Ruch S.A

Opinie o Ruch S.A

Kioskarka

Dzieki????

Kioskarka

Czy posiada ktoś wzór wypowiedzenia umowy z ruch?

@Kioskarka 17.10.2018 11:39

Niniejszym wypowiadam umowę usług kolportażu nr... zawartą w dn... roku w trybie natychmiastowym ze skutkiem od dnia doręczenia niniejszego pisma. Przyczyną wypowiedzenia powyższej umowy jest rażące naruszanie przez Państwa jej postanowień polegające na niezapewnieniu dostaw zamówionego nakładu prasy w dniach od do dnia dzisiejszego co w konsekwencji spowodowało dla mnie znaczną szkodę majątkową oraz naraża mnie na dalsze straty i utratę zaufania klientów. Co więcej na dzień dzisiejszy nie istnieją żadne przesłanki pozwalające choćby zakładać iż wznowienie dostaw może nastąpić w najbliższej przyszłości. Efektem Państwa działania jest utrata mojego zaufania i brak zapotrzebowania na Państwa usługi o powyższej charakterystyce. Niniejszym informuję iż ponieważ wypowiedzenie następuje z przyczyn za które odpowiedzialność ponosi kolporter zachowuję opłatę marketingową Ponadto w związku z wygaśnięciem umowy wzywam do zwrotu weksla będącego w Państwa posiadaniu w terminie 7 dni od daty doręczenia niniejszego pisma na adres korespondencyjny wskazany w umowie

adela

zajęta

@adela 17.10.2018 11:40

adela

:-)

Agent.jelen

Ja nie wiem na co wy czekacie ...co jeszcze musi się wydarzyć żeby do was dotarło ze lepiej nie będzie. Zamiast juz we wrześniu dać wypowiedzenia i tym samym nimi potrząsnąć (bo tylko tak się da) to siedzibie i czekacie na zbawienie. Może jeszcze "wywalicie" 3/4 regałów żeby zmniejszyć te pustki jakie są w towarze (prasa) które teraz to ślepy nawet widzi i zaczniecie dokładać do tego interesu co ??? Względem umowy macie prawo zerwać umowę z winy Ruchu i ubiegać się o odszkodowanie - aż tak nisko się cenicie (żeby nie powiedzieć ze w ogóle nie macie żadnej wartości ) ??

Popaprany jelen
@Agent.jelen 09.10.2018 07:34

Jelen milcz (usunięte przez administratora)

@Popaprany jelen 09.10.2018 07:37

Bo co ...? Mówię co myślę i NIKT mi tego nie zabroni .

Madzik 1
@Agent.jelen 09.10.2018 07:34

Mam prywatny,ale gazety z ruch sa.właśnie to zrobiłam.czekam na ich odpowiedz.i mam nadzieję że mi się uda.

@Madzik 1 09.10.2018 09:02

Jako prywatny odbiorca to jesteś inaczej traktowany...i masz coś do powiedzenia . Z nami Jelenia mi jest zupełnie inaczej i to właśnie na nas Ruch żeruje. A wszyscy ci którym zależy na tym aby Jelenie siedzieli cicho to kierownikiem dyrektorzy itd bo dobrze wiedzą że bez nas zostali by bez pracy . Pomyślcie logicznie .

@Madzik 1 09.10.2018 09:02

Ja też złożyłam wupowiedzenie i cisza też czekam już drugi tydzień zero odpowiedzi

@Jula 09.10.2018 09:20

To zadzwoń tam i się upewnij ze wypowiedzenie do nich dotarło -chyba że masz potwierdzenie z poczty o doręczeniu to spoko . Mi też nic nie odpowiedzieli ale to normalne u nich .

