GEFCO Polska

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GEFCO Polska

Pracodawca

 Aktualność
Witaj,
 
Cieszymy się, że postanowiłeś odwiedzić profil GEFCO Polska sp. z o.o. na portalu gowork.pl. Znajdziesz tutaj sporo informacji o naszej firmie, procesie rekrutacji czy benefitach jakie oferujemy naszym pracownikom. Traktujemy ten profil również jako miejsce gdzie możesz podzielić się swoim doświadczeniem i opinią na temat GEFCO Polska. Każdy post jest dla nas ważny!
 
Zachęcamy Cię do publikowania kulturalnych i merytorycznych komentarzy. Pamiętaj, że swoboda wypowiedzi nie jest jednoznaczna z publikowaniem informacji nieprawdziwych, pomówień czy oszczerstw wymierzonych w konkretne osoby czy naszą firmę. Takie opinie zostaną usunięte zgodnie z regulaminem portalu.
 
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Odwiedź naszą stronę lub naszego Facebook’a.
 
A jeżeli chcesz pracować u eksperta branży TSL w zakresie rozwiązań dla łańcucha dostaw po prostu aplikuj lub napisz do nas
 
GEFCO Polska
Janek
Inne

Ponad dwadzieścia lat działalności i ciągły rozwój firmy to już coś znaczy! Do tego trzeba dodać, że firma jest dobrym pracodawcą,

4
ŁYSY

pracuje w Psarach/koło Wrocławia. nie jest źle.

5
Golas

pracuje w Psarach od pazdziernika 2009. Ogolnie nie jest zle. Wydaje mi sie ze z miesiąca na miesiac jest lepiej. Oczywiście są pewnie lepsze firmy ale i dużo gorszych. Praca nie jest ciężka, wcześniej pracowałem w Amazon - to dopiera była jazda. Wprowadzają coraz to nowe normy, ale kto ich nie wprowadza. Kierownictwo ogólnie ok jak ktoś jest pracowity i nie leci w kulki. Z tymi co było im nie na rękę po prostu się pożegnali. Dużym plusem jest nowy obiekt i sprzęt, minus mala kantyna i szatnia (w tym temacie cos tam działają). Ogólnie polecam.

7
anonim Nowy wpis
Inne

W jednej z ofert dla operatora wózka zauważyłem, że wyznaczonych jest 6 zmian w ciągu dobry teraz to zastanawiam się jak w tej sytuacji ustalane są grafiki. Czy można wybrać 3 stałe z nich i ich się trzymać? Podchodzą elastycznie?

anonim Nowy wpis
Inne

Jak jest z tym stanowiskiem kierowniczym odnoszącym się do magazynu? Oferta jakoś od początki listopada widnieje a napisano jakiś czas temu, że nabory są planowane do końca grudnia. Czyli dopiero od stycznia zapadnie ostateczna decyzja względem kandydatów? Czy to tylko jeden etap?

Rekruter Nowy wpis
Inne
@anonim

Tak, zgadza się - planujemy zakończyć proces pod koniec roku. Jeśli chodzi o etapy to są planowane 3 spotkania.

anonim
Inne

Cześć, jeśli już była mowa o tym stanowisku kierownika magazynu to z tego co widzę wciąż oferta jest w praktyce dostępna. Jeszcze chyba przez piec dni bodajże. Powiedzcie mi przy tym jak sama rozmowa wygląda? ciekawi mnie ile osób się zgłosiło czy jest jeszcze mimo wszystko szansa by się dostać? po jakim czasie przyjdzie teraz feedback?

Rekruter Nowy wpis
Inne
@anonim

Zapraszamy do aplikacji, rekrutacja wciąż trwa. Planujemy ją zakończyć do końca grudnia.

anonim
Inne

Ktoś widzę zadał jakieś pytanie dotyczące oddziału w Psarach. Ja mam ofertę ale na Plewiska. Chodzi o prace jako kierownik magazynu, wiecie może czemu ktoś jest teraz potrzebny? Można wyżej awansować czy po prostu stanowisko się zwolniło? I czemu nikt nie awansuje? Nie ma tu rekrutacji wewnętrznych?

Rekruter
Pracownik
@anonim

Rekrutacje zawsze są prowadzone wewnętrznie, a w tym konkretnym przybadku została podjęta decyzja o jednoczesnej rekrutacji wewnętrznej i zewnętrznej. Stanowisko Kierownika Magazynu w Plewiskach jest wolne dlatego prowadzimy rekrutacje. Zapraszamy do aplikowania.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w GEFCO Polska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w GEFCO Polska?

