Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k

Opinie o Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k

Mar.
@Zbigniew

W firmie pracuje już od jakiegoś czasu. Z kwestii interesujących przyszłego pracownika mogę wymienić: -przyzwoity $, czasami zdarzają się również jakieś bonusy -przelew zawsze na czas -dobry dojazd do biura -duże biuro z wszelkimi udogodnieniami -luźna atmosfera w biurze - bez spiny i ąę -szef z poczuciem humoru, profesjonalista, potrafi docenić

freelancer

Świetna współpraca, nie robią problemów z zaliczkami itp. Uczciwe umowy zabezpieczające mnie, szybki kontakt. Ludzie luźni, ale na poziomie. Nie ma problemu z kontaktem w różnych porach. Nowoczesny fajny zespół.

Karant

Polecam pracę w tej firmie, super zespół, bardzo dobre zarobki i możliwość rozwoju!

Laura

Witam wszystkich:) Chcę was zapytać, czy ktoś z was aktualnie pracuje jako doradca ds sprzedaży nieruchomości lub miał styczność z tym stanowiskiem? Szukają kogoś takiego, a ja nie wiem już co robić. Aplikować czy nie? Wiem, że ktoś niżej o to bytał, i dostał odpowiedź, aby zastanowil się nad aplikacją kilka razy. Dlatego dopytuje, co sądzicie na ten temat? Jakie tam warunki panują, czy jest bardzo cięzko?:) Przyjmę wszystkie konkretne informację i będe bardzo wdzięczna!:)

Kuba
@Laura

Cześć, jestem tu zatrudniony. Otrzymałem wszystkie narzędzia pracy i umowę od pierwszego dnia. Warunki pracy są bardzo sympatyczne, w biurze jest ekspres do kawy:) i chociaż pracuję większość czasu z domu to zawsze kawa na dzień dobry, gdy się tam pojawiam jest dobrą pobudką dla umysłu. W razie potrzeby mogę zawsze do kogoś zadzwonić i się dopytać o różne aspekty, które uciekły mi z głowy od czasu szkolenia. Mam nadzieję, że moja opinia będzie pomocna.

Gigi Nowy wpis
@Kuba

Hej, szukają właśnie doradca ds. sprzedaży nieruchomości gruntowych, to jest to samo stanowisko, o którym wspomniano wyżej?:) Bo zastanawia mnie, dlaczego firma tak szybko ponownie kogoś szuka. Tak na marginesie, widełki w ofercie sięgają do 20 tyś. To realne wynagrodzenie w firmie?

Nowy wpis

@Gigi

Tak jest to to samo stanowisko, ale szukamy następnej osoby. Udało nam się znaleźć 2 wspaniałe nowe osoby do zespołu, ale ze względu na rozwój i potrzeby firmy chcielibyśmy zatrudnić jeszcze jedną osobę do zespołu sprzedaży. Widełki prezentują realne kwoty podstawy i prowizji od sprzedaży

Lidka Nowy wpis
@Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k

A możecie tą kwotę rozdzielić na podstawę i prowizję? Ile z tej kwoty jest prowizji, a ile podstawy? No i skoro to stanowisko w dziale sprzedaży to jaki miesięczny obrót trzeba zrobić, żeby takie wynagrodzenie dostać?

Nowy wpis

@Lidka

Bardzo chętnie opowiem Pani o wszystkich szczegółach systemu premiowego oraz planach sprzedaży na spotkaniu rekrutacyjnym. Zachęcam do wysłania CV. Pozdrawiam, Katarzyna Zdybel HR manager www.ziemiainwestycje.pl Ziemia Inwestycje Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k. ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa NIP: 522-304-58-93 REGON: 363024812

Jak szefostwo w Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k traktuje ludzi?

Były

Szefostwo to nie wie co się tam dzieje. Tam nikt nie wie co robi, nikt z nikim nie współpracuje. A poza tym skoro zmienili lokalizację, to chyba znaczy że coś im słabo idzie ostatnio.

Obecny
@Były

Nie zgadzam się z Twoją opinią, ja tu pracuję 1,5 roku. Jestem bardzo zadowolony z pracy w ZI. Duża samodzielność, brak presji, atmosfera i duże możliwości rozwoju (jeśli oczywiście ktoś jest kreatywny), a wychodzenie z własną inicjatywą jest odpowiednio nagradzane. Jako specjaliści jesteśmy samodzielni i nie potrzebujemy, żeby nam przełożony wszystko pokazywał palcem. Z tego co wiem nikt z obecnych pracowników nie narzeka na słabą komunikację ani w swoim zespole ani między działami wręcz przeciwnie.

