2 720 6486 5 1
Mierzeja

Zastanawiam się dlaczego ta cała akcja 'czytam w ruchu' promuje się hasłem 'książki DO 19,90', a przysłali książki po 40 zł.. i jak mam teraz rozdać ulotki z nieprawdziwą informacją

@Mierzeja

A co Ty byś chciała za 10zl dobre książki bardziej ambitne tyle kosztują niestety żaden wydawca nie sprzeda dobrego tytułu za "2,5"

teodor
@Lili

Lili, ty dupowłązie i tollu. No kur...a w tym ruchu same plusy, tylko kuźwa coraz więcej pustych punktów. Annopol daje ci jakiś dodatek czy sama jesteś (usunięte przez administratora) KS-em?

Mierzeja
@Lili

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie chodzi o to w jakiej cenie są te książki, tylko o wprowadzanie ludzi w błąd. Na ekspozytorze, plakacie i ulotkach widnieje napis "Książki do 19,90", a gdy klient chce kupić, to słyszy inną cenę i zdziwiony..

Tak4Nie2
@teodor

Jesteś żałosny i nieudolny, to wy właśnie trolujecie ludzi jak ktoś napiszę jakiś komentarz banda po....jee...bów

Tak1Nie3
Prawnik
@Lili

Trolowanie na rzecz ruchu jest też karalne jako hejt Pani lilii...Pani wpisy świadczą że pracuje,troluje i hejtuje dla Ruch...wnoszę sprawę do sądu

@Prawnik

Czekam z niecierpliwością na wezwanie haha kochaniutki ch ...uj...owy z Ciebie prawnik a detektyw tym bardziej nie pograzaj się i nie rób z siebie większego barana niz jesteś ... Teraz do wszystkich co mają zamiar odwiedzić tą stronę darujcie sobie bo prócz bandy za kompleksionych nieudolnych życiowo ludzi siejacych teorię spiskowe nic tu się nie dowiecie, banda de...bili zrobiła sobie tu ścianę płaczu wylewaja swoje żałosne jady, misję starych bruków , okupujecie ta stronę gorzej jak ruski Polskę ale fakt to samo zacofanie... Ale cóż dziodki nauczyły się googlowac jedna stronę i wchodzą tu jak na dzienną mszę ... nie dziwi mnie już opinia ludzi wredny/a baba chłop z okienka gdzie samą miną odstrasza człowiek nie wie czy ma podejść czy zapukac, tylko stekac i krytykować potraficie ,nic więcej boicie się wystawić swe zapiziale nosy czegoś nowego spróbować tylko wszystko fee jest... Tak czy siak żal mi was każdego z osobna..Jak zdarte płyty każdy kto wyrazi opinię inną niż waszą od razu 1,2,3 atak wyzwiska na nic więcej Was nie stać , a głupiego wypowiedzenia nie potraficie napisać tego google znaleźć nie potraficie przewyższa wasze możliwości.... Nie wiem skąd Ci KS was biorą chyba z pod sklepu u Pana Henia , podpidujecie umowy a później do Pana Boga waty nie odrozniacie stosunku do umowy o pracę a umowy ajencyjnej , umówmy są proste jak konstrukcja cepa trzeba umieć tylko czytać...

Tak4Nie10

A może tam pisze OD 19.99

Szok
@Ajent

Jest napisane do ale dopisane nowości co nie oznacza że każda książka będzie do 19,99. Ludzie za dosłownie se tłumaczą nie znają zasad marketingu, ale wiesz jest chociaż kolejny temat do psioczenia haha

andrew
@Lili

lili masz rację , takich cudaków w ruchu nie było od 35 lat jak współpracuje z firmą , dotyczy to agentów , ale i zarządających takich jak igor ze swoimi chłopcami orlenowcami . w tej chwili w Polsce potrzeba 100 tys kierowców , 6 tys policjanów , pielęgniarek , sprzedawców , pomocy kuchennych , sprzątaczek i wiele wolnych etatów czeka. bez kiosków da się żyć . policzcie ile dostaniecie emerytury , prowadząc działalnośc i płacąc niskie składki , pracując 40 lat wypracujecie najniższą głodową emeryturę. więc radzę do pracy Polacy.

Agentka
Nazwa działu: Dział Sprzedaży Prasy
@Mierzeja

Ja zamiast ksiazek dostałam tone kolorowanek. W pobliżu nie ma ani dzieci ani przedszkola ani nic związanego z dziećmi.

Ajentka
@Agentka

To się ciesz bo ja ani jednej malowanki czy kolorowanki. regał z prasą dla dzieci robi się pusty. Więcej oddaje niż dostaje.

Zawiedzony odp.
@Lili

Widzę że ktoś tu nie ma pojęcia. Są dowody poparte dokumentacją zdjęciowa i w postaci nagrań.forum jest po to aby się wspierać a nie ubliżać. Prawda jest taka gdy ruch miało problemy to potrafiło zrobić tak że mimo jakiś tam problemów pieniążki się zgadzały.( Nawet premie były mimo nie wyrobionych norm) schody zaczęły się gdy sąd zgodził się na restrukturyzacjie i znalazł się sponsor. Suma sumaryczny od wydawnictw i od kontrahentów ruch chce anulowania części długów ale od agentów można żądać pieniążków bo jest najsłabszym ogniwem.

andru Nowy wpis
@Ajentka

Wpadnij do mnie na Książeca ostatnio mi regał spadł z prasa dziecieca - niestety nikt tego nie kupuje - mam też dużo krzyzowek ale zaś mało papierosów - jada owszem do mnie ale w ilościach takich jak kliencio kupują od 2-4 szt- zamowienia po klienta który czeka nie są realizowane i jest git majionez

Konrad13
Nazwa działu: Finanse

Witam, jak wyglada wynagrodzenie podstawowe ajenta? Opłaca się w to pakować?

@Konrad13

Własna działalność gospodarcza. Około 300 godzin . 1800 netto + prowizja. Jak podpadniesz za np. brudną szybę to minus 1/3 . Jak w miesiącu podpadniesz 3 razy to robiłeś za Free.

