C.M. MAKTON S.A.

Opinie o C.M. MAKTON S.A.

ivan

Same bzdety wypisane przez osoby które do niczego się nie nadają ,albo nieudaczników życiowych ,zazdrosne .Panowie panie szanuj pracodawcę swojego bo możesz mieć gorszego !!

Cichy wielbiciel

Klaudia co ma ryj jak grzegorz nic nie spomne jako to ona nie jest fajna wszystko robi (usunięte przez administratora) ????????

mazur

dumni jesteście z tego co robicie? tak (usunięte przez administratora) wszystko.

Pan toti
@mazur 26.01.2018 19:41

Ale do kogo to ?

Pan toti

Pan radoslaw zwykly zlodziej i klamca na kazdym kroku jak sie uda ucina pracownikowi pensje zeby przytulic cos do wlasnej kieszeni a klamca bo co slowo to klamstwo i mydlenie oczu pracownikom ps zal mi tylko chlopakow z magazynu obojetnie co sie by nie stalo zawsze cale zloo jest na nich a te buce co zamawiaja towar wiecznie robia ferment i mieszane daty to tylko i wylacznie ich winna

dec

małe nieuczciwości: boczek w galarecie kupiony w Lewiatanie przy ulicy Pruszkowskiej w ubiegłym tygodniu boczkiem nie był tylko poświątecznymi okrawkami "twardej szynki"w galarecie cena ponad 28 zł/kg. Następnym razem taką podmianę zgłoszę do UOK!

Hanna

A jakie benefity oferuje C.M. MAKTON S.A. swoim pracownikom?

aaa
@Hanna 28.03.2017 11:42

benefity ? Makton teraz to już GOBARTO S.A. żadnych no może jak mają dobry nastrój to dadzą z 150-300 zł na święta bożonarodzeniowe.

@aaa 02.04.2017 16:42

paczkę z wedlinami z krótkim terminem dali na święta

pracownicy

Radek co sie dzieje w "twojej" firmie. zawsze miałes 40 osób za bramą do pracy a teraz nie ma komu pracować?

Hanna

@aaa czy te kwoty bożonarodzeniowe są wypłacane w bonach, czy w dodatkowej premii wypłacanej z wypłatą? Jak wygląda sytuacja z innymi, pozapłacowymi benefitami - funkcjonują? Coraz więcej firm praktykuje taką formę wyróżnienia pracownika.

onyx

spieszmy się szanować pracowników tak szybko odchodzą. tak tak "panowie" Pawle i radku.

ja

szkoda że płacą nie za pracę tylko za nazwisko !!!!

Wydymani

Brawo kolego nareszcie jakas sensowna opinia. Ja jeszcze bym napisał o - beznadziejnej jakości mięsa ciągle rozmrazanego i kombinowanego przez Wiecha -zmuszanie kierowców do jazdy niesprawnymi i ciągle przeladowanymi autami -mycie aut na placu środkami chemicznymi które lecą w glebę -a przede wszystkim ciągle oszustwa na czasie pracy i nadgodziny za darmo (Radziu dołoży) Szczerze współczuję każdemu pracownikowi który z przyczyn losowych jeszcze tam pozostał!!!

młody gniewny

dzień dobry wynagrodzenie na czas atmosfera poniżej krytyki wynagrodzenie na początek 1500 obiecują złote góry ale kiedy? umowa zlecenie tak długo jak to możliwe ewidencja czasu pracy wpisujesz od 5-13 21-5 zakaz wpisywania innych godzin pomimo nadgodzin poza inwenturą która jest co miesiąc do 17 brak pasków wypłaty nic się nie dowiesz. wszyscy "staży" pracownicy już "uciekli" liderzy nie wiem jak dostali się na te stanowiska poza obsługą smartfona nic ich więcej nie interesuje nowy pracownik jest zdany sam na siebie . dźwiganie towaru nikt się nie przejmuje a niekiedy to i po 40 kg jest do przerzucenia. kierownictwo się tylko podnieca ile to towaru przewiózł samochód który ma 700 kg ładowności. a wożą 1,5 do 2 ton gdzie jest policja? ogólnie pracy nie polecam ale z drugiej strony na bez rybiu to i rak ryba.

zainteresowany
@młody gniewny 07.02.2017 15:31

o jakim miejscu piszesz?

onex
@zainteresowany 13.02.2017 19:24

o poznaniu chemiczna i dąbrowskiego

ja

paranoja

Pan życzliwy

Tata T. Postawi w Gdańsku i Szczecinie. I wszystkie skończą tak jak jego hluba w Gnieźnie.

Twój Babol

Panie Radosławie nie jedz już swoich baboli robi się to nie smaczne a jak już musisz to zachowaj trochę dyskrecji. SMACZNEGO

Greg

A w Gdansku jest makton?

Ala Taboret

ale powiedz mi co kupujesz sympatyczny kolego?? Parówkową ????

