JeszczeNIEWOLNIK

Niewolnictwo się rozszezyło. Aktualny BIULETYN. CYTUJĘ....... .. Od stycznia 2020, KAŻDA NIECZYNNOŚĆ PUNKTU SPRZEDAŻY BĘDZIE UWZGLEDNIANA W WYNAGRODZENIU PODSTAWOWYM, OZNACZA TO, ŻE W PRZYPADKU STWIERDZONE NIECZYNNOŚĆ PUNKTU SPRZEDAŻY WYNAGRODZE PODSTAWIE BĘDZIE PRZELICZONE. PROPORCJONALNIEDO WSPÓŁCZYNNIKA CZASU PRACY...... No to będziemy w pampersach siedzieć, bez prawa do toalety i posiłku. W żadnym zakładzie nikt pracownikom nie odlicza wyjść do toalety czy przerwy na posiłek. Zgodnie z wszelkim prawem ktoś kto wykonuję pracę obojętnie jaką na każde 6 godzin na 15 minut na przerwę, jeżeli pracuje więcej niż 10 to przerwa wynosi 15 śniadanie i 25 na obiad. To jest mój święty czas wolny. Mam swoją działalność nie jestem niczyimi niewolnikiem. Po nowym roku posypią się wypowiedzenia bo ZUS idzie od stycznia o 10%w górę ni i jeszcze ten niewolnicy system rozliczania godzin. A tak na marginesie każda zmiana musi być aneksowana na piśmie a jak jej nie ma to zostaje bez zmian.

Witam, chciałbym dopytać osób które aktualnie prowadzą jakiś punkt jak wygląda to finansowo po opłaceniu ZUS itd.? Ile wynosi podstawa i średnia od obrotu? Sam pracuje w sieci jako zwykły kasjer i zarabiam ok 3000zł.

Bogumiła

Do was też kierownicy kilka razy dziennie wypisują o sprzedaży artykułów? W tamtym miesiącu woda żywiec A teraz woda my way? Jest to strasznie denerwujące. Piszą że liczą na nas. Ale jakoś my na nich nie mamy co liczyć np w sprawie obniżenia planów które są 12 tyś wyższe i z góry wiadomo że nie mamy szans ich wykonać. KS pisza o sprzedaży produktów żeby mieć premie A o nas nic nie myślą a przeciez to dzięki nam mają premie. Ja nie mam zamiaru robić sprzedaży dla KS...skoro ja nie mam premii od paru miesięcy to on też. Piszą żeby z kuponem przebijać wodę....czyli chcą żebyśmy my kupowali te wodę A ja nie mam zamiaru niczego kupować żeby im robić sprzedaż. Niech obniża plany do realnych to będę się starać A tak nie ma po co skoro wiadomo że premii i tak nie dostanę bo planu nie wykonam.

Kandydat

Czesc Jestem zainteresowana prowadzeniem punktu w Warszawie Dostałam fajną propozycję 4.5 tys plus prowizja Czy to się opłaca tyle tu negatywnych opinii

Zachód

Znowu będzie zmiana DR i KS .

Renia Nowy wpis
@Zachód

Jak byś czytała biuletyn to pisze że już nie ma dyrektora regionu tylko kierownik A ks to manager

Stary Nowy wpis
@Renia

To jak się nazywają nie ma żadnego znaczenia i tak nic mi ponich .,...

Agent Nowy wpis
@Stary

Dokładnie żeby to jeszcze mialo jako wpływ

Robert Nowy wpis
@Zachód

To już przechodziliśmy kilka lat temu zawsze przy nowych umowach zmiana K.S..oni się zmieniają tylko rejonami żeby agenci nie wylewali żalu jak oszukano KS wciska umowy i odchodzi .

Za nawet brak 1 sprzedaży poleć w ruch będą kary do 300 zł. Codziennie musi być sprzedaz. Mój rejon juz kary dostał.!!! Trzeba to zgłosić do mediów bo będzie pracować za 3 zł na godz! jest tak jak z vivusem lub gorzej! I pewnie nie napiszą na fakturze - 300 zł tylko odciągną konta a podatek płać. Juz składam wypowiedzenie. I ludzie pewnie też będą składac.

@anonim

Nie mogą karać za coś co nie jest zależne ode mnie.