Paser
Kandydat

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej co rzuciło mi się w oczy odrazu to brak profesjonalizmu ze strony HR brak merytorycznych pytań cała rozmowa to jakaś farsa. Jak tak wygląd rozmowa to nie dziwię się że liderami tam zostają obiboki tak jak piszą pracownicy w innych komentarzach. Co do warunków płacowych bardzo przeciętne, szkoda zawracania sobie czasu chyba, że lubicie za grosze ciułać ogólnie nie polecam Psary/k Wrocławia

anonim
Inne
@Paser

Tyle, że kasa była ci proponowana ze względu na Twoje umiejętności i ogólne doświadczenie, tak? Wiadomo przy tym na co zwracają uwagę? Same pytania tez mnie ciekawią, jakie były zadawane i jak długo sama rozmowa trwała? Po niej jakie info dostajesz? Można podpisać umowę zaraz po?

Pani
Kandydat

Widzę, że ktoś tez tym stażem się interesował? Ja akurat znalazłam ofertę na kraj a zastanawiam się czy na międzynarodówkę tez są organizowane? Tu akurat widzę, że to oferta do Kątów. Nie mieszkam w nich, wiec w pierwszej kolejności ocenicie czy warto dojeżdżać? Tylko stacjonarka wchodzi w grę?

????
Kandydat

Można jeszcze załapać się do firmy jako stażysta w Dziale Spedycji?? Po przygotowaniu do zawodu spedytora jest szansa na pozostanie w firmie na stałe? I ważne pytanie przy tej inflacji - czy przez owe pół roku stażu da się utrzymać w Warszawie, bo mam chęć nauki, ale płacę za wynajem i sam się utrzymuję ogólnie :)

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Edyta
Kandydat

Mówisz, że firma spoko, ale z jakiegoś powodu chyba odszedłeś :P Konkurencja lepszą kasę dawała? Czy sama atmosfera warta powrotu? Chętnie się dowiem bo mają teraz kilka ofert. A tak nawiasem to może ktoś wie co to ta "wypłata na życzenie" o której piszą w ogłoszeniu?

Zorientowany
Pracownik
@Edyta

"wypłata na życzenie" = aplikacja pozwalająca pobrać zaliczkę przed wypłatą. W kilka minut na konto można otrzymać zaliczkę do określonej max kwoty, która później jest odejmowana przy wypłacie.

proncisław
Pracownik
@Edyta

W Psarach/WRO już zlikwidowali Symmetrical.Działało to w ten sposób,że pieniązki można było wypłaćić wcześniej a następnie odliczano z wypłaty.

Wercia
Kandydat

Prawda, w ogłoszeniu dla mechanika na Bemowie jest mowa o wypłacie na życzenie :) A ja chciałam zapytać, bo tam sporo wymienionych jest tych benefitów, ale z mężem nie znaleźliśmy opieki medycznej i ubezpieczenia. Czy są i czy można objąć całą rodzinę?

@Pracodawca
Pracownik
@Wercia

Jak najbardziej posiadamy możliwość rozszerzenia ubezpieczenia jak i opieki zdrowotnej na całą rodzinę.

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w GEFCO Polska na stanowisko Staż?

NN.
Pracownik

Praca jest w porządku, ludzie też gdy by była taka możliwość że bym mógł znowu tam pracować. Można dużo jeszcze się na uczyć

Urszula
Inne

Czy mi się zdaje, czy tutaj głównie pracownicy z Psar się wypowiadają? Szukam info odnośnie pracy młodszego specjalisty ds. fakturowania w Natolinie. Jakie są zarobki dla osoby z dobrym angielskim? Ile trwa próbna pierwsza umowa o pracę? Z góry dziękuję :)

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Witam....a czy ktos orientuje sie jak wyglada sytuacja Gliwicach?? Jakis czas temu szukali calej zalogi na serwis. Czy to wogule ruszylo??

Iza
Inne

Fajnie przeczytać, że kobiety tutaj w pracy też są mile widziane :) Skoro firma pomaga również zrobić uprawienia, na jakiej zasadzie to działa? Robi się je podczas "okresu probnego" w pracy, czy sa wyznaczone jakies szkolenia? Pracownik sam je musi zfinansować?

Smołkens
Kandydat
 Pytanie

Witam prośba do magazynierów Gefco/Psary/śląskie Praca w miarę ok? Praca przez APT z możliwością przejścia pod firmę ? Sporo ogłoszeń duża rotacja ? Czy mało chętnych ??

Alicja
Inne
@Smołkens

ja się dołącze do pytania, czy trzeba mieć doświadczenie albo jakies specjalne uprawnienia żeby pracować jako magazynier? i czy przyjmują kobiety? :)

NZ
Były pracownik
@Alicja

Trzeba mieć uprawnienia udt, kobiety mile widziane

@Bartosz
Inne
@NZ

Zatrudniamy również osoby bez uprawnień, składając aplikację rekruter powiadomi o wszystkich szczegółach.

1
Karolina
Inne
@@Bartosz

Skoro tak to firma jakoś wspomaga w ich ewentualnym wyrobieniu?

