Opinie o SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o w Warszawa

Piotr K

Sam produkt jest świetny. Ale co najważniejsze obsługa klienta zawsze służy pomocą a to moim zdaniem podstawa owocnej współpracy.

Dominik

W sumie dla mnie nie wiele się zmieniło. Wypłaty otrzymuje punktualnie jak dotychczas ale z jednym najważniejszym plusem czyli podwyżką która weszła z wejściem socap bonus do firmy .

@Dominik

Uważam że taka forma wypłat powinna zostać już wprowadzona o wiele wcześniej. Przez to każdy przedsiębiorca mógłby zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy, a gospodarka nie była by w takim stanie w jakim teraz się znajduje. Aktualnie już w każdej mojej spółce korzystam z usług firmy Socap.

Oleksandr

Chce wyróżnić fachowe podejście Pana który odpowiada za wdrożenie systemu, wytłumaczył wszystko od A do Z, w godzinach pracy dodzwonić do niego to żaden problem nie trzeba wypełniać męczących formularzy i czekać pół dnia na kontakt z ich strony co bardzo wartościowe w dzisiejszych czasach

Klient z Września

Spółka bardzo rzetelnie podchodzi do klienta i otacza go przez całą współpracę pomocą księgową i prawną. Jestem zadowolony ze współpracy i oczywiście z czystym sumieniem polecam!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Eryk

W mojej firmie każdy pracownik dobrowolnie przeszedł na rozliczanie się w benefitach z Socap patrząc na korzyści z jakimi wiąże się ta zmiana. Moja oszczędność jako pracodawcy jest w tym wypadku ogromna. Kilkanaście procent więcej w mojej kieszeni wpływa pozytywnie na marże sprzedawanych przez moją spółkę usług.

Wiki

Nowoczesne rozwiązanie które cieszy się ogromną popularnością w naszej agencji. Jako pracownik jestem bardzo zadowolona z rozwiązania. Socap daje realne korzyści które przekładają się na zarobki.

Lena

Ze strony pracowników to najlepsze rozwiązanie jakie może zaproponować przełożony. Szkoda tylko że nie każdy decyduje się na taki system płac bo to mogłoby bardzo pozytywnie wpłynąć na zwiększenie popytu na pracę.

Oksana

Każdy pracodawca który umożliwia korzystanie z benefitów tej firmy, rozumie co to dobry Employer branding i jak dbać o pracownika. W dzisiejszych czasach już nikt nie chce koszyka z owocami w biurze czy kawy ale doraźne wsparcie, jak Np przy optymalizacji wypłaty

Bogusław

Cieszę się bardzo dobrą współpracą z firmą. Jeśli chodzi o oszczędność na podatkach i składkach zdrowotnych, w moim przedsiębiorstwie to dobre kilkanaście tysięcy złoty rocznie. Polecam współpracę.

Andri

Przekonałem się co do systemu firmy Socap i innowacyjności w tym koncepcie. Wlasciciel otrzymuje gotowy system dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz budżetu firmy. Oszczędzamy przy tym na składkach ZUS i jednocześnie zostaje dla mnie oraz pracownikom więcej w kieszeni

Bogdan

Moim zdaniem udział w programie firmy Socap jest obowiązkowy dla świadomego pracownika który ma na celu rozwijać się zawodowo i dąży do jak najlepszych zarobków. Benefity dają ogromne możliwości do tego.

Sylwia
@Bogdan

Mój nowy pracodawca bierze udział w programie benefisowym Socap. To przeważyło w wyborze pracodawcy i podpisaniu Uop.

Współpraca z Socap cieszy się dużą popularnością w mojej firmie. Większa oszczędność dla mnie na składkach i podatkach pozwala mi przetrwać ten trudny czas i nie bać się o jutro.