@Agent.jelen 09.10.2018 09:53

Napewno dotarło bo wysłałam za potwierdzeniem odbioru i sms z potwierdzeniem ze odebrali od jutra dzwonię do nich codziennie

Plum
@Agent.jelen 09.10.2018 07:34

Podaj wzor wypowiedzenia z ich winy

Karola
@Agent.jelen 09.10.2018 07:34

Skąd Ty wogóle jesteś po co takie głupoty piszesz wiesz wogöle na czym to polega nie obrażaj nikogo

@Karola 09.10.2018 19:51

4 lata mam z tym do czynienia wiec wiem na czym to wszystko polega i nie mam klatek na oczach ani też nie dam z siebie zrobić niewolnika osobom które działają wbrew prawu i dobrze że są osoby które z nimi walczą i się mimo wszystko nie poddają .

Gdańsk
@Jula 09.10.2018 09:20

Oni nie odpowiadają na wypowiedzenia.Moje wypowiedzenie było na 30.09.W ostatni dzień dostałam makietę zwrotną. K.S. zadzwonił do mnie i powiedział, że Ruch logistyka zaproponował roztowarowanie na 22 października i czy się zgadzam. Tak działają i albo ciągnąć ich do sądu za niedotrzymanie warunków umowy albo odpuścić i uwolnić się na zawsze. Oczywiście wszystkie plany wzięły w łeb więc ja im nie odpuszczę.

@Madzik 1 09.10.2018 09:02

Dostałaś już odpowiec od ruchu bo u mnie nadal cisza

Madzik 1
@Jula 10.10.2018 16:05

Jeszcze nie ale ja dopiero wysłałam.i też za potwierdzeniem odbioru.mysle że dopiero w przyszłym tygodniu.czekam.a ty Jula dzwoń.nie daj im żyć.trzymam kciuki za nas.

Dorota
@Madzik 1 09.10.2018 09:02

Mój znajomy ma trzy punkty własne i też zrezygnował z prasy w RUCH.Facet jest ogarnięty i załatwił to z miesięcznym wypowiedzeniem.Trzeba ostro i na temat wtedy zmiękną.

@Dorota 12.10.2018 09:34

A możesz coś więcej na ten temat powiedzieć bo w sprawie naszego wypowiedzenia cisza jak makim zasiał

@Jula 09.10.2018 09:20

Dzisiaj dostałam odpowiedź że nie zgadzają się na wypowiedzenie umowy

Prawnik
@Jula 15.10.2018 14:07

A co oni mają do zgadzania się? Jak masz prywatny punkt wypowiadasz z winy dostawcy z uwagi na niekompletną realizację zamówienia i po kłopocie. Jak fikają odpowiadasz że masz wszystkie maile z zamówieniami i papiery które oni przysyłają razem z dostawą. Uprzedzasz że jeśli nie uznają wypowiedzenia i nadal będą przysyłać gazety nie będziesz za nie płacić a jak im się coś nie podoba to niech idą do sądu. I pozamiatane. Jak idziesz do sklepu i zamiast całej bułki dostajesz pół to też czekasz na zgodę sklepu na złożenie reklamacji?

@Prawnik 15.10.2018 14:29

Mam zamiar tak zrobic dostałam odpowiedz ze minimalna kara to 21640zł

@Jula 15.10.2018 16:39

O matko a skąd onie wzięli taka kwotę? ?? I za co ta kara w ogóle. ..jakbyś zamykana swój interes to co - tez mimo tego masz kupować od nich gazety ? A oni to jak się nie wywiązują to kara im się nie należy - może nagrodę by wypadało im jeszcze dać hmm ?? Ja bym ich wszystkich postawiła przędu sądem - wszystkich tych którzy biorą udział ( a biorą świadomy udzial) w takich działaniach ! PS. Czy kotoś się w końcu zainteresuje tym co się dzieje i co robi Ruch z KIOSKARZAMI ??????!!!!!!!

KluczowyMajkel
@Agent.jelen 16.10.2018 13:37

Rozmawiałam dzisiaj z jedną Panią co ma prywatny punkt , a bierze gazety z RUCHU. Oni się wycwanili , umowy zawierają np na 24 m-ce , a jak zerwie się wcześniej to naliczają kary umowne , chyba , że likwiduje się działalność to wtedy jest ok ( podobnie jak w telefonii komórkowej , niby na starcie dostajesz 5 tyś rabatu ,ale jak zerwiesz umowę wcześniej to kara i rabat musisz oddać).

