Opinie o SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o w Warszawa

Krzysiek

Okres testowy mija w ten piątek, będziemy rozliczać moich pracowników, dzisiaj z samego rana dostałem wszystkie instrukcje, sprawdziliśmy po raz kolejny portfele by wszystko się zgadzało. Jestem pewien ze w piątek pójdzie również sprawnie jak dotychczas

Grzegosz

Cały proces założenia kont trwał 24 godziny, system jest bezpieczny miałem weryfikacje KYC na każdym z etapów rejestracji, wszystko znajduje się pod moją kontrolą ważne by nie zgubić teraz sekretnych fraz. Decentralizacja te sprawy, poza tym wszystko proste zakupy robię bez problemów.

Vera

Chciała bym wyróżnić ich kreatywność, nieszablonowe podejście do klienta. Są elastyczni, bezpośredni i skuteczni nic więcej nie mam do dodania polecam współpracę z nimi

Jakiw

Fajna alternatywa dotychczasowym opcją jak multisport i innym. Na plus korzyść obustronna na szczęście mam młody zespół i dzięki temu to się przyjęło od pierwszej rozmowy, wszyscy mieli jeden dzień na decyzje która kolejnego dnia była jednogłośnie na tak. Mogłem dać podwyżki ponieważ zaoszczędziłem sporą kwotę, mega robota.

Halina
@Jakiw

Ale czekaj, o której alternatywie mówisz? Chciałabym wiedzieć jak to wszystko działa, bo jestem trochę zielona w tym temacie. Gdyby ktoś mi to wyjaśnił, to naprawdę byłoby super.

Jakiw
@Halina

Mówię tu o programie premiowym "Socap bonus". Cala alternatywa polega na tym że dostaje się od nich pakiet umów, załączników dla pracowników, oraz podpisuje się z nimi umowę. Pracownik dostaje podstawę na konto a drugą część wynagrodzenia w formie bonusu socap. W taki sposób ty jako pracodawca oszczędzasz na składce, dostajesz fakturę kosztową za zakup bonusu a twoi pracownicy mogą korzystać z tego bonusu w każdym sklepie, drogerii, restauracji itd za pomocą karty. Polecam bezpośredni kontakt z nimi, oni wytłumaczą wszystkie szczegóły

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Olek

Jest to sprytny, przemyślany i znakomicie przygotowany pomysł na optymalizacje. Po rozmowie z nimi pokazałem to księgowej i znajomej prawniczce. I jedna i druga powiedziały ze to się spina. Spróbowałem rozliczyłem w ten sposób swoich najbardziej zaufanych pracowników, jeden powiedział, że miał kłopot z obsługa apki pozostali bez problemów. Chce podkreślić kompetentność zespołu Socap, są mili przeszkoleni otwarci. Problemy rozwiązują błyskawicznie

Małgorzata

Obiektywnie rzecz biorąc jestem zachwycona, bo to kurde rośnie mam 20% większą wartość tego co otrzymałam miesiąc temu, mogę to wymieniać sama kiedy tylko zachcę lub potrzebuje, schodzi na to ze 20 minut max. Za pierwszym razem zeszło najwięcej, musiałam się zweryfikować wszędzie po tym już z górki. Jest bajka dosłownie.

Sławomir

Mieszane uczucia miałem na początku, w praniu wszystko wyszło prostsze, wystarczyło posiedzieć jeden wieczór poklikać za pomocą materiałów, kolejnego dnia już sam mogłem obsługiwać ten portfel bez żadnego problemu. Szkolenia które przygotowali są krótkie i merytoryczne. Na Polskim rynku na tę chwile bonus wyższa klasa.

Katarzyna

Moim zdaniem dzisiaj to najbardziej praktyczny i użyteczny sposób wynagradzania. Dostałam wypłatę a z tym jak szaleje inflacja opłacam rachunki które wzrosły razy dwa i nie ma mowy bym mogłam coś odłożyć. Gdy pracodawca zaproponował zmianę sposobu wypłaty wynagrodzenia zgodziłam się jako pierwsza i nie pożałowałam. Opcji płatności bonusem jest tak samo dużo jak w przypadku płatności kartą a będą kolejne i to niedługo.

Max

Jestem po negocjacjach z nimi no i oczywiście ciężko się nie zgodzić gdyż chodzi o oszczędność na poziomie 34% w skali miesiąca i aż 400% rocznie do tego koszta co miesiąc. W reszcie coś wartego uwagi na rynku w tych realiach, nie do wiary

Igor
@Max

Skąd takie kosmiczne procenty zaoszczędzone ?