Tym
@Agnes

Chyba Cię poniosła fantazja trochę z tym co piszesz bzdury wciskasz 1/3 Jest za nieterminowe odprowadzanie utargow, za braki w planogramie tzn brak fizyczny papierosów a w systemów są czyli manko w fajach, oraz za nie utrzmaniw godzin czynności czyli zamkniesz a nie zglosisz gdzie trzeba,

@Tym

To sobie przeczytaj w Księdze Agenta coś takiego jak audyt operacyjny. ... "A także stanu czystości punktu sprzedaży i jego otoczenia"

Zawiedzony odp. Nowy wpis
@Agnes

Co to księga agenta? Instrukcja obsługi? Czy integralna części umowy.?

Zawiedzony Nowy wpis
@Konrad13

jeżeli mieszkasz blisko punktu to bym się zastanowił. Jest coś takiego jak pensja gwarantowana.( Pensja stała) Z tego co wiem zależy od punktu + procent od sprzedaży.3 kategorie.niska marża papierosy, doładowania, bilety.tam jest mały procent. Chemia,sporzywka prasa i pozostałe tam jest około 6% dochodzą też paczki płatne. Usługi typu rachunki i money gram. Jeżeli jesteś młodą i sympatycznao sobą to klienci będą wracać. Jeżeli nie masz problemów ze zdrowiem jest to alternatywa na rynku pracy. Mnie najbardziej irytuje szawieszajaca kasa fiskalna. I zmiany przy przydzielaniu prasy bez jakiej kolwiek konstytucji z agentem a podobno jesteśmy partnerami. Brak dostępu do bierzacej wody i sanitarni.( Kiosk wolnostojący).o orlopie nie wspomnie. Chyba że znajdziesz kogoś w zastępstwie. Kto bez monitoringu zatrudni kogoś może napotkać same problemy. Żeby nie było że. Piszę tylko źle są też plusy. Nie płacisz za czynsz i prąd. Dobry punkt dużo paczek. Usługa lotto też może przynieść dodatkowy dochód. Jesteś miły to klienci z czasem przekonują się do ciebie co skutkuje zamawianiem prenumerat i powierzają opłatę rachunków ( powierzają ci swoje zaufanie) jak będziesz dbać tak będzie się to kręcić. Usługi też dodatkowo płatne. Uśmiech,kontakt trochę życzliwości dużo zmienia. Większość klijenci starsi więc warto czasem wyjść posłuchać co ma ciekawego do powiedzenia. Wiadomo kontakt z klientem trudna rzecz mi się wydaje że kulturę do w domu zostawili. Ale nie wszyscy. Są tacy z którymi można pośmiać się pogadać tylko to zależy od człowieka. Ruch jest czasem duży a czasem mały. Jest czas na przyjęcie prasy. Czas na zrobienie zwrotów. Przyjęcie dostaw też nie robi problemów, tylko pilnować dokumentów stanów nie jasności wyjaśniać od razu. Są takie dni że nic się nie dzieje umyjesz sam z siebie szyby bo w syfu nie będziesz siedzieć. Zawiedziesz się przed kasą nie masz co robić weź pozamiataj wokół kiosku. Nikt nie stoi ci nad głową że robotą stoi i nic nie jest zrobione. wszystko zależy od podejścia do życia i do ludzi. Sorry za błędy ortograficzne i inferpunkcyjne Idzie zarobić jak pilnujesz otwarcia godzin, dostawa i paczek.

Glut Nowy wpis
@Zawiedzony

Taaa jest bosko...non stop...już tylko miesiąc tego syfu po paru latach niewolnictwa...za wszystko bulisz...na prasie szwabią...Fmcg szwabią...wszędzie pouczenia i kary...I non stop durne polecenia na kasie....otwórz gablote z prasą żeby klienci macali sobie prasę...Kiedy z perspektywy kioskarza nie widać kto i co stamtąd zabiera...rób treningi moneygram...ciągłe telefony na twój koszt do Ruchu że nie przyjęte zwroty prasy...do fincores że coś im brakuje w papierach...ogólnie robisz za kioskarza, sprzątaczkę, księgowego, magazyniera i innych....do tego non stop kontrole a to fajek a to czystości a to audytu a to z sieci komórkowych a to z sanepidu a to ze skarbówki i min. 500zł mandatu za brak paragonu a tu kontrola izby celnej fajek...ogólnie kicha totalna

Ajentkaa

Cześć mam pytanie czy moge wypowiedzieć umowę w trybie natychmiastowym z powodów rodzinnych??

Zawiedzony odp.
@Ajentkaa

Niestety nie. Chyba że udowodnisz im że rażąco nie wywiązują się z umowy ale raczej odeślą że wypowiedzenie nie ma racji prawnej. Więc radze odrazu złożyć z 3 miesięcznym wypowiedzeniem.Tak jest umowa skonstruowana . Własna działalność ale z 3 miesięcznym wypowiedzeniem.

Gosia

Książki to ludzie zamawiają w księgarniach internetowych o połowę taniej. Ajenci nie zgodzili się sami na książki to je wprowadzą sami. Będą przychodzić w osobnych plastikowych kasetach. Gdzie to trzymać. Może zmienić ie bryły na takie żeby w każdym było zaplecze socjalne lne, bieżącą wodą, toaleta i 2 przerwy na posiłek bez jednoczesnego obsługiwana klientów i mówienia z pełną buzią, bo się kiedyś ktoś udlawi i co będzie.

Tak8Nie2
@Gosia

Sorry ale gadasz bzdury albo z choinki zerwana jesteś, musiałaś wyrazić zgodę na azymut , do każdego agenta był wysyłany e-mail i dzwonili czy chce brać udział w czytamy w ruchu więc nie pisz bzdur i nie siej femy tylko przypomnij sobie na co zgodę wyrażasz a nie teraz płaczesz na forum zresztą jak dostaniesz to co uznasz, ze Ci nie odpowiada to oddajesz i tyle w temacie, ponad to AZYMUT to jest księgarnia

Tak1Nie4
Iruś
@Lili

Lili niestety co piszesz to jest nieprawda jeżeli chodzi o Azymut. Nie pisałam, nie wyrażałam zgody, a książki i tak dostałam. Jeszcze z wiadomością że zgodnie z rozmową z kierownikiem. Nie wiem nawet jak On wygląda, od stycznia nikt się nie pokazał ani nie zadzwonił. Jak mam jakiś problem to piszę na komunikatorze, nawet nieraz ktoś odpowie. Tak niestety wygląda komunikacja My_Ruch.

