centrum mięsne makton kraków

Kraków

Opinie o centrum mięsne makton kraków

Lidia

Jak obecnie wygląda w centrum mięsnym makton kraków kwestia wcześniej poruszanych już na forum nadgodzin? Okres przedświąteczny dla wielu branży - a już głownie mięsno-spożywczy - to bardzo dużo pracy. Tym bardziej kwestia rozliczania dodatkowej pracy w tej firmie jest podwójnie ważna.

Lidia

@Elo firma zmieniła nazwę? W jakim sensie nadgodziny nie są płatne, czy w takim ile ich jest średnio w miesiącu? To bardzo ważne informacje dla pracowników poszukujących pracy w Krakowie.

Elo

Witam obecnie firma nazywa się Gobarto nadgodziny masz za darmo :) na dniowce spoko 8 godz(zapomnij o dniowce ) i do domu. Czasami sie nabiegasz bo duzo towaru przyjezdza i trzeba sie streszczac z wystawieniem, a na nocce szykuj psychike i wytrzymalosc(nie jeden odpadł po paru dniach) oraz to ze bedziesz siedzial czasami dluzej jak dostawa drobiu albo miesa sie spuzni. Pracujesz za smieszna kase na poczatek puzniej tez smieszna .Slyszalem ze od niedawna otrzymali starzy pracownicy podwyzke na 3000zl ale to za puzno bo wszyscy najlepsi odeszli taka mocna paczka i tak spier..lić sprawe gratulacje dla tych co mysleli o obrotach a nie o ludziach, silniku tej firmy.

ziii

bardzo podoba mi się ten hotel i powiem Wam szczerze, że w okolicy trudno o lepszy/ładniejszy. Warunki dla gości ciekawe, wokół masa atrakcji. Ciekawe jednak jak tu zarabia kelner, takie z 2-3 letnim doświadczeniem, chciałbym się dowiedzieć co i jak :)

kapitalizm

Kolego, droga wolna do roznoszenia ulotek to dopiero zobaczysz ciężkie warunki. Łatwo się narzeka, ale podnosić kwalifikacji to się nie chce, wygodniej opluc.

Jakimoff

Obecnie dają umowę na 3 miechy, kasa około 1300 zł na łape. Potem umowa na 2 lata i max 2500 zł na łape. 3 tony dziennie do załadunku i rozładunku, pobudka 2-3 w nocy i tak o 13-14 w domu. Baardzo atrakcyjna praca POLECAM! Ps. I oczywiscie w soboty do roboty hehe...

Matka

Zawsze się zastanawiam dlaczego ludzie mają w sobie tyle jadu i złośliwości. Rozumiem, że każdemu fajnie w jakiś sposób dopiec, ale boję się o to jaka atmosfera w zakładzie panuje. Każdy spodziewałby się normalnej zdrowej atmosfery a nie gadania za plecami czy komentowania wszystkiego. Jeżeli tam tak jest to współczuję.

jogi

podobno w latach 2006 a 2009 pracowały tam wesołe i sprytne dziewczynki :)opowiadał mi kolega który chwilowo tam pracował potem zabrali go do m. w katowicach. :P

tata

za makowskiego to była firma żal że teraz schodzi na psy jak ja pracowałem to była firma przez duże F

pap

wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w wielkiej firmie... kasa marna.. na początek dostajesz umówe na okres próbny (3mies.) jak się spodobasz to podpisujesz umowe na 2 lata ale po miesiącu moze dwóch i tak wylecisz z każdym tak robią.. wszyscy mili, pięknie się uśmiechają a za plecami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabiają.. fałszywi ludzie

josef

Dlatego teraz na wyjazd do Zakopanego wzięli żony i dziewczyny by się zakamuflować...pfff.A i tak narobili bydła...