Max
@Igor

Dzięki bonusowi płacimy mniejszą składkę z tego bierze się oszczędność a nasz pracownik dostaje bonus który daje mu większą siłę nabywcza w każdym razie najlepiej by to wyjaśnił ktoś od nich nie ja

Agnieszka

U mnie w firmie Socap wybrało 4 pracowników. Wypłatę pierwsza dostaną w tym miesiącu, z tego co widzę to są zadowoleni. Apka łatwa w obsłudze, przemyślana i logiczna. Na pytania odpowiadają szybko, odbierają telefony a to dla mnie najistotniejsza kwestia, nie mogę sobie pozwolić spędzić pół dnia na telefonie w oczekiwaniu na odpowiedz lub pomoc. Zrobie aktualizacje swojej opinii gdy zrobimy pierwsze wypłaty. Dobry początek

Eryk

Sam pomysł i realizacja są godne podziwu. Prowadzę działalność jednoosobową, mój zespół nalicza 10 osób, zależy mi na tym by każda z tych osób została, niestety ze względu na rosnące koszta byłem pod ścianą. Konsultant od Socap doradził mi przetestować ten system na 3 pracownikach w celu sprawdzenia czy to się przyjmie i czy będę z tego zadowolony. Oto minął czas wypłat każdy z pracowników dostał bonus, od strony prawnej problemu również nie było. Następny miesiąc zamierzam przenieść cały zespół na dana opcje.

Eugen

Jeszcze nie jestem obeznany w tych wszystkich opcjach. Bardzo jasny jest mi jeden mechanizm że trzymam ten bonus bo nie traci na wartości, jak potrzebuje to w dowolnej chwili wymieniam go na gotówkę bez zbędnych komplikacji. Gorąco pozdrawiam

Mark

Dobrze ze są możliwości wyboru, nie potrafiłem i chyba nie potrafię obsługiwać tego systemu. Poprosiłem szefa o przejście na drugi sposób rozliczeń gdy wszystko się dzieje w moim imieniu. Działa tak samo jak i pierwsza opcja tylko że dużo łatwiej bo nie trzeba wszystkiego się uczyć. Taka mała sugestia dopracujcie tutoriale video, nie są do końca zrozumiałe.

Brzmi to wszystko za pięknie, nie jestem przekonany, lecz ciężko było nie zaryzykować gdy jestem pod ścianą kosztów. Oby to rzeczywiście było tak jak wszyscy do tej pory mówią.

Agata

Pierwszy bonus otrzymałam we Wrześniu decydowałam się na drugą opcje bez pełnomocnictwa. Nauczyłam się obsługiwać aplikacje samodzielnie i część tego co miałam odłożyłam na kolejny miesiąc bo szkoda trzymać tego w złotówkach przy inflacji. Dzisiaj wchodzę sprawdzić co i jak tam, a to urosło o 10% od momentu przelewu. Nie mogłam uwierzyć ale jak mi wytłumaczyli jest to normalna sprawa noo szook

Olek
@Agata

Zgadzam się ze sztos, tez nie wierzyłem ze może rosnąć. Tylko ze jak anty iflacyjny myślałem że max nie będzie tak spadać a tu zaskoczenie

Natalia

Chce wyróżnić podejście obsługi klienta. Kontaktowałam się z nimi parę razy gdy nie byłam pewna czy dobrze wykonuje przelewy, mijałam tez problemy z aplikacja na początku. Odpowiedz otrzymywałam do godziny czasu w obu przypadkach, do każdej z sytuacji były przygotowane filmiki, co jeszcze bardziej ułatwiało sprawę. Jest to produkt godny polecenia.

Malwina

Generalnie rzecz biorąc dostajesz appke, w appce masz swój portfel na który ci przychodzi bonus. Osobno można dorobić kartę za pomocą której placisz bonusem wszędzie gdzie tylko chcesz i tak co miesiąc. Gdy złotówka np spada to wartość bonusu jest dalej taka sama, po prostu masz więcej złotówek wtedy przy wymianie. Bardzo polecam

Aleksandra

Jak na razie czekam aż dotrze karta którą dodali do usług w ostatnich dniach, ta karta podobno daje możliwość rozliczania się w dowolnym miejscu podobnie jak bankowa, a rozliczamy się bonusem, komornicy nie mają do tego konta wglądu co mnie bardzo zaskoczyło dlatego tak czekam na nią

Gustaw

Porządna i konkretna firma. Współpraca z nimi to przyjemność są w pełni rzetelni i profesjonalni. Polecam

Nikita

Pracuje w gastronomii przez 5 lat sami wiecie jak to ze zdolnością kredytową gdy masz w większości umowe zlecenia. Ta firma umożliwiła całemu naszemu zespołowi dostanie umów o prace gdyż jest to składowa ich usług. Polecam i to naprawdę polecam. W końcu zamiast by dostawać sami wiecie jak dostaje się normalnie wynagrodzenie

Zostaw merytoryczną opinię o SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o