@Iruś

U nas na rejonie dzwonili bo gadałam z innymi kioskarzami, KS się pytał tylko jak mowilo że tak to mówił że fajnie, kumpela nie chciała i nie ma ale nam nikt nic nie wciskal,

Iruś
@Lili

W takim razie zazdroszczę Ci rejonu i kierownika.

@Lili

Kuźwa gdzie jest taki raj ? od razu się przenoszę.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Mirabelka

No wiecie Państwo coś takiego pierwszy raz mnie spotkało. Klient wyszedł oburzony bo znaczka nie chciałem polizać i przykleić na jego list. To już przestaje być zabawne. Czrgo domagają się klienci. Może batoniki przeżuć i podać. Ludzie opamiętajcie się.

Ajentkaa

Cześć mam pytanie mogę wypowiedzieć umowę w trybie natychmiastowym z powodów rodzimych??

Szok

Kwestia dogadania z ks

TakNie2
ajentekk
@Ajentkaa

Wypowiedzieć umowę w trybie natychmiastowym możesz. Ale : - nikt Ci nie roztowaruje budy, tym samym nadal wszystko masz na swoim koncie. Weź pod uwagę że co dziennie masz pz oraz wz które musisz ksiegowac. - zostaniesz obciążona karą 1000 za szkolenie + 5000 Wszystko masz w umowie. RUCH ma w d**pie nasze sprawy rodzinne itp. Czy komuś udało się zwinąć z tego interesu przed czasem ???

@Szok
@Szok

Wstępnie zapytałam czy jest taka możliwość odparła mi że w umowie jest 3msc istnieje możliwość gdyby zaniedbanie było po stronie ruchu . Niewiem co mam teraz zrobić

ajentekk
@@Szok

Więc szukaj winy że strony RUCH.

Były agent
@@Szok

Możesz że względów zdrowotnych skrócić wypowiedzenie do miesiąca. Tak zrobiła moja synowa. Ruch to przyjął. Ale nie wiem jak teraz jest. Jeszcze Ks musi się wypowiedzieć. No i solida podstawa.

Ajent

Co się dzieje wielkopolska. Coraz to mniej gazet przychodzi. Więcej zdajemy niż dostajemy.

AJENT Ruch

Z dnia na dzień coraz mniej gazet, regał z prasą dziecięcą i młodzieżową robi się pusty. Brak malowane, kolorowanek, magazynów. Brak książek typu herlequin. Z jednej skrajności w drugą. Magazyny dla dzieci z przed 2,3 lat pakowane w pakiety. Czyli mamy powtórkę z zeszłego roku. A oni będą pitolić o nowym wizerunku i punktach. Czyli te punkty powstają kosztem innych. Brawo

Tak2Nie1
@AJENT Ruch

Puste regały haha nie wiem co Ty masz za punkt , bo ja mam 6 podwójnych regałów 6-10 poziomów i wszystkie zawalone po brzegi, full różnych czasopism, nie wspomnę o ladach pod regalami

Tak2Nie3
Eugenia
@Lili

Chyba masz tych gazet z tego powodu że je nie zdałaś w terminie...poczekaj na inwentaryzacje...wtedy się zdziwisz jak Cię Ruch wyr...ucha na kilka tysięcy...swoich długów sam nie płacił ale twoje uwierz mi będzie ścigać....pisowska banda ruchowska

@Eugenia

Nie wiem gdzie wy macie te kioski jaka to wiocha ale czytam wasze komentarze i sorry nie mam tego problemu co wy , kiedy chcę zamykam kiedy chcę robię sobie przerwę, manka w towarze od prawie 10 lat nie miałam jakieś groszowe sprawy

@Lili

Ty glupia pizd....codziennie dzwonię że nie przyjęli wszystkich zwrotów, codziennie tony biurokracji, codzienna walka z fincores bo coś im wiecznie nie gra i pisz im oświadczenie durne...co rusz dewastacja lub włamanie...duże miasto...u Ciebie zapyziała nora w Annopolu

Zawiedzony
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Wydzielane są tak gazety aby nikt nie mógł wyrobić planogramow. To jest celowe działanie aby Agent nie mógł zarobić na swoją premie. dzwonienie i proszenie o zwiększanie nakładów nie pomaga. Dostaje po 10 sztuk brukowców. Godzina 10.00 większości klientów odchodzi z kwiatkiem bez gazety bo przychodzi co do czego to już wszystkie wysprzedane. Ktoś kto jest od przydzielania nakładów prasy nie wywiązuje się z swoich obowiązków a kto jest potem winien? Nie zgadnięcie agent. W forcom pracują ludzie łapani z ulicy którzy nawet nie znają się na robicie.Naprawy zdalne kas fiskalnych. Zdalnie to można sobie samochodem sterowanym pojeździć. Dla agentów wiecznie nie ma pieniędzy aby co kolwiek wdrążyć ale pieniążki na nowe kioski się Najduja. Najlepiej zaszczuć i naliczać fundament zarobków jakim są agenci.