Sylwia

mąż mój tam pracował i co moge powiedziec, z jego relacji wynika, że firma na poczatku podobno była ok, ale powoli zaczely sie schody, heh po tym jak usłyszal, ze dziwki po szkoleniu maja byc zaliczone bo jak nie to podstawa .(usunięte przez administratora), a potem umowa lojalnosciowa do podpisania byla, ktorej to nie podpisał i zrezygnowal, a umowe miał na dwa lata, ale pomimo to sam odpuscił prace w tej firmie, bo chyba zabardzo byl poukładany, w przeciwieństwie do kierownictwa makton kraków, poza tym z wynagrodzeniem widac tez krucho w tej firmie, nie słowna, jak moze pracownik zarobic 4500 wlasna praca a zotaje mu wypłacone 1200 zlotych tylko dlatego, ze dostał wypowiedzenie z pracy, bo nie chcial lojalki podpisac, ja pracuje w sadownictwie na wysokim stanowisku i nie wyobrazam sobie takich sytuacji, no ale coz taka firma, nie rozumiem tylko jak stac jest kogos robic komus pod gorke, i zakazywac innym firmom zatrudniania go, bo nie chcial pracowac w maktonie jak to zrobił pan prezes.... kiedys sie to wszytsko odwroci przeciwko takim wlasnie ludziom, wedlug mnie firma makton krakow wykazuje troche mafijne powiazania, dziwi mnie, tylko, ze jeszcze nikt sie za to nie wział, ale kiedys nastapi tego kres. pozdrawiam wszytskich przedstawicieli, zwlaszcza kierownika .(usunięte przez administratora). aaa i przeprosiny zostały przyjete panie kierowniku. .... zona jednego z bylych przedstawicieli.

alina

A słyszałaś ,ze inspekcja nie wykazała nieprawidłowości i nasłał ją były pracownik?

ms

Słyszałam, że mają inspekcję pracy na karku w tej chwili. Nie płacą za nadgodziny, obiecują złote góry, najlepiej by pracowało się po naście godzin i siedziało cicho nic nie mówiąc. Ludzie bez kompetencji menadżerskich, którzy traktują pracowników jak niewolników.

beznik

nie,ale Krawcowa nie miała zbytnich kontaktów z dostawcami chyba ci się nazwiska popierdoliły. Ale co ty możesz wiedzieć jak cię [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za okradanie klientów.

Szatanek - 2010-01-12 15:41:49 Poprostu żal mi Was z Maktonu.Nie wybierajcie sie tam ani nie konsumujcie miesa stamtąd.Zwolnili Managerke a obecny manager jest tak zakrecony ze pusci ta firme z torbami,zarobki marne,chyba ze krecisz wały jak przedstawiciele typu MO lub KM to masz kase i bujasz sie po Dolomitach Chorwacji itp.Jedna wielka mafia,90 % to kierownicy,hahahaha na czele z kierowniczka od miesa EM,zal tej firmy gostek ma racje robi sie rodzinny bisnes tatus mamcia synus za chwile corcia i jeszcze jeden synus

szatanek

Ty jatamanek na czele z banda handlowców obrabiacie "bolkowi" .(usunięte przez administratora))jajeczka żeby lepiej zarobić.Zarobki 1.500 złotych,tyranie od 2 w nocy do 13,banda kretynów,na czele z zakolczykowanym bolkiem,buhehehehe,pajace

Pingwinek

.(usunięte przez administratora) O przekretach słyszy sie wszedzie, w Maktonie rowniez. Uklady z dostawcami itp...

jacek

NIE ZACZYNAJCIE PRACY W TYM SYFIE OBIECAJA WAM GRUSZKI NA WIERZBIE .(usunięte przez administratora) TYLKO MENAGEROWIE Z OBRYWAMI OD DOSTAWCÓW ZAROBIA

Jataman

Gościu jak masz pisać takie bzdury to lepiej nie pisz nic! Marne zarobki są w Biedronce,mafia natomiast jest w Pruszkowie. Tyś widział mafie w ogóle?? Chyba w filmach!! Zarobki są najwyższe jak na taką firmę w Krakowie bo gdzie zarobisz teraz powyżej 2 tys co?! Daruj sobie...

Szatanek

Poprostu żal mi Was z Maktonu.Nie wybierajcie sie tam ani nie konsumujcie miesa stamtąd.Zwolnili Managerke a obecny manager jest tak zakrecony ze pusci ta firme z torbami,zarobki marne,chyba ze krecisz wały jak przedstawiciele typu.(usunięte przez administratora)o masz kase i bujasz sie po Dolomitach Chorwacji itp.Jedna wielka mafia,90 % to kierownicy,hahahaha na czele z kierowniczka od miesa EM,zal tej firmy

Zostaw opinię o centrum mięsne makton kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie centrum mięsne makton kraków