Ala Taboret

Hej wszystkim! Co tam słychać w Poznaniu na hurtowniach? Doszły mnie słuchy,że Anne Paszteciare zwolnili !!! Czy to prawda???? Żal mi dziewczyny...Mam nadzieję,że przesiedleńców z Kresów nie wyrzucą tylko!! Chociaż czym się przejmować moje kochane, "Wielki Imperator" opanuję sprawe

Henryk Szablozebny

Halo halo co tu tak cicho... Jak buractwo ze wschodu?

Tadek z Targówka

Corka to ta Tłusta z naszcykniętymi warami jak karp i brwiami z kredki?? Że pozwalają tak handlową się stylizowac.... :-)

Klub Sportowy Siemiatycze

Normalnie jakaś paranoja w tym CM Makton Poznań Rodzinna firma pełną gębą... Dyrektor - pseudo Kierownik od PH - szwagierka... Żona w Cedrobiu , Córka w Duda Silesia...i dalsza rodzina szanownej Małżonki i szWagierki w szeregach magazynu oraz Logistyki... Czekamy jeszcze na Babcie ze wschodu oraz Zięcia oraz Wnuki jak Bóg da pięknej córuni pozdrawiamy Wasi Wierni Fani :-)

SzynkaALA jest fajna

Witam serdecznie Co tam dobrego w Chlewie na Poznaniu się dzieje?? Jak tam Papa Knur i jego rodzinne warchlaki ze wschodu?? Doszły mnie słuchy,ze zona dyrcia nową funkcję pełni...Tym razem w cedrobiu...świetnie funkcjonuję ta rodzinna maszyna...ludzie w cedrobiu chyba są niewidomi lub udają ze jest dobrze.Brawo Ty ☺ W zasadzie Cieszę się bo produkty drobiowe w końcu zaczną sprzedawać się na Poznaniu☺ Za swoją szkaradną siostrą można cisnąc promocje i wyprzedaże za 5zł Ważne żeby Dyro z zonka zarobili i plan zrealizowali a to,że firma straci i dołoży !!????? To no problem....handlowcy odpracują

Team lider

Jakie dno my lubimy jak Szczerba i Papi nas zoli w srajewo...

słoik

Jakie dno panowie jest super ściemniacze i kapusie poszli.

Team lider

Jakie pozdro przecież to pierwsze konfitury i zaganiacze. Będą tam dawali si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] aż ta buda się nie rozleci. Oni myślą że są na stanowiskach, jeden nawet dał się żesmacic za 200zl. Żenada zupełne dno chopoki...

Wicek

Pozdro Nowakowscy

normalny

Nie warto się szarpać z idiotą...idioto

Roman z M jak Miłośc

Normalny Idiotą to jesteś TY [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiesz to się nie udzielaj Efekty pracy ekipy widac po działaniach i sprzedaży w rynku Maktonu pozdrawiam

normalny

...oraz idiotów i naiwniaków czytających i jarających się bredniami

normalny

Forum idioty lub idiotów piszących sami ze sobą

Lojalna Ala Skiera

Paweł daj spokój nie ma sensu z nimi przepychac się ! Oni tak się nie nadawali i nie nadają do pracy w naszym Chlewie ! Choc do kuchni zagrzałam już cały gar parówkowej

Sławek od Mięska

Pawciu nędzne te Twoje wpisy wiesz !! Odpuśc sobie Mylisz tak apropos ludzi,którzy tu się udzielają. Moja dobra rada ! Śpij więcej w domu a mniej w pracy To więcej się dowiesz z życia firmy.

xxxx

Maruda to na pewno jak ma znaleźć czas na spotkanie a juz na pewno gdy przychodzi do oceny produktu..przez pryzmat gustu swoich domowników....

x

Zdziwiony Brawo! Zgadzam sie w 100%! A co do L. Nie widzę tu wybitnych zdolnosci za to cwaniactwo. Pozdrawiam

zdziwiony

Wiemy juz ze pracownik Chemicznej posiada umiejętności językowe. Gratulujemy- przydadzą sie na nowej zyciowej drodze. Jeden na drugiegiego, drugi na trzeciego. Ludzie naprawde macie na to czas? Za mało pracy czy zbyt ograniczone życie prywatne? Tak nakprawde nie ma zadnego buntu czy jak to nazwal kolega H. O co tu chodzi? O to ze koledzy nie zabrali ze soba? Czy tak wazny i ,,szanowany" pracownik na takim stanowisku nie ma auta służbowego? Ze to maksimum jakie mozna osiągnąć zawodowo? Wszyscy sie śmieją z tego co sie tu dzieje. Sranie we wlasne gniazdo? Skupcie sie na pracy- bo jest na czym. Chyba nikt nie bierze anonimow pod uwage. Daleko nie masz zeby zglosic swoje uwagi osobiscie do Pani pietro wyzej. Naprawde to ze bedziesz pisal jaka to zla SM jaki zly Dyr. Jaki telemarketing slaby ze Panie z biura czy kas sa kiepskie ze Pani Iza czy Pan Robert tez sa be i jeszcze podszywanie sie pod nich. Naprawde nieładnie. Chyba nikt nawet sie nad tym nie pochyli. Dziwie sie tylko Wam ze dobrze wiecie kto za tym stoi i nic z tym nie robocie. Pod tym względem jestescie slabi jako tak duza firma a trzyma takie elementy.

