Opinie o Displate w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Displate. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Displate o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Displate w Warszawa

Zbigniew

Pytania do osoby żądającej tym pierdolnikiem. Nie wiem czy ma On świadomość jak działają osoby które mu podlegają i jak naprawdę wygląda ich praca. Czy tak zwani Managerowie na pewno są kompetentni? Ponieważ 90% odpowiedzi na zadane pytanie do tych osób to jedna wielka niewiadoma. Osoby, które powinny być decyzyjne, nie potrafią komunikować potrzeb własnego działu z wystarczającą stanowczością.

Marzena

Powiem krótko, pracowałam w różnych miejscach ale środowiska tak nieprofesjonalnego, niepoważnego, niezorganizowanego i abstrakcyjnego nie spotkałam nigdzie, nawet jako kelnerka za młodu spotykałam się z większym poszanowaniem pracownika, jego wkładu i jakąś egzekucją, nie wiem, czegokolwiek. (Miejsce: Aleje Warszawa)

Robert

Powiedzcie jak wyglądają warunki pracy w Łodzi? Chodzi mi tutaj o pracę w biurze. Jakie jest tu środowisko pracy i możliwości rozwoju?

Mariusz

Kiedy myślisz że jesteś na dnie, to wtedy Displate puka od spodu.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Były pracownik tym czasowy

Pomyliłem się z zamówieniem poinformowałem starszego pracownika o wszystkim.Nie wiem kiedy i jak stał już przy mnie kierownik z pytanie co zrobiłem?Proste (usunięte przez administratora) poleciał do kierownika i mnie sprzedał na koniec zmiany zawołał mnie i powiedział że już nie pracuję ????

Służbista
@Były pracownik tym czasowy

A to w Markach?,Może za wolno pracowałeś?

Gwóźdź

ŁÓDŹ Nawet nie ma się co zastanawiać strata czasu. Ani godnego wynagrodzenia możliwości rozwoju ani atmosfery. Ludzie bylejacy. Ci wyżej to Pocioty a Ci za nimi ślepi lizusy bezradni głupcy bez pomysłu na siebie. Szkoda ludzi. PZatrudnieni tylko po to by zrobić wynik w tzw. wysokim sezonie i to wycisnieci jak cytryny po czym na bruk - nie licz na dalszą pracę. Jeśli tam jeszcze pracujesz niebawem Cie zwolnią nie czekaj do o nowego roku tylko nogi za pas i uciekaj! L4 najlepiej! Ta firma to dno i pół metra mułu doputy dopoki ci nieudacznicy tam niby szefują a sami śmieją się ze sposobu w jaki zarządzają. NIE POLECAM NAWET WROGOM

Helena

Serio? I to w każdej tak? Pytam, bo jeśli faktycznie tak jest to czemu oni o tych związkach piszą. Nie wiedzą co podpisywali? jakieś jeszcze reguły są?

Pakowanie Łódź

Jestem tu nowym pracownikiem, jest dramat… Lider w czerwonych kapciuszkach chodzi tylko i się sadzi do ludzi, daje pracowników na trudne stanowiska na sam początek a później się dziwią że są pomyłki w zamówieniach. Nie szkolą dokładnie nowych , wymagania z kosmosu. Niestabilna praca na stanowisku. Godzinę jesteś tu a później tam. Nie wiadomo już co robić.. straszny (usunięte przez administratora) pracownik który pracuje tutaj miesiąc oprowadza nowych pracowników… a gdzie są liderzy? Kierownicy? Zero profesjonalnego podejścia.. zmieniają godziny pracy na jakieś 12-20 a miałam mówione na rozmowie 7-15. Kłamią na każdym kroku. Ogólnie (usunięte przez administratora) nie ogarniają większości a później się budzą pod koniec zmiany że jest jeszcze tyle do wysłania ale nie posadzą pracownika na danym stanowisku żeby to szło tylko dają do innych dziwnych robutek jak klejenie taśmy na podłodze. Śmiech na sali. Odradzam.

Izabela
@Pakowanie Łódź

Czy o zmianach godzin pracy jesteś jakoś wcześniej informowany i pytany czy Ci odpowiadają?