XYZ
@anonim

Co ty(usunięte przez administratora) jeżeli coś ci zabiorą z kwoty na fakturze bez żadnego powiadomienia, typu nota obciążeniowa, to się podpina potwierdzenie przelewu pod fakturę i na zabrana kwotę robi się windykację. Są bodajże 3 przypadki w umowie gdzie mogą potrącić.

Stary
@anonim

Po co do mediów to nic nie da trzeba się zwolnić pieniądze marne , bo nie da jak zarobić ceny zaporowe a towar kiepskiej jakości odpowiedzialność duża za wszystko kary traktują agentów jak niedorozwiniętych

Rudlok
@anonim

Czy wy naprawdę jeszcze w tym bagnie siedzicie? Przecież oni sprytnie sobie wymyślili by im za free siedzieć zrobili sobie z was jeszcze większych (usunięte przez administratora)

Koll
@Stary

Za Vivusa jak nie dałeś pożyczki też leciały kary i do dziś choć były (usunięte przez administratora)nikt nie zwrócił kasy

Dość
@anonim

Dokładnie, robimy jak niewolnicy jeśli ludzie nie zrozumieją że jesteśmy dla nich gownem który nabija kabze tylko kierownikom i wyżej to tak zostanie. I to cholerne nagabywanie do promocji codziennej tłumaczenie żeby odbijać do fajek rabat a tą różnice codziennie mamy dokładać ze swoich.?To jest chore ja kończę już współpracę z tą chora firmą emerytów 70+niech sobie obstawia po punktach w końcu firma z rządzącymi na czele.

@anonim

Mnie już wychodzi 6 zł na godzinę na ten moment...

@Pracownik

Mi wychodzi 4 zł po odjęciu zusu i podatku...

Michał
@Rafał

To dlaczego nadal pracujesz ?

@Michał

Żebyś się pan pytał, mam rodzinę na utrzymaniu i inne zobowiązania. Mogę jeść suchy chleb nie o mnie tu chodzi. Każdy orze tak jak może...każdy z was się boi stracić kiosk dlatego sobie ci od ruchu i obajtka pozwalają.

@Rafał

Ale za 4 zł to ty z ledwością siebie możesz utrzymać a gdzie tu dalej mowa o rodzinie zobowiązania , chlopie toz ty w tym przypadku prowadzisz akcje samodestrukcji, póki co to ty sobie pozwalasz na to aby pracować za 4 zł na godzinę, nie mogę zrozumieć takich osób więcej bys zarobił grając na fujarce przez msc, sam sobą dajesz się pomiatać a innym dajesz złote rady na forum a jak ktoś uwagę ci zwraca to się rzucasz, sorry ale dla mnie jesteś idiota

@Agent

Kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie.. .

@Rafał

Nooo chlopie świetnie siebie opisałeś i jeszcze się tym chwalisz pokazujesz jaka (usunięte przez administratora) jesteś siedząc za 4 zł i jeszcze tym się chwalisz

@Agent

Skończył pan już pitolić?? Czy dopiero pan się rozkreca?

@Rafał

Pani jak już.... a co prawda boli w oczy jak ktoś Ci prawdę napisał....

@Agent

Jestem wolnym czlowiek. Napisała pani w formie meskiej. Nie zacieramy różnic między kobietą a mężczyzną. Jaka prawda mnie to śmieszy...

@Rafał

Nigdzie nie użyłam zwrotu wstosunku do siebie w formie męskiej ponieważ nie było takiej konieczność zwrotu agent jest poprawną formą jak i adwokat lekarz poseł itp

Agent

Firma porażka totalna system pracy niewolniczy brak jakichkolwiek warunków sanitarnych nie mówiąc o rozpadającym się kiosku, brak ogrzewania, w lato temperatura przekracza 32 stopnie w środku punktu. Brak jakiejkolwiek opieki i pomocy ze strony menadżera sprzedaży głupi przykład : zamówienie składane pod klienta o wartości 3000 zł w wtorek do menadżera na mailu jak co tydzień przy dostawie w piątek okazuje się że zapomniała zamówić i kto na tym straci oczywiście ja bo pani menadżera zapomniała jak gdyby nigdy nic, po pytaniu co ma zamiar z tym zrobić stwierdziła że nie będzie ze mną rozmawiać takim tonem i rzuciła słuchawką. Plany sprzedaży wyciągnięte z kieszeni mało prawdopodobne do osiągnięcia szczególnie przy wiecznych brakach w dostawach towaru i prasy. Kontakt z kierownikiem regionalnym niemożliwy od pół roku staram się skontaktować drogą telefoniczną i mailową brak odzewu. Firma kogucik wyzyskują nic więcej ! Brak poszanowania drugiego człowieka !! Sprawa już założona do odpowiednich organów !