Mariusz

Kto dostał pismo że jest kluczowym partnerem biznesowym? :-)

Ja też to dostałam

@Mariusz 17.10.2018 08:14

Czy dostaliscie krzyzowki z technopolu

@Jula 17.10.2018 09:00

My kluczowi partnerzy biznesowi nie możemy handlować jakimiś tam krzyżówkami. Uwłaczałoby to naszej godności :-)

KluczowyMajkel
@Mariusz 17.10.2018 09:03

Panie tu chodzi , że ja dysponuję kluczem 13stką , a Pan 15stką jak będziemy rozkręcać ten biznes :)

aaa
@Mariusz 17.10.2018 08:14

w jakiej formie dostałeś to pismo,ze jesteś partnerem biznesowym?

Navaro

Czy jest lub był ktoś na tym forum kto by odszedł z Ruchu i napisał że żałuję i chętnie by wrócił bo gdzie indziej jest jeszcze gorzej? Resztw dopowiedzcie sobie sami.....

Rudlok

Boże ludzie czy wy jesteście aż tak naiwni i wierzycie że tam się poprawi? Bo ja w to nie wierzę i wiem że będzie tylko gorzej Chalupiec dalej jest właścicielem i ma swoje marionetki w obsadzie rady więc może dalej robić swoje przekręty. Jak ja czytam wypowiedzi że źle jest że wystawiają noty a ktoś dalej siedzi tam to aż mi się coś robi ja z nimi zakończyłem współpracę wystawili mi note na ponad 50tys zł ale się nie poddaje i walczę już od marca walka z nimi trwa a jak czytam że ktoś przyjął dług bo pani z parytetu pokrzyczala to mnie aż zalewa bo właśnie przez takich ludzi ruch robi i traktuje nas jak (usunięte przez administratora) walczmy nie dajmy się a nie siedzmy za 3-5/h pół życia w (usunięte przez administratora) u uzalajmu się że mało płacą bo się godziny na takie traktowanie

Kamila
@Rudlok 11.10.2018 13:38

Co się dziwisz ludzie się boją a wolą siedzieć i płakać że im źle niż coś z tym zrobić

kachanka
@Kamila 11.10.2018 15:55

Niech się wypłakują u terapeuty, w ogonku do lekarza albo księdza, ja oczekuję na tej stronie podpowiedzi co robić żeby się nie dać a nie biadolenia!

Rudok
@kachanka 11.10.2018 19:16

Masz rację ale jak wiesz ludzie się boją złodziei

Artur
@kachanka 11.10.2018 19:16

Inni mają się wypłakiwać u terapeuty, a Ty oczekujesz na tej stronie porad - czy Ty widzisz co Ty piszesz . A kiedyś to była normalna strona .

jakjakochamruch
@Rudlok 11.10.2018 13:38

No wlasnie Niech ktos mi powie w jaki sposob te zmiany maja poprawic sytuacje przecietnego kioskarza Przeciez nadal bedzie siedziec w tych samych kioskach,bedziecie sie zmagac ze spadajacymi obrotami i rosnacymi wymaganiami dyrekcji Pewnie ie zdajecie sobie sprawy ale te dlugi na 99,99% procenta sa nie do odzyskania i zadna firma ktora kioski przejmie nie spisze ich sobie, ot tak na straty. Wstepnie byc moze splaci najwiekszych wierzycieli,ale w koncu bedzie chciala wlozone pieniadze odzyskac. A skad pochodza pieniadze w RUCHu-z ciezkiej pracy kioskarzy. Czyli nawet jesli RUCH nie upadnie to i tak bedziecie zasuwac za miske zupy i suchy chleb Kioski ktore maja po 25-40 tysiecy obrotu pojda do likwidacji,chyba ze kioskarze zgodza sie na prace za darmo Ale robcie co chcecie-ja, z paroma innymi tu piszacymi bylymi kioskarzami od blisko 4 lat ostrzegam przed wspolpraca z Ruchem,za co bylismy osadzani jako niedowiarki i nieudacznicy. Nasze owczesne przewidywania co do przyszlosci Ruchu sie sprawdzily. A teraz nastal czas na naprawe finansow i dalsze zaciskanie pasa Zostaly wam jeszcze jakies dziurki w pasku?

