę głównie prowadzi grupa znajomych wiec ludzie z zewnatrz zawsze są gorzej traktowani, czy odradzam? jesli mieszkasz niedaleko i zaoferuja ci bardzo dobrą kase to moze tak, to też zależy na jakie stanowisko, ja wypowiadam sie tylko za IT, ale inaczej to nie warto tracić czasu bo jest dużo dobrych firm IT w wawie a GWD / displate do nich nie należy :) to co zaoferują poza pensją trzeba podzielić przez dwa lub trzy i na tyle mozna liczyc, pozdrawiam i zycze sukcesów w szukaniu dobrego pracodawcy!

Zostaw opinię o Gwd Concept Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gwd Concept Sp. z o.o.