Edzia

Cześć, mój mąż chce aplikować do nich na Doradcę ds. sprzedaży nieruchomości gruntowych. Mam do Was pytania :) jak z prowizją od sprzedaży dla takiego doradcy? Ktoś poda progi do wyrobienia i ile samej prowizji może dostać doradca? Mają całkiem spory pakiet benefitów, tylko mam pytanko o tą opiekę medyczną, czy w całości ją pracodawca opłaca?

@Edzia

Dzień dobry, tak Ziemia Inwestycje jako pracodawca w całości opłaca opiekę medyczną dla swoich pracowników. Zachęcam do wysłania CV przez męża. Bardzo chętnie opowiem o całym systemie prowizyjnym w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiam, Katarzyna Zdybel

były
@Edzia

Trzeba pamiętać, że opieka medyczna jest dostępna dopiero po 3 miesięcznym okresie próbnym. A nad samą aplikacją warto się zastanowić kilka razy.

@były

Faktycznie w przeszłości tak było. Wielu pracodawców oferuje dodatkową opiekę medyczną po zakończonym okresie próbnym. Jednak u nas jest inaczej i już od pewnego czasu pracownicy są objęci prywatną opiekę medyczną od pierwszego dnia pracy w ZI

Aga

Czy firma prowadzi jakieś nowe rekrutacje?

Były
@Aga

Prowadzi, ale nie wiem czy to perspektywiczne stanowiska, skoro oferty pojawiają się mniej więcej co 3 miesiące

Czy rekrutacja na stanowisko HR Manager w firmie Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Salmonella

Faktycznie atmosfera luźna przyjemna bez zadęcia ale praca bez większych perspektyw, dużo pracowników odchodzi i chyba jedyny dział który tam naprawdę ogarnia to HR.

Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 4900 i brak. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Sprzedawca

Zależy na jakie stanowisko. Jeśli sprzedażowe, to owszem są premie. Każda sprzedana działka generuje premie, wysokość uzależniona jest od formy sprzedaży. Czy przeszla przez ręce sprzedawcy terenowego czy nie. Działka sprzedana bez udziału terenowego generuje większą premie. Ale temat premii to tylko teoria

@Sprzedawca

Jako pracownik ZI, który zatrudniony jest od prawie dwóch lat w spółce mogę potwierdzić, że premie są nie tylko w teorii :) Prowizję można otrzymać sprzedając działkę samodzielnie bądź też za umówione spotkanie pod warunkiem finalizacji transakcji.

Beata
@Kamila

Chciałam tylko dopytać, bo nie wiem czy tego nie przeoczyłam. Ile % jest tej premii tak naprawdę?

@Beata

Wynagrodzenie prowizyjne jest zależne od wielu czynników takich jak forma zatrudnienia, stanowisko czy forma sprzedaży. Jeżeli chcesz poznać szczegóły aktualnie poszukuję osoby do swojego zespołu sprzedażowego. Zapraszam do wzięcia udziału w procesie rekrutacji :)

Spezedawca
@Kamila

Oczywiście że premie są zakontraktowane w umowie, ale żeby były premie musi być sprzedaż.

Dominika

Pracowałam w Ziemia Inwestycje 5 miesięcy. Na początku wszystko było dość fajnie, menadżerka, która mnie zatrudniała, mówiła o ciągłości sprzedaży, o sukcesach firmy i o rozwoju. Praca na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży zdalnej była ciekawym doświadczeniem. Dużo telefonów, ale także przygotowywania ofert, negocjacji i innych projektów. W firmie zaszło w międzyczasie sporo zmian, więc było intensywnie. Nie mniej jednak lubiłam tam przychodzić i czułam, że dobrze mi się pracuje. Pensja zawsze na czas, nie ma opóźnień. Atmosfera raz lepsza, raz gorsza, ale można znaleźć z wspólny język. Dział HR bardzo fajny, wykazuje ogrom inicjatyw integracyjnych. Bardzo dobra współpraca z działem marketingu i produktu. Wszystko jest w porządku, oprócz nowej kadry zarządzającej. Co innego mówią, a co innego wychodzi. MNI keżdy zazna tam work- life balance, o który walczy HR.