Do jakich organów??

Jola
@Agent

Co ta organy na to wszystko?

@Jola

Pierwszy był sanepid połowa towaru spożywczego do kasacji czego nie chciała zrobić ks (ms) teraz już nie ma wyjścia. Teraz czekam na pip w sprawie warunków pracy zobaczymy co oni zdziałają. Najlepsze uczucie gdy zobaczyłem minę ks po piśmie z sanepidu ???? wiem że to jest wojna ale jak tak dalej będziemy się dawać robić w murzyna to nic się nie zmieni. W poniedziałek jestem umówiony z jednym z redaktorów gazety regionalnej

Realia
@Agent

Powiem tak My w sezonie nie powinniśmy mieć wyr.czekoladowych na stanie gdyż nie mamy lodówek ani warunków na ich przechowywanie te ich zepsute i śmierdzą ce klimatyzacje grożą tylko chorobą.

Gienia
@Agent

Te nowe umowy to porażka a tak na marginesie to Ci powiedzą że możesz się zwolnić

@Realia

Też nie mogę zrozumieć dostaw wyr czek na bunkry bez klimatyzacji, przecież to wszystko na kibel idzie tak czy siak pytanie dlaczego ruch w tym kosztównie widzi... u mnie akurat z serwisu przyjeżdżają i czyszczą klimatyzację 2 razy w roku, ale jest to firma zew nie impel, sama też ja co jakiś czas czyszcze otwieram i wytrzepuje filtry i spryskuje perfumem czy dezodorantem na alkoholu i nie mam problemu aby smierdzialo

Seba

Witam. Moja mama od kilku lat prowadzi kiosk RUCH. Poczytałem trochę komentarze ludzi tutaj i mam pytanie. Na jakiej podstawie oni obliczają sobię tą podstawę? Kiosk jest czynny po 11 godzin od poniedziałku do piątku, 10 godzin w sobotę i 7 godzin w niedziele i święta. W tym miesiącu daje nam to łącznie 320 godzin. Podstawa ok. 1300 ZŁ! Z tego co tu wyczytałem to punkty mające nawet dużo mniej godzin mają podstawy ponad 2000 zł... • Miasto - Turystyczne, 60 tys mieszkańców, południowy-wschód. • Kiosk w centrum. • Miesięczna sprzedaż w najgorszych miesiącach pandemii ok. 30 tys, w wakacje poprzednich lat nawet po 70 tys, teraz jest słabiej ale przy tych cenach w ruchu i nowej żabce obok nie ma co się dziwić. Teraz KS wcisnęła mamie tą nową umowę, podstawa bez zmian, a z tego co widzę to prowizja w tym miesiącu będzie jakimś ponurym żartem. Czy możecie orientacyjnie się wypowiedzieć jak to wygląda u Was w punktach?

@Seba

Niech mamą napiszę do Warszawy o podwyżkę podstawy na adres centrali prześlę listem poleconym , nie pyta ks o nic tylko wysle argumenty ma Pan już gotowe tu na forum na dzień dobry najniższa p9dstawe daja 2,3 , dodatkowo może napisać o sprzedazy o hitach msc że plany wykonuje itp itd , niech nie czeka tylko pisze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kandydat

Witam Przeczytałem duzo opinii ale nie ma tu jednego wspólnego mianownika a chodzi o pieniądze. Znalazłem ogłoszenie na olx. Prowadzenie Punktu Sieci RUCH Ile mozna zarobić? Jak wyglada ta praca? Z ogloszenia wynika ze potrzebna jest dzialanosc gospodarcza i doświadczenie w handlu. Posiadam dzialanosc gospodarcza i doświadczenie tez, ponieważ od kilku lat jestem Ajentem stacji paliw, jednak chce wyjść z tego ponieważ pracownicy maja za duże wymagania i psychicznie nie daje rady, szukam czegoś mniejszego. Czy jeśli mam ukończone studia magisterskie z zakresu zarządzania i jestem na studiach podyplomowych z ekonomii to będzie to miało jakieś znaczenie na rozmowie kwalifikacyjnej?

