2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GEFCO Polska

Aktualność
Witaj,

Cieszymy się, że postanowiłeś odwiedzić profil GEFCO Polska sp. z o.o. na portalu gowork.pl. Znajdziesz tutaj sporo informacji o naszej firmie, procesie rekrutacji czy benefitach jakie oferujemy naszym pracownikom. Traktujemy ten profil również jako miejsce gdzie możesz podzielić się swoim doświadczeniem i opinią na temat GEFCO Polska. Każdy post jest dla nas ważny!

Zachęcamy Cię do publikowania kulturalnych i merytorycznych komentarzy. Pamiętaj, że swoboda wypowiedzi nie jest jednoznaczna z publikowaniem informacji nieprawdziwych, pomówień czy oszczerstw wymierzonych w konkretne osoby czy naszą firmę. Takie opinie zostaną usunięte zgodnie z regulaminem portalu.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Odwiedź naszą stronę lub naszego Facebook’a.

A jeżeli chcesz pracować u eksperta branży TSL w zakresie rozwiązań dla łańcucha dostaw po prostu aplikuj lub napisz do nas

Janek

Ponad dwadzieścia lat działalności i ciągły rozwój firmy to już coś znaczy! Do tego trzeba dodać, że firma jest dobrym pracodawcą,

ŁYSY

pracuje w Psarach/koło Wrocławia. nie jest źle.

Golas

pracuje w Psarach od pazdziernika 2009. Ogolnie nie jest zle. Wydaje mi sie ze z miesiąca na miesiac jest lepiej. Oczywiście są pewnie lepsze firmy ale i dużo gorszych. Praca nie jest ciężka, wcześniej pracowałem w Amazon - to dopiera była jazda. Wprowadzają coraz to nowe normy, ale kto ich nie wprowadza. Kierownictwo ogólnie ok jak ktoś jest pracowity i nie leci w kulki. Z tymi co było im nie na rękę po prostu się pożegnali. Dużym plusem jest nowy obiekt i sprzęt, minus mala kantyna i szatnia (w tym temacie cos tam działają). Ogólnie polecam.

Smołkens Nowy wpis
Kandydat

Witam prośba do magazynierów Gefco/Psary/śląskie Praca w miarę ok? Praca przez APT z możliwością przejścia pod firmę ? Sporo ogłoszeń duża rotacja ? Czy mało chętnych ??

Alicja Nowy wpis
@Smołkens

ja się dołącze do pytania, czy trzeba mieć doświadczenie albo jakies specjalne uprawnienia żeby pracować jako magazynier? i czy przyjmują kobiety? :)

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej GoWork.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Koordynator. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Emilian
Klient

Nie polecam współpracy. Zalegali nam z płatnościami za faktury. Zostawiam numer do osoby zajmującej się ich płatnościami 573985388, jeżeli są jeszcze inni poszkodowani.

Karolina Nowy wpis
@Emilian

Słabo to brzmi, jeśli miałeś takie problemy. A zostawiając numer możesz dorzucić ewentualnie imię i nazwisko tej osoby, albo najlepiej nazwę firmy? Tak ku przezorności. ;)

79477723O

/\ polecam kontakt, miałem lekkie problemy faktycznie, ale rozwiązane. Dziękuję.

Julia
@79477723O

Jakie te problemy miałeś???

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Pracownik Magazynowy/Operator wózka widłowego oferowane przez firmę GEFCO Polska? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

GEFCO Polska poszukuje pracownika na stanowisko Koordynator Transportu. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Anonimy pracownik

Cześć, czy firma planuje przeprowadzić kampanię w kwestii szczepień lub podstawić szczepciobusa? Ostatnio było kilka zachorowań, które spowodowała nowa mutacja. Sytuacja jest bardzo poważna.. Można by było wprowadzić jakąś segregację sanitarna w szatni lub w procesie. Dodatki (pieniężne) i bonusy (wózki tylko dla dla zaszczepionych czy toalety). Pomysłów jest dużo, ale potrzeba konkretnych działań. PS boję się o siebie i bliskich

Syn Łabędzia
Kandydat

Dobry wieczór, mam pytanko czy są jakieś wolne etaty w gefco Psary?? Mój tato pracuje już tam ok 2 lata z powodzeniem (dostał ostatnio awans i szkoli młodych adeptów). Jestem już w trakcie robienia uprawnień na wózki, mam charyzmę, duże ambicje i ogromną ochotę do pracy. Zawsze chciałem pójść w ślady taty i robić to co lubię. Z firmą Gefco wiem że jestem w stanie to osiągnąć. Pozdrawiam wszystkich pracowników i mam nadzieję, że już niebawem dołączę do tego nietuzinkowego teamu i będziemy mogli razem piąć się na drabince w strukturach korporacji.

Jak szefostwo w GEFCO Polska traktuje ludzi?

Seba
@Pytanie

Bardzo dobrze, polecam pracodawcę.