AJENT Ruch

Ruch znowu się pakuje w sprzedaż bubli. Nowe zestawy startowe papierosów elektronicznych za taką kasę. Odpowiednik tego kosztuje trzy czwarte mniej a uzupełniacze w cenie tych z Ruchu inne kupisz 2 i reszta zostanie. Logistyka do wy. Iany. Znowu bedazalegac na półkach. Tak jak gilzy Winston cena taka że gzje indziej w tej cenie są 4 paczki. Koszmar. A ty później człowieku premii nie dostaniesz bo nie sprzedasz. Kiedy wres, cze ktoś mądry będzie kupował towar do punktów. Tym bardziej że z ę papierosów olejowych wszyscy się wycofują. W Stanach fala pozwów bo są ofiary śmiertelne. Gorsza trucizna niż tradycyjny papieros

@AJENT Ruch

No właśnie odpowiednik jestem epalaczem od kilku lat mój e papieros kosztował ok 400zl, i z doświadczenia wiem że każdy odpowiednik to G...ówno. ten cały jull dość fajny dla początkujących e palaczy można dolewać olejek. I nie jest tak drogi za zastaw startowy cena spoko, dymek też ok wybór smaków bardzo ubogi mają

jeszcze agent

Czy RUCH nie wypłacił Ci należnego wynagrodzenia ? Jeżeli tak to pisz do mnie almiks @poczta.fm Zbieram ludzi chętnych do pozwu zbiorowego.

Tak2Nie2

Wysłałem wypowiedzenie pod koniec października i przyszła mi informacja ze list został odebrany, jednak nie mam żadnej informacji z ruchu ani od kierownika . A chciałbym się dowiedzieć czy już się odlicza ten okres wypowiedzenia bo zależy mi żeby to było jak najszybciej . Co mam zrobić w takiej sytuacji ?

Xyz

???

agent
@Warszawa

Ja wysłałem i tylko kaesik mnie poinformował że 3 miesiące jeszcze muszę tu gnić. Nie licz na to że ktoś Ci coś napisze. Agentów to oni mają w d**pie.

@agent

A do mnie nawet kierownik nie zadzwonił, cisza nikt się nie odzywa .

Misia
@Warszawa

Hej możesz mi powiedziec jak się pisze wypowiedzenie z nimi jak. Mam. Napisać

@Misia

Było już tutaj wspomniane gdzie napisać.

rencista

za dwa lata pis obiecuje 4000 zł najniższe wynagrodzenie , zastanawiam się jak to będzie wyglądało do moich 1500 zł za 300 godz. pracy w tej budzie. jestem osobą niepełnosprawną ,ale co w kiosku robią osoby młode zdrowe , przyjeliśmy 1 mln ukrainców do pracy , a gdy widzę młodego byka w kiosku na (usunięte przez administratora) to nie wiem co myśleć .

Agnes

Czytaliście komentarze pod artykułem: https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/ruch-otwiera-pierwszy-salonik-prasowy-w-nowym-formacie,58572?fbclid=IwAR1E_N23gPWTbP28bcsx_9tve0PnVsPfOZNne03Xl_z31PifboDzrLpnN3s

Paweł

Myślałem że już nic nie może mnie zaskoczyć w Ruchu ale to otwarcie saloniku w Wyszkowie to całkowita bomba stare regały te ich piękne ceny i to zdjęcie Parodia.Ruszcle du..I zobaczcie jak wyglądają saloniki konkurencji

Tak9Nie
Maria
@Paweł

Peronie jakiś pociotek Ks dostał wzorcowy punkt. Za odpowiednią podstawę. Wyobrażasz sobie żeby jedna osoba robiła choddogi, sprzedaż prasy, paczki i towar przyjmowała a tam kolejka do kasy, nie realne. Chociaż nie widzę tam miejsca na 2 osoby i jest jedną kasa a wymóg jest taki że każdy kasjer pracuje na swojej kasie. Nie mogą 2 osoby jednocześnie na jednej kasie. A czy jest kącik socjalny i toaleta dka ajenta to mnie interesuje. Bo musi myć ręce, myć ekspres, no i zjeść po ludzku posiłek o przepraszam zapomniałam. Ajentów nie wolno jeść, nie ma prawa do przerwy na posiłek. We wszystkich zakładach, urzędach jest prawo do posiłku a AJENT Ruchu takiego nie ma żeby w spokoju zjeść choć jeden na 12 godz ciepły bo ile można jeść kanapli ukradkiem pod ladą. He he.

xtr
@Paweł

Dajcie linka do zdjęć jak ten psd wygląda. Posmiejemy się wszyscy.

TeżAgent
@Maria

Z tego co się orientuję w tym saloniku są PRACOWNICY a nie niewolnicy Agenci.

@TeżAgent

Jacy pracownicy, Ruch nikogo w punktach nie zatrudnia na umkwy o pracę. Tylko jako niewolnika ajenta na własnej działalności. NO CHYBA ŻE JAKAŚ ZMIANA

wiedza
@TeżAgent

przedsiębiorcy na działalności gospodarczej czyli właściciele firm to nie pracownik

@xtr

Teraz będziecie książki sprzedawać, będą ekspozytory, chyba Ajent na głowie będzie je trzymał https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/ruch-otwiera-pierwszy-salonik-prasowy-w-nowym-formacie,58572?fbclid=IwAR1E_N23gPWTbP28bcsx_9tve0PnVsPfOZNne03Xl_z31PifboDzrLpnN3s W pierwszym etapie wprowadzania do sprzedaży książek, w każdym z ponad 400 punktów na ekspozytorach dostępnych będzie od 30 do 80 książek (w przypadku zainteresowania tytułem niedostępnym fizycznie w kiosku wystarczy złożyć zamówienie u kioskarza, a książka trafi do punktu w przeciągu maksymalnie 48 godzin). Dostawy książek będą realizowane raz w tygodniu, co gwarantuje czytelnikom dostęp do najnowszych pozycji na polskim rynku wydawniczym

C
@Grazyna_55

Ciekawe. Już widzę, jak nadział i kierowcy się na to rzucają. :) Już to przerabialiśmy - nie muszę mówić, jaki wkurw był na hali...

andrew

kto wie gdzie ukrył się najgorszy prezes stulecia firmy ruch igorek , dlaczego jeszcze nie siedzi za sprzedaż i wyprowadzenie majątku firmy . jak kioskarz zrobi manko to komornik ściga go do końca życia , a igorek brał towar , gazety na kredyt i do dzisiaj nie zapłacił , a sobie inkasował 350 tys miesięcznie , dla mnie to jest złodziejstwo , a według prawa ryzyko biznesowe.

