GEFCO Polska
counter
2 30 83 5 1
Rafałek Z.- Psary Nowy wpis
Nazwa działu: Logistyka

Praca w tej firmie jest na wysokim poziomie. Bardzo rozwijająca i kształcące rozwój ruchowy .Bardzo dobrze wynagradzają i nawet w ciągu roku 20 dni nam dają mogę je wtedy wykorzystać z piekarnikiem na mieście bo wypłaty nam 3200 dają. Polecam Gefco Psary bo parują mi moje okulary

Tak8Nie1
Sandał Nowy wpis

Pracuje w tej firmie od początku i uważam że każdy wyeliminowany pracownik sobie na to zasłużył. Jest jeszcze paru co zasługują na exterminacje, ale to czas zweryfikuje.

ŁYSY Nowy wpis
Nazwa działu: Logistyka

pracuje w Psarach/koło Wrocławia. nie jest źle.

Golas Nowy wpis
Nazwa działu: Logistyka

pracuje w Psarach od pazdziernika 2009. Ogolnie nie jest zle. Wydaje mi sie ze z miesiąca na miesiac jest lepiej. Oczywiście są pewnie lepsze firmy ale i dużo gorszych. Praca nie jest ciężka, wcześniej pracowałem w Amazon - to dopiera była jazda. Wprowadzają coraz to nowe normy, ale kto ich nie wprowadza. Kierownictwo ogólnie ok jak ktoś jest pracowity i nie leci w kulki. Z tymi co było im nie na rękę po prostu się pożegnali. Dużym plusem jest nowy obiekt i sprzęt, minus mala kantyna i szatnia (w tym temacie cos tam działają). Ogólnie polecam.

Tak2Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pan Cudzyslów Psary/k Wrocławi

Witam. Hmm od czego by tu zacząć... Na początku to napisze,ze nie warto nawet składać CV do tego "FLAGOWEGO MAGAZYNU"(hahah) Zaczne od początku Pan T. (Kierownik oddziału) Czlowiek arogancki,zadufany, jednym slowem "Czlowiek wieczne zwiazane Ręce" Na niczym sie nie zna ale walić mu poklony po sama posadzke trzeba... Szefowie Ekip... Kolesiostwo,Lizodupy i mozna tak wymieniać do nieskończoności Tez sie na niczym nie znaja ale wazne zeby sie wyżyć na pracownikach... Przykład : załóżmy ,ze jedzisz na wózku widlowym czolowym od pon do piątku ale ze Cię nie ma bo zle sie poczules i nie przyszedłeś do pracy no i cyk wala Cie albo na kontener ze śmieciami na caly dzien w (usunięte przez administratora) pogodę albo na picking ... TAKA KARA (hahahh) smiech na sali... Benefity... Ok tutaj nie mozna miec zastrzeżen to jest plus Karta Multisport bony.. ok fajnie... PŁACA... hmm tutaj pozostawia wiele do życzenia... Obiecywali gruszki na wierzbie a co.chwile cos kryzys, teraz koronawirus itp podwyzki mialy byc na przedłużenie umowy.... (usunięte przez administratora) dostaniesz a nie podwyżkę... Owocowe wtorki to jest dopiero kabaret Na 40 osob na zmianie dostajesz 6 bananów,6 mandarynek 8jabłek aaa i 3 cytryny ale o najlepsze to owoce sa wstawianiee o admisnistracji zeby kadra wyższa wziela co lepsze a dla plebsa zostal (usunięte przez administratora) po (usunięte przez administratora) fest owocowy wtorek:D hahahha... Szatnie co najwyzej dla 10osob a nie dla 40 osób... a jeszcze jak sie dwie.zmiany zejda razem to juz wgl masakra... AAA NA KONIEC JESZCZE NAPISZE... na rozmowie rekrutacyjnej jak i kiedys w ogłoszeniu bylo tak "pięknie" napisane "Po upływie 6mies okresu próbnego umowa na czas nieokreślony"... Zeby was ludzie to nie zmylilo... Omijajcie ten Magazyn szerokim łukiem. Lepiej sobie poświęcić 3 dni wiecej na szukanie pracy niz sie zatrudniac w tym bagnie... Ps. A opinie pozytywne pisze albo kier albo szef.ekip ;) TRZYMCIE SIE LUDZIE ;)

Tak4Nie5
Bolo
@Pan Cudzyslów Psary/k Wrocławi

Zapomniałeś kolego dodać, że właśnie ty jesteś z takiego układu, dlatego już nie pracujesz. Jeżeli płaca w tym magazynie pozostawia wiele do życzenia to może pokażesz, ile zarabiałeś ........? Odnośnie szatni to racja jest za mała, dlatego może byś powiedział co tam się buduje na magazynie, bo chyba już kończą, ale po co o tym wspominać....że firma buduje dodatkowe szatnie i stołówkę. Ps.Ok rozumiem, że nie rozróżniasz cytryny od melona, ale każdemu się zdarza........Cytryn nie ma w takim zestawie:)

Tak2Nie5
Nick
@Bolo

Kolego gdyby on byl z tego układu to chyba by nie poleciał?

