Opinie o Displate w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Displate. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Displate o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Displate w Warszawa

SchronAtomowy

Każdy dział ma swoje indywidualne środowisko, każda zmiana też, u mnie jest OK. Czy polecam? Tak.

Ron

Prawie 3 lata pracy, rozne stanowiska w 2 roznych dzialach. Zdecydowanie jest to miejsce, w ktorym mozna sie rozwijac i wiele nauczyc + atmosfera jest fantastyczna :)

Jaka jest kultura pracy w Displate?

Zespół Displate

Cześć! Dzięki za pytanie. Kultura, w jakiej funkcjonujemy to po prostu DISPLATENESS :) To ta niewidzialna siła, która nas napędza. Jesteśmy szybko rosnącą organizacją, więc jeśli ktoś lubi ambitne wyzwania i jest gotowy na bycie częścią zmian, dzięki którym ciągle się rozwijamy - znajdzie u nas swoje miejsce. Poza tym geek geeka rozpozna :) Tworzymy wyjątkowy produkt, dzięki któremu pozwalamy naszym odbiorcom wyrażać i kolekcjonować swoje pasje. Taką właśnie mamy misję w Displate i owszem - jesteśmy lekko zakręceni na tym punkcie! W codziennych działaniach opieramy się na trzech filarach, które Displatersi zgodnie uznają za najważniejsze: LEARNING, RESULTS, ENJOYMENT. Innymi słowy mierzymy wysoko, by osiągać ambitne cele (staliśmy się marką znaną na całym świecie w ciągu kilku ostatnich lat), ciągle doskonalimy siebie i procesy w naszej organizacji, no i - najprościej mówiąc - odnajdujemy radość w tym, co robimy. Otwartość ludzi w Displate sprawia, że każdy może czuć się tu naprawdę sobą, dzielić się z innymi swoimi pasjami, zajawkami, talentami. Pozdrawiamy! Zespół Displate

lukra

to najlepsze miejsce pracy w jakie mialam mozliwosc pracowac, a pracuje juz od 20 lat i przeszlam przez blisko 10 roznych firm! co wyroznia Displate: 1. atmosfera pracy- fajna banda ciekawych ludzi, kazdy ma tu jakas pasje, wiec zawsze jest o czym pogadac przy kawie. to rowniez oznacza ze nie sama praca ludzie tu zyja, tylko maja tez jakies zycie po pracy. efekt- to nie jest korpo i nigdy nie bedzie. 2. mozliwosci rozwoju: zakres zadan zalezy od twoich mozliwosci i checi. oczywiscie w ramach jednego obszaru, domeny, ale i tak jest to dosc elastyczne, wiec dla kogos kto dopiero zaczyna kariere zawodowa jest to dobre miejsce do przypatrzenia sie co Ci naprawde pasuje, gdzie sie widzisz. 3. globalny zasieg- to jest polska firma z wieloma cudzoziemcami pracujacycmi z Polski i ze Stanow (filia jest w Teksasie), ktora sprzedaje produkty premium do klientow zagranicznych, glownie z w stanach. Polska to promilowa sprzedaz zaledwie. To oznacza ze calosc myslenia i strategiii jest nastawiona na global, od marketingu i produktu poprzez obsluge klienta. malo jest takich firm w Polsce o takim profilu, ktore nie sa korporacjami oraz operuja na szybko rosnacym rynku e-commerce.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu rozliczeń
Świebodzin
Koimex
memuszka

Pracuję od ponad pół roku w biurze na Al. Jerozolimskich i zdecydowanie polecam. Zespół do którego trafiłam to świetna ekipa zgranych ludzi. Zdarzają się jakieś mini spiny pomiędzy działami, ale to chyba normalne w dużej firmie. Displate genialnie się rozwija i fajnie być częścią tego procesu. Do tego świetny zespół HR, który pomaga w każdej sytuacji.