@jakjakochamruch 12.10.2018 11:16

Bardzo dobrze mówisz ludzie będą siedzieć nawet za 1zl dziennie bo nie widza życia poza ruchem i w tym jest problem do póki nie pokażemy że się ich nie boimy i pokażemy że chcemy zarabiać normalne pieniądze oni będą każdego okradać i traktować jak zero ja nie pozwolę im by mi kazali oddać 50 tyś zł z wymyślonych not to chore te kwoty z kosmosu

kachanka
@Artur 12.10.2018 09:48

Właśnie tak. Chciałabym się dowiedzieć jak odzyskać swoje od złodziei a nie licytować się kto ma gorzej. Jak zadaję konkretne pytanie to mam 1 odpowiedź na 20 bla, bla, bla.

Jaroek
@Rudlok 11.10.2018 13:38

Właśnie dostałem Note że niby nie wpłaciłem im utargu na sumę około 5600 mam wszystkie wpłaty dokonane na poczcie polskiej wstrzymali wypłatę wynagrodzenia wysłaliśmy wszystkie dowody wpłaty i cisza

Ajentka slask

Dostajecie do sprzedaży gumy do żucia? Od miesiąca nie mam ani jednej gumy... Prosiłam tyle razy przez komunikator i w mailach i zero odzewu..

@Ajentka slask 15.10.2018 13:14

Ja dostaje i wszytko leży bo nic się nie sprzedaje

Przeczytajcie sobie komunikat Ruch SA 15.10.2018 od Pana Igora

Agentka
@Orkisz 15.10.2018 12:49

Żenada PANIE IGORZE

BW
@Orkisz 15.10.2018 12:49

Jaki to komunikat?jestem byłym agentem i uzależniona od tej strony haha tak z ciekawości bo mi też zrobili krzywdę i jestem wciąż ciekawa jak można zniszczyć super kioski i ich najlepszych sprzedawców

Orkisz

Biletów u mnie brak od tygodnia a Ruch mi odpisuje na to że bilety będą dostarczone najszybciej jak to możliwe ale widzę że im się nie śpieszy ????

@Orkisz 15.10.2018 08:17

Jak zapłacą to dostaną ale kiedy zapłacą to już wielka niewiadoma .

Spokojnie kilku agentów obciążą na 50tys zł i zapłacą

@Agent.jelen 15.10.2018 08:42

Własnie dostałem informację o biletach że Ruch nie jest w stanie podać konkretnej daty dostarczenia biletów. Dziękuję i pozdrawiam wcale lepiej nie będzie

Amelia
@Orkisz 15.10.2018 08:17

Ty nie masz od tygodnia biletów.. A ja od prawie 2 miesięcy.. A o ile mniejszy utarg już nie wspomnę..

Ja
@Agent.jelen 15.10.2018 08:42

A towar na jutro żenada. Trochę papierosów i wafelki w które są i się nie sprzedają. Aż 30 pozycji wszystkiego

Fugazi

Jeżeli czyta to ktoś z Philipiak Restrukturyzacja lub Alior Banku to mam jedyną skuteczną radę dla Państwa.. Jeżeli chcą Państwo zrestrukturyzować i naprawić Ruch to wszyscy dotychczasowi członkowie Zarządu, wszyscy menadżerowie, dyrektorzy, kierownicy, wszyscy pracownicy biurowi w tej firmie powinni zostać natychmiastowo wyrzucenia z pracy. To sami dyletanci, bez jakichkolwiek kompetencji, bez zielonego pojęcia o pracy którą wykonują... Żadna restrukturyzacja nie pomoże jeżeli oni wszyscy nie pójdą won!... Nie da się prowadzić firmy jeżeli 90% personelu to idioci.