Tak12Nie
@andrew

Igorek podpisał z Ruchem umowę ze Ruch nie będzie go ścigał za powstałe długi. To jest szczyt bezczelnści. Jest o tym artykuł w Forbsie Wpisz Jak Chalupec zabezpieczył się przed pozwami z Ruchu - i poczytaj. Linku nie wkleję bo go i tak usuną

tetris
@Grazyna_55

Gdyby Ruch chciał pozwać Igora Chalupca, swojego byłego prezesa, to musiałby… opłacać jego prawników. Choć i tak spółka zobowiązała się, że nigdy tego nie zrobi, mimo tego, że na kupionych obligacjach Lureny stracono ćwierć miliarda złotych – czytamy w „Pulsie Biznesu”

@tetris

No przecież o tym pisałam jeden komentarz wyżej. Artykuł w Forbsie a ponieważ wklejony link jest usuwany to podałam tytuł artykułu. Zainteresowani moga przeczytać. Historię Ruchu od czasu gdy łapy położył na nim Orlen, tak, tak, orlenowcy siedzą w Ruchu od początku, ażdy były prezes Orlenu trafial do Ruchu, tak jak i na początku pierwsi kaesi. W Ruchu był też budowniczy Stadionu Narodowego Rafał Kapler to jak ta firma mogła prawidłowo funkcjonować. Prześledziłąm powiązania ludzi z zarządu w różnych spółkach córkach, a to Ruch nieruchomości, a to kolportaż a to rozliczenia. Z normalnej księgowości było cuw, cuk i ficnores a zarząd tego tworupowiązany z zarzadem Ruchu. O Icentis to już nawet nie wspomnę

Grazyna_55

Tak źle a tak podobno dobrze :D W Wyszkowie Ruch otworzył się z kioskiem. Śmiać się czy płakać. Jacy jednak ludzie są naiwni.Pożyjemy, zobaczymy jak długo przy tych rarytasach tamtejszy ajent się utrzyma https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/ruch-otwiera-pierwszy-salonik-prasowy-w-nowym-formacie,58572?fbclid=IwAR1E_N23gPWTbP28bcsx_9tve0PnVsPfOZNne03Xl_z31PifboDzrLpnN3s

Zawiedzony

Szczerze to Likwidować wszystkie te budki wolno stojące.praca i warunki bez dostępu do podstawowych potrzeb. co to niby księga agenta? Instrukcja obsługi? Czy integralna części umowy? Nikt nie umie odpowiedzieć na pytanie. Współpraca na podstawie jednostronnej umowy( z korzyścią dla zlecionodawcy) agent nie ma tam żadnych przywilejów tylko same nakazy srogo naliczane notami. Kaucja i weksel jest obowiązkiem aby wejść w współpracę. O urlopie to można zapomnieć a zamiast traktować cię jak partnera biznesowego to traktują cię jak zwykłego pracownika ale przecież jesteś na działalności.wszystkonma być pod księgę agenta. Te głupie gwiazdki denerwujące klientów.

Tak6Nie
Maurycy
@Zawiedzony

Niech posadzą sobie kierowników, dyrektorów i sprzątaczki, córki, synów i całe rodziny...zobaczymy czy wytrzymają...koniec ruchu bardzo bliski...te budy nie mają prawa racji bytu w obecnych czasach...relikt perelu

Kaesik

Agenci proszę Was skorzystajcie z programu POLECAJ RUCH bo mnie zwolnią tak przy Waszej inicjatywie zarobicie pieniądze

TakNie6
Michu
@Kaesik

Zgłosiłam i co ani godziny ani podstawa nie odpowiadały. Podobno był inny kandydat na te proponowane warunki. I jakoś punkt stoi pusty a nawet 3. I o chętnych brak a tak dużo podobno jest.

xtr
@Kaesik

To jak cie zwolnią, to zobacz ile pustych psd masz do wyboru. Na takie świetne warunki to na pewno przestaniesz.

Tak8Nie
@xtr

????????????????????

Agent
@Kaesik

Jak Cię zwolnią to przecież pustych kiosków masz do wyboru.Sam skorzystaj z godnych warunków pracy i kokosów.

Były agent

Ludzie już zmadrzeli i nie chcą siedzieć po 10, 12 godz za tak śmieszne pieniądze. Bez socjalu, bez wody, kibelka, przerwy na obiad bez meldowania o wyjściu siku. Wyrabiam 2 etaty godzinowo a kasy mniej nam zostaje na rękę niż mają na etacie 8 godzin. Z czym do ludzi. Jeszcze trzeba mieć konkurencyjny towar bo dziś napchane towaru we wszystkich sklepach. W Ruch ten sam towar od lat. Punkty stare ponure bez możliwości wyeksponowane towaru. W strefie przy kadrowej yo nam już tylko ziemniaków na wagę brak. Pocztówki, kslendarze, gazety, batony, przeceny, promocje i jeszcze musisz mieć miejsce żeby przyjąć lub wydać paczkę. Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Mógł zarząd nie wyprowadzać kasy tylko zmienić wizerunek i coś ulepszyć. No ale liczy się kaaaaasa. Zatrudnijcie osoby, które mają choć trochę pojęcia w czym rzecz w tym ANNOPOLU. OD 100 LAT BEZ ZMIAN

Misia
@Kaesik

Proponuję, mamę, tatę, siostrę, brata, teściową,. Ile to punktów będzie osadzonych.

Agent
@Kaesik

Zarząd nich ruszy w teren i wysłucha ajentów, praktycznych rad,podniesie wynagrodzenie, traktuje agentów z szacunkiem jak partnerów. Wtedy nie będzie problemów z pustymi kioskami, obecni ajenci z doświadczeniem będą zainteresowani otwarciem. Ale musi się dużo zmieniać. Trzeba zrobić przeskok 100 lat do przodu. Obecnie wszystko jest w innej rzeczywistości. Od stycznia idą podwyżki ZUS i tak dalej. Jak w Ruchu się nic nie zmieni, będzie kolejna fala zamknięć kiosków. Zarząd do roboty , bo stacicie stołki.