Michau

Dokładnie tak. Od siebie dodam że (usunięte przez administratora) że strony kierowników jest na porządku dziennym. Ceny z kosmosu, klienci się śmieją i uciekają. Chora firma. Co miesiąc masz budżet do wyrobienia ale jest tak zawyżony że jest to nierealne. I siedzisz z sama podstawa, ja mam np 1800 zł, plus co tam zarobisz za paczki czyli u mnie np ok. 200 zl miesięcznie. Czyli 2 tysiące z haczkiem minus zus. Pomyśl opłaca Ci się?

aaaa
@Chętny kandydat

Uciekaj i nawet się nie oglądaj.. Lepiej wydać tą kasę na du..y przynajmniej będziesz miał co wspominać..

Kandydat

W jakich godzinach są otwarte takie kioski? Nie zależy mi na urlopie czy L4. Nie chorowałem nigdy i nie milalem urlopu a nawet jakbym miał to nie było by mnie stać żeby gdzieś wyjechać. Bardziej zależy mi na stałej pracy gdzie zamykam budę i mogę spać spokojnie ze mnie pracownicy nie okradną albo jakaś kontrola w nocy nie wpadnie i będą bez maseczek. Jestem przed 30stka nie mam rodziny niczego wiec bez problemu mogę się przeprowadzić pracowac nawet na drugi koniec polski. Jednak jestem ciekawy czy z dostaniem się do tej firmy jest tak ciężko jak do innych gdzie wszystkie stanowiska są rozdawane po rodzinie czy znajomościach

Andriu
@Chętny kandydat

Wykształcenia zbędne , wystarczy żeby agent miał zęby z przodu i umiał podpisać umowę i praca pewna a zakończenie tragiczne.

@Chętny kandydat

Uciekaj jak najdalej od ruchu. Mówię z doświadczenia. W tym momencie jest tragedia. Jesteś dla nich nikim. Po przejęciu przez orlen, jest coraz gorzej. Zarząd jest oderwany od rzeczywistości, osoby decyzyjne to idioci.

Jola
@Chętny kandydat

(usunięte przez administratora)Po tych studiach to możesz u mnie sprzątać ????oczywiście w kiosku

@Jola

Niestety takie są realia w Polsce nie da się znaleźć prace

Zachód
Klient

Czy widzieliście nowe ceny. Przynajmniej ja mam wygrane. 3 maseczki cena 12.99 , zwykła zapalniczka z 1.99 na 2.99. nic też w górę. Masakra przecież to jakaś paranoja. T ludzie wychodzą bo było za drogo , teraz będą nas omijać szerokim łukiem.

Orkisz
@Zachód

Nie wiem co ta osoba ma w głowie co ustala ceny Ja juz mam takie spadki a oni jeszcze ceny podnosza

@Orkisz

Mam i ja spadki...a za 1200 zł nie będę j.... jak osioł, czy tej umowy nie da się podważyć.?? Może byśmy się zebrali w kupę i zrobili z ruchem porządek od samego pisania nic nam nie da kasy nie przybędzie.

Rafał

Jakbyśmy się wszyscy zebrali z każdego kiosku to byśmy im pokazali co to znaczy nieszanowac ajentów. Liczyłem żeby kiosk nam się opłacał to powinniśmy zarabiać od 7-9 tyś. Wtedy ma to ręce i nogi.

@Rafał

Musi się znaleźć osoba, która to poprowadzi. Czasowa i odporna. My siedzimy całymi dniami w budach. Możemy tylko pisać i narzekać.

