Opinie o RTV Euro AGD (Euro Net Sp. z o.o.) w Warszawa Światowida 17

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro RTV AGD. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro RTV AGD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro RTV AGD w Warszawa Światowida 17

nikoś

Co powiecie na temat salonu na ul. Nowej

@nikoś

Nowa a w jakim mieście?

Adam.

Teraz to się w ogóle zrobiło nieciekawie. Zapłata za punkty mniejsza, mniej klientów. I na dodatek większość sklepów zmienia się w SU. Czyli jeszcze więcej pracy i odpowiedzialności za te same pieniądze. I taka ciekawostka jeszcze: (usunięte przez administratora)

mati
@Adam.

właśnie teraz jak zmienili sklepu na SU to banki z którymi współpracuje Euro wymaga od pracowników wykształcenia średniego.I dopiero teraz widać kogo oni zatrudniają. Firma porażka!!!

Mysiek

Praca w tej firmie to jedna wielka tragedia. Zacznijmy od wynagrodzenia. Pensja podstawowa 2450brutto. do najniższej krakowej trzeba dorobić premią. Premia uzależniona od sprzedaży. Sprzedaż produktów podstawowych jest słabo premiowana. Najwięcej pieniędzy jest za sprzedaż dodatkowego ubezpieczenia czy usług. Zamiany są różne. Raz po 8, 10 albo 12 godzin dziennie. Żeby mieć prośbę grafikową na dzień wolny następnego miesiąca, to trzeba wciskać klientom karty premium mobile. Inaczej nie dostaniesz wolnego. Kierownictwo? No cóż. Masakra. Jeden wielki mobbing, obrażanie pracowników nawet przy klientach, pokazywanie swojej "wielkości" Codziennie setki cen do rozniesienia. Konieczność wyprzedawania starych produktów powystawowych. Radzę omijać tę firmę szerokimi łukiem.

Programista

Nie polecam tego pracodawcy - brutalny mobing z elementami nękania psychicznego. Pracodawca akceptujący - jako żarty - zachowania o cechach nazizmu, dający tym samym zielone światło oprawcom. Zatrudnienie skończy się sprawą karną. NIE POLECAM!!!

Obiecują studentą soboty wolne potem zmuszają do pracy kłamcy (usunięte przez administratora)

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) zatrudniają studentów a potem nie dają wolnych sobót, klamcy niby tskie dyrektywy z gory

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Psycholog
Rico

Czy to prawda, że kierownik zmiany na magazynie AGD Jacek K. donosi na własnych pracowników swojemu przełożonemu i ucina im pensje za byle co?

Rambo
@Rico

Tak to prawda dlatego dużo osób odchodzi z firmy

Sonia
@Rambo

W centrali też tacy są.

Snk - podkarpackie

Hmmm ogólnie praca ,tzw wyścig szczurów . trzeba sprzedawać ubezpieczenia, do tego oczywiście akcesoria , dostawę do domu, ze wszystkiego jesteś rozliczany aa i zapomniałam o najważniejszym Abonamenty z plusa jeszcze trzeba sprzedawać ????????przecież to jest śmiech na sali . Praca po 12 h 5 dni pod rząd . I wpisywanie urlopu bez pytania ???? Aaa i nie można zmuszać pracowników do czegoś na co nie mają ochoty , np na wyjście ????każdy po 12 h ma już po prostu po dziurki w nosie wszystkiego i chce odpocząć ???????? Nigdy nie pracowałam w tak dziwnej firmie :) odradza

Były Pracownik

Jestem byłym pracownikiem Euro RTV. Jakieś 1,5 roku od zakończenia mojej pracy w euro, przejeżdżałem obok salonu w którym kiedyś pracowałem w warszawie i pomyślałem wejdę zobaczę co słychać. Wchodzę do salonu a tu zupełnie nowi pracownicy, nikogo nie znam. Na sali sprzedażowej jak i na kasach zupełnie nowe osoby pracują, jedynie twarze kierowników były te same. Jak przyjdziesz po jakimś czasie do salonu w którym pracowałeś to możesz w ogóle nie poznać ludzi, którzy tam aktualnie pracują, taki jest tam przemiał pracowników.

Śmiech na sali. Coraz więcej obowiązków za te same pieniądze. Odradzam każdemu pracy w tym kołchozie.

Co czytam tutaj o opiniach szkoda mówić. Świdnica dolnośląskie dzień 20,04,2022 kupiłam z mamą pralkę samsung 9kg jestem ciekawa czy przyjdą ze sprzętem Pan który nas obsługiwał był bardzo miły i uprzejmy doradztwo rzetelne w porównaniu media expert w poniedziałek dostawa cudownego sprzętu więcej nic dodać i ująć może mnie się uda wyprostować wasze kłopoty surową dyscypliną i chamstwem i samozaparciem przez rzecznik praw konsumenta rzycze wam rozwiązania wszystkich kłopotów przez ten sklep rtv euro agd