Pakowanie Łódź
@Izabela

Przy zatrudnieniu nie było mowy o zmianie godzin pracy. Stawiają przed faktem i albo się godzisz albo grożą Ci że inaczej to załatwią jeśli nie przyjdziesz. (usunięte przez administratora)

@Pakowanie Łódź

"inaczej to załatwią" tzn? pada jednoznaczna sugestia czy masz na myśli podziękowanie za współpracę?

@Helena

Raczej sugestia …wyczuwa się przekaz że raczej jak nie będziesz robić tego co oni chcą to wkrótce Cię tu już może nie być lub nie będziesz mile widziana.

Melina Łódź

Opinie na temat oddziału w Łodzi znaczne od tego aby każdy się mocno zastanowił czy chce pracować z kłamcami i być (usunięte przez administratora)do nadgodzin. Ta firma to kompletne dno! Niby nie musisz robić nadgodzin ale potem jednak się dowiesz że jednak trzeba bo klient musi dostać paczkę w Black friday i to jest najważniejsze . Jeśli odmówisz ,to już nie jesteś ok i albo wylecisz albo nie przedłuża umowy . (usunięte przez administratora) Szukają sposobu tylko jak zagnać wszystkich na (usunięte przez administratora)h od 21 listopada do końca roku . Weekend 26,27 jest pracujący , bo Black friday . Jeśli masz swoje zdanie i jesteś osobą myśląca to już tam nie pasujesz .(usunięte przez administratora) Jeśli mi ktoś nie wierzy ,to tylko dodam że biuro zabroniło pracownikom fizycznym nawet korzystania z expresu do kawy hahahah... Pracownicy mają być od tyrania i siedzieć cicho.(usunięte przez administratora)

Kefir

Nie ma co narzekać ,najwyższy czas wziąć sprawy w swoje ręce powstaje Związek Zawodowy Pracowników Displate z siedzibą w Markach. Jesteśmy po wstępnych ustaleniach z Solidarnością i Solidarnością 80. Chem usprawnić komunikację między pracownikiem a pracodawcą. Szukamy administratora do prowadzenia strony internetowej ,fejsbuka. Zaglądacie tu na pewno , napiszcie co sądzicie o tym pomyśle.

Besi

Czy na stanowisko Pracownik Produkcji w Markach zatrudniane są kobiety? Czy pracę wykonuje się stojąco?

Olla
@Besi

Tak w Markach pracują kobietki przeważnie w średnim wieku.Bardzo pracowite w porównaniu do panów. Praca na stojąc. Pracują jak mróweczki. Szacun dla nich!

@Olla

I za taką mrówczą pracę mają szansę na jakieś fajnie premie? Jest ich tam więcej niż Panów czy raczej po równo?

Olla
@Helena

Panów jest dużo więcej.Jest ich ok10 na zmianie .Premie dla pań za mrówczą pracę Nic!!!!tylko uznaniowa tak jak dla kochanych Panów.

Alvarez
@Olla

Panowie pracują bardzo ciężko i proszą też, że jak jest dzień chłopaka to nie wyjadajcie im ciastek! Pupy tylko wam rosną a wydajność spada :p. Pozdrowienia dla kochanych pań

pablo

witam pracuje ktoś może w Łodzi w nowo otwartym zakładzie??? warto kandydować jak atmosfera jakie warunki finansowe na magazynie lub produkcji

Stella

Na wysyłce 3150 na rękę.pensja zawsze na czas .warunki pracy bardzo dobre

Faggian
@pablo

Nie polecam nikt nie wie co się dzieje pieniądze słabe jedna wielka porażka monotonia straszna ludzie nie mili

Ha ha ha
@Stella

Pensja z premią czy bez czy sama podstawa

Stella
@Ha ha ha

Jest premia 300zl razem wychodzi 3150

Alop

W Łodzi prowadzą rekrutację. Zero informacji zwrotnej. Szef teoretyk lean, bez doświadczenia w zarządzaniu. Żyje ideą... . Szkoda czasu.