Wschód

U nas zwykła zapalniczka 3.19 A maseczki 3 szt.za 13.99

Agent północ
@Rafał

Tak tak zebrali się jak pisałam tu o dołączeniu się do listu do ruchu o dziwo odezwała się cała jedna osoba , brawo dla reszty ....teraz pytanie ile tu jest obecnych agentow a ile robiących za trolli

Renia

(usunięte przez administratora) ja już nie mam sił zmieniać cen nawet tego nie robię posciagalam ceny żeby nie narażać się na obelgi

@Renia

Proszę państwa jak tam nowe ceny na punkcie??Klienci będą zadowoleni?? Ten od polityki cenowej nawąchał się kleju i sra cenami wyjętymi z kapelusza...Baterie za 18.99 zł kto to kupi ?? Reklamówka mała i duża 2.79 zł, Maseczki za 13,99 zł z 9.90 Pandemia się rozkręca na dobre tj okradanie Polaków w biały dzień pod szyldem Orlenu. (usunięte przez administratora) nie wiedzą że jak będą ceny windować to inflacja będzie szła do góry i będzie 10%. Nie trzeba być wielki ekonomista aby o tym wiedzieć. Pan Obajtek ma za mało nieruchomości... :/ Porażka Walnijcie się Ruchowscy managerowie od cen w ten wasz kaczy łeb...

Uk
@Renia

Mnie też ciągle zmiany cen dobijają i wkurzają, klienci juz będę w kolejnym trauma szoku. Ceny ściągnięte i czekam na cenówki od nie mądrego Ruchu.

@Uk

No ceny zwalaja z nóg. Teraz to już nikt nie będzie w kiosku nic kupował poza papierosami. Sprzedaż spadnie i z czasem ruch upadnie.

Agent

Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat lotka? Opłaca się w to bawić? KS chce mi wcisnąć na siłę i nie wiem co robić.

@Agent

Mi też KS powiedział że montuja u mnie lottka A ja wolę nie mieć lotto u siebie. U mnie to nie będzie opłacalne bo są już 3 w pobliżu i głównie ludzie grają w lotto tylko w jednym punkcie A tych 2 to już mało kto gra. Tak że jak tam jest kiepsko to u mnie będzie jeszcze gorzej.

@Agent

Mi chcieli powiedziałem temu od lotka iż ja nie chcę tu żadnego lotka i pan tak papiery napisał że lotka nie ma.

@Agent

Nie opłacalne z kilku kwestii po pierwsze ja za około 15 tys po odliczeniu wypłacanych wygranych dostaje około 240 zł, dostał bym więcej ale ruch z tego pobiera 50 %. Druga kwestia ruch pobierze od ciebie kaucję w wysokości 3 tysięcy złotych. I ostatnia klienci są bardzo upierdliwi będziesz musiał/musiała uzbroić się w anielska cierpliwość. Ja aktualnie chce z tego zrezygnować ale jak się okazuje to ruch musi wyrazić zgodę czego nie chcą zrobić. Podpiszesz umowę i będziesz robić na nich a i zbieraj wszystkie raporty z Lotto lubią ci na siłę wmówić że nie wprowadzałeś kasy z Lotto w kasę

@Rafał

Ja też mówiłam jakieś 1,5 roku temu że nie chce lotka...mówiłam do faceta z lotto i był spokój az do dzisiaj... teraz ks dzwonił że lotto u mnie bedzie i nie mogę zrezygnować. Jak lotto będzie kiepsko szło to sami zabiorą.

@Agent

Bzdura bzdura kaucję są w wys 2tys do 5tys obrotu masz płacone 2% powyzej 3% , więc nie pitol bzdur bo wyplaty nie są brane pod uwagę płacone masz za całą sprzedaz , wyplaty wygranych są odliczane od sprzedazy po której wychodzi suma która wpłacą się dla lotto

@Bogumiła

Dostałem pismo od lotka że nie będzie w tym punkcie lotka ok 50 m mają swój...

Jol
@Bogumiła

Mi też lotto wciskają i będę mieć. Wszytkie punkty gdzie to możliwe będą mieć lotto. Chcą chyba ludzi przyciągnąć bo niska sprzedaż przez wysokie ceny. Na stacjach Orlen tez maja mieć lotto i juz nie które stacje mają. I teraz nowość dla nich. Paczki .

@Jol

LOTTO ludzi nie przyciągnie zwłaszcza że u mnie nie ma żadnego parkingu w pobliżu a nikt nie będzie parkowal na chodniku żeby skleslac kupon A przy okazji zarobi mandat za parkowanie na chodniku. U mnie są 3 lotto jeden w odległości 80m, drugi 100 m A trzeci około 200 m. I ludzie jak puszczają kupony to właśnie w tym oddalonym 200 m bo to jest w dużym markecie tak że przy okazji zakupy sobie robią. Więc ja nie widzę sensu żeby u mnie było lotto ale się uparli i co ja mogę.

