Opinie o SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o w Warszawa

Nowy Klient

Cennik mają bardzo przyjemny przy takim dyskoncie cena jest aż trochę za niska, dodatkowo generują koszta. Więc już to kolejna kosztowa faktura, do tego oszczędność na zus no w końcu można koniec z końcem związać przy tym „ładzie”

Julian

W tam ten weekend byłem na targach miałem okazje pogadać z założycielami i pracownikami tej firmy, mega sympatyczni i profesjonalni ludzie. Oczywiście odrazu się zgodziłem na wdrożenie bo ciężko było się oprzeć takiej okazji, niecierpliwie czekam jak przebiegnie pierwszy miesiąc.

Łukasz

Jestem z tego samego grona jarających się ludzi!! Uwierzcie a nawet jak nie wierzycie to możecie sprawdzić że to w sumie urosło 50% od ceny startowej, w czasach gdy wszystko spada. Jak pensja to tylko w tych tokenach żadnych innych nie chce.

Mat

Produkt zawdzięczając któremu zacząłem z powrotem łapać marżę w biznesie. Jak się pomyśli to banalnie proste rozwiązanie a mało kto miał by odwagę wyjść z takim rozwiązaniem do ludzi. Polecam bardzo.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Konrad

Gdyby wszystko było tak proste życie było by dużo łatwiejsze. Nauczyłam się wszystko obsługiwać robić te transakcje, najbardziej mnie cieszy proces zasilania karty to się odbywa dosłownie w sekundę. Szybciej niż nawet Blik. Oby to się rozwijało dalej moim zdaniem w tym jest olbrzymi potencjał

Sławomir

Tyle ile jestem w branży a to już 7 lat niedługo będzie, to jeszcze się nie spotkałem z tak chojnymi benefitami dla pracowników. Mamy inflacje rekordową, mamy spadek gospodarczy a socap powoduje że możemy odłożyć trochę pieniędzy i się nie martwić gdzie ich inwestować bo przecież w skarpecie trzymane pieniądze tracą na wartości. Właśnie tak jak wygląda socap powinny wyglądać wszystko co jest antyinflacyjne. Jaram się jak dziecko gdy widzę jak to działa i rośnie !!!!

Arek

Ja tak samo w szoku i to nawet trochę aż za piękne 8% w tydzień próbuje znaleźć haczyk ale to jest cięższe niż się wydawało. Mam nadzieje że dla szefa to jest tak samo opłacalne bo nie chciał bym by zrezygnował z tego, jak tak będzie szło dalej to przecież to tyle pieniędzy można odłożyć. Normalnie aż chce się pracować bo nie ukrywam że ostatnio nie miałem za wiele chęci do pracy.

Zadowolony

Słuchajcie to tak rośnie że szok, mam ileś tam tych tokenów i to mi urosło w tydzień 6% cały czas się zastanawiam wymieniać to teraz czy jeszcze będzie to rosnąć. Teraz to mam nową zabawę sprawdzam kurs codziennie, no i tez dolar rośnie co się przekłada że plus jest dużo większy. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem!!

Pozytywnie

Program jest dopięty na ostatni guzik że wszelkie wątpliwości które są na początku w głowie szybko odpadają. Opinia prawna sprawia że kancelaria która ją wydała odpowiada za nią w całości i w przypadku jakichkolwiek problemów to oni zajmują się sprawą bez dodatkowych opłat. Jest to sporo na plus jeżeli chodzi o zaufanie. Ciężko nie polecać dobrego produktu

Adaś

Moim zdaniem przejmą ten rynek bardzo szybko, to co się teraz wyprawia jest nie do pojęcia kiedyś jdg opłacało się bardziej niż umowa o prace dzisiaj jest taniej zatrudnić się na odwrót, 5 lat i wszystko się odwróciło. Jednym zdaniem Socap to game changer w dzisiejszych realiach. Cena jakość jest nie do porównania !