Tak9Nie
K
@Agent

Ajentów? Najpierw niech sobie chociaż na dół zejdzie i posłucha - bo zaraz nie będzie miał kto szykować czy wozić prasy/paczek.

tom
@K

Notabene szykowania paczek i wożenia prasy. Podobno ruch ma bardzo duże zaległości wobec ludzi rozwożących prasę ! Slyszałem o Człowieku , któremu ponoć wiszą ponad 300 tys? czy to możliwe?

Gość
@tom

300 tys w nie wypłaconych fakturach to jakieś brednie. Czyli on ma duży zapas gotówki na paliwo i naprawy auta nie wspominając o zusie i podatkach bo urzędy nie interesuje czy ci wpłynęła kasa z faktur zapłacić trzeba. Jakieś brednie. 3 tys ale nie 300. Trz mam firmę od kilkudziesięciu lat i nie wyobrażam sobie takiej kwoty zaległości. Prokurator się kłania.

@Kaesik

Podaj dane to cię ktoś zgłosi na ten program . Dowiesz się chociaż jak jest cudownie.

Rudlok
@Kaesik

Nikt o zdrowych zmyslach nie poleci tego bagna by utonął w długach

Tak6Nie
tom
@Gość

też tak uważam, ale po części jestem jego podwykonawcą, mojemu szefowi płaci z opóźnieniem blisko 3 miesięcznym, teraz tłumaczy się że mu nie zapłaci bo ruch mu jest winny ponad 300 koła...Nie wiadomo co jest grane!

K
@tom

Nie znam kwoty, ale mogę potwierdzić że Ruch mocno (znowu) opuścił się z płatnościami dla firm szykujących/wożących prasę/paczki. I to tak bardzo-bardzo. 300k nie jest nieprawdopodobne, jeśli miałby dużo rejonów do nadzielania/wożenia/paczki. @Gość, masz jak najbardziej rację, prokurator się kłania, ale w innej nieco materii.

Ajent

A to teraz już wiem dlaczego takie małe dostawy papierosów, gazet, książek wszystko poszło na otwarcie nowego punktu w Wyszkowie. Hi hi

Gosia66

A ten nowy punkt w wyszkowie to ma jeden AJENT, za jaką podstawę. Stać go na zatrudnienie pracownika dodatkowego na zmianie. Bo nie wyobrażam sobie robienia choddogiw jednoczesnego wydawania paczek i sprzedaży prasy, może jeszcze totolotek. Czy jedna osoba po 15 godz tam będzie, bo przy totolotka musi być otwarte do 20 a w kumulacji do 21. Może to jakiś były Ks otworzył żeby być tzw wzorcowy punktem lub jakiś pociotek Ks, z odpowiednią podstawą 10 tys.

Aguśka

Dzisiaj jest 15 jak do tej pory brak wynagrodzenia za październik.

tetris

Siedem lat restrukturyzacji czołowego kolportera prasy przyniosło ponad 0,5 mld zł strat, wyprzedaż majątku i pustki w kasie. Firma wciąż funkcjonuje dzięki uprzejmości Alior Banku i niepłaceniu rachunków wydawcom. Są jednak i tacy, którzy na tym korzystają. Pora się ewakuować z tego bagna.

Tak11Nie

Kiosk

Zadzwoń do cuw czy jak kto woli fincores bo może masz błąd w rachunku /fakturze, bądź dok rozliczeniowe nie doszły, jeżeli zgubili twoje dokumenty kasę weź z utargu tylko prześlij w komunikatorze a najlepiej przez email podaj przyczynę zablokowania wpłaty utargu z jakiego dnia blokujesz że puki nie otrzymasz przelewu oni nie dostaną wpływu z utargu, znajdą w moment dokumenty ja miałam taka sytuacje w ubr, że z pwr zgubili moje dokumenty, nawet przypomnienia nie otrzymałam o braku wpłaty utargu, w tym roku o dziwo nawet przed upływem 7dni dostaje

Poznań brak przelewu.

Nazwa działu: Marketing

Ela

Co to znaczy najgorszy dostawca prasy ? Masz małe nadziały, późne dostawy ?

Gosc

Pajace nie mają co robić tylko.wypisuja ciągle o rzekomo niewpłaconych utargach. Niech u siebie najpierw dwa razy sprawdzą!

@Gosc

Przecież to specjalna robota . Piszą że nie wpłacone i liczą że ktoś wplaci jeszcze raz

@AL

Najgorszy jest ten komunikat przy sprzedaży- sprzedaj Fakta...wziął bym jednego lub drugiego dyrektora lub KS do kiosku niech se naciskają na kasie przy każdej sprzedaży po komunikacie ok...niech zobaczą jakie to jest męczące...wykonujemy przez to podwójne jakby kasowanie...tępa góra ruchowska

warssawa
@Qwerty

komunikaty są po to żeby przypomnieć tym mniej rozg...arn...iętym agentom, po co siedzą w kiosku, nawet wyświetlanie komunikatów Wam nie pomaga, AKTYWNA SPRZEDAŻ !!! do każdego paragonu powinna być propozycja sprzedawcy z dodatkowym towarem i od razu lepiej by Wam wyniki wyglądały i prowizje, ale tylko potraficie narzekać .... za nic nierobienie dostaje się NIC... a niektórzy to powinni jeszcze dopłacić firmie że ich trzyma i tylko straty przez takich agentów są...... sam mam kilka punktów z Ruchu i codziennie pilnuje swoich pracowników żeby robili do sprzedaż i zwiększali paragonu co owocuje na koniec miesiąca kiedy kasa wpływa na konto.....

Tak3Nie12
@warssawa

Koleś o czym tu piszesz....wszystkie fakty z batonikiem sprzedane albo z medalikiem lub kalendarzem a komunikat dalej wisi...od początku miesiąca....widać (usunięte przez administratora)że sam nie siedzisz na kasie...