rex

Euro się bardzo wycwaniło.. Zatrudnia osoby na umowy -zlecenia niby one nie mogą sprzedawać, nie mogą nic robić na magazynie tylko mogą zajmować się np. ekspozycją. Jest to fikcja. Osoby te zajmują się dostawą, wchodzą na magazyn, czasami pomagają klientom. Euro specjalnie ich pod siebie nie bierze tylko przez agencje pracy, żeby w razie jakiegoś lockodownu nie płacić wynagrodzenia. Oczywiście taki pracownik nie ma urlopu płatnego ani L4 płatnego. A cała reszta... jeśli potrafisz wciskać produkty ubezpieczeniowe i nie masz sumienia, jeśli potrafisz tłumaczyć klientowi, dlaczego 30x0% to nie jest tak do końca prawdziwe... :) To możesz się zatrudnić. Młoda krew mile widziana. Do czasu. Potem nowe młode wilki się zatrudni a ty w wieku 40-50 lat wylatujesz bo nie nadążysz z nowościami.. :) Minusy to praca w której robisz wszystko. Od dostawy, po podłączanie tv, ustawienia lodówek, sprzedaży oferty promocyjnej, gwarancji, spisywania reklamacji, robienie odsyłek na magazyn centralny, tłumaczenia klientom dlaczego "pani wcisła jakieś ubezpieczenie" itd. Nigdy więcej! Kasa w obecnych czasach i tak mało atrakcyjna. Podstawa 2450 :) czyli i tak min 3010 brutto a resztę dorobić musisz z premii sprzedażowej. A jak się tak nie uda kilka razy to firma podziękuje. Kolesiostwo, hipokryzja i zakłamanie to norma. Była pani z HR z oddziału z Katowic to dopiero była gwiazda.. :) Z racji braku kompetencji też jej podziękowali..

Neon
@rex

Jaka pani???

ROBERRTO

Witam, jest oferta pracy Dostawca (Pomocnik kierowcy) proszę o kilka zdań co dokładnie mam robić , w jakich godz. jest ta praca. jakie zarobki i jaka umowa? czy po 3 m-c zwalniają i szukają kolejnego ,czy jest szansa zostać dłużej ? Jeśli ktoś wie jakie warunki pracy panują w Rzeszowie i gdzie sie mieści magazyn to też prosze o info.

Klient

Firma tragedia. Kupiłem u nich kilka produktów. Każdy musiałem reklamować. A proces reklamacji to istna udręka. Ciagle pomyłki. Dostałem błędny przelew za zwrot odnośnie produktu i dzisiaj (rok po zamknięciu sprawy) dostałem kolejnego maila, że muszę zwrócić im pieniądze. Jeden wielki bałagan.

Klientka
@Klient

Absolutnie zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Mam już któryś z kolei problem z usługami posprzedażowymi tej firmy.

Kom
@Klient

Tak. Potwierdzam. Nie dość że kupiłem wadliwy towar to jeszcze pracownik robił mi zdjęcia jakimś aparatem. Co oni z tym później robią?

Hubert R.

Dzień dobry ja bym chciał oddać komputer na gwarancję mam fakturę. Powód spadki fps nawet do 24. Gwarancja kończy mi się 20lipca czy oferujecie państwo transport czy trzeba zawieść osobiście?

@Hubert R.

Lecz się człowieku, pomijając to że to portal z opiniami o pracodawcy to zwyczajnie nie umiesz nawet określić co chcesz

Komp
@Hubert R.

Kupiłem u nich komputer który pobiera energię nawet po wyłączeniu. 20 procent baterii na dzień. Czy ktoś miał podobną wadę?

vmax

Jak wyglądają PLANY SPRZEDAŻOWE w RTV AGD?

@vmax

Są kompletnie z (usunięte przez administratora) i nigdy nie są wykonane dzięki czemu firma nie musi płacić. Nie przychodź tu chłopie

sg

Ty manager ! Pomyślałeś o sprzedawcach stykających się z setkami klientów twarzą w twarz ? Oni także mają pracować zdalnie? W centrali grozi ci spotkanie najwyżej z kilkoma osobami.

@sg

Ty, a pomyslales ze niektorzy mogą pracować zdalnie i nie ma przeciwskazań, a niektórzy z racji kontaktu z klientem i potrzeby bycia stacjonarnie nie mają takiej możliwości ? Tam gdzie jest możliwość (zgodnie z tym o co prosi rząd, rekomenduje rada lekarska) najlepiej w takim szczycie zachorowań pracować zdalnie.

Chciałbym nanieść sprostowanie - wcześniej w emocjach pisany post. Nie ma nic złego w tym, że Kadra Zarządzająca lubi mieć ludzi blisko i blisko z nimi pracować, natomiast warto wziąć pod uwagę fakty i rekomendacje lekarzy, rady lekarskiej itd. Wszystkie są one jednoznaczne, jeżeli jest taka możliwość to pracujmy z domu. W mojej opinii jest taka możliwość, ponieważ wcześniej firma tak pracowała przez długi okres, a później hybrydowo. Stąd może zadam bardziej precyzyjne pytanie, dlaczego Firma zdecydowała się na krok o powrocie wszystkich do biura skoro teraz jest szczyt pandemii ? Oczywiście firma dba o zdrowie np jest pakiet medicover itd, ale w tym momencie powrót do biura jest dla mnie całkowicie niezrozumiały i dodatkowo zwiększa szanse na przejście w stan kwarantanny lub zarażenie się covidem, dlatego wcześniej padło pytanie o zdrowie pracowników - mam nadzieje, że teraz bardziej precyzyjnie opisałem co mam na myśli.