@Nagle pokrzywdzeni
@Nick

Każdy wie, jaka jest obecnie sytuacja na rynku. Firma poczyniła niezbędne kroki w związku ze spadkiem gospodarczym, jak większość firm na rynku. Nagle wszyscy, którzy zostali zwolnieni ogłaszają lamenty, a z jakiegoś powodu zostali wytypowani z tak dużej ilości pracowników. Może pora zacząć się przykładać do pracy w miejscu pracy i przestać uważać że wszystko się należy. (spadek gospodarczy wiele zmieni - może wreszcie tacy pracownicy nabiorą pokory) Oczywistym jest że ludzie zadowoleni z pracy nie szukają GoWork żeby się podzielić pozytywną opinią. Ja ze swojej strony polecam oddział w psarach jak i kadrę bezpośrednio zarządzającą magazynem - wymagający chłopacy, którzy potrafią docenić solidnych pracowników.

Tak2Nie2
Magazynier
Nazwa działu: Logistyka

Nie mogę powiedzieć, iż mam dobre zdanie o tym pracodawcy, tj. Gefco Polska oddział Psary. Miała to być perełka w koronie firmy, a wyszło tak po polsku... Kierownikiem oddziału firmy logistycznej jest człowiek bez doświadczenia, człowiek, któremu z kulturą i szacunkiem dla innych jest na bakier. Dalej w strukturach firmy nie jest lepiej. Typowe kolesiostwo, jedni pracują z potem na plecach gdy inni oglądają internety z kolegą liderem. Tych, którzy mieli odwagę się sprzeciwić firma szybko pożegnała bez innych powodów. Jest to firma niespełnionych obietnic, począwszy od charakteru pracy, tego co miało być w zakresie naszych obowiązków a kończąc na kwestii umowy i formy jej przedłużenia. Pracownicy firmy obiecają wszystko przed zatrudnieniem, rzeczywistość jest zgoła inna. Dużo ciężkiej fizycznej pracy polegającej na kompletowaniu towarów z dwóch poziomow, a są to głównie ciężkie kompresory i duże nieporęczne chłodnice. Reasumując jest to praca dla zdesperowanych...

Tak6Nie1

Jak szefostwo w GEFCO Polska? Spoko traktują ludzi?

Pan Cudzysłów
@Pytanie

Przeczytaj moj wpis na początku strony :) to sie dowiesz.:)

Gość

Czy w Psarach koło Wrocławia zatrudniają tylko przez adecco ?

Mnn

pracuje w Psarach kolo Wrocławia. Ogolnie jest całkiem ok. Nowy oddział jeszcze sporo zamieszania ale pracowalem w duzo gorszych firmach. Praca nie jest ciezka, zarobki calkiem fajne. Sporo mozliwosci jesli chodzi o nadgodziny jesli ktoś chce dorobic extra kase. Maja sporo fajnych dodatków (owoce, premie miesieczne, obiecali nam wyjazdy integracyjne, bony swiateczne dla dzieci, jakies punkty z systemu zamienialo sie na pieniadze). Kadra kierownicza wymagajaca ale ok (troche robia porzadki z tymi co nie chca pracowac ale chyba sam tez bym tak zrobil). Obiekt calkiem nowy wiec jest fajnie, troche mala stolowkka i szatnia jak na tyle osob ale dobudowuja cos wlasnie w drugiej czesci hali. Ogólnie polecam.

Tak1Nie3
Oww
Nazwa działu: Logistyka

ja pracuje w nowym oddziale w Psarach koło Wrocławia i jestem zadowolony. Płaca bardzo zadawalająca, dbają o ludzi, jest dużo benefitów, a na święta oprócz bonów dali nawet extra kase w kafetrii to niektórzy i ta k narzekali , a że niektórzy myślą że firma dla nich pracuje a nie odwrotnie to może i lepiej że firma się z nimi żegna, ktoś inny Chętnie poleci znajomego. kilka osób już nie ma i mniej zamętu a jak komuś nie pasuje to można przecież iść dalej. fakt mała stołówka i szatnia wiec przerwa podzielona na mniejsze grupy ale za niedługo mają być większe. ja tam polecam tym co się chce robić

Tak4Nie6
Krzysiek
@Oww

A orientuje się Pan czy dalej poszukują magazynierów?