Rumun
@Alop

Tragiczny jest ten zakład w Łodzi przyjeżdżają ludzie z Marek którzy nadają się tylko do zabawy kiełbasą

pablo

witam czy ktoś coś wie może na temat pracy na magazynie w Łodzi warto kandydować???

Łucja
@pablo

wiesz może czy teraz kogoś szukają do tej pracy? widziałeś ogloszenie ? jakie warunki, jaka stawka w nim była ?

Rumun
@pablo

Nie polecam pracowałem chwilę naprawdę lepiej iść zbierać puszki niż pracować w displate

Sylwia

Czy ktoś wie gdzie znajduje się siedziba w Łodzi? Ktoś ma jakieś doświadczenia stamtąd?

BrodatyChuj
@Sylwia

Nie polecam ludzie nie mili w środku nikt nie wie co się dzieje każą robić rzeczy których sami nie umieją pokazać jak robić

Dziękuję za współpracę

Cześć. Spędziłem w "drukarni" w markach prawie dwa lata, więc chciałbym się podzielić swoją opinią o pracy. W 2020 kiedy przyszedłem, ta firma jeszcze była nastawiona na zadowolenie pracownika. Było przyjemnie, aż chciało się pracować. Można było godziwie zarobić dzięki nadgodzinom. Za nadgodziny w porze nocnej i weekendy 100% ekstra, więc jak się przyszło na 12 godzin to za dwie dniówki. Od 2021 nadgodziny są tylko w sezonie czyli od Black friday do końca grudnia, więc niech nikt się nie nastawia na przelew wyższy niż jest na umowie. Premia jest, ale zabierają ją według zasad, których pracownik nie zna, ewentualnie dowiaduje się po fakcie. Obiecują złote góry na każdym kroku - awanse, wyższe premie, szkolenia - wszystko to ściema. Podwyżki? Tak, są. Niższe nie tylko od inflacji, ale również od podniesionych norm wydajności. Bardzo ciekawe są kryteria awansu. Liderem jest gość, który niczego nie umie - nawet myśleć, skleić poprawnie zdania złożonego, albo zmienić tapety na komputerze. Szaleństwem byłoby wymagać, aby był w stanie zrobić coś przy ploterze, bo w tej kwestii przeciętny operator jest dwa poziomy wyżej od niego. Czemu jest liderem? Chyba dlatego, że głośno krzyczy i bardzo posłusznie wykonuje nawet najbardziej idiotyczne polecenia swoich przełożonych. Chociaż może nawet nie rozumie, które są idiotyczne. Kierownikiem jest człowiek tak niekompetentny i dwulicowy, że nie wiadomo w którą twarz wyśmiać jego niekompetencję, ale przynajmniej jest przewidywalny - jeśli nie je, a rusza buzią, to znaczy, że kłamie. Kierowniku szanowany na Twoje pytanie "jak tam przyjacielu?" każdy ma ochotę odpowiedzieć, że nie jesteśmy przyjaciółmi, ani nawet kolegami. Ale nikt nie powie, bo wiadomo, że od razu po premii na długi czas. Każdy panicznie boi się o własny stołek. Optymalizator jest tylko od tego, żeby podnieść normę. Na pochwałę moim zdaniem zasługuje BHPowiec, choć wiele jego wymysłów jest uważana za bzdury, to prawda jest taka, że praca realnie stała się bezpieczniejsza dzięki niemu. Od września do maja praca nie jest ciężka, ale czerwiec - sierpień to masakra. Nie ze względu na obowiązki, ale ze względu