@Fugazi 12.10.2018 08:15

Słuszna uwaga całkowicie się z tobą zgadzam

Psd
@Fugazi 12.10.2018 08:15

Już naprawdę trochę przesadzasz. Ja mam bardzo dobrą KS i noe zamieniłabym jej na żadną inną. Znam bardzo dużo osób z Chłodnej tez mega kompetentnych, którzy nie mieli na nic wpływu i wykonywali tylko polecenia z góry. Wiec nie róbmy ze wszystkich pracowników kozłów ofiarnych. Uważasz ze każdy kto wykonuje polecenia przełożonego to idiota? Serio??

@Psd 12.10.2018 08:34

Chodzi o to że nie można ślepo wykonywać poleceń z góry, często są idiotyczne, trzeba mieć odwagę żeby zasugerować inne rozwiazania i myśleć samodzielnie. A przede wszystkim przekazywac "górze" bolączki agentów.

@Psd 12.10.2018 08:34

Jeżeli ktoś widzi że polecenia które ktoś karze im wykonywać są debilne to trzeba się odezwać a nie ślepo wszystko wykonywać jak leci... Taka postawa właśnie ich eliminuje bo patrzą tylko na swój tyłek a nie na dobro firmy...

@Psd 12.10.2018 08:34

A co do Chłodnej to chyba jakiś żart że tam jest ktoś mega kompetentny ????.. Bo mogłabym napisać książkę o każdym z działów i ich "kompetencji".

Piszczek
@Oleś 12.10.2018 09:28

Oleś i czym Ty piszesz. Byłem KS dwa lata. Pewnie ze widzieliśmy bolączki agentów i naprawdę żal mi Was. Ja za żadne skarby bym w kiosku nie siedział. Na każdym zebraniu mówiliśmy o nadzialach o prowizjach o zamówieniach. O tym żeby ajenci sami wybierali towar i ilość. Żeby mieli pełny dostęp. Ale odpowiedzi byly zawsze wykretne. Wiadomo że jak nie ma kasy to nikt tego nie powie. I dlatego te bzdurne ankiety były i SAP program do zamawiania bo to niby ns usprawnić. Nikt z zarządzających nie przyzna się do błędu i nie będzie sr ... w swoje gniazdo. Na górze zawsze uprawiają politykę pozytywów. Nikt o złych rzeczach nie mówi. Dlatego jesteście Państwo bardzo naiwni jak ktoś mi powiedział że nawtykal dyrektorowi i ten obiecał że mu pomoże z dostawami, totkiem itd. A dyrektor do mnie odpowiada mając już 10 taka rozmowę : DOBRA NA RAZIE MAMY Z NIM SPOKÓJ.

@Fugazi 12.10.2018 08:15

Oni wolą nas okradać. Tu ręka rękę myje

Gdańsk
@Oleś 12.10.2018 09:28

W tamtym roku był KS,który proponował zmiany,był cały w pomysłach? Uważał, że agentom należy dać urlopy.I co?po 3miesiącach go wylali.Cały Ruch-widać było od dawna o co tu chodzi.

@Piszczek 12.10.2018 12:24

Zgodzę się z Tobą. Moje PSD miało KS który chciał i potrafił zrobić prawie wszystko. Przywoził do kiosku dyrektora, który od ręki na miejscu rozwiązywał problemy. Niestety to było ok 5 lat temu. Ci ludzie już nie pracują bo chcieli dobrze. Obecnych dyrektorów i KS interesują tabelki w exelu i fotoreportaże z kiosku. Któryś z dawnych dyrektorów powtarzał "swojej ekipie" że najważniejszy jest agent - bez agentów nie ma firmy. Obecni zarządzający zdają się o tym zapominać

@Piszczek 12.10.2018 12:24

Tak bo kazdy kierownik patrzy tylko żeby tabelki sie zgadzaly i tak jest do dzis odpowiedz mojego ks a co ja pani poradzę oni sa mili jak jest okres próbny a potem do jednego wora ich pozd ks ze Śląska