Dario
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

(usunięte przez administratora)Piszę więc drugi raz Ceny jak na stacji Orlen Małe zyski to trzeba podnieść ceny. Już mamy przykład na akcyzie z papierosów. A plany w górę,które i tak nie do wykonania. Ten co wymyślą te ceny to się z czymś na głowę zamienił.Proponuję aby przyszedł i trochę posprzedawał Teraz już ludzie pukają się w głowę skąd te ceny. Obajtkomania działa.Następna firma do rozwalenia.Dziękujemy panie Obajtek

Dario
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Przecież trzeba nadgonić straty.Ceny w górę to będzie większy zysk. Już taką politykę przerabiamy na akcyzie od papierosów i efekt widoczny na bazarach.,,papierosami coś do palenia?,, Z taką polityką obajtkową to my daleko nie zajdziemy. A plany w górę bo wzrosły ceny. Ktoś na górze zamienił się z(usunięte przez administratora) na głowę .Oby tak dalej to kioski padną i my ajenci oraz kierownicy ,zarządzający wylecą w cholerę. A Ruch ogłosi upadłość A może oto chodzi?

Orkisz

Dzień dobry Wszystkim. Proszę nie dzwońcie do mnie w sprawie podwyżek cen. Taka jest decyzja Firmy Ruch. Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich Joanna. Wiadomość od mojej kierowniczki

Agent

Pewno chodzi o to że wpłynęła mniejsza kwota wg stanu gotówki

Pjt

Czy w kiosku ruchu można płacić np 10 zł kartą a 5 zł gotówką?

Witek
@Pjt

Jeśli chodzi Ci o to czy możesz część należności zapłacić kartą A część gotówką to oczywiście możesz.

Pecj
@Witek

Chodzi mi np heets kosztuje 15 zł i dzielisz go na 5 zł gotówką a 10 zł karta.

Wpisujesz 5,00 następnie gotówka zostaje 10 następnie karta

Witek
@Pecj

Właśnie o tym mówię - można.

Ajent

Można

janusz

jest żle a może być gorzej,my pracujemy 30 lat w tej firmie i myślę że jeszcze wytrzymamy 6 lat do emerytury bo nic innego już nie znajdziemy w tym wieku

Dorart
Klient

Czy ktokolwiek jest zadowolony ze współpracy z ruch???

@Dorart

Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma tak to już jest

@Dorart

Nie radzie zarabiasz grosze jeszcze dokładasz...

Andrzej

Czy przy przejściu na UAS11 obcieli Wam podstawę?

Reda
@Andrzej

Dodali już obcięli na grupach prasa z 8 na 3 to jeszcze podstawę to dopiero byśmy zarobili .Powiem tylko żeby wyjść tak jak na Uas-8 musieliby dołożyć zależy od kiosku ale myślę że od 500 do 800 zł

@Reda

Na grupach to swoją drogą, mnie obniżyli podstawę o 400 zł i zastanawiam się ile jeszcze osób tak załatwili...

Reda
@Andrzej

To jakaś masakra nic nie rozumiem . Ludzie zaczną odchodzić na potęgę.

@Reda

Podpisałem tą nową umowę bo w tym momencie nie miałem za bardzo wyjścia, ale chyba czas zastanowić się nad wypowiedzeniem... Zobaczymy jak wyjdzie mi pierwszy miesiąc na nowej umowie.. Agent z innego kiosku podpisał już jakiś czas temu i sobie chwali ale nie wiem ile w tym jest prawdy..

@Andrzej

Ja podpisałem UAS11 ale co miesiąc musze się napinać, szczególnie teraz w czerwcu po podwyżce cen, aby wyrobić premię. Jeszcze na domiar złego target w przeciągu 3 miesięcy podnieśli mi o 5 tysięcy :/ Nie nażarci... chciwi, ludzie "nasz" kiosk omijają szerokim łukiem bo... uwaga DROGO. Ktoś kto robi nadziały i ustala targety powinien z barana(usunięte przez administratora) w ścianę aż mu mózg wskoczy w swoje miejsce.