@Dominika

Hej Dominika ! Bardzo dziękujemy za opinie i szereg informacji, które postanowiłaś w niej przedstawić. Cieszymy się, że praca była dla Ciebie ciekawym doświadczeniem i dobrze Ci się pracowało. Początki wprowadzania zmian zawsze są wyzwaniem, szczególnie HR-owym z nową kadrą managerską. Stopniowo zaczynamy wprowadzać work-life balance w organizacji. Pracownicy od zawsze mogą zawnioskować do Managera o dni pracy zdalnej. Jesteśmy też w trakcie przygotowań do wprowadzenia na stałe pracy hybrydowej w organizacji. Nie jest też dla nas problemem, aby pracownik mógł wyjść wcześniej z pracy lub spóźnić się, aby coś załatwić. Dodatkowo już od grudnia wprowadzamy dodatkowe dni wolne od pracy oraz elastyczne godziny pracy – również w dziale sprzedaży zdalnej. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zapraszam Cię do dalszej korespondencji pisząc do mnie maila na hr@ziemiainwestycje.pl . Pozdrawiam, Ewelina

@Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k

Ewelina, dziękuję za odpowiedź na moją opinię. Cieszę się, że firma próbuje zmian, mam nadzieję, że obecbym pracownikom nie brakuje zaangażowania. Ja nie potrzebuje już więcej informacji, podzieliłam się opinią i uważam już sprawę za zamknięta. Powodzenia!

@Dominika

Fajnie że się podzieliłaś. No a powiedz mi jak oceniasz zarobki? Czy po rezygnacji z pracy tutaj przeszłaś gdzieś do konkurencji? Gdzie są lepsze stawki?

@Marta

Podstawa jak na początkowa pracę jest całkiem zadowalająca. Dodatkowo jest przewidziana premia od sprzedaży, więc teoretycznie można zarobić więcej. Ja Zmieniłam pracę na taką ze stałą pensja, mam teraz lepsza stawkę, ale nie pracuje na stanowisku sprzedażowym.

Ola

Firma przeszła w ostatnim czasie ogromną metamorfozę - zdecydowanie na lepsze! Praca w ZI to ciekawe projekty, zgrany zespół, elastyczny czas pracy, biuro w dogodnej lokalizacji i inicjatywy propracownicze, dzięki którym się integrujemy. Polecam! :)

Halina
@Ola

co było spowodowane tymi zmianami, nie mówię że to złe że jest lepiej tylko jaki był powód że firma się a zmiany zdecydowała ? dobrze że jest lepiej ;) czekam na jakieś oferty pracy w takim razie z tego miejsca

Krzysiek

Nareszcie odnalazłem swoje miejsce na Ziemi, tej Ziemi. Polecam firmę.

Kamila

Pracuję w Ziemi od ponad roku, to co mogę powiedzieć o pracy tutaj to świetna atmosfera, wspaniali współpracownicy, którzy zawsze chętnie pomogą, korzystna lokalizacja biura w centrum Warszawy i przyzwoite wynagrodzenie płatna zawsze na czas. Polecam z całego serca :)

Iks

Na jaką pensję netto może liczyć osoba na stanowisku First Contact - Specjalista ds. Telefonicznej obsługi klienta?

@Iks

Pensja na stanowisku First Contact - Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta mieści się w zakresie 3000 - 4000 zł brutto + prowizje, zależnie od doświadczenia :)

@Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k

Prowizje, czyli w grę wchodzi sprzedaż i wyrabianie wyznaczonych celów sprzedażowych?

@Iks

Zespół FC ma miesięczne cele do realizacji na których opiera się ich praca. Cele te przekładają się często na prowizje, które są przyznawane w początkowym etapie sprzedaży lub zdarza się też, że taki pracownik przejmuje całościowo proces sprzedaży i z tego tytułu otrzymuje prowizje indywidualną.

@Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k

Dziękuję za odpowiedź. Nie wiem dlaczego, ale za pierwszym razem przeczytałem podane kwoty jako netto ;)

adam
@Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k

Chwila, ale w ogłoszeniu jest napisane "atrakcyjne wynagrodzenie". To jak w końcu jest?

Co jaki czas w Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k można ubiegać się o podwyżkę?

Pracownicy mają możliwość zawsze ubiegania się o podwyżkę, jeśli jest ona zasadna. Przełożony określa zasadność i decyduje o przyznaniu podwyżki. Mamy nadzieje, że odpowiedz jest dla Pana/Pani wyczerpująca. Pozdrawiamy, Zespół HR Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k.

Czy firma Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Incognito

Jakie szkolenia? :D

Aleksander
@Incognito

Ech, nic takiego tu nie ma, poważnie? ;/

Zoom
@Aleksander

Bardzo dobre pytanie :D Ha ha

Danuta
@Zoom

To jak dobre pytanie, to może znasz odpowiedź?