Seba
@Pytanie

Podchodzą z szacunkiem do kazdego

Piotrek Markiewicz

Witam, ponawiam pytanie o owoce wtorki w firmie. Czy z uwagi na miarę stabilną sytuację epidemiologiczną w kraju można liczyć na ten bonus? Od mojego wcześniejszego zapytania sporo czasu już minęło. W dalszym ciągu jest dużo pracy, a do tego pracownicy chodzą głodni. Pozdrawiam Piotrek

@Piotrek Markiewicz

Witaj, W najbliższych miesiącach nie przewidujemy wznowienia dostaw owoców do oddziałów. O wszelkich zmianach będziemy informować pracowników na bieżąco. GEFCO Polska

Pulpet wieprzowy
@GEFCO Polska

Można prosić jakiś konkretny argument odnośnie tej decyzji? Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

Zuber
@Pulpet wieprzowy

Owocowe dni powiadasz? Firmy się powoli z tego wycofują, bo dostrzegły błąd, który zrobiły wchodząc w te pseudo-bonusy. Koszty, zarządzanie świeżością owoców na wszystkich zmianach, zawsze jest ich albo za mało, albo za dużo (utylizacja odpadów BIO włącznie z corocznym raportowaniem tego faktu per każdy oddział osobno) TYLKO po to, żeby pracownim mógł schrumsać sobie jabłuszko ;-) Chcesz jabłuszko, to sobie je sam kup. Pracodawca Ci płaci i to powinno być wszystko - za mało? Zmień. Mam nadzieję, że pracodawcy któregoś dnia gremialnie i na "trzy-cztery" zdecydują: koniec zabawy! Zabieramy wszystko. Płacimy za wodę (nie mineralną tylko foltrowaną z kranu) i gwarantujemy posiłki regeneracyjne od listopada do marca. I tyle.

Biniu
Kandydat

Czołem ekipo, jak wam się pracuje w WRP Psary? U mnie wszystko ok,złożyłem cv do tego właśnie oddziału i czekam na odzew. Myśle że to tylko formalność i znów będziemy razem w jednym teamie. Ps pracuje jeszcze niebieski kurdupel? Pozdrawiam ciepło

Wojowniczy mario Rogoż team

Cześć, mam pytanie czy wiadomo czy wigilia pracownicza siee odbędzie? Oraz jaka formę będzie miała? Wyjście jakieś czy stacjonarnie na zakładzie? Pytam, ponieważ wstępnie chciałbym się już przygotowywac kondycyjnie. Pozdrawiam

Piekarnik

Witam, doszły mnie słuchy, że GEFCO Psary, zatrudnia pracowników, których wcześniej zwolnili. Ja również zostałem niegdyś zwolniony (do dziś nie mam pojęcia dlaczego). Mam pytanie, czy znalazło by się jakieś miejsce dla mnie? Jestem pewien, że w obecnej formie byłbym nie lada wzmocnieniem dla teamu. Pozdr Mordeczki!

Pracodawca

Witaj Johny, aktualnie nie mamy żadnej oferty w Warszawie. Ale jeżeli tylko pojawi się stanowisko, którym będziesz zainteresowany zachęcamy do aplikowania. Mamy nadzieję, że będzie okazja porozmawiać o pracy osobiście. Pozdrawiamy

Przyjaciel Gargamela

Czołem ekipo, mam pytanie odnośnie dnia 20.09? Co robiliście w godzinach 5.45 - 6.17? Pytam ponieważ nie widzę ruchów na skanerach. Co prawda ja się spóźniłem, bo zaspałem, ale wszystko jest do sprawdzenia na monitoringu. A to że wyszedłem o 10 też nie ma znaczenia bo byłem zmęczony i musiałem odespać. Dzięki za odpowiedź

Super MARIO

Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w Psarach koło Wrocław. Ja cieszyć się i myśleć że dalej robić kariera. Ja być na impreza w sky i PRL ja się cieszyć. Koledzy moi z pracy. Zadbali o mnie i teraz mam ogromny respekt wśród załogi a to dzięki kilku moim występka podczas wyjścia i zdjęcia na których fajnie wyszlem są super. Piona pozdro

Pracodawca

Na bieżąco weryfikujemy aplikacje, które do nas napływają. Zastrzegamy sobie jednak prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Jeżeli jesteś zainteresowana na jakim etapie jest Twoja aplikacja prosimy o kontakt bezpośrednio pod adresem: HRPOLSKA@gefco.net

Gosia
Kandydat

Witam czy w Gefco w Kątach Wrocławskich są jakieś oferty pracy dla kobiet?

@Gosia

Wszystkie oferty pracy znajdziesz tutaj: https://bit.ly/3rKd5jj Zachęcamy do aplikowania.

Andrzej Malmon

Mam obawy co do kierunku w którym zmierza zarządzanie oddziałem gefco psary. Chociaż mogę się mylić.

PAN Zbigniew

Przypominam w dalszym ciągu o dystansie i dezynfekcji. Pozdrawiam Zbyszek

Spedycja
Kandydat

Witam, jak wyglądają warunki pracy na stanowiska spedytora w firmie (odział plewiska). Czy praca jest rozwojowa?

@Spedycja

Witaj, jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym oddziale w Plewiskach zachęcamy do aplikowania. Na wszystkie Twoje pytania odpowiemy podczas spotkania :) A co do tego czy praca jest rozwojowa... Mamy wielu pracowników, w tym również w Plewiskach, którzy pracują obecnie na innych stanowiskach niż na początku swojej przygody z GEFCO :) GEFCO Polska

Zostaw merytoryczną opinię o GEFCO Polska - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w GEFCO Polska?

Zobacz opinie na temat firmy GEFCO Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEFCO Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 12 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie GEFCO Polska?

Liczba opinii klientów firmy GEFCO Polska, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!