Anonim 2

Zgadzam się. W czasie koronawirusa, gdy inne firmy mające taką możliwość przechodzą na pracę zdalną, to Euro pilnuje, aby wszyscy przychodzili do pracy. Teoretycznie dba o zdrowie pracowników tworząc regulaminy dotyczące zachowania się w biurze, ale z praktyką nie ma to nic wspólnego. Pomieszczenia nie są ozonowane nawet po pozytywnych wynikach na covid, nie ma środków do dezynfekcji, a często nawet zwykłego mydła. Pracownicy po kontakcie z osobą zarażoną nie są wysyłani do pracy zdalnej. Wstyd

Prawda

Ta firma to bagno uciekaj jak najszybciej.

Karol

Ale przecież centrala tej firmy to jest jeden wielki dramat, jest dużo wpisów na ten temat tu na gowork, poza tymi które z czasem są kasowane - cenzura. Prezesi i dyrektorzy tej firmy to nieludzkie zwierzęta, które mają bardzo głęboko zarówno to co się dzieje na rynku pracy jak i z pracownikami. W czasie 5 lat pracy dostałem symboliczną podwyżkę dwa razy, efekt? Realnie zarabiam 30% mniej niż jak mnie przyjmowali, brawo! A na moim stanowisku w międzyczasie zarobki na rynku poszly o 55%w górę. HR w tej firmie nie istnieje, rozwój nie istnieje, jakieś sensowne zarządzanie też nie istnieje, to jeden wielki cyrk i chaos. Nie znam gorszego miejsca do pracy, nie znam innej firmy która nieustannie zmusza pracowników do pracy w biurze niezależnie od sytuacji czy to pracownika czy na świecie. Co do porównywania się sklepów do centrali - dajcie spokój, to dziecinne, zupełnie inna perspektywa i praca, nie można zestawiać pracy biurowej jako specjalista ze sklepową, porównywanie tego jest zwyczajnie głupie. Podobnie jak wielu kolegów i koleżanek, obecnie poszukuje pracy bo nie chce pracować w zacofanej mentalnie i do tego słabo płacącej firmie.

dax

Kiedyś były dystrybutory z wodą mineralną - zabrali.. Czyli jeśli jest upał w takich blaszakach często tak bywa- nie napijesz się nawet wody - bo firma w ramach oszczędności zabrała te dystrybutory. Szukają cięć wszędzie gdzie się da. Jeśli wyślą do innego sklepu to jak nie masz do niego ponad 30km to jedziesz autem za free :) Tak był w czasie kiedy sklepy były zamknięte działały tylko wolnostojące. W EURO się oczka im otworzą jak dostaną rachunki za prąd :) Stara klima i masa TV przez 12-13h działające... Zarządzanie porażka! Godz. 20:30 Zmiana promocji... Czyli wydruk tysiące cen, zmiana plakatów itd... :) Nigdy więcej takiego wyścigu szczurów!

red

Nigdy Nigdy Nigdy! Wyścig szczurów! Ciśnienie na wyniki, wciskanie niepotrzebnych usług i dodatków dla klienta z których trzeba realizować plany inaczej nie ma premii albo jest ona mniejsza. Dzień pracy- zmiana cen każdego dnia tysiące produktów, roznoszenie dostawy w sklepie i magazynie, mycie i czyszczenie ekspozycji, przebudowa ekspozycji, pokazywanie sprzętów TV klientom, a to często TV 65 cali i większe. Zmiana promocji każdego tygodnia. Czas pracy często 9-21 bo to równoważy czas pracy. Jeśli masz serce wciskać staruszkom przepięknych gwarancji, jeśli do celu potrafisz dążyć po trupach, podkradać sprzedaż kolegom , jeśli kochasz życia prywatnego i siedzenie po 12h w bunkrze to praca idealna.. Nigdy więcej! Firma wyciska z Ciebie wszystko a po czasie wywali... bo potrzebuje nowej krwi.

Zastanawia się

Czym zajmuje się pracownik punktu usług i ile zarabia się na tym stanowisku ?

Anonimek

Pracownicy Euro Net powinni założyć związek zawodowy wtedy by się na pewno sporo zmieniło.

@Anonimek

Już był, tylko go spacyfikowali.

Nie polecam masakra jakaś logistyka w Szczecinie 2100 zł na rękę po 11 godzin pracy powinni zamknąć te całe RTV euro AGD komunista kierownikiem wszystko jasne

Zostaw merytoryczną opinię o Euro RTV AGD - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro RTV AGD?

Zobacz opinie na temat firmy Euro RTV AGD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro RTV AGD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 3 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro RTV AGD?

Kandydaci do pracy w Euro RTV AGD napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro RTV AGD