na temperaturę na hali. Termometry pokazują 32 stopnie, do tego ploter dmucha w twarz i tors temperaturą około 45 stopni. Po 8 godzinach takiej pracy jak już ledwo żywy, lżejszy o 4kg wody, zaczniesz się zbierać do domu, to przyjdzie kierownik z liderem, żeby cię opierniczyć za zbyt niską wydajność. Nikogo nie obchodzi, że przez warunki pracy jesteś silnie odwodniony i straciłeś wiele elektrolitów - pracuj szybciej, bo wyciągną konsekwencje. Podsumowując minusy: - kłamstwo na każdym kroku. W nic im nie można wierzyć. Jak kierownik czy dyrektor mówi "dzień dobry" to już zajeżdża fałszem. - wymagania wobec pracownika rosną z tygodnia na tydzień, ale w drugą stronę to już nie. - bardzo niejasny system premii uznaniowej, który chyba działa na zasadzie, kogo kierownik lubi, a kogo nie. - nie jesteś człowiekiem - jesteś komórką w excelu i z takim traktowaniem trzeba się tutaj pogodzić. - idiotyczne polecenia przełożonych - lider raz nawet zabronił nam się śmiać, bo dyrektor tego nie lubi!!! Tutaj chciałbym przypomnieć, że to nie jest zakład pogrzebowy. No ale komórki w excelu się nie śmieją. - jeśli twój stan zdrowia sprawi, że trafisz do szpitala, to zapomnij o choćby jednym dniu urlopu w ciągu około miesiąca. Musisz wziąć na żądanie. Kierownik Ci powie, że brakuje rąk do pracy, mimo że wcale nie brakuje. - lider krzyczy na pracowników, a skargi sprawiają, że przerąbane ma ten, komu się to nie podoba. - praca w ogóle nie wymaga myślenia. Dla mnie to minus, chociaż dla niektórych to duży plus (np. nasz lider). Oczywiście praca ma też plusy: Stałe przewidywalne godziny pracy: - jeden tydzień 6-14, drugi 14-22. Przychodzisz i wychodzisz o konkretnej godzinie i możesz sobie zaplanować resztę dnia. Nigdy się nie zdażyło, żeby ktoś mnie poprosił, żebym został choćby 10 minut dłużej, żeby coś dokończyć. - wynagrodzenie zawsze na czas. - normalna, pełna umowa o pracę. Każda złotówka jest rzetelnie opodatkowana i przychodzi przelewem na konto. Do tego w każdym miesiącu dostajesz szczegółowe rozliczenie, tzw. pasek. - dopłaty do Multisport i enelmed. Za Multisport plus płaci się jakieś 60zł. - owocowe środy - przerwa trwa 30 minut, więc zdążysz spokojnie zjeść, poleżeć (jest gdzie) i się przewietrzyć. Do tego 3 razy w ciągu zmiany możesz wyjść się przewietrzyć na 5 minut. - kawa, mleko, herbata, cukier do użytku pracowników. - liderów jest dwóch - więc jeśli masz problem z ploterem, który wykracza poza Twoje kompetencje, to masz do kogo iść, gość jest normalny i nie krzyczy. - świetna atmosfera pomiędzy pracownikami. Uważam, że wiele zatrudnionych tu osób ma wysoki potencjał, którego w tej firmie niestety nie zrealizuje. Nawet parę osób "wyżej" jest naprawdę w porządku. Chyba w miarę rzetelnie wszystko opisałem. Jeśli godzisz się na to co opisałem to będziesz zadowolony. Pozdrawiam Chyba nie muszę się podpisywać :)

