Opinie o C.M. MAKTON S.A. w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie C.M. MAKTON S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w C.M. MAKTON S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C.M. MAKTON S.A. w Warszawa

Zaciekawiony

Nuda, ktoś coś jeszcze doda?? Warto poznać różne opinie i zdania. Wygląda, że dużo udzielają się tutaj osoby zwolnione, a obecni pracownicy? Macie coś do dodania? Śmiało, niech inni dowiedzą się co się dzieje i w Warszawie i w Poznaniu i w innych lokalizacjach. niech wiedzą czy przychodzić do pracy czy nie.

Witam Czy to prawda ,że znów trzech ludzi odeszło ? Co tam się dzieje , miałem propozycje przejąc tam jako P.H. ale mam strach że długo miejsca nie zagrzeję , czy coś więcej o firmie i sposobach działania ?

@Kandydat

W przeciągu kilku miesięcy zmienił się dwa razy kierownik CD. Ludzie też odchodzą. O czymś to niestety świadczy.

Witek
@Kandydat

Odradzam prace w tej firmie Pani Dyrektor nie wie co to Zarządzanie nic dziwnego jakby była dobra to nie nikt by jej nie pozwolił odejść z poprzedniej pracy

@Witek

Kto odszedł i z którego oddziału, z jakiej przyczyny ? Pracowałem do połowy 2018 roku w oddziale ząbki. Pracę wspominam dobrze, ale dyrektorami byli panowie, a nie pani ?

@Witek

@Zioło

Zwolnieni zostali: dyrektor logistyki z Warszawy a drugi z Poznania. Kierownik z Poznania i dwóch kierowników z Warszawy. Ludzie robili robotę i wyciągali oddział ze szlamu jaki tam zastali. Finalnie na ich miejsce wrócili Ci, którzy nie panowali nad niczym. Jestem długoletnim pracownikiem oddziału i powrót wcześniejszego kierownictwa to jedna z najgorszych możliwych decyzji. Wróci despotyzm, brak poszanowania dla pracowników, zero informacji o wynikach.

Zioło

Ktoś ze stołu powrócił jako kierownik czy dyrektor ??? Masz na myśli Krzysztofa (usunięte przez administratora) ?

Jacy kierownicy zostali zwolnieni w Warszawie? A wszesniejszd kierownictwo? Tzn gdzie?

@Zioło

Jaki stół? Jaki Krzysztof? Z którego oddziału?

Inny
@Zioło

Mowisz o Krzysztofie z Poznania? Myślisz, że wrócił?? Słyszałem, że mial opinie (usunięte przez administratora) i dlatego m.in. poleciał. nie sądzę że znowu tam się pojawil.

@Inny

Nie, miałem na myśli szarą eminencję z warszawy, który otworzył własne cd w 2012 roku. Krzysztof z Poznania z pewnością nie wróci, ma za dobrze poukładane w głowie na powrót do bagna stworzonego przez obecnych rządzących.

@Zioło

Na stanowisko zpcy kierownika wróciła Bożena W. Ktora nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Jej zarządzanie opieralo się na darciu gęby i braku poszanowania pracownika. Zwolnieni Piotr J. I Paweł B.

Dodam że odszedł też kierownik nocnej zmiany(usunięte przez administratora)nie potrafił współpracować z obecnym(usunięte przez administratora) Dotyczy to oddziału Krakowiaków.

Masakra, niezła czystka.

@Zioło

Zapewne też nikt w Poznaniu nie chciałby spowrotem starego kierownika.

Zioło

Jeżeli Bożena jest zastępcą to kto jest kierownikiem ? Jest ktoś na miejscu zwolnionych dyrektorów ?

Kto teraz jest kierownikiem na krakowiaków ?

Obecnie jest Dorota z ząbek. Atmosfera uległa znacznemu pogorszeniu za sprawą nowego człowieka k.n. inwigilacja pracowników na każdym kroku, grzebanie w biurkach, przesłuchania etc. Zachowania porównywalne do ub.

Heee

k n nic nie wniosła do firmy , lepiej nic nie zarobiła . U nas jeszcze nie grzebie w biurkach , naprawdę słabe zagranie pewnie przy wyjściu plecaki będzie sprawdzac . Lepiej by się za robotę wzięła

Radek

Jakbym miał to bym dał, ale miałem tylko dla siebie...jak zawsze . A teraz mam spokój

Zaciekawiony

Ciekaw jestem czy jakąkolwiek wypowiedź tutaj jest jakiegokolwiek obecnego pracownika czy to tylko zwolnieni piszą sami że sobą?;-)

@Zaciekawiony

Treść wskazuje na byłych. Obecni nie mają czasu. Siedzą i myślą ile zapłacą za braki remanentowe po podpisaniu odpowiedzialności materialnej :-)

@Zaciekawiony

Zwolnieni mają na pewno gdzieś tą firmę, myślę że obecni pracownicy nie mają odwagi powiedzieć co ich boli i tutaj piszą licząc na to że coś się zmieni ale póki nie wezmą sprawy w swoje ręce to nic się nie zmieni i będzie tylko gorzej.

@Zaciekawiony

Co Twoim zdaniem powinni zrobić ?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie C.M. MAKTON S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Proponuje opowiedzieć poroblem do właścicieli Niech się zajmą problemem ktoś Ja w końcu rozliczy

Raz już był folwark w Poznaniu i znowu jest tworzony wokół obecnej władzy. Osoby kompetentne po odchodzą, zostaną lizusi i osoby, które nigdzie indziej sobie nie poradzą i trzęsą tyłkami o swoje stołeczki

Młody

To dzieje się w całej Polsce nie tylko w Poznaniu. Osoby które mają własne zdanie i nie sprzyjają pomysłom Pani dyrektor są niestety zwalniani.