Alina
@memuszka

" normalna, duża firma" kładzie nacisk na to żeby dobrze wyszkolić nowych pracowników. Nie ma tam zgranego zespołu bo co chwile kogoś zwalniają nie podając konkretnych powodów!!

memuszka
@Alina

Nie wiem, na jakim stanowisku pracujesz/pracowałaś i nie chcę się wypowiadać za inne działy, bo mam doświadczenie głównie ze swojego. Miałam szybkie wprowadzenie do obowiązków i z każdym dniem uczyłam się więcej. Moje stanowisko było nowo utworzone, więc ciężko było o gotową instrukcję. Jeśli ktoś szuka pracy w której ma rozpisany skrypt co ma mówić, robić itd. to chyba powinien szukać pracy w zawodzie, który się tym cechuje - można na przykład zostać aktorem :P Nie miałam gotowego przepisu na to, co mam robić, bo nie każda pozycja w firmie taki przepis może mieć. Fakt, że zaczynałam od razu od pracy zdalnej nie ułatwiał zadania, ale myślę, że dla chcącego nic trudnego. Mój zespół jest zdecydowanie zgrany, w międzyczasie doszły nowe osoby i każdy z nas dbał o to, by podzielić się zdobytą wiedzą i umiejętnościami. Zgranie zespołu to nie jest kwestia zarządu czy szefa działu, wszystko zależy od podejścia pracowników. Niektórzy potrzebują więcej czasu żeby odnaleźć się w nowym środowisku i nikt takich osób u nas nie odpycha, każdy stara się znaleźć wspólny język ze współpracownikiem i wypracować sposoby komunikacji. Jak ktoś od początku stawia wokół siebie mur to wiadomo, że się nie odnajdzie. Myślę, że to nie jest kwestia Displate tylko pracy w jakimkolwiek zespole. Moim zdaniem do rozwoju potrzebne są chęci z dwóch stron - przełożonego i pracownika. Ja chcę się rozwijać, dużo dopytuję i staram się dowiadywać jak najwięcej - nie zdarzyło się żeby ktoś mnie odesłał z kwitkiem, bo zadaję za dużo pytań. Jest tu wiele osób z ogromnym doświadczeniem, z których wiedzy można korzystać. Jeśli czegoś nie wiedzą to wskażą osobę, która może pomóc. Tak samo jak w życiu codziennym to w pracy również nic samo nie przychodzi. Może warto przemyśleć swoje zachowania i pamiętać, że żeby brać trzeba dawać coś od siebie i zmienić nastawienie z roszczeniowego na mniej wymagające. Albo przynajmniej wymagać od siebie tyle samo co od innych, a nawet więcej. Za niesamowitym tempem rozwoju Displate nie stoi sam produkt tylko ludzie, którzy pamiętają (w przeciwieństwie do naszego bramkarza na Euro :D), że wszyscy gramy do jednej bramki. Jak pisałam - nic się samo nie zrobi :)

Nika

Pracuję w Displate od niedawna ale mogę powiedzieć jedno - ludzie, którzy tu są to pasjonaci. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak ciekawych, interesujących i kreatywnych osobowości. Pracując tutaj ma się wrażenie, że tworzy się coś niesamowitego (na pewno wpływa na to fakt, że sam produkt jest super). Zarząd dba, żebyśmy byli informowani o każdym kroku i o wszystkim ważnym co dzieje się w firmie, dzięki temu jest poczucie transparentności. Nie ma miliona procedur dzięki temu, każdy nawet najmniejszy projekt jest łatwo wprowadzić w życie. Displate to idealne miejsce dla ludzi z inicjatywą, którzy mają pomysły i chcą się rozwijać bo firma daje możliwości i narzędzia do działania. Polecam!

Lusia

Pracuję w Displate od 8 miesięcy i nigdy wcześniej nie pracowałam w tak wspaniałej firmie, która bardzo dba o świetne warunki pracy dla pracowników i wsłuchuje się w ich potrzeby oraz daje możliwości nauki i szybkiego rozwoju, gdzie panuje prawdziwy team spirit, ludzie są bardzo serdeczni i pomocni oraz work-life balance to nie tylko ładny slogan tylko rzeczywistość:) Gorąco polecam pracę w Displate i zachęcam do rekrutacji:)

Rzeźnik

Brak możliwości rozwoju, na wyższe stanowiska zatrudniają własnych kolegów czy żony, którzy uczą się na miejscu. Zgraja niedoświadczonych ludzi w jednym miejscu. Nie polecam ludziom z ulicy.