ksydy

Pomimo przyjemnej rozmowy kwalifikacyjnej wrażenie ogólnie negatywne. Po pierwsze, na rozmowie opowiadanie o tajemniczym nowym produkcie, ale bez możliwości zdradzenia żadnych szczegółów na jego temat (no nie wiem, czy chcę to projektować, albo co o sobie opowiedzieć, jak nie wiem, co mam robić). Po drugie, mimo dwóch miesięcy zero kontaktu czy feedbacku po rozmowie. Szkoda czasu.

Ilona
@ksydy

Cześć, piszesz o tym, że nie udzielili ci wszystkich informacji o produkcie, które cię interesowały, i zastanawiam się czy to nie może wynikać na przykład z tego, że to outsourcing i właściciel produktu sobie zastrzegł, żeby o tym nie mówić? Czy się mylę? Strzelam, bo w niektórych firmach tak jest.

Rozczarowanie

Pomimo pozytywnej atmosfery podczas rozmowy rekrutacyjnej, zabrakło szacunku do kandydata w postaci informacji zwrotnej. Uważam, że brak podziękowania za udział w procesie rekrutacyjnym jest brakiem profesjonalizmu.

Halina

Po jakim czasie mieli się do Ciebie odezwać , a tego nie zrobili ? :/

Rozczarowanie
@Halina

Bodajże proces rekrutacyjny miał być zamknięty w ciągu dwóch tygodni. Od tego czasu minęły dwa miesiące.

@Rozczarowanie

Kurczę, to chyba bardzo Ci zależało jeśli po takim czasie wracasz tu z opinią. :( Ale co, na rozmowie mogło coś delikatnie nie wypaść albo wymagań nie spełniałaś czy o co chodzi?

Zły na helene
@Helena

Tu nie chodzi o to czy zależało czy nie brak powiedzenie sory nie poszukujemy jest słaby i tyle!

Danuta
@Zły na helene

Jak to: nie poszukujemy? Skoro robili nabór, to kogoś znaleźli, a Rozczarowanemu nie dali sygnału, że nie on został wybrany. Chyba nie myślisz, że nie dostał pracy, bo firma się wycofała z rekrutacji? :D

ksydy
@Rozczarowanie

Potwierdzam. Też dwa miesiące czekałem na jakiekolwiek info... i zero.

Jes

Czytam ostatnie opinie o pracy w biurze Displate i muszę powiedzieć, że są w punkt. Napiszę też parę słów od siebie. Niestety minusy są bardziej “upierdliwe”. Plusy, wg mnie, nie są w stanie ich zbalansować. Na plus można zdecydowanie zaliczyć ludzi, większość jest super w pracy jak i po. Różne imprezy, pojawiające się cyklicznie, pomagają się zintegrować. Lokalizacja biura (pod względem dojazdu) oraz samo biuro są bardzo fajne. Luźna atmosfera biurze. Całkiem ciekawy i unikalny produkt, który firma produkuje i handluje. Headom/team leaderom niektórych działów brakuje siły przebicia i sprawczości. Nie walczą też zbytnio o swoich podwładnych. Pracownicy im podlegli rzucani są z tasku na task bez ich decyzji. Nie chcą/potrafią przydzielać zadań bo wszystko może zostać wywrócone jedną decyzją “z góry”. Nie wiedzą też ile czasu zajmują taski, które ich pracownicy wykonują. Przeważają sytuacje w których, na już przeciążonych pracowników, rzucane są nowe zadania. Jestem w stanie zrozumieć to sporadycznie/w nagłych sytuacjach, nie regularnie. Nepotyzm i kolesiostwo, czasem posunięte do granic absurdu. Ciekawe zadania bywają przydzielane na zasadzie wg klucza znajomości, a nie kompetencji. Nad takimi osobami jest rozciągnięty parasol bezpieczeństwa, nawet z samej “góry”. Mogą niezbyt wiele robić, robić rzeczy fatalnie i/lub bardzo źle współpracować w ramach zespołów a i tak nic się im nie dzieje. Zatrudnianie nowych osób na stanowiska, które mogą być wypełnione przez chętne osoby, które już są w firmie. Pomimo rozmów, spotkań i obietnic przeniesienia/dania nowych zadań zatrudniana jest nowa osoba, a Tobie powiedzą że “sorry, nie ma już dla Ciebie tam miejsca”. Ciężko o podwyżki, nawet pomimo osiągania wyznaczonych celów i udokumentowanych osiągnięć. Zawsze znajdzie się powód aby podwyżki nie dać lub ograniczyć ją maksymalnie. Brakuje jasnej ścieżki rozwoju dla pracownika. O awans ciężko bo prędzej przyjdzie ktoś nowy albo “z polecenia”. O nowe umiejętności ciężko bo przyjdzie ktoś nowy kto to ogarnie. Idealnie jakbyś nie miał zbytnich ambicji bo to tylko rodzi frustrację i zrezygnowanie. Te wszystkie rzeczy poruszane były niezliczoną liczbę razy na wszelkiego rodzaju spotkaniach większych i mniejszych od paru lat. Poprawa, jak była, była tylko na chwilę. Później wszystko wraca do “normy”. Do tego firma ma przerost menagerów i headów. Zdecydowana większość pojawiła się z zewnątrz. Przypadki awansów wewnątrz organizacji można policzyć na palcach jednej ręki. Niestety firma w ostatnim czasie dba bardzo o to aby lojalnych i zmotywowanych pracowników zachęcić do poszukania innej firmy.