Tak6Nie1
Ajentka
@warssawa

Ile batonów, i innych pierdół może kupić w miesiącu ten sam klient? Fakt przynajmniej w moim punkcie kupują te same osoby. Kiedyś klient spytał, czy ja mam pani wykupić cały towar który zalega. Ktoś kupi jeden ale nie codziennie. Zważywszy że nabywcy faktu to starsze osoby, które nie jedzą słodyczy i nie potrzebują 10 różańców. Widać jak działa logistyka. Wypychanie na punkt towaru a później AJENT niech się z nim buja. Minęły już te czasy że całe promocje wykupywali ajenci, może jeszcze robią to niektórzy. Dość wykupywania towaru, który leży i żadna promocja nie pomoże. W markecie bez PROMOCJI JEST TANIEJ NIŻ W RICHU Z PROMOCJĄ. A Ruch też do tyłu punktów kupuje towar po cenach hurtowych nie detalicznych, no ale marzę ma większą niż inni nawet Żabki. Powodzenia.

Tak7Nie1
@warssawa

Weź siedź na zadzie i się nie udzielaj pajacu . Sprzedaż zwiększasz ludzi pilnujesz .... Chyba pod biedronką . Masz kilka punktów A twa prowizja owocuje chyba brakami . Albo zatrudniasz 7 krasnoludków i królewne śnieżke .siedź na tym annopolu pajacu dalej

Tak11Nie2
@AL

Święte słowa. Jakiś baran z Annopola będzie pozytywne statystyki nabijał.

Tak9Nie2
@warssawa

Nie warto szkoda Pańskiego czasu na tych rozgoryczonych ludzi na tym forum powstała swego rodzaju sekta, nie może Pan wyrazić się neutralnie a co dopiero pozytywnie, ograniczone mózgi i tak z siebie nic więcej nie wypluja prócz jadu... Oni myślą że ktoś celowo siedzi i wysyła im komunikaty nie pomyślą że to automatycznie idzie im tylko ciągle "myszka lata po ekranie" haha. Propozycję haha podejrzewam że żadno nawet nie próbowało ale z góry zakłada że nie pójdzie, a jest tyle opcji aby zaproponować choć jeden produkt i to nie musi być przy każdym kliencie choć co trzeci klient albo założyć sobie samemu plan "dziś sprzedam 10 batonow" dla samego siebie wyzwanie robić, użycie krótkiego zdania polecam dwie sztuki... W jednym tygodniu bądź dniu proponuję taki produkt w innym taki, czy to takie trudne

Tak2Nie10
@Kiosk

Widać że jesteś z Ruchu...po twoich wszystkich wpisach..chodź do kiosku...zresztą nie muszę Ciebie zapraszać...zaraz Was posadzi w nich sam prezes bo agentów już zabraknie....jak ich nie szanujecie

Tak12Nie1
@Qwerty

A trzeba przyznać że coraz więcej pokazuje się pustych zielonych budek. Ale co te barany z annopola mogą o tym wiedzieć.

Tak8Nie
@Kiosk

No tak, faktycznie tyle opcji. Fakt plus batonl0, Milky Way, TYLKO TRZEBA GO MIEĆ dziś 13 a u mnie ani jednej sztuki nigdy nie było, nie ma i w dostawie nie widać. Sprzedajesz fakt poleć baton, sprzedajesz fajki poleć fakt. Lion a kto to kupuje Napoje o zapomniałam że już nie ma upałów, każdy rozgląda się za czymś ciepłym., cały Annopol powinien codziennie kupować po zgrzewce napojów to by zeszły... , Rutinoskorbin,, w płynie miałby wziecie, fajki na sztuki i gumy na listki bo o to klienci pytają.

Tak6Nie1
@Kiosk

Wierzę bo muszę. Pamiętacie takie batony energetyczne nie dość że drogie to wzięcia żadnego. Gilzy Winston za cenę w Ruch można kupić w normalnym sklepie bez promocji 4 op identycznych

@Kiosk

aż miło czytać ...... właśnie tak działam w swoich punktach ... osoby negatywnie wypowiadające się na mój wpis tylko potwierdzają jakimi są sprzedawcami ale chyba nie warto tego nawet komentować jeżeli piszą o ni o tym, że jeden klient nie kupi codziennie tego samego batonika... !!! widać, że o aktywnej sprzedaży to chyba nawet nie słyszeli... oczywiście, że trzeba stawiać sobie cele krótko terminowe takie jak wspomniałaś dziś sprzedam 10 szt tego jutro np. 5 szt innego produktu i w skali miesiąca nagle okazuje się, że jednak jest jakaś uzbierana kwota. W każdej branży jest plan sprzedażowy który sprzedawca musi realizować jeżeli go nie realizuje to najczęściej długo nie popracuje w danej firmie,

Tak1Nie9
ja
@warsawa

dłużej nie mogę być bierna czytają twoje wpisy,ja już nie pracuję od kwietnia,jestem na emeryturze i jestem na forum co dzien,nawet z nudów,ale takie bajki ja ty tutaj wciskasz to twierdze ze pomyliłas zawod ,podkreśle ze nie prowadze żadnej sprawy przeciwko ruch-owi,odeszłam normalnie bez komplikacji .ale jak czytam twoje wpisy,to az mnie zalewa,jak można tak pisac bzdury,chyba ze twoje kioski są na pustyni to tak sprzedajesz,

Klient
@warsawa

Postaw się w roli klienta, któremu ciągle coś polecasz. Ja osobiście dostaje nerwicy jak robiąc zakupy ktoś mi coś sugeruje najczęściej wychodzę nie robiąc zakupów wogóle. Już parę Pan i panów nauczyłam że to ja decyduję nie sprzedawca. A może to, a może tamto, tu 2 w cenie jednego.... Pytam po co mi dwie czy trzy dane rzeczy. Jak będę potrzebować znowu kupię.

@Klient

jakby każdemu Klientowi polecać dodatkowy produkt lub zakup towaru z promocji to nawet gdy trafi się taki Klient który nic nie kupi bo nie spodoba mu się to, że proponowane jest mu dodatkowy zakup to i tak Ci którzy jednak się skuszą pokryją tą stratę, że wyjdziesz i nic nie kupisz i nawet to, że już w ogóle przestaniesz kupować w danym sklepie czy kiosku a i tak wcześniej czy później jednak coś kupisz..... psychologia człowieka, więc AKTYWNA SPRZEDAŻ to coś co działa w wielu branżach i jest podstawą istnienia wielu firm.....