ABC
@Rzeźnik

Cześć, mógłbyś proszę rozwinąć wypowiedź? Chodzi o prace w Markach czy w Centrali?

zespół Displate
@Rzeźnik

Atmosfera w firmie jest dla nas szczególnie ważna, bo najlepiej i najefektywniej pracuje się w zespole, który się wzajemnie lubi i szanuje. Dlatego już od dawna w naszej firmie funkcjonuje program poleceń o nazwie “Pays to have a friend”, który działa w prosty sposób - nasz zespół HR regularnie dzieli się ze wszystkimi w Displate listą otwartych rekrutacji, a nasi pracownicy mogą polecać kogoś spośród swoich znajomych / rodziny, kto ich zdaniem posiada potrzebną na danym stanowisku wiedzę, umiejętności i spełnia nasze wymagania. Ta osoba, tak jak każdy inny kandydat, musi przejść przez nasz proces rekrutacji. Jeśli polecony kandydat zostanie zatrudniony, nasz pracownik dostaje bonus pieniężny. Sytuacja win–win! A nasz program poleceń najlepiej funkcjonuje właśnie w Markach, w dziale produkcji.

Gal nie anonim
@zespół Displate

Bzdura absolutna. Program i owszem jest ale przyjmowane są osoby ze szczątkowym lub żadnym doświadczeniem i są wdrażane dopiero po objęciu stanowiska. Co do atmosfery to radzę przeprowadzić solidny anonimowy i dający poczucie bezpiecznej rozmowy barometr. (usunięte przez administratora)

@Gal nie anonim

Masz rację. Nepotyzm w czystej postaci. Oczywiście są organizacje gdzie pracują członkowie rodziny, ale nie w tym samym dziale i Kierownik wtedy rodziny nie zatrudnia. Tu się nic nie zmieni. Zarząd wypiera pewne kwestie związane z MK. Nawet nie próbuj bo wtedy Ty stacisz pracę a rodzina K i koledzy ciepłe posadki utrzymają. Pomijając kwestie nepotyzmu to gro ludzi jest świetnych.

Ha ha ha

Ok

anonimowy pracownik

Trochę już czasu przepracowałem w tej firmie ale z racji przymusowej animowości nie mogę zdradzić ile żeby mnie jeszcze nie namierzyli i dyscyplinarnie nie zwolnili... A co mogę o tej firmie powiedzieć to chyba tylko same przekleństwa i wulgaryzmy...opinie wielu osób piszących "DRAMAT, TRAGEDIA, NIE POWAŻNA FIRMA" itp to sama najszczersza prawda! Podejście do szeregowego pracownika jest po prostu żałosne, nazwijmy ich "rządzący z wyższej półki" mają się zdecydowanie za lepszych ludzi co śmiało pokazują na każdym kroku. Kierownik Dariusz samym swoim nieprzyjemnym spojrzeniem pokazuje jakim jest ważniakiem w tej firmie, stwarza on wręcz chorą atmosferę pracy. Określenie "ręka rękę myje" jest jak najbardziej adekwatne do tej firmy. Ludzie po znajomości lub rodzina trafiają od razu na określone stanowiska pracy bez doświadczenia czy wykształcenia co oznacza że zwykły szarak z ulicy czy pracownik z firmy nie ma większych szans na jakikolwiek awans...poza tym szpicli, donosicieli i tych co by (usunięte przez administratora) wylizali kierownictwu aż do samej kości nie brakuje...nic tylko splunąć na was wy parobki tej żałosnej korporacji. Kłamstwo, obłuda, fałszywość to ich główna dewiza. Obecne warunki pracy są po prostu tragiczne. Mamy obecnie lato i "rządzący z wyższej półki" nic a nic nie myślą żeby poprawić komfort pracy szeregowego pracownika produkcji. Jest gorąco jest duszno nie ma czym oddychać a pot się leje po (usunięte przez administratora).sama przyjemność wychodzić z pracy przepoconym i śmierdzącym ponieważ żadna z mądrych głów nigdy nie pomyślała nawet o prysznicach dla pracowników...no bo po co?! Reasumując: szukam pracy uciekam z tego szczurzego (usunięte przez administratora) czym prędzej i oczywiście jeśli ktoś przeczyta moją opinie niech się zastanowi czy warto w to (usunięte przez administratora) wdepnąć...ja wdepnąłem ale mam nadzieje że już niebawem z uśmiechem na twarzy pożegnam się z tą firmą!!! :) ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!! P.S Wy sługusy tej szczurzej korporacji i wy "rządzący z wyższej półki" darujcie sobie komentowanie mojego posta - BEZ ODBIORU !!!!