Artur
@Fugazi 12.10.2018 11:01

No tak za to wszyscy agenci są kompetentni w 100 % , nie ? Kiosk otwiera koleś 26 lat po trzech miesiącach nie odprowadza utargu i w rezultacie po siedmiu mies. „przytula” 15.600 - odpowiedzialność nie? Następny agent 007 addalony od mojego kiosku o 6 km. Otwiera raz o 6.30 i o 7.00 tez się zdarza - to jest kompetencja . ( a ma niby od 6.00). Następna tym razem agentka, pozoruje włamanie do swojego kiosku ale zapomina że jest monitoring miejski no i umoczyłem - to jest także odpowiedzialność i kompetencja . Po dwunastu latach współpracy z Ruchem mogę tak długo wymieniać bardzo kompetentnych agentów. Może zanim kogoś ocenimy popatrzmy na siebie, czy my jesteśmy „Ok” , czy nic nie zrobiliśmy źle. Życzę miłego dnia i na początku oceny własnej osoby.

@Artur 12.10.2018 15:12

Oczywiście że wielu agentów również trzeba wywalić na zbity pysk ale wina za obsadzanie kiosków patologią też leży po stronie Ks i Dyrektora... Nie ważne kogo przyjmują ważne aby odhaczyć w systemie że kiosk nie stoi pusty... Przecież nikogo to nie interesuje że umieszczając takich ludzi w PSD robią krzywdę tym ludziom, w pewnym sensie sobie robią kłopot i gigantyczne problemy firmie.. Przede wszystkim aby to zmienić trzeba zmienić umowy... Na obecnych warunkach już nikt normalny nie przyjdzie do takiej pracy... Problem w tym że nikt tego tam u góry nie rozumie... Cieszą się że umowami UAS 8 wydymali agentów tylko głupki nie widzą że właśnie tymi umowami zarżneli Ruch.

@Artur 12.10.2018 15:12

Nikt tu nie twierdzi, że wszyscy agenci są kompetentni. Znam kilka przypadków z "przypadku" dostawał taki ktoś kiosk, popracował kilka miesięcy, może rok przytulił co nieco , pootwierał paczki, po przymierzał itp. Inny nie wiedział, że na koniec dnia trzeba zrobić raport dobowy, przykłady można mnożyć. Dawali kioski komuś kto nie ma pojęcia "czym to się je" byle pasowały papiery i kiosk był uczynniony.

Ajentka slask
@Agentka Śląsk 12.10.2018 15:11

Dołączam się do pozdrowien. Cały czas słyszę dokładnie to samo od Ks, oczywiście jeśli już z łaski odbierze telefon albo odpisze na smsa..

Monia
@Piszczek 12.10.2018 12:24

Dlatego ja na wizycie jak jest ks, czy był dyrektor rozmawiałam tylko tyle o ile, bo to nie ma sensu. Pytanie co by pani chciała tu jeszcze dodać do asortymentu rozwaliło mnie. Nowy asortyment zobaczę jak gruszki na wierzbie. To samo się tyczy wyglądu PSD, poprawienia komfortu pracy, czy prowizji.

jakjakochamruch
@Oleś 12.10.2018 15:47

ale dlaczego MUSIELI dawac takim agentom kioski? Poniewaz wiekszosc z tych,ktorzy jako tako sie na tym znali,byli w miare odpowiedzialni i sie identyfikowali z firma,zostala wyrzucona bo walczyli o normalne traktowanie lub sama uciekla. Byla taka KS-ka w Warszawie(nazwijmy ja np Wichura-ci ktorzy sie z nia zetkneli beda wiedziec o kogo chodzi)ktora podczas swojej kariery wywalila z kioskow sporo agentow. I zeby to robila z powodow,za ktore wyrzuca sie ludzi z pracy-nie, ona wywalala za walke o zaopatrzenie za niezgode na mobbing i za tym podobne "przewinienia". A potem byla lapanka na chetnych do kiosku i brano co i kogo popadnie

@jakjakochamruch 12.10.2018 23:36

Wiem o kim mowisz ???? . A byle agentów brali jak wprowadzili słynne UAS 7 UAS 8 wtedy wielu agentów po prostu odeszło bo nie akceptowali niewolniczych umów. Kioski trzeba było obsadzić obojętnie kim. Jak ktoś wyżej napisał robiąc tym ludziom krzywdę. Ważne, że kiosk czynny.