1
Bartosz
Pracownik
@Karolina

Wszystko zależy od okoliczności, lecz na pewno jesteśmy w stanie wesprzeć w wyborze firmy realizującej takowe szkolenia. Posiadamy również stanowiska na których uprawienia nie są wymagane.

1
Karolina
Inne
@Bartosz

Rozumiem. A można poprosić jeszcze o wymienienie tych, na których ich nie trzeba?

Dżordz
Pracownik

Wrocław Psary, śmiech na sali, nowymi liderami zostali największe lenie i nieroby, nie polecam pracy tutaj.

Katarzyna
Inne
@Dżordz

A czemu uważasz że to lenie i nieroby? Może jednak coś robią skoro zostali wybrani na liderów?

Puchtek
Pracownik
@Dżordz

Wybrano odpowiednich .

Karolina
Inne
@Puchtek

Czy jacy są tak naprawdę? I jak się sprawują?

kudłaty
Były pracownik
@Dżordz

Zgadzam się po całosci

Kurier
Były pracownik
 Pytanie

Jako były pracownik Gefco Psary (Wrocław) powiem krótko nie jest źle chociaż zawsze można lepiej. Spóźniona premia o 2 miesiące jest wypłacana w całości po ustaniu zatrudnienia. Dostałem dwie kolejne miesiąc po miesiącu. Obala to jeden mit z tym związany i jest na plus. Proces zmiany pracy i wsparcie ze strony Gefco na duży PLUS jak zresztą kilka innych spaw po drodze ze strony pracodawcy chociaż że względu na "ambicje" niepracujących już tam osób było też kilka niedogodności. Z dystansu (a nawet z dużej wysokości) muszę powiedzieć że dla kogoś kto ma blisko i pasuje mu system dwóch zmian tydzień na tydzień oraz oferowane wynagrodzenie to jest to dość dobre miejsce pracy. Dla osób chcących się rozwijać to powiem że Widziałem w życiu lepsze miejsca aczkolwiek podstaw logistyki można się tam nauczyć jak ktoś dopiero zaczyna w tej branży. Moim zdaniem Gefco jako korporacja nie szuka talentów na funkcję. Stawiają raczej na przewidywalnych i podporzadkowanych funkcyjnych potrafiących lecieć wg szablonu i się"nie wychylać". Słyszałem też że dużo zmian personalnych nastąpiło. Ciekawe co z tego wyniknie? Odnosząc się do jednej z zamieszczonych poniżej opini że liderami zostały nieroby to może i prawda (usunięte przez administratora) ale oni pewnie pasują do kanonu ludzi o jakim tu napisałem. Przypomnę przewidywalny, podporządkowany, wykonujący polecenia i schemat - w logistyce to się czasem sprawdza. Zwłaszcza na tak prostym magazynie jakim jest ten w Psarach. Tutaj naprawdę wystarczy jedna myśląca osoba mająca na wszystko i wszystkich oko i takowa już tam jest i zajmuje odpowiednie stanowisko - choć może za niskie (a propos zmian personalnych). sprawy jakie tam się dzieją między ludźmi wynikają głównie z tego że kilku cwaniaków się dobrało i robią dobre wrażenie nie swoją dobrą pracą tylko wytykaniem drobnych błędów solidnym pracownikom. Długo im się udaje już mydlić oczy przełożonym. Dlatego jest takie rozgoryczenie pewnej grupy osób i powstaje hejt na firmę. Ale to tylko moja opinia. Na szczęście już nie moja sprawa. Oddział Psary na tym traci wizerunkowo ale to też moja subiektywna opinia. Pozdrawiam wszystkich i idę na plażę bo się w pracy na morze napatrzyłem i mi się pływać zachciało. Do wszystkich niezadowolonych powiem też że pracę zawsze można zmienić trzeba tylko się nie bać. Do odważnych świat należy... Plusk

Emilian
Inne

Nie polecam współpracy. Zalegali nam z płatnościami za faktury. Zostawiam numer do osoby zajmującej się ich płatnościami 573985388, jeżeli są jeszcze inni poszkodowani.

Karolina
Inne
@Emilian

Słabo to brzmi, jeśli miałeś takie problemy. A zostawiając numer możesz dorzucić ewentualnie imię i nazwisko tej osoby, albo najlepiej nazwę firmy? Tak ku przezorności. ;)

79477723O
Pracownik

/\ polecam kontakt, miałem lekkie problemy faktycznie, ale rozwiązane. Dziękuję.

Julia
Inne
@79477723O

Jakie te problemy miałeś???

Zostaw merytoryczną opinię o GEFCO Polska - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w GEFCO Polska?

    Zobacz opinie na temat firmy GEFCO Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w GEFCO Polska?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 15 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GEFCO Polska
Przejdź do nowych opinii