Nathan

Jako pracownik dzięki uczestnictwie w projekcie dostałem nareszcie możliwość otrzymania umowy o prace oraz wyższe zarobki. Składka zdrowotna została zmniejszona. Każdy z tego korzysta, zadowolony pracodawca od razu inaczej na wszystko patrzy

Sławek

Płace bonusem jak złotówkami i do dziś nie wierzę w to! Jest to banalnie proste zasilam kartę przychodzę do sklepu płacę jak bym płacił kartą bankową. Jak trzymam środki w bonusie to jeszcze dodatkowo co miesiąc dostaje 5% zwrotu od kwoty która w nim trzymam taki przyjemny dodatek.

Gosia

Pracuje w firmie od momentu stażu a ostatnio zostałam asystentką, wypłata na obecne realia była trochę za mała, a do tego umowa zlecenie która tez nie pozwała za wiele zrobić jeżeli chodzi o zdolność kredytową lub inne tego rodzaju rzeczy. Jak wprowadzili u nas ten bonus socap to dostałam odrazu umowę o pracę, nie jest to śmieciowa umowa a solidna, do tego moja zdolność kredytowa nie spada, a nawet jest trochę lepsza, jedynie że muszę przechodzić proces manualnej weryfikacji wniosku.

Szymon

Temat nie był dla mnie nowy przez ostatni czas korzystałem z oferty sodexo dopóki bony nie zaczęły być obłożone składkami ZUS, od socap dostałem ofertę i darmową symulacje ile mogę oszczędzić na przestrzeni czasu, więc odpowiedz była szybka, wchodzę w to. Imponuje to że szybko odpowiadają, przyjechali do mnie z zespołem, przeszkolili pracowników, przeszkolili mnie. Polecam współpracę z nimi.

Widziałem że te tokeny nie podlegają ZUS, po tym zagłębiłem się w temat i dałem to do sprawdzenia doradcom podatkowym, otóż każdy z nich potwierdził to że rzeczywiście to tak działa i nikt nie może o to się przeczepić ani urząd ani skarbówka, dlatego że w papierach wszystko jest czysto, więc od przyszłego tygodnia zaczynamy naszą długą współprace.

Daniel

Przyszłość benefitów bankowo jest za socapem. Kolejny miesiąc token notuje wzrost bez spadków a to mówi o tym że rośnie na niego popyt. Nic w tym dziwnego bo przy użyciu karty mogę płacić nim za codzienne zakupy w każdym sklepie żabka, biedronka i inne. Nie wymieniam wszystkiego na raz, ponieważ proces zajmuje chwile, a za to że ten bonus trzymam to na koniec miesiąca dostaje dodatkowo 5% od wartości co jest niezłym plusem

@Daniel

Zgadzam się z tobą całkowicie! Trzymanie tego bonusu to nie zła lokata 5% to sporo, szczególnie że nie ma w tym ograniczeń kwotowych więc można nawet trochę więcej sobie trzymać.

Krystian

Portfel Socap wygodniejszy niż moja aplikacja bankowa, przelewy dochodzą momentalnie czy to weekend czy to święto, mam pozapisywane kontakty więc nie muszę za każdym razem wpisywać numeru portfela innej osoby, co najlepsze brak tu ograniczeń jeżeli chodzi o kwoty, ale minusem jest to że trzeba posiadać tę drugą walutę co idzie do rozliczeń transakcyjnych tak zwanych prowizji.

Mikołaj

Zaczęliśmy od najprostszej opcji gdzie więcej czynności wykonuje ja jako pracodawca a pracownik ostatecznie jest przy swoim. Od wczoraj gdyż sprawdziliśmy że nie ma z tym najmniejszego kłopotu a doradca i księgowa potwierdzili że dokumenty są w porządku, przenieśliśmy wszystkich pracowników na ten system rozliczenia ci którzy chcieli dostać podwyżkę zostali przeniesieni na kolejna opcje gdzie to oni sami zarządzają tym procesem, oszczędność jest !

Zostaw merytoryczną opinię o SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o