*zuz26
@Andrzej

Mi obniżyli o 1500z 4500, jestem załamana kiosk 14h dziennie to jest jakiś cyrk do jasnej cholery podpisałam ale chyba złoże wypowiedzenie

@*zuz26

Ja zledwością wyrabiam 3000 tys. Netto

#zuz26
@Rafał

Noo ja mam podstawę 3000 premia mogę zapomnieć u mnie b punkcie z czegoś ZUS 1200za co żyć ? Śmieszne 4zl na godzinę wychodzi przecież to sensu żadnego nie ma tyle to zarobię w Lidlu albo biedronce i spokojna głowa a nie nerwy non stop

@#zuz26

Moja podstawa 2300 zł aby premię dostać muszę się nieźle wyginać razem z premia 3000 - 3100 zł netto

@Rafał

To prowizji plus premia masz tylko 700/800 zł a gdzie reszta usługi itp to ja ma niższa podstawe o 300 a po opłaceniu kosztow związanych dg na czysto stednio mi zostaję 4000-4200 w najgorszym przypadku 3600-3800, jestem na dużym zusie juz od kilku lat

Maria

Ale wodę lejesz

@Maria

Jeżeli bym miała siedziec za 4 zł już by mnie dawno nie było ja się dziwię takim agentom że budują w tych budkach i końskie żale wylewają na forach zamiast zmienić swą sytuavje

@Agent

Tak by wychodziło miałobyć za paczki 400 zł jest zledwością 100 zł jestem na dużym zusie 1318.80 zł suma sumarom zostaje tyle co kot napłakał.

@Rafał

Czyli w tej kwocie masz już wszystko usługi prowizja premia , masakra ...choc znam agentow którzy podstawy mają po ok 1300 , naprawdę dziwię Ci się że siedzisz za takie pieniądze przeciez od stycznia ZUS znowu pojdzie w górę gdzies o 50 zł , jesteś facet facet z pracą ma większe pole do popisu i dużo większe stawki, to ja uważam że i tak mało ja mam ale patrząc z perspektywy twojej to ja na bogato jade mam więcej na czysto jak ty przed opłaceniem wszystkiego

@Agent

Pracowałem na etacie to zwolnili bo covid, zobaczymy jak to będzie jak będzie taka bryndza to się wypisuje.

@Rafał

U mojego męża też po zwalniali od cholery ludzi jak covid się zaczął zeby kase dostać od rządu więc celowo zwolnienia byly ci co zostali 4brygadowka i robia za 2

@Agent

Mnie zwolniła Poczta Polska. Kraj mlekiem i miodem płynący. Spółki skarbu państwa dymią Polaków jak się tylko da.

@Rafał

Łeee w pp tam wiecznie kryzys maja

Agent

Czy ktoś wie jak zrezygnować z kolektury lotto w punkcie? I do kogo skierować skargę na menadżera sprzedaży poraz kolejny zapomniała złożyć zamówienia na towar

Ruch

Dzwoń do Dyr.Regionu tel.jest w Biuletynie

@Ruch

Żeby odbierał telefon to będzie cud, od 3 miesięcy próbuje się do niego dodzwonić i nic poza sekretarka telefoniczna nie ma

Nowy
@Agent

Dlaczego chcesz zrezygnować z kolektory bo mnie chcą wcisnąć

@Nowy

Bo jak się okazuje ruch pobiera z mojej prowizji Jeszcze 50% o czym oczywiście nie informują

@Agent

A co byś wolała mieć indywidualna umowę... byłaś na szkoleniu to powinnas wiedziec jakie lotto ma wymysły , co do unieważnień czy sprzedazy zdrapek nie sprzedaz z paczki po 30zl wszystkich to zostajesz z nimi to jeszcze bedziesz płakać żeby mieć ta umowę sieciowa a sama powinnas wiedziec ile to zdrapek wygranych jest w paczce

Lena
@Kaja

Gdzie tak bogato daja powiem tak decyzja należy do Ciebie abyś tylko nie płacił po inwentaryzacji tak jak Pani kolo mnie manko na 8 tyś musisz się bardzo pilnowac i jak czytałaś opinie to co oczekujesz że co Ci napiszemy

@Lena

Oczekuje prawdy Wiadomo jak to piszą byli pracownicy A ja chciałam dowiedzieć się od obecnych czegoś nowego i prawdziwego :)

Agent <