niby koledzy Tomasza

cześć Tomaszku...piszesz już w trzech osobach?! przecież Ty nie masz kolegów ,a koleżankę masz tylko jedną...siedzi niedaleko od Ciebie. Jeżeli jesteś takim rewelacyjnym SM ,to dlaczego nie pracujesz w swoim rodzinnym mieście DZIEKANKA...czyżby tam już sie na Tobie poznali? ŚLIZGACZU ?

kolega Tomasza

Ten człowiek pisząc o Tomaszu powinien być znajomym ludzi z dziekanki

Rodzinna dziekanka Ala Skiera i Papa zwany Smerfim

a Tomasz L. to osoba o wybitnych predyspozycjach handlowych ,nienagannej kulturze osobistej i spełniający wszystkie , nawet najbardziej wysokie wymagania. Nie dziwię się , że nie można porównywac go do pseudo manager trenującej tabliczkę mnożenia, można się wiele od niego nauczyć. Jego silnym atutem jest także to,iż nie jezdzi on w trakcie trwania zajęc nazywanych "pracą" na giełdę odzieżową oraz spełnia odpowiednie kompetencję i posiada naprawdę wielką kulturę osobistą. pozdrawiamy P.S. Widzimy się w sądzie !!!

dziekanka

a Tomasz L. jeszcze pracuje w Maktonie??? czy nadal udaje ,ze coś robi i jest "zaje...ny"robotą...oraz ma brak czasu dla Nas... dostawców???

pecia

Pani A.T Pani manager zaczela wymagać, kontrolowac i działać. I wyraźnie komuś się to nie podoba. Pani Alu oby tak dalej. To Ci którym Pani sukces przeszkadza sa najbardziej aktywni.

Sołtys PGR Siemiatycze

Będziemy walczyć jak lwy by Papi i R.K. rządzili tym całym bałaganem! P.S. Kocham Ale

chicken

Ja kocham ta firmę dzieki niej sie rozwijam to co ze Radziu mnie okrada ja go lubię będę dla niego woził towar i robił to co mi karze bo taki jestem jego przydupas

zbyszek

Wiadoma sprawa przecież to ironia, wiadomo kim jest pani M. i w jaki sposób tę robotę dostała a jej ogólnie pojęta kultura nie upoważnia jej do pracy w szalecie miejskim a co dopiero w handlu.

SZynka

No przecież do Unimięsu nie było żadnej rekrutacji,co za bzdury tu są napisane! Wszyscy wiedzą skąd jest przedstawiciel ,a moze lepiej od kogo:). Pan Dyrektor Unimięsu to kolega Pana Dyra na Poznaniu-pisać coś jeszcze? Może jeszcze ktoś napisze,ze to blondynka o długich nogach,,,,pani magister inzynier.....

szok

Co tu się dzieje w tej firmie, czy ludzie z Warszawy nie czytają tej prawdy!!!

Parówkowa SP

Imperator nic nie odpisał na te zarzuty?? Panie Pawle czekamy Czyżby zabrakło argumentów na wybielanie chlewika ??

Zainteresowany pracą

Panie Zbyszku a czy Pani PH UNIMIĘS pokonała Pana masę????

Sławek od Mięska

Ludzie co Wy robicie za syf tutaj?? Dajcie Panu Dyrektorowi władac i się odpier... (czy coś złego się dzieje,że 12 ludków już nie ma ????) i odczepcie się od Rodziny, przecież na tą chwile pracuje tylko Żona,Bratowa i Córcia oraz Pan Przerwa Radek Tetmajer :) Firma się rozwija więc potrzebuje wybitnych pracowników o nieprzeciętnych predyspozycjach handlowych,nienagannej kulturze oraz zasobie słów i zwrotów jak cytuję : " to jest fajne,naprawdę"

Zbyszek

PH UNIMIĘS to osoba o wybitnych predyspozycjach handlowych ,nienagannej kulturze osobistej i spełniająca wszystkie , nawet najbardziej wysokie wymagania. Nie dziwię się , że pokonała masę kandydatów ,chcących współpracować z Maktonem ,można się wiele od niej nauczyć.

klient

Nie jestem kolegą dla Ciebie, prosze o kontakt do przedstawiciela handlowego> godność i numer telefonu> Dziękuje i Pozdrawiam

Zostaw opinię o C.M. MAKTON S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C.M. MAKTON S.A.