Diabeł

Dzień dobry chciałem dodać tutaj nowego pracodawcę w mojej okolicy. Stawka jest zadowalająca i przyjmują wszystkich tylko pan T. na spotkaniach z pracownikami mówi tylko o eliminacji pracowników ale o (usunięte przez administratora) już nic nie wspomina, następna sprawa to stołówka na 10 osób a na zmianie jest 40 podobnie jest z szatniami ogólnie nie polecam bałagan i nic więcej

logistyk
Nazwa działu: Logistyka

Witam, Co możecie powiedzieć o pracy w GEFCO na śląsku (Gliwice, Tychy, Katowice)?? Aplikuje na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki. Jaka atmosfera w pracy? na jaie zarobki moge liczyć?

Logistyk2
@logistyk

Cześć, gdzie aplikujesz? Gliwice? Mam jutro rozmowę kwalifikacyjną na to samo stanowisko. Może jednak ktoś napisz na jakie zarobki można w firmie liczyć?

Jolanta
@Logistyk2

Cześć, pisałeś, że masz mieć rozmowę kwalifikacyjną w GEFCO. Pewnie już jesteś po? I jak wrażenia? Fajnie, gdybyś napisał, jak przebiegała rozmowa, czy były jakieś zadania do wykonania, no i czego można się spodziewać na takim spotkaniu. Z góry dzięki!

zawiedziona

GEFCO Psary (Czeladź) Nie warto tracić czasu na udział w rekrutacji w tej firmie. Arogancka kadrowa będzie wam tylko chciała udowodnić że nie nadajecie się do pracy w tej firmie a ona ma jeszcze wielu innych lepszych kandydatów na to miejsce. Oczywiście po rozmowie zero jakichkolwiek informacji, pomimo dokładnych terminów i deklaracji odpowiedzi. Brak szacunku dla kandydata o pracę. Już nigdy nie wyśle żadnego CV do tej firmy.

Tak18Nie1
Dawno temu
@zawiedziona

Byłam na rozmowie u tej samej Pani kadrowej i mimo że sama zaproponowała kolejne spotkanie za kilka dni (po potwierdzeniu terminu z szefem działu) nie dostałam żadnej informacji zwrotnej. Olała mnie i zadzwoniła za miesiąc że jednak dyrektor wybrał kogoś innego (za mną nie rozmawiał!!!) I życzy powodzenia w karierze. Strata czasu na rekrutację choć firma może być całkiem inna

AS
@zawiedziona

(usunięte przez administratora) ciekawe że GEFCO tego nie widzi a przecież ta kobieta buduje negatywny PR dla całej firmy i marki bo przecież każdy z nas w przyszłości może napotkać się kiedyś w innej roli niż osoba bezrobotna/szukająca pracy na tą firmę i naprzykład nie mieć chęci korzystać z usług firmy GEFCO po takich złych wspomnieniach z przeszłości

Hubert
@AS

Wprowadza ludzi w błąd w ogłoszeniu o pracę jako operator wózka widłowego widlowego. Zmian 6 a rzeczywistości pracuje się tylko na 14 i 22. Nie polecam.

Gosc
Nazwa działu: Logistyka

Witam co powiecie o oddziale Gafco Plewiska koło Poznania jakie opinie ?

@Gosc

Stabilna kadra, ludzie z doświadczeniem, którzy długo pracują w tej firmie

Gosc

Jeśli chodzi o pracę w 4PL to jak najbardziej polecam. Świetna atmosfera, stres jest wszędzie, taka branza, ale mimo to nie ma wyścigu szczorow ani ogromnej presji. Jak dla mnie to najlepszy pracodawca jak do tej pory :) możliwość rozwoju, szkolenia, zajęcia językowe, wyjazdy, premie, awanse, mnóstwo benefitow i do tego coroczne imprezy integracyjne :) Lubię atmosferę w GEFCO Polska za: Brak wyścigu szczorow, świetna współpraca

Tak3Nie
@Gosc

Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy w firmie GEFCO Polska i zdecydowałeś się wyrazić zdanie na ten temat. Czytając Twoją wypowiedź, chciałabym jednak, abyś bardziej precyzyjnie opisał, jakiego rodzaju benefity oferuje pracodawca zatrudnionym pracownikom? Mógłbyś dokładnie opisać, na co można liczyć? Sprecyzuj swoją wypowiedź na ten temat.