Customer Service

Odchodząc z firmy chciałam pozostawić po sobie jak najlepsze wrażanie, ale teraz widzę że było to bez sensu. W pełni zgadzam się z opiniami poprzedników że proces szkolenia przeprowadzony jest słabo. Czytanie 350 stron manuala to tak jakby dostać od nauczyciela w szkole przeczytanie podręcznika od deski do deski bez odpowiedniego wytłumaczenia tematu. Do negatywnych stron pracy w tej firmie należy dodać jeszcze ogromną presję że strony managerki. Bardzo sztywne ramy pracy, nie ma w tym możliwości na kretywność czy elastyczność. Praca sama w sobie jest naprawdę nie stresująca, ale wymagania stawiane przez managerke powodują dużo spięć i stresu w zespole. Naciska ona również na koordynatorów i stąd bierze się publiczne wytykanie błędów, nieustanne pouczenia za byle głupoty i nigdy nie spełnione oczekiwania. Atmosfera jest toksyczna, a ludzie nieustannie wylatują albo sami że zwalniają nie mogąc już tam wysiedzieć. Do tego dochodzą jeszcze obowiązkowe nadgodziny. Warto zauważyć że w Kodeksie Pracy nadgodziny nie mogą być narzucane przez pracodawcę jeżeli nie występuje wyjątkowa potrzeba. Okej jeżeli nadliczbowe godziny wykonuje się przez miesiąc, nie okej jeżeli trwa to całą pandemii bo firma zarabia miliony i trzeba na to (usunięte przez administratora) kosztem zdrowia i życia prywatnego. Po zmianie pracy widzę że praktyki stosowane w tej firmie a w szczególności w tym zespole podchodzą pod (usunięte przez administratora)

Iza

Widzę, że powiedzieliście juz sporo na temat tego miejsca, a opinie są bardzo podzielone. Zastanawiam się z czego to wynika. Może chcielibyście sprecyzować, na czym polegają Wasz wątpliwości w stosunku do tej firmy? Czy nie jesteście zadowoleni z wynagrodzenia, czy może z atmosfery, a może wszystko jednak jest okej?

Czy w GWD Concept Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

zespół Displate

Tak, podnoszenie kwalifikacji jest dla nas jedną z najważniejszych wartości. Szkolenia zewnętrzne odbywają się regularnie.

Zmęczony
@zespół Displate

To ciekawe, bo dla ponad setki osób w centrali pracujących od kilku lat żadnego nie doświadczyłem. Chyba tajne jakieś albo indywidualne ???? jestem tu, bo jestem, ale ciężko zachęcać kogoś do firmy, gdzie na komentarze i pytania odpisują sobie hrki, a środku kocioł. Nie ma tygodnia bez odejścia lub zwolnienia kogoś. I ciężko o logikę dlaczego najfajniejszych i najmocniejszych się zwalnia, bo mają odwagę nie zawsze wyznawać linię „partii” rządzącej

Honest
@Zmęczony

Zgadzam się z Tobą, nie ma tam żadnych szkoleń, ta firma to kompletna porażka, nikomu nie polecam tam się znaleźć.

Piotr.K

Ta firma chce tylko, żebyś ciężko dla niej pracował. Nie dając nic w zamian. Mówię to jako osoba, która w tej firmie popsuła sobie zdrowie. Żałuję, że nie poszedłem do sądu pracy w związku z mobbingiem który na mnie zastosowano. Stanowczo odradzam.

Mega nieodpowiedzialna i niepoważna firma! Przyjęli do pracy, nie nauczyli niczego, nie wyszkolili. Po miesiącu, gdy zorientowali się, że jest za dużo pracy w stosunku do liczby zatrudnionych osób, zwolnili z dnia na dzień pod jakimiś głupimi, na szybko i na siłę wymyślonymi pretekstami! Bez żadnego wcześniejszego sygnału, ostrzeżenia. Przez tych dupków, przepadła mi inna, fajna oferta pracy. Gdybym wiedział, że są tak niepoważną firmą, to bym sobie nimi nawet głowy na miesiąc nie zawracał. Warto ostrzec innych!

Marys

Siłownia czy fitnes- w tej firmie to zbędne. Przez wywierana presję i stres schudłam 5 kilo w tydzien, koordynator zachowywujacy się jakby miał okres zbyt dobrze nie świadczy o firmie. Zdecydowanie odradzam prace w tej szczurowni.

