Hogart Sp. z o.o.

Opinie o Hogart Sp. z o.o.

Patrycja

Aktualnie dostępna jest oferta pracy w Warszawie na stanowisku Projektant BI (QlikView / Qlik Sense). Jak wygląda sytuacja z grafikiem? Czy godziny pracy są elastyczne, czy może istnieje możliwość wykonywania jej zdalnie? Jest to dobre rozwiązanie dla osób jeszcze studiujących, ale chcących podjąć pracę w zawodzie.

orto

widziałem że szukają obecnie specjalisty ds sprzedaży

zniesmaczony

Firma jakaś popaprana. Ostatnio zaczęło im przeszkadzać nawet palenie papierosów przed budynkiem. Zrobili aferę u administratora budynku. Ludzie pokroju macierewicza.

SzkodaGadac

Najgorsza firma jaką znam od środka. Powyższe komentarze nie są wyssane z palca. Nie warto tracić nerwów.

alek

były może 2 takie w historii firmy. generalnie jest to firma nastawiona na [usunięte przez moderatora], w zamian nie dostaje nawet przyzwoitej pensji a jedynie obietnice (które nie są potem spełniane ze względu na kolejną zmianę systemu motywacyjnego). NIE POLECAM - mierne miejsce pracy

obiektywny

Można różne rzeczy zarzucić Hogatowi ale nie to, że zwalnia bez powodu lub, że nie traktuje ludzi po ludzku. Najlepszy dowód to osoby, które po kilku latach spędzonych u innych pracodawców wróciły do Hogarta.

byly

kasa marna ale i traktowanie pracowników fatalne. właściwie nie wiesz kiedy i z jakiego powodu Cię zwolnią. tak kończyła większość moich kolegów kiedy tam pracowałem. smutne

hogartowiec

nie warto kasa marniutka:/

strzasznieAnonimowy

Witam, Bardzo proszę o jakaś opinię na temat firmy i zarobków

Zostaw opinię o Hogart Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hogart Sp. z o.o.