Rudlok

Bo ta firemka ze wszystkich nas zrobi złodziei bo każdy z nas agentów kradnie na potęgę wynosi z kiosków ile może

@Fugazi 12.10.2018 08:15

Warto aby nowe osoby w zarządzie przyjrzały się temu co wyprawiał Ruch na przestrzeni ostatnich kilku lat... Wprowadzanie to sprzedaży takich bzdur jak: tunery telewizji naziemnej, aparaty fotograficzne, tablety, ubezpieczenia, kredyty... Proszę sprawdzić kto z tego czerpał korzyści finansowe... Śmiem mniemać że w tej firemce każdy kto tylko gdzieś może to chce ugrać coś dla siebie... Skoro są tak wysokie ceny towarów w PSD to można również przypuszczać że osoba odpowiedzialna za takie zakupy dokonuje ich po zawyżonych cenach.... Mam wrażenie że do punktów kupowany jest towar za który kupujący dostał coś w łapę... Umowy UAS to ukryte umowy o pracę jak najszybciej trzeba je zmienić na uczciwe umowy o współpracy lub na umowy o pracę... Wszyscy powinni być informowani że najważniejsza osoba w firmie jest ta obsługująca klientów w kioskach bo to od tych osób zależy kondycja finansowa firmy i wypłaty wszystkich pozostałych pracowników... Ci ludzie zasługują na należytą uwagę i szacunek...

OO

Czy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy miał ktoś dostawę leków.

Kioskara356
@OO 13.10.2018 11:01

U nas tylko plastry dosyłają

Pracującyuczciwie

Nadziały prasy to jakis żart.....puatek kilka sztuk dzienników,wyborczej 0 szt. Dziś to samo ale dali 2 wyborcze WOW !!!!! haaaa ale co z tego jak nikt pewnie nie kupi bo już ludzie są przyzwyczajeni ze od kilku tygodni nie ma gazet....czasem juz o godz 9-10 nie mam dzienników.... klienci juz pośmiewisko mają ze mnie.....nie wspomnę o braku towaru np. Lakier do włosów, mydełka, płyn do szyb,płyn do naczyń, kremy do golenia itp tego to nie mam juz prawie rok !!!!!!! Więc pytam się ludzi którzy są tam na górze-jak wy chcecie ruch reanimowac ?????????? Dam wam radę tak prostą jak dy.....manie- niech ktos zajmie stanowisko kierownicze od zatowarowywania kiosków ktos kto ma pojęcie o tym co jest potrzebne i co będzie się sprzedawać a nie jakieś hity z satelity robicie....prosta metoda dajcie do kiosków rzeczy ktore się sprzedają zróbcie tak aby agent przychodził z radością do pracy.....dajcie mu radosc z pracy a nie kary zakazy brak odpoczynku itd. To takie proste a wy sami robicie sobie pod górkę......

Karolina

Nienawidzę z całego serca tej firmy życzę jej żeby padła i wszyscy odpowiedzialni za kradzieże na czele z Chalupcem poszedł siedzieć Moje sugestie dla Ruch S.A: By przestali okradać ludzi i zamknęli to najprędzej jak się da Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć biznes i już więcej ludzi nie okradli

Artii100

Ruch brał po 2700 z opłatą franczyzowa A właściciel co miesiąc brał od ruchu po 1500zl.

kioskarz
@Artii100 11.10.2018 19:40

No czyli czynsz 1500 zł a reszta czyli 1200 to opłata franczyzowa. Co w tym dziwnego??