Sella

Firma ma lekceważący stosunek do pracownika, psychicznie wykańczają ludzi.

Brutus

Rozmowa rekrutacyjna taka trochę 'o wszystkim i o niczym'. Chyba bez jakiegoś głębszego planu Pod koniec procesu rekrutacyjnego dostałem maila (co samo w sobie jest akurat plusem, bo dużo firm olewa feedback!), że nie dostanę pracy ze względu na to, iż moje techniczne umiejętności są za słabe. Jest to o tyle zastanawiające, że nikt ich w trakcie procesu rekrutacyjnego nie weryfikował :D. Nie miałem absolutnie żadnego testu technicznego; nikt nawet nie pytał o kwestie techniczne w trakcie rozmowy :). Tak więc ogólnie sam proces oceniam neutralnie. Decyzji o niedostaniu pracy w tej firmie nie żałuję, bo jak nie ma chemii, to nic na siłę! A ja też zdecydowanie wolę firmy, które bardziej wiedzą czego i kogo chcą.

oczywista oczywistość
@Brutus

No jak to nie wiesz dlaczego nie dostałeś tej roboty ?? Znajomki mieli ja nagraną. Nasz królujący ma duuuużo znajomych i w Wyszkowie i Tomaszowie. ..

Taki sobie

Witam . W Markach szukają mechanika -może mógłby ktoś powiedzieć o zarobkach i atmosferze i co z poprzednim mechanikiem czy to nowe stanowisko . Będę wdzięczny za informacje .

Mr.Bean

Witam. Pracowałem w GWD w Markach rok i nie polecam tej firmy a mianowicie tłumaczę czemu. Nagminne łamanie prawa pracy jest normą, zastraszanie liderów że jeżeli nie będziesz pracował po 12h non stop w sezonie bez dnia wolnego tak przez 20 dni to ciebie wyleje z pracy, zastraszanie że ty musisz tak pracować jest normą, sam jestem żywym przykładem tego że wylądowałem na bruku a święta idą. Nadgodziny przymusowe po mimo tego że podpisujesz umowę o pracę na wymiar 8h dziennie, jednym słowem NIEPOLECAM tej firmy, dużo złego mi się tam wydarzyło co żaden pracodawca mi tego nie zrobił w moim życiu .

BK_z_CB
@Mr.Bean

Typie musisz być mega asem że wyrzucili Cię z tej roboty. Nie słyszałem jeszcze o takim przypadku że kogoś zwolnili za to że nie pracował na nadgodzinach. Jak Cię zastraszali? Z kałachem ktoś stał przy drzwiach i nie mogłeś wyjść do domu? Chyba jednak alternatywna rzeczywistość istnieje...

Cito
@Mr.Bean

Jak się przychodzi do pracy, to trzeba pracować a nie przeglądać telefon albo co chwilę wychodzić na papierosa. To jest praca zespołowa i obiboki prędzej czy później znikają z ekipy, bo nikt nie chce pracować za innych. Problemy są w każdej pracy, ale tu zawsze jest z kim porozmawiać, żeby je usunąć. Osoby zaangażowane w rozwój firmy, choćby na swoim drobnym odcinku, są doceniane, także finansowo. W sezonie przedświątecznym jest więcej pracy, ale każdy zatrudniamy dobrze o tym wiedział, zwłaszcza osoby zatrudnione na zlecenie właśnie na sezon. Dodać trzeba jeszcze obiady sponsorowane przez firmę gdy jest więcej pracy, także poza sezonem, czy owoce. Mr.Ben , jak już ktos napisal, musiałeś byc "niezłym orłem" że wyleciałeś z tej pracy

Daria

Czy mógłby ktoś odnieść się do atmosfery pracy i zarobków w dziale produkcyjnym w Markach? Zastanawiam się nad aplikacją do działu druku.

Zarobas
@Daria

Atmosfera bardzo dobra, możliwości rozwoju, zarobki w porządku a w razie chęci dorobienia nadgodzin nie brakuje

Zostaw merytoryczną opinię o Displate - Warszawa

• Jak się pracuje w Displate?

Zobacz opinie na temat firmy Displate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Displate?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Displate?

Kandydaci do pracy w Displate napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Displate
2.5/5 Na podstawie 115 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 123A
    02-017 Warszawa