Zły za kolege
@Jes

Oj tak tak +1

Byłypracownik

Powiem tak z całym sercem była to jedna z najlepszych prac gdzie pracował niestety od stycznia 2021 Displate w Markach to jest tonący okręt po pierwsze ludzie na stanowiskach są ustawieni z góry nie myśl ze jak ci pseudo lider obiecuje awans to go dostaniesz bo później ci powie ze nie pamięta żeby ci mówił albo jego kolega go dostanie , druga sprawa wprowadzenie norm na druku gdzie optymalizator który jest w tej firmie potrzebny jak karnet na siłownie w czasie kwarantanny wymyśla normy których sam nie potrafi zrobić i już od roku przychodzi pokazać ze je zrobi tylko jakoś dotrzeć nie może, może dlatego ze zimno na hali bo zima jest jeszcze później powie ze gorąco jak w zeszłym roku. Trzecia sprawa to zabieranie premii czasem niedługo będzie za to ze za głośno się mruga oczami albo za to ze ziewać będziesz już to za co jest zabierana premia to jest paranoja najlepiej ja skasujcie całkiem to będzie po problemie to w wypłat ściągnięcie sobie. Mianowicie fajna sprawa za co szacun to ze przerwa nie trwa 15 minut a 30 i można swobodnie zjeść i za czerpiąc powietrza a nie chować się po kabinach z papierosem jak to się robiło w podstawówce lecz widzę ze już niektórym osobom to sie nie podoba ze tyle przerwy bo wiadomo lepsze wyniki przy krótszej przerwie.Do czego chciałem wrócić to chodzenie w maskach w częściach wspólnych które jest bezsensowne ponieważ niby mamy sie nie mieszać ale z kolei jak nie ma pracy na wysyłce to śmiało sie można zmieszać i iść na druk po pracować bo tam sie nie zarazisz bo wirus jest na urlopie teraz ewentualnie jak co to tylko na kwarantannę pójdziesz za która zabierzemy ci premie ziomeczku. Na ostatki chciałem dodać ze za ta płace co obecnie płacicie przy tej inflacji i drożyźnie to jest porażka za to co płacicie na druku i wysyłce to ochroniarz na budce ma więcej i nie wysila sie i nie stoi mu jakiś psedo wizjoner i ze stoperkiem nie liczy mu czasu jak wam z partyzanta.na koniec dodam jak nie przyjmiecie kogoś z jajami co oglądanie ten (usunięte przez administratora) którzy zrobili ci (usunięte przez administratora) to chyba na patyk sie zamknięcie albo na te słabe magnesy co dajecie do tych blaszek bo ostatnio ten towar co produkujecie to na żyletki sie nadaje nie na ścianę powieśic bo teraz idziecie na jakość nie na ilość od jakiegoś czasu. No cóż to jest moja opinia powiedziałem prawdę i niech wasz administrator nie odpisuje i nie słodzi ze dokonujecie wszelkich starań by poprawić płace atmosferę i duperele srele itp bo jak narazie to nic nie poprawiacie tylko ta firma schodzi na boczny tor przez to sie co sie dzieje.Bez odbioru i smacznej kawusi i … z druku

Dziobaty
@Byłypracownik

Z tym to się zgadzam bo prawda jest taka że jeden pseudo lider że Śląska też mi obiecał gruszki na wierzbie A później udał że nie było tej rozmowy tak na marginesie dodam że jego słowo jest mniej warte niż rubel w Rosji

Zły za kolege
@Byłypracownik

No normalnie dobrze mówi.

Zostaw merytoryczną opinię o Displate - Warszawa

• Jak się pracuje w Displate?

Zobacz opinie na temat firmy Displate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Displate?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Displate?

Kandydaci do pracy w Displate napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Displate
2.5/5 Na podstawie 115 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 123A
    02-017 Warszawa