@Karolina

Wczasy pod gruszą, multisport, dofinansowanie do okularów korekcyjnych, dodatki na dzieci, premie kwartalne, premie uznaniowe za osiagniete cele, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, laptop i telefon służbowy, możliwość korzystania z samochodu służbowego, prezenty od firmy (koszulki, pendrive, kubki i wiele innych), możliwość wprowadzania usprawnień które następnie są nagradzane pieniędzmi i nagrodami materialnymi, organizowane są również wszelkie uroczystości i święta, co wprowadza cudowną atmosfere i mówiąc wprost - możliwość napchania się jedzeniem

Tak2Nie2
pande_monium
Nazwa działu: Handlowy
@Gość

Zapomniałaś dodać że oferują jeszcze papier toaletowy w ubikacji, sztućce i kubki w kuchni oraz że zimą gwarantują centralne ogrzewanie a latem klimatyzacje.

Tak12Nie
@pande_monium

Wyczuwam sarkazm w Twojej wypowiedzi. Benefity, które oferuje pracodawca są bardzo ważną informacją dla przyszłych pracowników. Osoby zainteresowane pracą bardzo często biorą ten aspekt zatrudnienia pod uwagę i dzięki bogatej ofercie benefitów podejmują zatrudnienie. Jeśli możesz coś dodać na ten temat będziesz bardzo pomocny.

Tak1Nie3

Dawno temu
@pande_monium

Byłam na rozmowie i na pytanie o benefity padła odpowiedź: świetna lokalizacja, kawa i herbata w biurze, owocowe czwartki :)

Mike
@Gość

Absolutny standard w każdej większej korporacji, więc nie wiem czym się chwalić.

XYZ
Nazwa działu: Logistyka

Oddział Czeladź, banda niekompetentnych dziewczynek o wygórowanym mniemaniu o sobie. Każdy mądry, szybko się stąd zawinie.

Tak2Nie
OWW

Każdy będzie narzekał jak coś jest nie po jego myśli. Trzeba iść i spróbować a, a nie sugerować się opiniami ludźmi bez szkoły i ambicji. Zawsze możesz odejść kiedy chcesz.

TakNie

Czy w GEFCO Polska są paczki/bony świąteczne?

OWW
@Pytanie

Manpower
Nazwa działu: Produkcja
 Rekomendacja

Jeśli są Państwo zainteresowani pracą w firmie GEFCO w Natolinie zapraszam do kontaktu, Manpower ul. Żwirki i Wigury 1a, Grodzisk Mazowiecki lub grodzisk@manpower.pl

wypowiedzenie

GEFCO w Psarach to już jest totalny prywatny folwark i podział na lepszych i gorszych, a sitwa się ciągle umacnia ściągając do pracy i awansując coraz więcej swoich.

bolo
@wypowiedzenie

O których Psarach mówisz? Jakiś przykład?

Kacper
@wypowiedzenie

Dokładnie. Dajcie sobie spokój z tą super firmą. Nie polecam.

pracabiurowa84

Witam serdecznie. Proszę o odpowiedz czy aktualnie są oferty pracy Grodzisk, Natolin?

Rokita
@pracabiurowa84

Nie polecam..napieta atmosfera,szefowe nie maja czasu dla pracownikow.. najlepiej robic za 3 osoby a i tak malo :/ obiecuja gruszki na wierzbie, odwlekaja decyzje zll,ze niby jeszcze ktos nie odppwoddzial i tak prawie rok. Nie zaluje odejscia. Niszcza psyche czlowiekowi

Tak4Nie
@Rokita

Jak dawno pracowałaś w firmie GEFCO Polska? Na oficjalnej stronie internetowej firmy znalazłem informację, że firma poszukuje obecnie pracowników na stanowiska pracowników magazynowych oraz operatorów wózków podnośnikowych. Twoja wypowiedź dotyczy może któregoś z tych stanowisk, czy może wypowiadasz się zupełnie o innym stanowisku? Chciałbym dowiedzieć się, jak to wygląda.