Tak1Nie6
@ja

pisząc o zawodzie to właśnie masz rację , SPRZEDAWCA to zawód i trzeba iść z duchem ..... być może to, że własnie odeszłaś na emeryturę mając swoje lata przepracowane w innym systemie nie pozwoliło Ci poznać efektów etapów sprzedaży jakim jednym z nich jest AKTYWNA SPRZEDAŻ dzięki której można naprawdę osiągnąć dobry wynik sprzedażowy a co za tym idzie wynagrodzenie i nie tylko w kiosku ale w każdej innej branży .....

Tak1Nie7
Bajko
@warsawa

Powiedz wyznawco ruchowski gdzie masz ta swoja świątynią (punkt) czyżby Annopol Bo chętnie te kokosy odwiedze i chętnie bym zobaczył wykaz z kasy jak to jest przyjemnie i jakie sa z tego pieniądze

Tak7Nie1
@Qwerty

Bo akurat ty wiesz skąd ja jestem , (usunięte przez administratora) wiesz, (usunięte przez administratora) bzdury jakieś chore historię stworzone przez wasze chore głowy, zapomniałeś dopisać że CBA u mnie będzie, macie problem sami że sobą, paranoje się leczy... Dla przypomnienia, to forum powinno zmienić nazwę na żale jady i paranoje , utworzcie jakąś grupę wsparcia

Tak1Nie4
Aloizy
@warsawa

taki jesteś mądry ciekawe jak sprzedaż takie ilości gdy dostajesz po 4 sztuki batoników impulsowych a maż , potencjał na sprzedaż 30 sztuk,a po wekendzie to zostało tylko powycierać kurz z pustych regałów.pytanie i jak wyrobić plan sprzedaży????

ja
@warsawa

mimo braków tego co potrzeba też wyrabiałam,ale jako ekonomistka wiem że gdybym miała odpowiedni towar wyglądało by to o wiele lepiej,niestety jak widze mało się orientujesz w sprzedaży,i jesteś zadowolona z tego co masz,a pouczasz innych swoją mądrością,a w ruchu jako sprzedawca idziesz do tyłu,nic nowego prócz wymagań i kar

C
@warsawa

Tak zwana "aktywna" sprzedaż zwykle się kończy tym, że klienci nie wracają - wolą chodzić tam, gdzie nikt im kitu nie wciska. Bo tego, co by chcieli kupić, to i tak nie ma.

@Klient

Bo ruchowi wydaje się że jeszcze są czasy PRL, gdzie na osiedlu były tylko te kioski.

Ajentka91

Jak już wypowiadamy się o batonach to hmm Latem wytopione, zimą zamrożone. U mnie ludzie tego nie chcieli kupować, kiosk był w obrębie kilku sklepów, w tym dwóch marketów i mimo moich chęci słabo to szło. Jak podpisywałam umowę była mowa o małym naliczania planu, ponieważ małe miasto. Z miesiąca na miesiąc był większy. Także to wszystko jest pic na wodę. Na tym nie da się zarobić. Poinformowali mnie, że Pani, która miała wcześniej kiosk odeszła na emeryturę. Jakie było moje zdziwienie, gdy pewnego dnia przyszła do mnie i zaczęła opowiadać jakie były prawdziwe powody jej odejścia. Teraz wiem, że kobieta mówiła prawdę.

Gosia

Nadchodzi rewolucja na rynku prasy. Grudniowe numery czasopism "Playboy", "CKM", "Cosmopolitan", "Joy", "Harper’s Bazaar" i "Esquire" będą ostatnimi polskich edycji. Marquard Media Polska, ich wydawca, skupi się na obszarze cyfrowym. W następstwie zmian zwolnione zostanie 70 proc. załogi. Po woli większość prasy papierowej zniknie i co batoniki będziemy w promocji sprzedawać. Ruch zniknie z rynku szybciej niż myśli. Brak im pomysłu i koncepcji a Orlen na razie nie myśli ładować kasy w ten interes.

alias warssawa itp
@Gosia

Mądrzy inaczej się wypowiedzą hehe

Greg

Witam , mam pytanie odnośnie rozpoczęcia współpracy z Ruch , wpis do KRD ? O co dokladnie chodzi , jeśli jesteś wpisany nie da rady rozpocząć współpracy Proszę o podpowiedzi Pozdrawia

@Greg

No taki jest ogólny zamysł sprawdzania KRD .

@Greg

Jeżeli widniejesz jako dłużnik ale taki, który nie spłaca swoich zobowiązań to zapomnij o ruchu. Jeżeli natomiast konto w kod masz czyste, to również zapomnij o ruchu. Tyle jest innych ciekawszych miejsc pracy A Ty chcesz w takie (usunięte przez administratora) się ładować.

@Greg

Daj sobie spokój. Jak nie masz długów i nie chcesz ich mieć to idź gdzie indziej. Ja teraz bujam się po Prokuraturze bo im nie odpuszczę. Gdybym wzięła do kieszeni ta kasę to spoko wiadomo, że trzeba oddać, ale tak? Za co?

Franek

Najgorsze w tym Syrię jest to, że po złożeniu wypowiedzenia i tak 3 miesiące muszę tu jeszcze siedzieć. Chyba barany nie myślą, że będę ich śmieszne gazetki sprzedawał jak dotąd.

@Franek

Oczywiście, że tak musisz pracować tak jak dalej. Jeszcze będą czepiać się wszystkiego żeby jak najmniej Ci wypłacić. Ja przy zapaleniu płuc musiałam siedzieć w tym gównie bo nie umiałam nikogo znaleźć. Nikt nie chciał w takich warunkach, bez toalety, w zimnie, więc w końcu poszłam do lekarza on mi zabronił wychodzić bo było źle. Zamknęłam kiosk i poszłam do domu. To zaczeli mi wysyłać towar którego termin kończył się szybko ????

Zostaw opinię o Ruch S.A - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Ruch S.A
2/5 Na podstawie 720 ocen.