@Incognito

Szkolenia dla pracowników są finansowane w całości lub częściowo pokrywane przez pracownika. O wyborze i akceptacji kosztów szkolenia decyduje bezpośredni przełożony. Mamy nadzieje że odpowiedz jest dla Pana/Pani wyczerpująca. Pozdrawiamy, Zespół HR Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k.

S%WD

Polecam tego partnera w biznesie

Czy ktoś kupował działkę od firmy na kaszubach.Czy transakcja przebiegła zgodnie z wcześniej ustalonymi..Chodzi mi o terminy notarialne. Czy jest to firma której można ufać?

@Ewa

Pani Ewo, nasz zespół właśnie rozpoczął procedurę podpisywania aktów notarialnych przenoszenia własności działek na Kaszubach. Jeżeli chciałaby Pani powiększyć grono naszych zadowolonych Klientów to będzie nam niezmiernie miło. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z naszym działem Customer Service przez naszą stronę www, pod numerem telefonu lub poprzez wiadomość mailową.

Osada potok
@Ewa

Witam Kupilam dzialke Na Beskidach w 2018 Do tej pory droga nie jest utwardzona jak bylo w umowie, tam nie da sie przejechac. Nie ma wody I pradu!!! Dzialka okazala sie tez Natura 2000 Wiec nie Polecam Nie jestem sama w tej opinii, jest nas 30 osob - klientow!!!

@Osada potok

Szanowna Pani, Sieć wodociągowa oraz stacja uzdatniania wody została przez nas wykonana. Uzyskaliśmy wszelkie pozwolenia na użytkowanie sieci. Stację przekazaliśmy darowizną na rzecz właścicieli, którzy zgłosili chęć przejęcia tejże stacji. Opóźnienie dotyczące przyłączenia prądu do działek wynikało z tego, iż bardzo długo wykonawca sieci oczekiwał na zgody, na wejście w teren, od właścicieli wszystkich działek. Niedawno udało nam się takie zgody od wszystkich uzyskać i wykonawca przystąpił do dokończenia prac. W razie pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu dla naszych Klientów pod adresem mailowym: wsparcieklienta@ziemiainwestycje.pl Pozdrawiamy Zespół Ziemia Inwestycje

Aga

Pracuję już w firmie ponad dwa lata, polecam tego solidnego pracodawcę.

Danuta
@Aga

Napisz mi dlaczego polecasz tego pracodawcę? Co Ci się podoba w tej firmie najbardziej, że jesteś już tutaj ponad 2 lata?

Malgosia UK

Jestem właścielka działki na Kaszubskich Wzgórzach. Zamkniecie transakcja zakupu działki przeciagneło się o 7 miesięcy z powodu pandemii. Firma Ziemie i Inwestycje wykazała się dużą cierpliwościa i zaufaniem do klienta i wysokim standardem etyki pracy. Jestem pod dużym wrażniem profesionalizmu i wysokim standardzie kompetencji pracowników firmy. Z dużym zaufaniem polecam usługi Firmy Ziemia i Inwestycje każdemu kto poszukuje działki na zakup BEZ STRESU!!

@Malgosia UK

Szanowna Pani, dziękujemy za pozostawienie opinii. Miło nam czytać tak pochlebne słowa i przekazać je naszym pracownikom. Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję, że będzie chciała Pani skorzystać usług Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k. ponownie w przyszłości. Zachęcamy również do składania opinii na temat jakości naszej obsługi oraz produktów jakie oferujemy na google.

Czy Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k ma ściśle ustalone godziny pracy?

Godziny pracy są uzależnione od stanowiska i formy współpracy. Nasze biuro działa od poniedziałku do piątku w godzinach między 8 a 17, natomiast nasi handlowcy pracują również w weekendy.

BC

Młody zgrany zespół. Faktyczny wpływ na to co się dzieje w firmie. Duża samodzielność w podejmowaniu decyzji, ale w razie potrzeby wsparcie starszych stażem pracowników i przełożonych. Wyjazdy integracyjne. Dużo nowych rekrutacji, ale starsza kadra praktycznie bez rotacji.

Podpowiedzcie ja podstawie jakiej umowy można pracować w firmie? Czy własna działalność jest możliwa?

@Ewa

Pani Ewo, rodzaj umowy dopasowujemy do stanowiska. Jak najbardziej B2B jest możliwe.

Zostaw merytoryczną opinię o Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k - Warszawa

• Jak się pracuje w Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k