Trzeba zaczekać aż ktoś z zarządu przejrzy na oczy i wywali na zbitą buzie panią pseudo dyrektor wraz ze swoimi lizusami. Wtedy może da się normalnie pracować. Tak postąpili w poprzednich firmach z tą wykałaczką i nikt za nią nie płacze. Na dzień dzisiejszy dostaje rozstroju żołądka na myśl pójścia do pracy.

Dacie te numery telefonu do tych zwolnionych ? :)pliss

@Wiki

A Ty nie dostalas, kiedy się z Tobą żegnali???

Zmieniłam telefon

Oni też;-)

@Wiki

A kogo numer jest ci potrzebny tych z Poznania czy innych ?

@Wiki

Złap kontakt przez Facebook.

Atmosfera w pracy wraca jak za poprzedniego dyrektora, dyskusja rozwija się tak jak kiedyś. Śmiało ludziska, piszcie, jest o czym poczytać:-)

Zaciekawiony

Kto tutaj tak pilnuje wpisów na forum??? Wypowiedzi i pojedyncze słowa blokowane są niczym w prl. Kogoś boli prawda o sobie??? Żałosne

Ccc
@Zaciekawiony

Dajcie numery tel do tych zwolnionych trzeba się tym zająć . Masakra co się tu dzieje

Klient
@Ccc

W Poznaniu to się teraz dopiero dzieje, aż włos na głowie się jeży. Nic nie można kupić od kiedy nie ma chłopaków na mięsie. Aż żal patrzeć na to jak nowa władza w Poznaniu rozwaliła wszystko co przez tyle lat działało sprawnie i bez zarzutów. Jak chłopaki nie wrócą to powodzenia życzę tej firmie i panu Tomkowi.

Bbb
@Ccc

Z nimi czy z tą firmą???

@Klient

Co tu się dzieje ? Dlaczego tak zwalniają się ludzie ? O co tu chodzi ?

@Klient

Tomek o nazwisku znanym i adekwatnym do działań o nim mowa

@Marta

Jak w Poznaniu rządzi gościu,który się do tego nie nadaje to ludzie uciekają nie ma się im co dziwić a można jedynie pogratulować im odwagi. Brawo dla nich. A jak tak dalej pójdzie to kiepsko wróży dla Poznania.

(usunięte przez administratora) robi robotę będzie się działo

Ddd
@Marta

K.N. robi "głupotę", teraz tylko będą efekty. Obawiam się że to będzie żałosne. Tak czy owak trzeba szukać pracy, tutaj odnajdują się tylko lizusy i pupile.

@Ddd

Słabo w tej firmie a ona to porażka

Bbb

Coraz ciekawiej. Ktoś jeszcze coś doda? Jest o czym czytać:-)

lucek

blady:( co Ty zażywasz ?przestań ćpać! wstawiał się za ludźmi? a poza tym, to go (usunięte przez administratora) i to z paragrafu.

Sawek
@lucek

Niby za co ?

blady
@lucek

lucek. oj lucek lucek

Ostatnio jak tutaj niektórzy się rozpisywali za czasów poprzednich władz to miało pokazać jak to jest źle i niedobrze. Czy to, że teraz znowu ktoś zaczął się rozpisywać o głupotach to jest też źle jak kiedyś?

Darek

Słyszałem ze ponoć dobra w czymś innym ????

kiełbasa

Prawda jest taka że minął już ten lepszy czas w tej firmie. To jest wielki moloch, w którym pracownicy nie są doceniani. Ludzi dobiera obecna Pani Dyrektor, jeżeli ktoś jej nie odpowiada jest utylizowany. O sprawiedliwości w jej działaniach ciężko mówić. Oddani, wieloletni pracownicy z niedowierzaniem patrzą na działania jakie są podejmowane.

Dalej, dalej. Będzie znowu co poczytać i zgadywać;-)

Fax

Co się dzieje w tej firmie ?

Blady :-(

dlaczego takie głupoty piszecie?? Radek nie popłynoł tylko sam sie zwolnil. oj oj żebyście jeszcze nie plakali takiego jak Radek szukać ze świecą potrafił wstawić sie za nami w Warszawie i załatwić wiele żeczy a gdyby miałł to by nam dał.

Max
@Blady :-(

A dlaczego się zwolnił ? Chciałem złożyc cv polecacie firmę ? Jak oceniacie prace nowego Zarządu?

Radziu popłynął????? Brawo!!! Może i dobrze, ale z obecnym dyr. T.L. to jak z deszczu pod rynnę, bo ma większe łokcie do przepychania się i mniej skrupułów. O dziwo to K.N. bierze go od tyłu i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.

Nieważne z kim, ważne że już bez r.k. Będzie lepiej

Obyś się jednak nie mylił, żeby w końcu było normalnie

Mam pytanko ile mniej więcej zarabiają kierowcy np rejon Gdańsk lub ogólnie

Kto

Hanna
@Kto

Może rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz, na jakiej umowie pracuje się na tym stanowisku w C.M. MAKTON? Czy oprócz wspomnianego przez Ciebie wynagrodzenia, firma oferuje korzystanie pracownikom z pozapłacowych benefitów? Warto rozwinąć tę kwestię, gdyż co trzecia osoba poszukująca pracy, zwraca uwagę na system motywacyjny oferowany przez danego pracodawcę.

C.M. MAKTON S.A.