Karolina

Najgorsza firma na świecie sami (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Ruch S.A: By przestali kraść

Grazyna_55

Jako firma totalna porażka. Co jeden to większy tępak w zarządzieLudzie nie mający pojęcia o prowadzeniu biznesu a już sprzedaży w kioskach tym bardziej. Za to jak wyciągnąć kasę z firmy to mają opanowane do perfekcji i jak wykorzystać ajenta przypisujac mu niedobory w tysiącach Moje sugestie dla Ruch S.A: Zmienić wszystkich i postawić wszystkich z zarządu od czasu prywatyzacji przed sądem Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Odejść z firmy, wszyscy

Agentka Śląsk

Ruch już całkiem pop......o towar tragedia prasy prawie wcale ale za to zegary po byku i znowu bedziemy się odwoływać

Rudok
@Agentka Śląsk 11.10.2018 15:54

Co to da nic to nie da to są (usunięte przez administratora)

Wpw
@Agent.jelen 11.10.2018 14:00

Bardzo dobrze niech powołaja komisje i zaraz znajdzie się cały dług który narobił przez

Artii100

Miałem punkt we franczyzie i ruch mi wystawiał fakturę za czynsz A co się okazało właściciel brał dużo mniej. A ruch mi wmawial że negocjuje o zmniejszenie czynszu. Haha banda ZŁODZIEI

Grażyna_55
@Artii100 11.10.2018 13:52

A to nie wiedziałeś że tak będzie ? PrZecież muszą zarobić

Aa
@Artii100 11.10.2018 13:52

To RUCH Panu lokal wynajął za pieniądze jakie chciał.

Artii100

Banda oszustów,nawet na czynszu oszukują

Agentka
@Artii100 11.10.2018 10:29

Czyli, że przestali płacić czynsze?

Jola

,, Miałem życie przed Ruchem, mam życie obok Ruchu, będę miał życie po Ruchu. To nie jest moje pierwsze zajęcie, pewnie też nie ostatnie. Będę z sympatią myślał o Ruchu". Igor chalpiec Ja też, ja też... Ale z sympatią, bo fajna praca tylko reszta do bani

Amelia
@Jola 10.10.2018 11:54

Też myślałabym z sympatią jakbym takie pieniądze co miesiąc dostawala

Gdansk15

Czy ktos dostal juz przelew?

Remix

U nas był już w piątek

fredzia
@Gdansk15 10.10.2018 11:34

Ja wczoraj, co się tak szybko nie spodziewałem

ghost

Ja w poniedziałek.

Gosia

Monia

Ja dziś dostałam 21 szt se, trzeba dzwonić każdego dnia i robić zmianę nadzialu

Ooo

Nikt
@Ooo 10.10.2018 05:59

On chciał dobrze ale cały świat się sprzysiagl przeciwko niemu. Jakbym czytał wywiad z prezesem Amber Gold

Grendel
@Ooo 10.10.2018 05:59

Teraz do wywalenia reszta zarządu.. Menadżerowie, dyrektorzy i Kierownicy... Wszyscy won!!!

Agentka Śląsk

Tylko smieszne jest to ze aganci glowne źródło dochodu ruchu dowiaduja się o sytuacji z gazet a ruch milczy BRAWO RUCH

Agentka Śląsk

Jednego zlodzieja mniej mam nadzieję ze zrobia czystki w biurokracji tamm wszyscy powinni byc wymienieni

Jola

Jti była na kontroli i brakowało fajek w planogramie, ale ich stan był zerowy. Tylko nie wiem czemu wpisał zły planogram bez adnotacji co było źle, bo wg mnie wszystko było ok. Niestety pracownica była i nie dopytala i teraz się zastanawiam czy będę mieć konsekwencje. Nie mogę znaleźć poprzedniego raportu z kontroli tam fajek też brakowało, ale nie pamiętam co było zaznaczone przy planogramie. Wtedy pamiętam że pytałam a dziewczyna stwierdziła że mnie to nie dotyczy. Jak to jest z tymi planogramami

anonymous
@Jola 09.10.2018 08:04

Jeżeli stan na markiecie był zerowy to ty nie odpowiadasz tyko Ruch. Dlatego planogram nie zaliczony bo było 0.

@anonymous 09.10.2018 12:19

Oby. Tak mi się wydaje że poprzednim razem też tak było. To czemu w rozliczeniu ajenta jest poprawnie zaliczony audyt, planogram i coś tam jeszcze

ghost
@Jola 09.10.2018 15:55

Bo zaliczony planogram, braki nie były z twojej winy tylko braku zaopatrzenia z ruchu.

Zostaw opinię o Ruch S.A - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ruch S.A