Agnieszka

Socap rośnie tak ze hura, mam prawie 9% na plus do całego bonusu które nie wymieniałam jeszcze na złotówki. Dostałam informacje o tym że od przyszłego miesiąca będzie dodatkowo cashback na poziomie 5% ze wszystkich transakcji kartą! Czegoś takiego jeszcze nie widziałam, jak bym miała się zgodzić na dotychczasowy sposób rozliczenia to bym prosiła pracodawce rozliczać się tylko tak a nie inaczej, lub szukała bym innego pracodawcy

Klient

Kontakt z obsługą jest wspaniały. Szkolenia odbywają się online, powiedzieli że jest jednak i możliwość zrobienia tego stacjonarnie, do materiałów video jest stały dostęp poprzez adres email więc w każdej chwili mogłem otworzyć i się upewnić czy wszystko dobrze robię. Pomysł jest super jak i jego realizacja

Mati

System się sprawdza w całości zaoszczędziłem na składkach ZUS, dałem w końcu te podwyżki o których była mowa przez ostatnie 2 miesiące, a nie miałem z czego to uskrobać, teraz mam świeża głowę i się nie przejmuje niczym. W reszcie tez zespół zaczął normalnie pracować

Mariola

Najbardziej do gustu przypadł portfel socap, ustawienie było banalnie proste wystarczyło zapisać swoją fraze zapasową, ustawić pin i z portfela już można było korzystać. Kolejny krok był trochę bardziej skomplikowany a mianowicie weryfikacja kyc na giełdzie. W między czasie zamówiłam kartę za pomocą której mogłam płacić bonusem w sklepach za zakupy.

Anonimowy

Najlepsi !! ciężko opisać swoje doświadczenia gdyż emocje są jedynie pozytywne, dawno tak wysokiej jakości produktu nie widziałem, prosty a co najważniejsze bardzo logiczny soft z myślą o każdym. Mogę rozpisywać cały akapit, ale chciał bym napisać krótko. 1. 17% dosłownie tyle urósł bonus w ostatnich tygodniach 2. Karta działa bez zarzutów dostawa trwała tydzień czasu czyli klasycznie 3. Dolar wystrzelił do 5 zł za 1, a kurs bonusu jest przywiązany do niego czyli kolejny plus dla moich oszczędności Oczywiście że polecam to z całego serca

Process od bonusu do przeniesienia go na kartę zajmuje 7 minut, czy możecie wyobrazić sobie to ? tyle mi zajęło by móc zapłacić tym w sklepie za zakupy!! Polska firma na takim poziomie to cud

Magdalena

Fajnie jest odkrywać nowe dla siebie rzeczy, nauczyłam się obsługiwać portfel kryptograficzny, robić przelewy. Dawno nie miałam takich wyzwań w życiu a na koniec okazało się to banalnie proste i intuicyjne w obsłudze, kolejny raz upewniłam się ze piękno tkwi w prostocie. Dziękuje zespołowi Socap za cierpliwość i pomoc

Nie wierzyłam aż nie skorzystałam ze wszystkich możliwych opcji. Byłam przerażona gdy mój pracodawca powiedział o tym że rozliczać się będziemy w taki a nie inny sposób. Dostałam wypłatę, kartę za pomocą której płacę bonusem w sklepach dzieje się to w mgnieniu oka bez ukrytych prowizji

Daniel

Cieszę się ze mój pracodawca wybrał taka formę wypłaty, pracuje w kancelarii jako asystent, więc za dużo na rękę mi nie wychodziło. Bonus urósł 10% od momentu wypłaty, wyszło jako podwyżka bo nie wymieniałem całości odrazu, po prostu część zostawiłem.

Zdecydowanie polecam współpracę. Wszystkie opinie na tym portale są prawdziwe i jestem gotów pod każdą się podpisać. Współpraca z nimi oznacza pełną satysfakcje i pewność że się dokonało dobrego wyboru.

Zostaw merytoryczną opinię o SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

SoCap Employee Bonus Program sp.z.o.o