Rokita
@Edward

Ja pracowalam w administracji

Agnieszka
@Rokita

Szkoda zatem, że tak źle oceniasz pracę w administracji tej firmy. Znalazłam w sieci ogłoszenie, które dotyczy pracy na stanowisku Księgowej. Podobno oferują tam stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pierwsza umowa na czas określony, kolejna na czas nieokreślony. Wiesz może, jak długo obowiązuje umowa na czas określony? Sześć miesięcy czy dłużej?

Aga
@Rokita

Czyżbyś pracowała z niekompetentną Aliną? Ta osoba to dobry przykład na to, że po znajomości można wszystko...

Jolanta
@Aga

Pisanie o konkretnych osobach jest dosyć przykre i nie w porządku. Napisz może, co myślisz o pracy w GEFCO. Jaka jest realna szansa na awans?

Aga
@Jolanta

Nie podałam nazwiska, więc bez przesady... Szans na awans zbytnio nie ma, przynajmniej w tym konkretnym dziale. Ale przykro jest kiedy trzeba za szefowa rozmawiać z klientami po angielsku i załatwiać wiele innych spraw, bo ona nie umie. Do dziś pamiętam jak klient się zdenerwował, bo szefowa nie była w stanie z nim rozmawiać po angielsku. Przykre, ale przede wszystkim bardzo nieprofesjonalne. Ogólnie wspominam bardzo źle.

Nie pracownik
Nazwa działu: Finanse

Masakra.... sposób przyjęcia i rekrutacji pracownika. Pani z kadr pisze o dochodach w mailu a potem chce kwoty przychodu jednak... porażka. Uzupełniając dokumenty chłopaka bram uaktualnień ...choćby podatku na 17%

Marcin

Bardzo słaby płatnik przeciąga termin płatności 21 dni po terminie przelewu dalej brak

@Marcin

Jesteś osobą, która współpracuje z firmą GEFCO Polska? Jeżeli tak, to możesz napisać, czy w przeszłości również zdarzały się opóźnienia w rozliczeniach z tym pracodawcą, czy może jest to dopiero pierwsza faktura, którą mają uregulować? Proszę, abyś sprecyzował swój wpis na ten temat.

MeloAv

Cześć, otrzymałem ofertę z oddziału w Plewiskach na magazyn Czy możecie cokolwiek powiedzieć na temat pracy w tym rejonie ?

@MeloAv

Wysyłałeś swoje CV do pracy w firmie GEFCO Polska na stanowisko magazyniera? Jakie warunki zatrudnienia zaproponował pracodawca? Mógłbyś podzielić się z nami szczegółami tej oferty? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Bigi

Kierowcy z firmy gefco to (usunięte przez administratora) Towar dostarczany przez nich jest zawsze zbrakowany. Powykrecane koła zapasowe, akumulatory, dodatkowe opony i inne. Uważajcie!

Karolina

@Ktoś 2, benefity, o których piszesz, brzmią całkiem nieźle. Długo już pracujesz w GEFCO Polska? Rozważasz związać się z tą firmą na dłużej? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w GEFCO Polska? Zachęcam Was do dzielenia się z innymi użytkownikami forum swoimi opiniami!

Martynkaaaa94

Interesują mnie odpowiedzi na zadane pytanie o poza płacowe swiadczenia dla pracowników Bonusy na wakacje? Na. Święta ?

Tak8Nie
@Martynkaaaa94

Enelmed - zależnie jaki pakiet wybierzesz. Multisport - jw. Wakacje - zależnie od zarobków na członka rodziny (300-500; opodatkowane) Święta - jjw. 250-350 w Sodexo.

Tak3Nie

Ktoś 2

Atmosfera ogólnie dobra. Kwestia indywidualna w sumie. Wśród pracowników w miarę OK. Tylko ciągłe ciśnienie na normy :) Umowy na czas nieokreślony chyba.

Karolina

@Martynkaaaa94, widziałam, że jesteś zainteresowana pracą w GEFCO Polska. Jakie stanowisko Cię interesuje? Wysyłałaś już swoje CV? @Ktoś 2, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w GEFCO Polska? Jaka panuje atmosfera w tym miejscu pracy?

Ktoś 2

Zdecydowanie nie polecam pracy (oddziały Grodzisk, Natolin). Po przeszło 10 latach pracy mam niższe wynagrodzenie niż świeżaki prosto z agencji. Oszczędzanie na wszystkim, przede wszystkim na pracownikach, totalna wielozadaniowość i nieadekwatne wynagrodzenie za to. Przy przechodzeniu na firmę proponują mniejsze pieniądze niż przez agencję. Żenada...

Tak14Nie

Zostaw opinię o GEFCO Polska - Warszawa