Opinie o C.M. MAKTON S.A. w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie C.M. MAKTON S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w C.M. MAKTON S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C.M. MAKTON S.A. w Warszawa

klient

Dobry Wieczór. Dlaczego na forum wypisujecie takie bzdury,dajcie sobie po pysku i będzie tak jak powinno być Ja mam pytanie czysto handlowe, czy można w waszej firmie zaopatrzyć sie w produkty zakładów Unimięs

zabawyczaszaczac

No pojawil sie nasz robaczek. Widze ze w dalszym ciągu Ty o tym ubranku. Ruszyles juz swoje dupsko zeby podarowac je dyrektorowi??? Nie hehe no oczywiście ze nie. Bo gdy jesteś przy Panu T. To siedzisz cicho cwaniaku. Tutaj jesteś bystry i odwazny gnido. Popelniles jeden błąd. Nie trzeba sie chwalić pseudo kumplom co tu wypisujesz. Heh taki glupiutki jestes... brawo brawo ,,peciunio" :) pozdrawiam Cie serdecznie;) i czekam az spotkamy sie w 3 u tego goscia ktorego tak nienawidzisz u tego ktory choć wie jakim jestes popierdolencem nadal Cie trzyma. Mam nadzieje ze w krotce to sie zmieni a Ty jebitnie sobie na to pracujesz:) i kiedy znow będziesz sie uzewnetrznial przanalizuj komu warto;)

funfel

Hm,co tu się narobiło??Teraz jak wchodzisz na jeden czy drugi oddział to mówisz "dzien dobry" bo same nowe twarze...no prawie.... Brawo! w jakim tempie Swietnie prosperującą firmę pociągnąłeś prawie na dno panie T.? Gdzie są ludzie pracujący po 10 lat,mający pojęcie o handlu. Zostaniesz niedlugo sam,ze swoim chlewikiem...Ubranko gotowe?:)Chlopie ogarnij się,bo nam zal...-nie,nie Ciebie.... ale jeszcze są osoby które chcą pracować ,a jak tak dalej pójdzie to nie będą mieli gdzie...córki ,zony i .....wczoraj kolezanki....

radomiak

witam jest to spychologia która działa dobrze w systemie duda , śmieszne przesuniecia towaru to sa jaja piozdrawiam wszystkich dudziakow

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie C.M. MAKTON S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
nowy

"Gebels" wspaniały pracownik niestety wylądował we wspomnianej Hucie,gdzie będzie mógł swoją wiedzą , wykształceniem i szeroko pojętą elokwencją dostarczać pożytku wielu pokoleniom pracowników Pkm Duda

Don Cicioooo

Przepraszam a czy jest szansa dowiedziec się na tym portalu co stało się z niejakim Panem "Gebelsem" ???? Podobno zagania byki na rodeo to PRAWDA ???? Żal mi faceta,tak skromna i oddana Dyrciowi osoba a tak potraktowana... Dlaczego ???? Czy jest szansa,że Pani manager nie sprawdzając się w roli także tam trafi???? Czy los Rodziny Don Ciciooo jest skazany na Ubojnię w Hucie???? napiszcie czekam Sławek

nowy

Warunki kolego są super , pensje spore , motywujące do pracy , atmosfera rajska , ludzie uśmiechnięci.Tylko jest mały szczegół (...)- musisz być z rodziny niestety

mądry

Mam pytanie ,czy Makton w Warszawie istnieje jeszcze? chyba to była ulica Taśmowa??

człowiek

"Nowy" pytanie mam do Ciebie przyjacielu bo widzę,że dobrze znasz realia w firmie i ludzi: - Pan Dyrektor zasypia jeszcze na zebraniach ?? Czy Pani Manager jest funkcyjna i go budzi kolanem?? poozdrawiam :)

errr

Cwaniactwo?? To malo powiedziane! Frajerstwo srajace we wlasne gniazdo. Dalej odwazni w kolejce sie ustawić do dyrka ze swoimi pretensjami. A kolega od kombinezonu niech nie zapomni zabrac go ze soba skoro taki chetny. Oszczerwsta i dzialanie na niekorzyść firmy jest karana. Kiedy juz dojdzie do eliminowania tego robactwa chetnie sie wypowiem co mozna usłyszeć od niektorych panow na temat pkm duda wszystkich dyrektorów i osob zarządzających. Rzygać sie chce jak sie tego czyta. Odwazni sie k*** znalezli.

haha smieje sie w twarz
@errr

Do karania się chcesz zabierać? , niby kogo ? za chwilę nie będzie miał w firmie kto pracować jak w taki tempie wypowiedzenia pracownicy będą składać , hmmm chyba ze Syryjczycy albo Ukraińcy bo przecież R.K. chce ich zatrudnić , niestety już nikt nie stoi pod bramą i nie błaga o zatrudnienie , bo tak wszystkim opowiadała ze na jego miejsce 10 i gdzie ich ma ? logistyk od siedmiu boleści :D

kabaret
@haha smieje sie w twarz

rodzina jest duuuuza:)

koko

ciekawe ,który z tych cwaniaków pod "nickami" stanąłby twarzą w twarz z "Dyrciem"? "twardziele " w necie , a życiu... zwykłe (usunięte przez administratora) i parówy z kupą w gaciach.

Janek

Racja. Tutaj każdy madry a ciekawe kto poszedł do nich porozmawiać o tym co im się nie podoba.

Zbyszek

Zostawcie ich w spokoju ,Oni są wporządku ,a R. jak by miał to by dał, tylko nie ma i tyle w temacie ...pa

lala

Panie Nowy,wiekszość podejrzewam ,ze wie kim jesteś,bo ja tez... Czemu nie napiszesz ,jak dwa lata temu Pani A.T zrobiliście zakaz wchodzenia na Makton...kazaliście jej "wypie...."bo producent otworzył swoją hurtownie a ja uwarzaliście za zagrożenie. Teraz próbujecie ją wybielić? Sorry ale my wszyscy wiemy jaka jest prawda....

lala

Źle typujesz Zenus.

Fredziu
@Nowy

Szanowny Panie Nowy...Skoro nie zna Pan Pana R.K od logistyki to smiem twierdzić ,ze mało Pan wie. Pan R.K pracuje juz bardzo długo w Maktonie,a Pani T.pseudo menager dopiero rok.Domel ruszył do przodu i byli mega szcześliwi jak Pani T się z nimi rozstała. Szkoda ,ze nie zna Pan szczegółów,bo zapewne zrozumiałby Pan rozgoryczenie "LUDU"

Zenek

Szkoda że tak szybko zapomniałeś jak było fajnie."nie pamięta wół jak cielęciem był".

Fajnie? No to faktycznie fajnie.. Mój syn jak wraca ze szkoły to też mówi ze było ,,fajnie''.

Zenek

Bo mam nadzieję że "góra" w Warszawie wreszcie coś z tym zrobi i będzie tak fajne w Poznaniu jak kiedyś

Taka myśl mi się nasunęła... Skoro panie Zenku tak dobrze idzie u konkurencji a tak źle i niedobrze się dzieje w PKM Duda dlaczego jeszcze tu jesteś???

C.M. MAKTON S.A.